4F Performance

Wieliczka

Opinie o 4F Performance

5 5 5

Tragiczna kadra, posyłają na szkolenia, za które później nie płacą. Chamstwo ze strony kierowniczki, bez przerwy dokładanie pieniędzy do kasy bo współpracownicy mają problemy z liczeniem pieniędzy. Trzeba przerywać pracę gdy wejdzie klient i od razu do niego lecieć. Kadra nie zna podstawowych zasad ortografii. Kierowniczka wszystkie premie bierze dla siebie, nie pozwoli nikomu innemu zarobić. Grafik ustala pod siebie- jeden tydzień cały wolny a następny pracujesz siedem dni. Zmienia godziny bez wcześniejszego ustalenia. Parę razy stwierdziła, że gdy mam do pracy na 12:00 a przychodzę o 11:50 to jest to spóźnienie. Każe wracać z przerwy jeśli jest duży ruch, ale ona siedzi godzinę na kawie podczas jej przerwy. Cały czas nasyłany jest tajemniczy klient który obcina premię. Nigdy tam nie wrócę, jedna wielka patologia.

Isia
@5 5 5 13.08.2017 15:52

Tu chyba tez nie znasz zasad ortografii ;) każe czy karze? ????

Lidia

@Prawda w oczy kole jeszcze raz podkreślam, że usuwane są wyłącznie wpisy, które naruszają zasady regulaminu. Jednak jeśli ktoś z Was uważa, że jego wpis został usunięty niesłusznie to bardzo proszę o kontakt z naszym administratorem pod adresem admin@gowork.pl Każdy zgłoszony przypadek będzie na pewno rozpatrzony i wyjaśniony. Warto również zwrócić uwagę na §4 regulaminu: Zasady korzystania z Serwisu. Tam zostały wyszczególnione rodzaje treści jakie są na portalu niedopuszczalne.

Lidia

@Prawda w oczy kole przyglądając się treściom na wątku, widać że pojawiają się wpisy zarówno od osób, które z pracy w 4F Performance są zadowolone, jak i od tych, które do pracodawcy mają jakieś zastrzeżenia. Każdy ma możliwość wypowiedzenia się zgodnie ze swoimi doświadczeniami. Podstawą do usunięcia wpisu jest tylko i wyłącznie naruszenie regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: www.gowork.pl/regulamin Warto też podkreślić, że pracodawca nie może usuwać opinii. Taką decyzję podejmuje administrator w oparciu o treść regulaminu, który akceptuje każdy użytkownik przed dodaniem komentarza.

Prawda w oczy kole
@Lidia 13.11.2017 13:29

Oczywiście ze tak, ale dobrze wiecie ze usuwane sa wszystkie niewygodne komentarze, nawet takie które regulaminu nie lamią. I moje tez z czasem znikną :).

Prawda w oczy kole

Uwaga, firma usuwa wszystkie negatywne komentarze z gowork

anonymous

Nikt w tej firmie nie kotroluje kierownikow do tego stopnia ze wpisuje w obliczrke premie pracownikow, gdzie na konto wplywa tylko podstawa. Kierownik sam sobie przydzielil premie pracownikowidocznie uwazal, ze to on byl pracownikiem miesiaca mimo,ze pracowal nie wiecej niz kila dni w miesiacu i to sam sie nagrodzil premia swoich pracownikow bez zgody RkS

tufi

To (usunięte przez administratora). Jeżeli macie odrobinę szacunku do samego siebie, to nawet nie wysyłajcie tam CV. Atmosfera w pracy jest napięta, ciągła gonitwa o wynik. Nie polecam.

2latastazu

Uniformy dla pracowników sklepów to TRAGEDIA ! Ktos kto je wybiera czerpie chyba wiedzę z podręcznika "jak sie nie ubierać". Ubrania sa niewygodne, rozciągają się, nie ma w nich komfortu w pracy do tego na pracownikach leżą jak worki. Sa to chyba najgorsze rzeczy z danej kolekcji. Pracownicy bardzo często sie buntują i nie chcą chodzić w takich ubraniach. Pracowałam w tej firmie 2 lata i o 2 za dużo. Ekipę w sklepie miałam świetna ! Żale tylko sa do samej firmy i procedur jakie w niej obowiązują. Zacznijcie doceniać pracownika.. 11 zł netto to żaden pieniac za ten cyrk co trzeba odstawiać w sklepie.

Lidia

@5 5 5wspominasz o szkoleniach na jakie wysyłani są pracownicy. Możesz powiedzieć o nich coś więcej? Czego one dotyczą? Jak często można na takie szkolenie pojechać? Czy inni z Was również takie szkolenie odbywali bezpłatnie?

Elwira Nowak

Kierownik regionalna Polska Południowa wstyd i hańba dla firmy. Nie zna podstawowych zasad ortografii i gramatyki. Forma pisania maili nie do rozszyfrowania. Żenada, że firma zatrudnia osoby z takimi kompetencjami...

Lidia

@rebea możesz powiedzieć tak konkretnie jakie są plusy i minusy pracy w 4F Performance? Co trzeba widzieć przed przesłaniem CV? Takie merytoryczne, szczegółowe opinie będą najbardziej pomocne.

Fabio

Bardzo kiepska firma. Opinia na rynku jest jednoznacznie negatywna o czym można przeczytać choćby z tego profilu. Wystarczy poczytać opinie żeby stwierdzić jak tam traktują ludzi.

rebe

Firma ciekawa i firma orkopna jeśl wiecie o czym mówię

Woania

A orientuje się ktoś jak wygląda praca w biurze w wieliczce? Jak atmosfera? Jak z zarobkami?

Niki

Kierownicy nie pracują na umowę o pracę, tylko na działalności, dzieki temu cały odpowiedzialność za zatrudnienie, umowy itd. spoczywa na nich + odpowiedzialność materialna w razie braków inwentaryzacyjnych. Brak wsparcia ze strony regionalnych, którzy chyba życia w sklepie nie znają i chcą malować trawkę na zielono - nie wiadomo po co. Ogrom obowiązków niedocenianych i nienagradzanych finansowo, szkoda, że polska firma kojarzy się z takim podejściem. Jeśli się trafi na fajnych ludzi i atmosferę to to trzyma w pracy.

Zuza94

Pracuję w 4F od prawie 8 miesięcy jako sprzedawca. Prawdą jest, że dostaje się umowę zlecenie, a umowa o prace przysługuje jedynie kierownikowi sklepu i jego zastępcy, niemniej jednak można znaleźć w tym jakaś korzysc przede wszystkim dla studentów, bo jest to umowa elastyczna i nie ma problemu z dopasowaniem grafiku do studiów. Jeżeli chodzi o zarobki, aktualnie nasza stawka wynosi 11 zł na godzinę plus premie za najlepsza sprzedaż indywidualna, wyrobienie ogólnego budżetu sklepowego oraz badanie tk. Wypłata zawsze jest na czas, nieraz nawet kilka dni wcześniej. Obsługa jest aktywna, nalezy podchodzić do klientów, doradzać i zachęcać do zakupów, jednak wszystko w granicach normy i zdrowego rozsądku, potrzeba czasu na przyzwyczajenie się do tego typu obsługi, jednak można się tego nauczyć, wszystko "wchodzi w krew" po jakimś czasie. Grafik elastyczny, dopasowany do moich potrzeb, zawsze dostaje wolne na studia i kierowniczka uwzględnia wszystkie moje prośby. Nie wiem jak jest w innych sklepach, ja wypowiadam się tylko z perspektywy naszego salonu. Atmosfera w pracy jest miła, mamy zgrana ekipę. Wracając do kierowniczki - zawsze staje po naszej stronie, niezależnie czy w kwestii nieporozumień z klientami czy z kierowniem regionalnym. Póki co nie spotkały mnie w tej firmie jakieś specjalnie przykre sytuacje. Praca jak praca, dużo zależy od dnia, szczęścia i klientów :) pozdrawiam.

pryk
@Zuza94 13.05.2017 07:45
Pracuje w sklepie firmowym

Zuza94
@pryk 15.05.2017 18:36
to dziwne ponieważ kierownicy są zatrudniani na działalności....więc ktoś tu albo nie ma wiedzy albo......

Tak, masz racje. Kierowniczka jest na działalności, jest przedsiębiorcą. Nie wiem co chciał Pan napisać przez "albo...", ale nie chodziło mi o to by "sprzedać" złe informacje. Faktycznie to nieporozumienie mogło wyniknąć z braku w mojej wiedzy, jestem tylko sprzedawcą, nie wgłębiam się w informacje na temat rodzaju umowy mojego kierownika i jej szczegolow. Pozdrawiam :)

Niecierpliwa

Czy firma daje info zwrotne po rozmowach zgodnie z tym co deklaruje (info zwrotne niezależnie od "tak" czy "nie"), czy to blef?

Wyluzowana
@Niecierpliwa 31.03.2017 18:30
Czy firma daje info zwrotne po rozmowach zgodnie z tym co deklaruje (info zwrotne niezależnie od "tak" czy "nie&...

mi dali... nawet całkiem konstruktywnie. Przynajmniej jedna z licznych, która się poczuwa do info zwrotnego. Zazwyczaj inne firmy to czysta olewka.

Niecierpliwa
@Wyluzowana 31.03.2017 19:42

Jak długo czekałaś po ostatnim etapie? Tydzień, dwa? Praca we Wieliczce czy w sklepie?

Prawda123

Anonimowy Sprawiedliwy
@Prawda123 30.03.2017 08:14
Rekrutacje w tej firmie to jakis żart. Brak profesjonalnego podejscia ze strony rekruterow do kandyta....

A co to się podziało? Podziel się.

Kasia

Już nie trzachodzic w butach sportowych, dziewczyny mogą zakładać baleriny odkryte

Misia

jak dla mnie praca jest ok nie narzekam ,a z tym strojem to nie przesadzajcie.. teraz wszystko się zmieniło zamiast pisać bzdury wyssane z palca lepiej dokładnie to sprawdźcie,po czym wystawiajcie komentarze zgodne z faktem i prawdą..

marcia1425

Pracowałam w salonie 4f w Zamościu. Nie polecam!!! Jedyną osobą która pracuje od otwarcia jest KIEROWNICZKA. Nie jednokrotnie zabierała kasę pracownikom ( wypłata nie na konto, tylko do ręki kierowniczce). Wiele odtrąceń za podkładanie świń. Premia TK nie wypłacana gdy odchodził pracownik - trafiała do kierowniczki. Ogólnie nie polecam!!! Atmosfera beznadziejna! Fałszywa załoga a przede wszystkim nie miła atmosfera pracy. Bez umowy o pracę, bez ubezpieczenia. NIE POLECAM!!

marcia1425
@marcia1425 17.03.2017 17:12

Dodam też,że gdy po inwerce nie było jakiegoś asortymentu na stanie zostawał on sprzedawany znajomym. Wszystkie nadwyżki a zdarzało się że były spore kwoty trafiały wiadomo do czyjej kieszeni.

Magda

Pracowałam w 4F przez prawie 4 lata na 3 stanowiskach, więc mam mniej więcej przekruj tego jak było na początku mojej pracy a jak jest teraz. Uważam, że ludzi w tej pracy trzyma najczęściej (jeśli oczywiście dobrze się trafi) zgrana ekipa, ludzie, ktrórych się poznaje i niestety to wszystko. Spędzasz prakycznie 3/4 swojego życia w pracy i szybko przywiązujesz się do ludzi. Pracowałam ze świetną załogą, atmosfera była super,czułam że tworzę coś ważnego, ale..właśnie to "ALE" to polityka firmy, która nie docenia pracowników i nie chodzi tu tylko o najniższy szczebel. Polski pracodawca, który stawia na kontrakty z przedsiębiorcami bo jest pewnie taniej..OK - takie czasy i też pewnie muszą walczyć na rynku. Ale żeby bazować na umowach zlecenie i spychać wszystko na przedsiębiorców? Trochę przestarzałe metody.Szkoda, bo powinni być przykładem dla polskich firm, skoro osiągnęli sukces. Dobra marka odzieży i ACC z potencjałem, ale muszą pamiętać że to SPRZEDAWCY/DEKORATORZY/ZASTĘPCY I KIEROWNICY są ich twarzami i to oni mają bezpośredni kontakt z klientem i budują ich sukces :) Praca tam to lekcja na całe życie!

Michaliba

Nic innego jak wykorzystywanie. Bielizna ma prześwitywać

Esti-the-besti

Pracowalam w 4f w jednym z większych sklepów stawka 8.6 na rękę (teraz pewnie musieli podnieść). To była chyba najgorsza praca w moim życiu. Ciągła bieganina po 50-70 kartonów dziennie z ciuchami a jak nie zdążysz tego przyjąć w 1 dzień to można dostać karę. Zresztą karają za wszystko, przykład? Musieliśmy się zrzucić na karę 100 zł za to ze do magazynu wysłaliśmy kurtkę która miała krzywo przyszyte logo..... tak jakby to od nas zależało jak małe chińskie dzieci robią te kurtki.... Ja akurat miałam umowę od 1 dnia ale doszły mnie słuchy ze ludzie nawet rok bez umowy pracowali. Ogólnie nie polecam ludzi traktuje się jak śmieci a zarząd to jakaś zbieranina psiapsiułek i mega kolesiostwo

PAULA

POZDROWIENIA DLA NOWEJ PANI KIEROWNIK OUTLETU 4F W LUBONIU, KTÓRA NIE GRZESZY KOMPETENCJĄ, A AWANSU DOROBIŁA SIĘ NA WAZELINIE

agnieszka

Kaza sie ubierac w obcisle leginsy, kusic facetow, na zakupy i by bielizna przeswitywala

Lala94

Podobno szują projektantów, ile zarabia sie na starcie?

ada

Ma sie byc milym dla klienta, uroczym, usmiechac sie do niego. Ubior dla dziewczyn to stroj obcily by przyciagal wzrok, najczesciej to leginsy fitness

anna ju

no tak czytam ten twój komentarz i uważam że tak naprawdę to nie ma za bardzo na co narzekać - wiesz ja już pracowałam sporo jako tajemniczy klient i powiem szczerze że wiele firm aż tyle co tutaj nie było mi w stanie zaproponować więc nie narzekaj aż tak

ktos

jak widze te kom to az nie wierze w to co czytam.. pracuje od koncowki maja br w 4f szkolen kest duzo, juz mam drugie a byly by 3 gdyby nie choroba.. tajrmniczy klient? pestka! latso sie zorientowac kto nim jest po 9 dniach pracy ankieta tk na 100% a za to jest nagroda +200zl brutto, druga ankieta nie pamietam na ile ale nagrada -50%na zakupy do 200zl. premie indywidualne +150zl za midtrza paragonu i najwyzsza sprzedaz + premia wg kategorii sklepu za realizacje planu w min 85%

pati

od czego zalezy ubior pracownikow w sklepach? w jednym maja inne spodnie w innym inne?

ŁUKASZ28

Nie polecam pracy ani sprzedawcy a tym bardziej kierownikowi, który jest zatrudniany w oparciu o działalność gospodarczą.Kontrakt tak sformułowany,że kierownik jest obciążony ciągłymi karami. Firma z ludzi sobie nic nie robi,oszczędzają na wszystkim.Witryny, które przychodzą oczywiście pracownicy muszą robić po godzinach bo żal firmie zapłacić za montaż i nieważne ,że kobiet mają dżwigać po kilkadziesiąt kilogramów w końcu to nie pracownicy otcf ale kierownika więc jego problem jak coś się stanie pracownikowi...Plany wygórowane z kosmosu, a kolekcja z roku na rok coraz gorsza tylko ceny wyższe. Brak jakiegokolwiek wsparcia z centrali. Na stanowisko regionalnych są zatrudniani osoby,które nie mają zielonego pojęcia o funkcjonowaniu sklepu .Kierownicy mimo działalności muszą przerabiać tyle godzin co na umowę o pracę co jest niezgodne z prawem...Totalna porażka wstyd,że polska firma tak traktuje ludzi

Konduktor

W Łodzi dla początkującego sprzedawcy 9 zł na rękę umowa zlecenie

Kariś
@Konduktor 15.09.2016 14:20
W Łodzi dla początkującego sprzedawcy 9 zł na rękę umowa zlecenie

A napisz proszę o którym 4F w Łodzi piszesz?? Pracujesz tam??

Ania

Sluchaj stroj pracowniczy dostajesZ za darmo stawka za umowe o prace logiczne ze to stawka stala czyli najnizsza krajowa 1400 plus premie plus wygrane konkursy na sprzedaz mozna wyciagnac 1700zl to malo ?zlecenie 8.5 za godz plus dorobic mozna godziny

Monika

DLa kobiet sa to leginsy fitness ? czy jakie spodnie

yachó
@Monika 31.08.2016 00:31
DLa kobiet sa to leginsy fitness ? czy jakie spodnie

Tak.Dla kobiet spodnie z krótkim rękawem a dla facetów papucie z pomponikiem.

emilly21

jeśli chodzi o ubiór w którym musisz chodzić w czasie pracy to dostaje go osoba która przepracuje ponad miesiąc - odpowiednio są to buty , spodnie i koszulka. Ubiór zmienia się co pół roku stary dostajecie wtedy na własność. Osoba która dostanie ubiór musi pracować 3 mies i wtedy ma go na własność jesli wcześniej się zwolni musi płacić za ten strój - ale to zależy od kierownika bo czasami na to w ogóle nie zwracają uwagi .

Anna

A jak u nich z ubiorem dla pracowników

ada

Daja ciuchy do roboty

Agiiiiiiiis

Praca to porażka. Firma zatrudnia osoby na umowę zlecenie. Zarobki są kiepskie, a wymagania z miesiąca na miesiąc coraz większe. Plany sprzedażowe nierealne do wykonania, jak się wykona to jakaś marna premia, jednak zdarza się to tylko kilka razy w roku. Konkursy organizowane wśród pracowników (pracownik MUSI się starać, a później nawet z tego NIC NIE MA) Sprzedawców traktuje się jakby wykonywali jakiś arcyważny zawód i narzuca się im priorytety oraz stawia wymagania nagradzając niskimi zarobkami - to jest śmieszne. Ponadto kierownicy sklepów robią co chcą, nie są kontrolowani są bezczelni wobec współpracowników. Tyle chamstwa i zawiści co tam w żadnej pracy nie znajdziecie. Wypłaty zdarza się że są wypłacane po czasie. Odradzam wam wszystkim.

ANIA:)
@Agiiiiiiiis 13.08.2016 17:09

WITAM OBECNIE PRACUJE W 4F JUZ 4LATA UMOWA O PRACE JEZELI CHODZI O WARUNKI PRACA JEST SUPER KOLEZANKI ROWNIEZ JEZELI CHODZI O KIEROWNIKOW SALONOW TO NIE ZGODZE SIE Z TYM IZ SA WREDNE I NIE SA KONTROLOWANE !!!TAM POWYZEJ AGIIIIIS KTORA TAK BRZYDKO NAPISALA SKAD WZIELAS TAKIE BZDURY??KONTROLOWANIE JEST I TO PRZEZ REGIONALNYCH WIEC ???JEZELI CHODZI O ZAROBKI 8,50 ZLECENIE UMOWA 7,5 LEPIEJ ZARABIAC TYLE NIZ SIEDZIEC W DOMU NA DUPIE I NIC NIE ROBIC TAK?PO DRUGIE ZMIENIAJA SIE DZIEWCZYNY PONIEWAZ REZYGNUJA CZESTO BO TO DZIECI LUB STUDIA WIEC NIE MAJA JAK POGODZIC PRACY ZE SWOIMI SPRAWAMI JA POLECAM PRACE W 4F JEST DOBRZE I NIE MA NA CO NARZEKAC!!!TRZEBA SPROBOWAC I DOSWIADCZYC A NIE WYMYSLAC BZDURY JEZELI CHODZI O DZIEZ PRACOWNICZA TAK MAMY DRESY BUTY ORAZ KOSZULKI W KONCU TO SKLEP SPORTOWY WIEC WYMAGANA JEST ODZIEZ DOSTAJEMY JA ZA DARMO ...POZDRAWIAM

Ada
@ANIA:) 03.09.2016 14:08

Ktoś Ci zapłacił za wystawienie tak pozytywnej opinii? Pracuję tam już kilka.miesięcy i mimo podwyżki i tak jest dramatycznie. Nawet umowy zlecenie nie chcą wystawić, co chwila kontrola, mało budżetu na rozpisanie pracowników a ruch jest rak duży, że nie da się każdego upilnowac. Nie życzę tej pracy nikomu

emilly21

@belka tak jak wcześniej wspominałam to zależy w jakim regionie jesteś bo każdy może mieć inne stawki ... ale przykładowo w jednym z regionów stawka dla sprzedawcy na umowę zlecenie wynosi 8,60netto za 1 h jeśli chodzi o inne stanowiska to szału nie ma visual merchadniser w zależności w jakim sklepie pracuje ma taką samą stawkę jak zwykły sprzedawca + doddatek vm 150 brutto ...

emilly21

@bhnm taka jest niestety prawda :) ale to wszystko zależy w jakim miejscu się znajdziesz i w jakim sklepie, bo w każdym mieście w Pl może być inaczej i mogą być inne warunki wynagrodzenia i mniejszy nacisk osób z góry w kwestii kontroli sklepu a co za tym idzie mniej stresu i bardziej wyluzowana atmosfera :) Jeśli masz jakieś pytania / ktoś ma jakieś pytania to postaram się odpowiedzieć :)

emilly21

czy da się zarobić wg mnie się nie da, ale to jest tylko moje zdanie i myślę że większość osób która pracowała w tej firmie się z tym zgodzi, chyba że ktoś nie ma życia i chce się poświęcić mając 200h w mies wtedy może się da( stawka na 1h to 8,60netto ), dodając też premie od sprzedaży która nie zawsze jest - głównie powodem tego jest badanie TK, gdzie jeśli twój wynik % wypada poniżej określonego progu twoja premia jest obcinana.

zuzka

Zuzia Praca odpowiedzialna, złodzieje kradną.Ciągle obcina się personel, wiec kto ma pilnować klientów, jeśli na sklepie mogą być najwyżej dwie osoby? Nie ma żadnej opieki medyczne, nie przysługuje urlop jak się jest na działalności gospodarczej.Ciągle przysyłają "tajemniczego klienta" specjalnie, żeby obciąć premie. Nie polecam tej pracy.

emilly21

Cały czas planowane są zatrudnienia dla tego że firma się rozwija, albo dlatego że dużo osób się zwalnia przepracowując przynajmniej 1 mies. Firma nie traktuje poważnie pracowników - nie polecam.

kon

sklep na minusie :)?im chodzi o inwentaryzacje .i nie sklep jest na minusie tylko osoba odpowiedzialna materialnie( czytaj kierownik)

Pedro

Pracowałem kilka lat w firmie jako kierownik. Ani razu inwentura nie wyszła na minus. Najwidoczniej tam gdzie ludzie dopłacają do inwentury nie ma ich w pracy i nie kontrolują stanów-innego wytłumaczenia nie ma. Co do kasy to za kierowanie dużym sklepem o sporej wartości towarze, z wiecznie nowymi ludźmi jest śmieszne-dlatego tez skusiłem się oferta u innego pracodawcy. Ogólnie praca w miarę, ale zarobki i odpowiedzialność niemiarodajna do płacy, co najwyżej jako nabycie doświadczenia kierowniczego.

hejo
@Pedro 05.06.2016 14:13

Pedro zgadzam się i pewnie nie każdy kończy na minusie ,jednak takie przypadki się zdarzają ale nie jest to zawsze wina pracowników-są sklepy w których jest na minusie i pomimo zmian ekip problem jest za każdym razem i tak, ciesz się że miałeś dobrą lokalizację ja też na szczęście:)

hejo

czyli ludzie siedzący za biurkiem mają to zapewnione?"Ogólnie to ta umowa o pracę, szkolenia i prywatna opieka medyczna zachęcają." fajnie a kierownicy sklepów dokładają do interesu po inwentaryzacjach :P i mają odpowiedzialność finansową co jest niezgodne z prawem-no ale znaleźli obejście i zatrudniają na działalności...w głowie się nie mieści że polak Polaka tak traktuje...no ale na kim mają się dorobić jak nie na swoich.

Anna

Wiecie jak wyglada sprawa z ubiorem, zostaje później u was na stale czy jak

Anka

Pracowałam w sklepie 4F jakos sprzedawca i mogę powiedzieć tylko tyle, że pracę wspominam jako najlepsza jaka mnie do tej pory spotkała. Wypłaty zawsze były na czas, zdarzało się nawet 1-2 dni szybciej. Wiadomo, że każda firma ma swoją politykę i tu 4F bardzo mocno ciśnie na obługe klienta, na początku było to denerwujące, ale dało się przyzwyczaić i wchodziło w nawyk. Czasem dawali mnóstwo zadań w jeden dzień, a kolejnego była stypa, ale wiadomo, czasem trzeba zasuwać, taka jest praca. Każdy ma wolną rękę, może przyjmować reklamacje, robić zwroty itp. Szkoda tylko, że OTCF żałuje kasy odnośnie premii...ale duzo by pisać, poza tym zarabiałam 8,56/h. W moim sklepie pracowałam ze wspaniałymi ludźmi, kierownik też był w porządku, wiadomo, że to dobry team to podstawa. Poleciłabym tą pracę każdemu w moim mieście, niestety nie wiem jak jest w innych sklepach odnośnie kierownictwa i pracy zespołowej. Pozdrawiam.

ewa

jak wygląda spraca w warszawskim odziale firmy - nie w sklepie - ale w samej firmie? jacy ludzie? jaka atmosfera? relacje z szefostwem?

zniesmaczona
@ewa 03.04.2016 12:56

Pracowałam 4 miesiące w złotych tarasach dopóki nie zmienił sie kierownik. Płacili mi 8,60 z racji posiadania statusu studenta. Cała załoga była świetna, tak samo kierownik. Ale z dobrych rzeczy to wszystko. Rks i facet od vm wpadali do sklepu kilka razy w tygodniu i robili totalny syf, mimo, iż na sklepie bylo czysto. Zawsze wszystkich opieprzali, zero jakiegokolwiek zrozumienia z ich strony. Poza tym, od sprzedawców wymagano podlizywania sie klientowi nawet jeśli ten miesza cie z błotem i obraża. Jednym słowem porażka! Niwa kierowniczka nie pojawia sie w pracy wcale, ma trzy tygodnie w miesiącu urlopu a jak juz łaskawie przyjdzie to opieprza wszystkich i straszy zatrzymaniem pensji po czym jak gdyby nigdy nic idzie sobie na lunch. Pracownicy pracują po 14 godzin dziennie kilka razy w tygodniu!! Nie polecam, chyba,ze ktos chce pracować bez umowy i w ciągłym stresie

ania

Wiecie jak wyglada sprawa z ubiorem, zostaje pozniej u was na stale czy jak?

Zostaw opinię o 4F Performance - Wieliczka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4F Performance