Formika Sp. z o.o.

Opinie o Formika Sp. z o.o.

kokos

Dla mnie to może robić nawet od 3 do 20 a ty się (usunięte przez administratora)

R

Kokos, chyba nie robiłeś w prawdziwej robocie. Akurat moja, jak to nazwałeś "stara" to codziennie pracuje od 5 do 16. Więc Ty zamilknij. W poprzedniej robocie to o waszej pensji mogłem pomarzyć i warunkach pracy też. Mam porównanie, więc mówię jak jest. Nie musisz przelewać swojej frustracji na mnie.

kokos

Radek zamknij dziurę i ludzi nie oszukuj jak jest tak fajnie to stara swoją przyprowadż i na wycinarki

Radek

Trzeba podchodzić optymistycznie. W każdej pracy znajdą się jakieś wady. Dlatego nie wolno się rozczulać i marudzić, że coś jest źle. Trzeba brać się do roboty :-) Ogólnie Formikę oceniam na duży plus.

franek

Tak narzekacie, bo trzeba trochę popracować żeby dostać premię, a nie płacą za nic nierobienie i siedzenie w palarni. To rzeczywiście straszna firma... A jeżeli macie taki problem z szefem to idźcie to jego szefa i mu o tym powiedzcie albo zmieńcie robotę na pewno lżejszą, fajniejszą i dużo lepiej płatną, bo przecież wszędzie indziej jest na pewno super!

Przyjaciel

Niestety nie do końca zrozumiałeś to,co napisał Krzysiek.A napisał cyt"Z tego co słyszałem wielu ludzi po odejściu z Formiki chce tam wrócić, bo okazuje się jednak że inne firmy nie są takie idealne jak to się na początku wydawało, a obietnice nie przekładają się na czyny. A Ja dodam jeszcze,że tych zadowolonych w Formice wcale nie jest mało.Chodzi o to ,że oni nie widzą potrzeby umieszczania swoich opinii na tym portalu. Jeśli ktoś naprawdę szuka pracy i opiera się tylko na opiniach tutaj zamieszczonych,to życzę mu powodzenia. Niech wpisze nazwę jakiejkolwiek firmy w której chciałby pracować i pewnym jest,że wyświetli mu się cała masa negatywnych opinii.W ogromnej większości opinie te piszą osoby ,którym się w danej firmie nie powiodło lub nie podobało z różnych względów. A przecież firmy te dalej funkcjonują,dalej pracują tam ludzie i z pewnością nie wszyscy są niezadowoleni. Na pytanie czy próbować czy odpuścić musisz sam dać sobie odpowiedź. Jeśli spróbujesz,być może po jakimś czasie będziesz miał okazję dołączyć do grona zadowolonych,jeśli spróbujesz i Ci się nie spodoba najwyżej powiększysz grono niezadowolonych i poszukasz sobie lepszej pracy.To wszystko. Pozdrawiam

krzysiek

Po przeczytaniu przedostatniego komentarza wydaje mi się, że jest w nim sporo prawdy - sposób w jaki ta osoba opisuje firmę jest na dużo wyższym poziomie intelektualnym niż te wszystkie komentarze negatywne, z których ewidentnie wychodzi nienawiść do świata i ludzi za to, że im się życie nie układa. Z tego co słyszałem wielu ludzi po odejściu z Formiki chce tam wrócić, bo okazuje się jednak że inne firmy nie są takie idealne jak to się na początku wydawało, a obietnice nie przekładają się na czyny. Trzymam kciuki za tych, którzy jednak spróbują i zostaną tam na dłużej, bo pewnie wtedy też to wszystko wygląda trochę inaczej...

Przyjaciel

Moi drodzy. Tak czytam te wszystkie wpisy i myślę sobie że muszę koniecznie zabrać głos w sprawie Formiki i pracy w firmie Formika.Nie powiem że miałam okazję,powiem że miałam przyjemność pracować w Formice przez bardzo,bardzo długo. Nie miesiąc,dwa czy pół roku ale kilkanaście lat,to o czymś świadczy.Poznałam wiele wspaniałych osób,które zawsze będę miło wspominać. Znam trudy pracy zarówno na produkcji jak i w biurze i przez te wszystkie lata bywało różnie.Było czasem trudno a nawet bardzo trudno,czasem przykro i nerwowo ale było też wesoło,sympatycznie i nawet śmiesznie ,jak w życiu. Wszędzie tam,gdzie są ludzie są konflikty i problemy,ale zawsze można je jakoś rozwiązać.Trzeba tylko chcieć. Firma to nie tylko budynek i maszyny ale przede wszystkim ludzie.Od nich samych w dużym stopniu zależy jak im się będzie pracowało i współpracowało z innymi. Znam osobiście wiele z tych osób,które zostawiły tutaj negatywne wpisy. Według nich Formika to była najgorsza firma do jakiej trafili.Kiedy spotykam taką osobę po jakimś czasie okazuje się że tam,gdzie pracowała później,było równie źle jak w Formice.A tam gdzie pracuje obecnie jest tragicznie,czyli jeszcze gorzej.Jak widać wszędzie dobrze ,gdzie nas nie ma. Jesteśmy przyzwyczajeni tylko do narzekania. Chcemy tylko dostawać,ale niewiele dać od siebie.Zamiast samemu wziąć się do pracy,ciągle wszystkim zazdrościmy.Jeśli nie lubimy tego co robimy to nawet jak będziemy dużo zarabiać ,to i tak będziemy niezadowoleni. W Formice bardzo dużo osób pracuje powyżej 10 lat ,15 czy 20 lat i wiele z tych osób bardzo dużo osiągnęło własną pracą i nie myślcie że mieli tak różowo. Po prostu im się chciało chcieć.Z niektórymi osobami współpracowało się łatwiej,z innymi trudniej a byli też i tacy z którymi pracowało się ciężko.No cóż, ile ludzi tyle charakterów i całe szczęście bo byłoby zbyt nudno. Byli też tacy,którzy pracowali miesiąc,dwa czy pół roku i stwierdzili, że to nie dla nich i odeszli i to oni w głównej mierze są autorami tych wszystkich złych opinii. Zachęcam wszystkich ,którzy mają ochotę pracować w Formice,aby nie opierali się tylko na tych negatywnych opiniach ale spróbowali sami wyrobić swoją własną. Pozdrawiam wszystkich zadowolonych a tym,którzy chcą spróbować życzę powodzenia.

stiopen

Drodzy Przyjaciele załogi Formika w Parzniewie. Czytam wypowiedzi i się zastanawiam, kto je pisze ? Sami niezadowoleni, malkontenci, podejrzliwi. Gdzie są ci co od lat pracują i są zadowoleni. Gdyby Ci spośród nas oburzeni pomyśleli ? Dzięki naszej pracy Firma istnieje, rozwija się, jakość towaru w terminie przez nas wykonana ,wykonanie jest nośnikiem samo reklamy. A comiesięczna pensja, pomyśleliśmy, jest mnożona przez moje wynagrodzenie razy około 160. Dostałem pracę, mogę rodzinę utrzymać i nawet mam na paliwo dla mojej „hulajnogi”. Nie będę pluł na podwórko co daje mi pracę, której brak na naszym rynku. Pracuję i patrzę od wielu lat, nie podzielam wypowiedzi niezadowolonych.

Dyjabeł

Pracuję w części tzw biurowej. Atmosfera OK. Podejście kierownictwa także. Oczywiście, można by czepić się jednego czy drugiego dyrektora za to czy owo, ale - bądźmy uczciwi - czy sami jesteśmy idealni?? Ja nie jestem ;) Jeśli chodzi o warunki pracy na produkcji - od niedawna zatrudniona jest bardzo miła pani "od" HR - mam nadzieję, że czyta zamieszczone na Gowork opinie i wyciąga z nich wnioski ;) Ja także uważam, że towarzysz Dyrektor i jego przyboczny robią krecią robotę :(

Aga1

Witam! a jak jest z kontrola jakości? chciała bym umówić sie na rozmowe, ale jak czytam co tam sie dzieje... czy kontrola jakości pracuje również w weekendy? dziękuje za odpowiedz

albert

No nie mówcie, że Formika to jest zła firma. Zauważcie, że to jedna z lepszych drukarni fleksograficznych specjalizujących się w produkcji wieczek aluminiowych dla przemysłu spożywczego oraz saszetek kosmetycznych, wykorzystując technologię UV. Są na rynku od ponad 30 lat, ze styczniem tego roku mieli przeprowadzkę do lepszego miejsca i uruchomili produkcję. W swoich ogłoszeniach każdemu proponują umowę o pracę. Dodatkowo Formika prowadzi również fundację Formika dzieciom, co jest jak dla mnie zdecydowanym plusem.

Hubi

Może ktoś był jednak zadowolony z pracy dla Formika? Chyba nie jest tak najgorzej, skoro firma nadal funkcjonuje.

jarek

@Klucznik, w sumie nic wspólnego po za rejestrem, zarejestrowali sie w stolicy, siedzibę mają pod Warszawą - Przniew taka mała miejscowość obok Pruszkowa.

kritko

A może ktoś coś napisać o tej firmie w Parzniewie koło pruszkowa?

aaa

Nowy zakład jest zaje...sty.

Art

Witam, A czy te negatywne opinie dotycza pracy na produkcji czy takze w biurze ? jestem własnie zainteresowany praca ale nie wiem czy mam wysyłać CV, praca jaka mnie interesuje to biuro, jestem po poligrafii i nie wiem czy w ogóle jest sens umawiać się na rozmowe

23.01.2014

(usunięte przez administratora)Patrzą tylko jak tu jeszcze uprzykrzyć człowiekowi życie i pracę. Nowy zakład? Może i ładniejszy i przestronniejszy. Ale atmosfera pracy o wiele wiele GORSZA. Tylko czekać aż ludzie będą się zwalniać i SZEFOSTWO dopiero przejrzy na oczy.

?

Ile płacą na magazynie na rękę? Praca na 2 zmiany czy 3?

nowy

jak płacą za nadgodziny i soboty?

Zostaw merytoryczną opinię o Formika Sp. z o.o. - Parzniew

• Jak się pracuje w Formika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formika Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formika Sp. z o.o.