Formika Sp. z o.o.

Opinie o Formika Sp. z o.o.

Formika

Dzień dobry, ogłoszenia są dostępne na Gratka-Praca oraz OLX-Praca, jak również w Urzędzie Pracy w Pruszkowie, Grójcu oraz w Warszawie. Powinny się również odświeżyć na stronie Go Work w dniu dzisiejszym, Pozdrawiam Anna Hrynkiewicz

Formika

Dzień dobry, aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisko Operatora Maszyny Wycinającej, Młodszego Pomocnika Operatora Maszyny Drukującej oraz Młodszego Poligrafa/Poligrafa. Osoby zainteresowane zapraszam do Działu Personalnego po więcej informacji na ten temat. Możecie Państwo składać również swoje cv bezpośrednio na recepcji w naszym zakładzie, lub przesyłać je mailem na adres: rekrutacja@formika.com.pl. Chętnych zapraszamy, Anna Hrynkiewicz_ Dyrektor d/s Personalnych

balejage
@Formika

Witam, jaki system zmianowy obowiązuje na dziale druku i czy pracuje się w też w weekendy?

@balejage

Dzień dobry, praca na produkcji w naszym zakładzie odbywa się na 3 zmiany, również obejmuje zmianę nocną. Jeśli chodzi o weekendy , to zdarza się praca w weekend, w przypadku dużej ilości zamówień od klientów, ale tylko w nadgodzinach, które są płatne ze 100% dodatkiem. Najczęściej w weekendy pracują tylko te osoby, które zadeklarowały chęć pracy w nadgodzinach. Pozdrawiam, Anna Hrynkiewicz - Dyr. d.s Personalnych

zibi
@Formika

oby tak dalej

Brudny Harry

Widzę że dobra atmosfera jest w pracy jak można walnąć sobie drzemkę w pracy:) Kim jest ten Leon stróżem ?

Siurek

Leon a ty przestań kimac w pracy bo znowu tobie zdjęcie chłopcy przykleja oj ty spioszku nikczemny

Leon Zawodowiec

Takich ludzi właśnie trzeba w tej firmie. Jak ktoś jest dobry i wyrozumiały dla produkcji to tym samym produkcja odpłaca. Zawsze coś wymyśli bez zbędnego gadania ,, Niech Pan zapyta tego i tamtego..."Aby tak dalej. Duży plus dla niego

Gerwazy szybko schnacy

W końcu jakas ciekawa i sympatyczna morda w formice BOMBEL 2 naprawdę fajny gośćiu. Bombelek witamy na pokładzie i życzymy cierpliwości i wyrozumiałośći...

Zaciekawiony
@Gerwazy szybko schnacy

O kim dokładnie mowa

Dział Personalny

Dzień dobry, zapraszam bezpośrednio do Działu Personalnego po wszystkie informacje dotyczące warunków zatrudnienia. Zatrudniamy tylko na umowę o pracę , Dział Poligrafii pracuje na 3 zmiany. O szczegółowych warunkach można porozmawiać na spotkaniu , gdyż myślę, że obie strony powinny ocenić umiejętności i doświadczenie oraz możliwości współpracy. Zachęcam do złożenia cv i/lub ewantualnie kontaktu z Działem Personalnym. Pozdrawiam, Ania Hrynkiewicz - Dyr. Personalny

Dział Personalny

Dzień dobry, zapraszam bezpośrednio do Działu Personalnego po wszystkie informacje dotyczące warunków zatrudnienia. Zatrudniamy tylko na umowę o pracę , Dział Poligrafii pracuje na 3 zmiany. O szczegółowych warunkach można porozmawiać na spotkaniu , gdyż myślę, że obie strony powinny ocenić umiejętności i doświadczenie oraz możliwości współpracy. Zachęcam do złożenia cv i/lub ewentualnie kontaktu z Działem Personalnym. Pozdrawiam, Ania Hrynkiewicz - Dyr. Personalny

Zespół Formiki

Chcielibyśmy poinformować, iż Formika Sp. Z o.o. dba o to, aby proces komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy odbywał się zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami kultury osobistej, poszanowaniem drugiej osoby oraz zagwarantowaniem sobie nawzajem odpowiednich warunków komfortu wypowiedzi. W związku z tym, dbając o anonimowość, dobre imię oraz poczucie wartości swoich pracowników, bardzo prosimy o nie używanie imion, nazwisk, wyrazów uważanych za obraźliwe, pomówienia i szykanowanie oraz umieszczanie kulturalnych wypowiedzi. Będziemy wdzięczni wszystkim osobom odwiedzającym i umieszczającym swoje wpisy za konstruktywną krytykę, która pozwoli nam wyciągać wnioski z Waszych opinii oraz pracować nad poprawą warunków pracy i współpracy w Zespole. Jednocześnie informujemy, iż Dział Personalny chętnie odpowie na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości dotyczące procesu rekrutacji oraz zatrudnienia w naszej firmie.

Edyta

No i po podwyzkach pół roku celebrowano okres przyznania podwyżek, oceny, rozmowy i co, ano to samo co zawsze jeden wielki wałek bo jak można nazwać sytuację gdzie otrzymuje się 2 zł podwyżki ale trąci się 150 czy 200 zł premii łatwo przeliczyć że dostaliśmy 65 zł podwyżki. DZIEKUJEMY a teraz system czterobrygadowy, jednogłośnie należy stwierdzić że drukarze i pomocnicy zostali zmuszeni do tego systemu (zarząd nakazał a to przecież bogowie) kogo obchodzi łamanie kodeksu pracy firma nie będzie placila za nadgodziny i koniec i gdzie jest pani dyrektor która miała bronić naszych praw - cichutko przyklaskuje tej sytuacji i udaje ze pomaga pracownikowi. System podwyżek to zdecydowanie jej pomysł. Pięknie nas wydymali... No cóż firma się zmienia atmosfera się poprawia,.pracownik musi być mimo wszystko wdzięczny. Ale (usunięte przez administratora)

Zespół Formiki

Dzień dobry, oczywiście istnieje możliwość zatrudnienia. Zatrudniamy tylko i wyłącznie na umowę o pracę, każdy musi jednak przejść przez 3-miesięczny okres zatrudnienia na umową na okres próbny. Wszelkich informacji na temat zatrudnienia udzieli Dział Personalny. Zespół Formiki.

mado

Podwyżki od lutego będą i jeszcze produkcja będzie miała wyrównanie za styczeń po nowych stawkach za to, że firma się opóźniła i zdążyła spełnić obietnicy - to tyle w temacie uczciwości firmy.

Kibel

Sytuacja robi się nerwowa przez osoby zarządzające (głównie przez jedną panią)bo to właśnie oni obiecują podwyżki najpierw początek stycznia potem koniec stycznia potem znowu początek lutego a mamy już połowę lutego i nic. Po co te durne oceny... Rozmowy miały być, (usunięte przez administratora)

Mufasa

Co jest z tymi podwyzkami miały być w styczniu a tu luty i dalej nic się nie dzieje jak zawsze obiecanki...

Lukasdraco

Trzy

kloss

Czy praca w Pruszkowie jest na dwie czy trzy zmiany?

@kloss

Dzień dobry, Pracownicy Wydziałów Produkcyjnych wykonują pracę na 3 zmiany. Zespół Formiki

przyjaciel

Narzekacie i obrażacie się nawzajem.To niestety nasza narodowa przypadłość.Jeśli komuś jest trochę lepiej albo ma troche więcej,to trzeba go zaraz zrównać z błotem. Ciężko się czyta te niektóre durne komentarze, szczególnie kiedy obrażacie innych i rzucacie nazwiskami osób,które tam pracują lub pracowały.Sami nie macie za grosz szacunku do ludzi a oczekujecie aby inni Was szanowali i cenili.Szkoda mi Was, bo sposób w jaki piszecie swoje negatywne komentarze świadczy o tym że macie problem sami ze sobą. Jesteście nieszczęśliwi że Wam się w życiu nic nie udało i krytykujecie wszystkich dookoła, zamiast wziąć się samemu do roboty.A ostatecznie żaden z Was nie chciałby się zamienić i przyjąć obowiązków, jakie często mają Ci ,których tak oczerniacie i obrażacie. Wam chodzi jedynie o kasę, a ta niestety nie wszystkim należy się za leżenie. Żeby coś dostać,trzeba najpierw coś dać.Spójrzcie najpierw na siebie.Wszędzie gdzie nie pójdziecie jest Wam źle i jesteście strasznie pokrzywdzeni.... Z pozdrowieniami,były zadowolony pracownik.

p

a tam

Kloss

Cześć. Czytam i jestem trochę przerażony bo zastanawiałem się nad złożeniem papierów do Formiki na operatora sztancy. O (usunięte przez administratora) łyszałem od kogoś prywatnie, że jest w porządku, a tu na forum... no cóż ;) Ile netto u Was wyciągają operatorzy?

Ale

Widzieliście kiedyś kangura chorego na anoreksję jeżeli nie to musicie zobaczyć naszego ziomusia (usunięte przez administratora)

stefan

Z moich dobrych zrodel slyszalem ze mamy przynosic wieczka z domu z produktow ktore skonsumowalismy tak aby biuro mialo dodatkowe rzeczy do biura

Zostaw merytoryczną opinię o Formika Sp. z o.o. - Parzniew

• Jak się pracuje w Formika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Formika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Formika Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 7 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Formika Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Formika Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Formika Sp. z o.o.