Opinie o Pol-Osteg w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Pol-Osteg. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pol-Osteg na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pol-Osteg w Bydgoszcz

Bander - Osteg

Załoga Polska jest coraz gorzej nastawiona do kierownictwa. Wiemy ile Ukry mają, jak im dobrze i słodko. Nasze pensje nie chcą drgnąć chociaż niektóre działy dostały symboliczną złotówkę. Jeżeli tak bardzo kochacie Ukraińców spakujcie spawarki, maszyny i oczywiście swoich Ukraińskich pupilków i otwórzcie zakład gdzieś pod Lwowem czy Kijowem. Zobaczymy wtedy jak czytają rysunki, jak spawają bo Polacy za mniejsze pieniądze robią całą robotę za nich. Wstydźcie się, kochać bardziej obcego niż swojego. Druga sprawa to Wasi Ukraińscy kooperanci i ich koledzy w zakładzie, kradną, wywożą bo kierowca tira to też Ukrainiec. Jesteście najbardziej antypolską firmą w tym mieście. Swoich pozbywacie się zawsze w niezgodzie, bo ktoś za dużo powie, bo chce podwyżkę, bo jest lepszy w swojej robocie od Ukraińca. Im płacicie więcej mimo że agencja też musi swoje wziąć więc koszt zatrudnienia Ukra jest wyższy od Polaka. Sobota to jedna wielka gorzelnia w wykonaniu Waszych pupilków, no ale nie zabronicie im pić, robić nadgodzin.

Januszek

Elo jak tam pol-osteg , nadal wódka leje się strumieniami .Brygadzista przygotówki nadal hleje za maszyna na inbudzie . Pamietam jak ukraincy se w soboty urodziny wyprawiali , ogólnie to oni codziennie najebani wszyscy razem z majstrem .Dobra robota chodzic 8 godzin najebanym i nic nie robic ,a kierownictwo nic ??? a zenek jeszcze pracuje .

Artem
@Januszek

My dobrzy pracownicy, praca zrobione. Pijem moze. Ale my się trzymamu razem, nikt z nas Ukraińców na swoich nie donosi. W grupie sila, bez nas polosteg by nie dal radu produkowac konteneru. A ty widziss na swojego rodaka donosisz, jestes slaby i dlategu my możemy więcej.

Rączka
@Januszek

Zenka już nie ma,kierownictwo nic nie robi bo po co,po popijawie zbierają po nas puszki i butelki,dorabiają sobie,i wszyscy zadowoleni to po co drążyć temat

Stary

Ja dostalem dywidende. 5 tys .

zaufany
@Stary

To mało dostałeś, nie wiem czym się kierują ale przytuliłem 10 tysięcy

Edyta
@zaufany

Na jakiej zasadzie wypłacane są dywidendy w firmie Pol-Osteg? Może mógłbyś nieco przybliżyć nam cały proces. Czy każdy pracownik otrzymał jej wypłatę? Ciekawią mnie też inne kwestie związane z pracą w tym miejscu - takie jak na przykład dodatkowe benefity socjalne dla pracowników.

Zofia

To cię oszukali ja dostałam 30 tys

To ja myślałam że dostałam mało te 30 tys a się okazuje że krzywdy nie mam

Bocian pyda

Brawo lukasz -jaca. (usunięte przez administratora) sie w leb ... Gabrys i ty nato pozwalasz ... Przeciesz widac ze ta firma ciagnie do dna ... Ale ukrainci wam zastapia polakow tak napewni tych doswiadczonych polakow i pociagna produkcje ... A i tez nalezy tych bardziej doswiadczonych polakow wy j ebac jak ljdera z szkieletow ... Xd porazka zal ale smiesznie to wszystko wyglada patrzac z boku . pozdrawiam bocian .

Mis....a
@Bocian pyda

Hahaha

Leszno
Witalij

Czemu polacy kradną i nikt ich nie sprawdza tylko źle na Ukraine piszą

Dmytr UA
@Witalij

Nie wszyscy źle pisza

Spaw

Zslewski? On ma już kontrole z Urzędu Skarbowego. Ten pan powinien pracować w magazynie w Biedronce. Zapewniam, że tego pana dni są policzone.

Pytam

Pracownik, który wykonuje pracę w porze nocnej powinien otrzymać dodatek do wynagrodzenia za każdą godzinę pracy. Podstawę do obliczenia dodatku nocnego stanowi minimalne wynagrodzenie za pracę, zatem wraz z podniesieniem minimalnego wynagrodzenia w 2021 roku wzrośnie kwota dodatków za pracę w nocy. Minimalne wynagrodzenie od 1 stycznia wynosi 2800 zł brutto. Dodatek za godziny nocne to 20% stawki godzinowej wynikającej z minimalnego wynagrodzenia, ale jego wysokość będzie się różnić w poszczególnych miesiącach, co jest uzależnione od wymiaru godzin do przepracowania. Dodatki za pracę w nocy będą wynosić w 2021 r. za każdą godzinę od 3,04 do 3,68 zł. Działa to u was?

RolnikSamWDolinie
@Pytam

Wymagania dotyczące systemów utrzymania bydła reguluje Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie minimalnych warunków utrzymania poszczególnych gatunków zwierząt (Dz. U. Nr 167/poz. 1629 z 2003r. z późniejszymi zmianami), które określa: W oborze powinno być maksymalnie 10 stopni więcej niż na dworze zimą oraz 10°C mniej niż na dworze latem. Nigdy jednak temperatura w oborze nie powinna być niższa niż 0°C. A jak tam u was na halach sprawa wygląda? XD

Spawacz

W Dobrzanach koronawirus się rozchulał na całego. Ale co tam, kontenery mają schodzić Za to że ludzie chorują powinno się posadzić parę osób pierwszego zalewskiego

Konenerek

Szkoda wypowiadać się na forum ,ponieważ i tak firma usuwa wpisy bo są niewygodne dla niej ,to nie jest firmą to jest parodia firmy , porządną firmom to ona była jak nie było Ukraińców teraz ona zeszła na psy ,Dyminski znów dostał podwyżkę bo to on jest największym fachowcem w firmie ( ale ten człowiek nic nie potrafi ,tylko donosić i dlatego jest doceniany przez pampersa ) porządni i pracowici ludzie odchodzą mamy przykład Mariana ( Marian powodzenia , szkoda ciebie )

hoaxa

pozdrawiam edzie. dużo ludzi sie zwolnilo przez nia a ona sama dalej nietykalna

ciekaw
@hoaxa

no ciekawe dlaczego jest nietykalna hmm

Rura

Kiedy robicie wyjazd z czyzkowka ? Dlugo jeszcze bedziecie tutaj ?

Co wchodzi w socjal Pol-Osteg?

hiper

paczki na święta dla ukraincow

@hiper

Oni są dużo lepszymi pracownikami niż Polacy ,dla tej firmy Ukraina się tylko liczy

Ślusarz

Aż tak źle w Koronowie?

@Ślusarz

Wyślijcie do koronowa wielkiego fachow Dyminskiego to najpewniej raz dwa w Koronowie zakład zamkną

Koronowirus

co tam panowie? zamykajo już koronowo czy jeszcze dyszy ostatkami sil?

Uwolniony
@Koronowirus

Juz dawno powinni to zamknąć, tam już przed wirusem była jedna wielka zaraza

kufel piwa

pamietaj tutaj większość Polaków cię sprzeda za kilka złotych lub złotówkę do stawki godzinowej. a ukrainiec na ukrianca slowa nie powie, wrecz go będzie kryl

Jarosław
@kufel piwa

Rozumiem, ze według Ciebie atmosfera w pracy nie jest najlepsza. Widziałem, ze pracodawca szuka spawacza-montera konstrukcji stalowych, lakiernika-piaskarza i ślusarza ze znajomością obsługi nożyc gilotynowych i prac krawędziowych. Napisz jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i czy trudno dostać się do firmy i podjąć zatrudnienie na oferowanych stanowiskach?

@Jarosław

Nie wiem jak w innych miastach bo w Bydgoszczy ta firma już się kończy ,sięga dna !!!!!! Coraz częściej słychać u chłopaków z produkcji że szukają pracy (usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy chyba że jesteś Ukraińcem !!!!!!!!!

tylko mowie

tylko nie polecam w czasie kryzysu gospodarczego zwalniac sie, bo pracy nie znajdziecie

@tylko mowie

Pracy jest dużo w Polsce i za granicą ,a co do zwalniania to myślisz że ktoś by się zwolnił bez znalezienia innej pracy

Makita

Chowac szlifierki Marian idzie!!!!!!!!!

adrianzamoyski

przestańcie na siebie donosić, podkładać sobie kłody pod nogi, ścigać sie kto więcej zrobi na której zmianie i zacznijcie współpracować. Góra widzi, ze polaczki to śmiecie bo jeden na drugiego donosi i nigdy razem sie nie postawia. a ukraincy co by o nich nie mówić, to trzymaja sie razem, jeden na drugiego nie doniesie, współpracują, trzymaja sztamę. jakby chcieli zrobić cos jednemu to cała brygada potrafi sie postawić i zagrozić odejsciem, wtedy pracodawca ich szanuje. a tak mamy kapusiow, tych co tylko mejle piszą jak im cos o 2mm nie pasuje to juz na kolege doniesie i czuje sie lepszy, zamiast podejsc do tego co to robił i wyjaśnić. zobaczcie kto co chwile lata do Henia kierownika, po co ktos mialby chodzić co 20 min. oni wszystko im donoszą. tak wiec wezcie sie zasiebie, przestańcie tylko na siebie kablować i robić podgorke i współpracujcie. poza tym nastia to juz chyba mieszkania sie na tych detalach dorobiła i niedługo moze hurtownie konterow otworzy. ale nikt nic nie widzi co jest wywożone, a majatki rosna, one sie kryja nawzajem i trzepia niezły hajs, a wy polaczki donosicie jak ktos kawe wypije albo papierosa zapali.

Powyżej powstała literówka to nie miał być Sumiński to miał być Dyminski

Czy to prawda o kiepskiej kondycji zakładu w Koronowie? Szykują się zwolniena?

@pracownik

Łukasz chce zwolnić parę osób aby Ukraińcy mieli pracę , niech powie w prosto z mostu zwolnijcie się ,na wasze miejsce mam Ukraińców co nic nie potrafią ,ta firma to już jest (usunięte przez administratora) ( w polskiej firmie będziesz traktowany jak najgorsza nierób ponieważ całą winę ponosi Polak za to że Ukrainy ścinają i mają no to pozwolenie z góry )

@Xxx

Dzięki za odpowiedź. Niestety, to nie jedyna firma w regionie gdzie traktuje się nas jak tanią siłę roboczą. Smutne

Ciekawe

Nie wiem czy to już nie dyskryminacja na punkcie narodosciowyn. Bo tylko pracownicy z ukrainy mogą pracować w święta i sobie dorobić. Jak np. było w dzień niepodległości. Polacy mieli zakaz przychodzenia do pracy a ukraincy nie.

Marian

Kolego jesteś słabo poinformowany ponieważ z tego co wiem to Polacy też robili a między nimi i ja , nie będę się zniżał do twojego poziomu skoro nie stać cię aby się imieniem podpisać . Szukasz sensacji czy tylko ci się nudzić i chcesz tylko hejtowac ,dam ci dobrą radę weź się za robotę a nie głupotami się zajmujesz a jak cię stać to choć do mnie razem popracujemy i wtedy zobaczy jaki to jesteś fachowość

Kumaty

Drogi Pracowniku. Ukraińcy jakimś cudem przy pomocy góry założyli Radę Ukraińską, podwaliny związku zawodowego, my mamy związek na którego czele stoi Walenty, to ich (usunięte przez administratora) działa, nasze nie, bo jak ma działać jeśli na ich jest przyzwolenie a na nasz nie. Ta firma będzie coraz bardziej Ukraińska, Jacek jest z Ukrainką i ona ma duży wpływ na politykę firmy bo mu daje, chłop głupi bo Polaków przez to traktuje jak (usunięte przez administratora) no ale on bardziej Niemcem niż Polakiem jest więc jasna sprawa. Dziwnie uprzywilejowani w firmie są szczególnie Nastia i Żenia co tirem jeździ. Ukraińcy zarabiają więcej co tylko zaostrza sytuację, duża część z nich nie wyobraża sobie mieć wypłatę mniejszą niż 3000 zlotych. Ich pensja jest dotowana przez rząd, dotacja do pensji wynosi 800 zł, dostają te pieniądze agencje i firmy które bezpośrednio zatrudniają, przedsiębiorca będący cebulakiem do Polaków dziwnym trafem nie chce przycebulić Ukraińca.

@Kumaty

Dobrze piszesz jak tak stawiają na Ukraińców to dlaczego nam każą ich uczyć produkować kontenery jeżeli oni mają większe stawki jak my ,mało tego jeszcze musimy ich pilnować i za wszystko to my Polacy jesteśmy gnębieni a nie te nieroby ,a rekordy bije ten Misza co robi dachy ,on potrafi 3/4 dnia przechodzić z rękoma w kieszeni , możesz się zapytaj chłopaków z produkcji oni ci to samo powiedzą

Zostaw merytoryczną opinię o Pol-Osteg - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pol-Osteg?

Zobacz opinie na temat firmy Pol-Osteg tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pol-Osteg?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pol-Osteg?

Kandydaci do pracy w Pol-Osteg napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pol-Osteg