Opinie o 4f.pl - OTCF w Wieliczka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy 4F Performance. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie 4F Performance o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4F Performance w Wieliczka ul. Grottgera 30

Czy pracodawca 4F Performance motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Baska

W tej firmie pracodawca nie motywuje do niczego. Jedynie co robia to wymagaja od pracownikow.

Condro

Motywacja ? Kpiny zasuwasz , procedury i wszyscy począwszy od kierownika regionalnego po kuciaka ciupke i innych oszołomów Cię opieprzaja drą ryja atmosfera fatalna . I te szmaty dla Januszy obciach nosić cokolwiek i ich logiem

Fregata

Tak motywuje brak premii dla sprzedawców od nowego roku. Podwyżki żenujące ok 100zl brutto obcinanie etatów. Igor szuka ludzi którzy będę mu prowadzić biznes za 100zl dziennie. Powinni zmienić nazwę z O.t.c.f na k.o.s.z.t . Fajnie to sobie wymyślił . Będzie wiosna ludów.

@Baska

Jeśli chodzi o sklep to wszystko zależy od kierownika. Mój kierownik pozwalał mi się rozwijać i sam motywował do działania. Jak trafisz na gościa ktory jedyne co potrafi to marudzić to możesz mieć z tym problem. Sama firma też potrafi zmotywować, są konkursy, projekty, wyjazdy... Wszystko zależy od tego jak sam podejdziesz do tematu. Nic nikomu się od tak nie należy, żeby os osiągnąć trzeba dać też coś od siebie- nie tylko obecność w pracy.

Pracownik4f

Firma kompletnie nie radzi sobie w obecjej sytuacji. Po zamknięciu sklepów z powodu koronawirusa każą pracownikom brać urlopy, a jeśli urlop się skończy godziny trzeba będzie odpracować. Jest to idiotyczne. Sklepy nie są zamknięte z winy pracowników, a przez odgórną decyzję rzadu. W tej firmie dbają o wszystko dookoła tylko nie o pracowników. Absolutnie nie życzę nikomu żeby trafił do tej firmy.

Karol
@Pracownik4f

Z twojej opinii wnioskuję że pracownicy 4F chcieli by tylko dostawać najlepiej siedząc w domu. W zeszłym tygodniu w czwartek pracownik 4F w jednej z galerii chodził po wszystkich sklepach z petycja żeby właściciel galerie ja zamknął z powodu epidemii. Do mnie ta dziewczyna też przyszła lecz ja na nią się nie wpisałem. Dodam jeszcze że jestem byłym pracownikiem 4F i nie zgadzam się z tymi głupotami kture tutaj wypisujecie. Firma daje bardzo dużo szkoleń i można zdobyć duże doświadczenie które pozwalają wypłynąć na szersze wody Tylko trzeba chcieć z nich korzystać, za moich czasów w tej firmie też miałem okazję pracować z pracownikami którzy tylko narzekali i marudzili, a jak Kierownik poprosił aby wykonali test wiedzy na platformie to mieli to w nosie. Myśleli że tylko za chodzenie do pracy wszystko im się należało. Obecnie jestem od 1,5 roku na stanowisku kierownika i cała wiedzę i doświadczenie zdobyłem w 4F. i jeśli tak ci źle w tej firmie to się zwolnij i nie marudź tylko pamiętaj że teraz na rynku to pracy raczej nie znajdziesz.

Pracownik4f
@Karol

Niestety od czasu kiedy Ty pracowałeś bardzo dużo się zmieniło. Pracuje tutaj naprawdę długo dlatego się wypowiadam. Kiedy zaczynałam tutaj pracę tu warunki byly wręcz rewelacyjne ale niestety z biegiem czasu zaczęło się to psuć. W tej chwili obcinanie są notorycznie godziny, w większości sklepów nie ma premii, plany miesięczne często są ustalane na wyrost. W tej firmie już tak na prawdę od pracownika tylko się wymaga, nie można liczyć na jaką kolwiek motywację. A obecna sytuacja tylko potwierdza fakt, że pracownik w tej firmie jest na szarym końcu.

Pracownik.
@Pracownik4f

Zgadzam się z powyższą opinią. Teraz, gdy nie dostajemy już premii, mamy najniższą krajowa bez żadnych dodatków, plany, które nam narzucają są bardzo małe. A gdy premia była zależna od wyrobienia targetu, wówczas były one kosmicznie duże, tak by jak najmniej wypłacić premii. Tak działa 4f niestety...

Grzegorz

Wszystkim dobrze się krytykuje,ale może niech każdy z was postawi się na miejscu właściciela małej lub dużej firmy w obecnej sytuacji. Każdy właściciel patrzy na to, aby jego firma przetrwała ta ciężką sytuację by po zażegnany kryzysie nadal zatrudniać pracowników. Firma 4F nie jest jedyna w tych działaniach wysyłanie pracowników na urlop to jedno z lepszych rozwiazan w takiej sytuacji. Jestem pracownikiem innej firmy i u nas również jest takie samo działanie dla mnie to nie jest nic dziwnego nikt nie wie co będzie, mogę nie brać urlopu nikt nie może mnie do niego zmusić Ale kto da mi pewność, że ja ten urlop wykorzystam w wakacje. Jeśli każdy z nas nie będzie dbał o dobro swojej firmy w której pracuje to nasze firmy i nasi pracodawcy zwyczajnie mogą przestać istnieć na rynku pracy. Tak wygląda obecna sytuacja. Ja się cieszę że pracuję w firmie która każe mi wziąć urlop a nie w filmie gdzie pracownicy otrzymali dwa pisma z których musieli podpisać tylko jedno: zgoda na urlop bezpłatny lub wypowiedzenie umowy? Zastanówcie się nad tym .

@Grzegorz

Myślę, że skoro jesteś tutaj i czytasz opinie to zauważyłeś, że nie tylko krytukowana jest obecja sytuacja spowodowana koronawirusem ale całokształt pracy w 4F. Niestety praktycznie nikt nie liczy się tu z pracownikiem. A nawet często jest od odczucie, że wręcz pracownikom utrudnia się pracę. Wydaje mi się, że Twój komentarz o firmie w której nie pracujesz jest trochę nie na miejscu. Urlop może i nie jest najgorszym rozwiązaniem i może też bym się z niego cieszyła, gdyby ktoś to że mna ustalił, uprzedził mnoe wcześniej, a zostało nam to odgórnie narzucone bez jakichkolwiek pytań. Dlatego przyłączam się i potwierdzam wszystkie komentarze na ten temat. Niestety urlop nie jest jedyną rzeczą, która została narzucona na pracowników bez jakiejkolwiek rozmowy. Rozumiem trudną sytuację jaka panuje ale wydaje mi się, że po prostu stosowanie się do kodeksu pracy będzie najlepszym rozwiązaniem. A przynajpoej pracownicy poczują, że jednak coś w tej firmie znaczą.

Nie polecam. Przełożeni na czas zamknięcia galerii w związku z koronawirusem każą wypisywać urlopy wypoczynkowe oraz odrabiać te godziny, co jest niezgodne z prawem. Nie zostawimy tak tej sytuacji!!!!

Sprzedawca4F

Jesteś tego samego zdania. Jeszcze ten urlop jestem w stanie znieść, chviaz tak nie powinno być. Ale to odrabianie godzin to kompletna głupota.

Sprzedawca

rozmowa, 10 min , o pierdołach

jakiś sport? itp.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Wieliczka
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Wieliczka
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Ślusarz, spawacz 131
ATN Service ApS
Fregata

Dlaczego gowork usuwa moje opinie? Pisze samą prawdę widocznie komuś w centrali się nie spodobalo. IGOR NADAL CHCE MILIARD I NIC SIE NIE ZMIENIŁO.

WujDR
@Fregata

Bo jak pracodawca opłaci to może wpływać na opinie :)

Czy 4F Performance narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Fregata

Nie moze a niby jakim prawem. Prowadzac punkt na działalnosci to tylko Ja decyduje kiedy wysle pracownika na urlop. Co ciekawe prowadzac działalnosc dla 4f Ty jako kierownik nie masz urlopu nigdzie nie jest to zagwarantowane nawet w umowie.Najważniejsze masz nienormowany czas pracy...

Aneta

Od nowego roku brak premii, podwyzla najniższej krajowej wiec ucięli etaty, dużo więcej pracy teraz przypada na jednego pracownika ale jak wchodzi klient to masz rzucać wszystko i biec do niego jak (usunięte przez administratora) A potem wszystkie oszołomy drą się na was bo nie zrobione to i tamto Kierownik regionalny ma wielkie żale i jak przyjeżdża lepiej żeby Cię akurat w pracy noe było bo możesz wylecieć Nie fajna atmosfera Nie polecam!

To jest koszmar co wymyśla ta firma.....od nowego roku zabrali premie pracownikom obcieli etaty.....A konkursy jakie robią to obłęd.....raz w miesiącu (chociaz nie w kazdym) można wygrać zawrotna sumę 100zl BRUTTO, jeżeli się np zrobi super obrót...oczywiście założenia obrotowe dostajemy takie, że przeważnie nie udaje się tego zrobić ????uderzyli w pracowników, którzy robią najwięcej dla tej firmy....A kasa na wycieczki i sponsorowanie influencerow jest! Mam marzenie, żeby w końcu pracownicy się zbuntowali i pokazali, że albo się o nich zadba albo firma szybciutko stoczy się, bo nikt za najniższą krajową nie będzie z siebie nie wiadomo czego dawal. Dodatkowo robią z pracowników GŁUPKÓW kazali powiedzieć, że to nie tak że oni zabrali premie tylko premia JEST JUŻ W PODSTAWIE!! To może mi ktoś wytłumaczy gdzie w najniższej krajowej ta premia?? Odbije im się to czkawką bardzo w to wierzę

Lidia

@Kubica, jak rozumiem jesteś klientem firmy i Twoja opinia dotyczy usług? Opinie klientów są także ważne na forum, ponieważ pozwalają poznać pracowników także od strony usługowo-handlowej. Jak rozumiem możesz przez to powiedzieć, że pracownicy 4F Performance są osobami kompetentnymi?

Miki
@Lidia

Żartujesz sobie ? Oni nie wiedza co to kompetencja wiedzą co to lizanie przełożonych

A ja powiem tak pracowałam 8 lat firma 4f istnieje dalej ale kierownik zamknął swoją działalność więc straciłam pracę w ciąży i ZUS mi płaci A nowy kierownik mnie nie wziął bo nie wolno bo byłam w ciąży po drugie chciałam wrócić do pracy bo regionalna obiecała.ze bd miała.powrot.a.uslyszlam że nie ma miejsca dla mnie i pracuja studentki z tego co wiem nie obsługuja dobrze klientów opierają sobie lade i nic nie robią A niby .musisz starac się byłam.dobrym pracownikiem.zawsze miałam1 miejsce w sprzedaży i mam gadane ale.widze że firma patrzy aby pracownik był.za darmo nie patrza ile pracowałas mają cie w (usunięte przez administratora) zawiodłam się strasznie na tej firmie miałam umowę na stałe już po roku szkoda że zmarnowalam.8 lat starania poszły na marne poprostu żenada zostałam bez pracy i muszę szukać nowej

@Monika

Tak czy siak firma Cię wydyma!!!

Sławomir
@Condro

Dlaczego tak twierdzisz? Czyżbyś miał jakieś negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie 4F Performance? Proszę, abyś w ewentualnej odpowiedzi nie używał słów niekulturalnych.

@Sławomir

Oczywiście ze mam doświadczenia we współpracy z tą firmą baaardzo negatywne Sławomir . Jak popracujesz to będziesz wiedział o czym piszę . Patrz opinie powyżej

ANETA .g

Jestem bardzo zawiedziona na firmie 4F ponieważ kupiłam dla dziecka plecak szkolny po użytkowaniu plecaka zaledwie jeden miesiąc plecak popękał w kilku miejscach gdy złożyłam reklamacje została odrzucona ale drodzy państwo plecak gdy się go potrze paznokciem to materiał się rozchodzi a wygląda jak by to ktoś pocioł czymś a tu niespodzianka bo zwykłe pociąganie paznokciem po materiale daje dziury bo sama sprawdzałam plecak kosztował prawie 130 zł nie był tani a materiał po prostu jest do (usunięte przez administratora) więc udam się do rzecznika praw konsumenckich i zobaczę co mi poradzi a wam drodzy użytkownicy firmy 4F radzę zastanowić się czy warto inwestować w taki chłam pieniądze bo materiały z których niektóre rzeczy są wykonane są po prostu zleżałe albo są tak słabej jakości że rozłażą się

alice

a jak tam menadżerka w Centrali w Działach Kolekcji, Przygotowania Produkcji?

Konsultant

Poziom działu IT można określić przez fakt, że dyrektor i jego zaufani ludzie nie potrafi mówić po angielsku. Jak dostał ta prace? Ciężko mu będzie o inna. Atmosfera bardzo bardzo słaba. Zupełnie nie polecam.

@Konsultant

W jakim okresie pracowałem? Ja rok temu i jak dla mnie atmosfera była taka sobie, bez cudów ale też bez tragedii.

Sławomir
@Michał

Jak widać, różni ludzie- różne opinie. Ty twierdzisz że nie można było się przyczepić do atmosfery, więc to plus. Co jeszcze pozytywnego spotkało Cię w firmie? Jakiego wynagrodzenia można oczekiwać na początku? Czy przewidziane są podwyżki dla osób pracujących tam dłużej? Napisz proszę coś więcej, mówisz że tam pracowałeś więc Twoja opinia na pewno będzie cenna.

Condro

Pracowałem dla tej firemki 10 lat. Pierwsze 5lat to fantastyczne doświadczenie - budowania marki zdobywanie klientów . I nagle jak pan prezes i zarząd a także korporacyjne szczury goniące za swoimi ogonami przekrzykujący się kto lepszy , kto komu ładniejszą świnię podrzuci uwierzyli w swoją korporacyjną nieomylność , zaczęli zwalniać ludzi niewygodnych , podstępnie kończąc współpracę z franczyzobiorcami . Buta i arogancja rozszalała się w Wieliczce na ulicy Grottgera 30. Dyrektorzy i ich bezpośredni podwładni tzw " menagery" liżą sobie miejsca gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę . A produkt ? gdyby klienci wiedzieli w jaki sposób powstają i ile toksyn w materiałach jest toby tego na grzbiet nie naciągali . To taki produkt ze znanego spożywczego tylko z emblematem 4F. Nosząc na koszulce znaczek 4F to obiciach. Pracownikom płacą grosze umowy zlecenia 1/4 umowy i inne stosowane przez nich myki upokorzają tylko sprzedawców i ich kierowników . Frustraci tzw regionalni przyjeżdżając na kontrole wyżywają się za upokorzenia doznane od dyrektorów . Masakra . Nie podejmujcie żadnej współpracy z 4F bo Was wydymają :(

Kameleon

Niestety ale nie polecam. Firma mega nieprofesjonalna, szczegolnie dyrektorka HR która nie dorosla do swojej roli. Kilka miesięcy temu startowalem na jedna pozycje w HR. Po rozmowie dostalem maila z inf od dyrektorki ze niestety ale zostala podjeta decyzja o zamrożenie tego stanowiska i jak sie znow otworzy to da znac. Oczywiscie nie dala. Kilka miesiecy puźniej byla inna rola na ktora tez zaaplikowalem i wczasie rozmowy sama przyznala ze obsadzia poprzednie stanowisko (miala dużo kandydatów i wygral lepszy-normalna rzecz). Mega slabo to wyszlo. Jak dla mnie laska nie dorosła do pozycji managera skoro musi kłamać bo nie potrafi przekazywać złych inf.

dobre
@Kameleon

Raczej wstyd pracować w HR i pisać "puźniej" :)

kandydatka

Witam, chciałabym zapytać jak Wam się pracuje w centrali w Wieliczce? jaka jest atmosfera? Jak ludzie? Da się normalnie pogadać i poznać fajne osoby czy raczej wszyscy w swoich pokojach i brak chemii albo wyścig szczurów? Jak nadgodziny? są takowe? bo z tego co czytam na płatne nie ma co liczyć, ale czy w ogole one występują i jak czesto? Jak kierownictwo? czy utrudnia życie swoimi pomysłami czy widać w tym wszystkim jakiś przemyślany plan? Benfefity z tego co czytam to jakaś abstrakcja a czy firma inwestuje w szkolenia? Jest jakaś kantyna lub gdzieś w pobkliżu da się coś kupić na obiad czy codziennie trzeba przyjeżdzać z własnym? Pozdrawiam :)

ODRADZAM WSPOLPRACY Z TĄ FIRMĄ . KONCERNOWE B@BKI , TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU , ZERO RZETELNOŚCI.

PAULA

POZDROWIENIA DLA NOWEJ PANI KIEROWNIK OUTLETU 4F W LUBONIU, KTÓRA NIE GRZESZY KOMPETENCJĄ, A AWANSU DOROBIŁA SIĘ NA WAZELINIE

Jula02
@PAULA

O proszę to tak jak w Outlet Lublin! (usunięte przez administratora) się opłaca

@Jula02

Odpowiedziałaś na komentarz z 2016 roku. Od tamtej pory w firmie mogło się bardzo wiele zmienić, nie sądzisz? Czy jesteś aktualnie pracownikiem 4F Performance? Jeżeli tak, podpowiesz nam, jakie warunki płacy oferuje firma dla swoich pracowników? Możesz podać jedynie tak zwane widełki płacowe.

Czy mają biuro w Krakowie? Widziałam ich logo na Zablociu.

@Kasia

Bieżący wątek dotyczy 4F Performance w Wieliczce. Jak rozumiem, pytasz o lokalizacje biura, ponieważ jesteś zainteresowana pracą w 4F? Jeśli tak, koniecznie odwiedź stronę internetową firmy. Znajdziesz tam wszelkie informacje odnośnie rekrutacji. Dla Ciebie i pozostałych zainteresowanych, przesyłam link: http://www.otcf.pl/kariera

Tomekomek

4F na sarnim stoku w Bielsku-Bialej obsługa rewelacja! Nie spotkałem się jeszcze z tak miłą obsługą. Panie przemiłe nic nie stanowiło dla nich problemu, ściągniecie spodni z manekina odszukanie rozmiaru koszulki. Z zaangażowaniem i chęcią starały się ściągnąć buty z innego z sklepu kiedy okazało się że nigdzie w Bielsku nie ma mojego rozmiaru. Buty przyszły na czas o czym zostałem poinformowany telefonicznie. Dziękuję bardzo i napewno będę wracał i polecal ten sklep! Pozdrawiam Panią w aparacie i panią w długich brązowych włosach!

Kubica
@Tomekomek

Również jestem zadowolna z obslugi, najlpeszy sklep w galerii ktorej koniec juz nie długo. Mam dzieje ze dziewczymy zostana przeniesione do inne sklepu. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o 4F Performance - Wieliczka

• Jak się pracuje w 4F Performance?

Zobacz opinie na temat firmy 4F Performance tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4F Performance?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4F Performance?

Kandydaci do pracy w 4F Performance napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4F Performance