Opinie o Beskidzkie Fabryki Mebli w Bielsko-Biała Piekarska 130

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Beskidzkie Fabryki Mebli. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Beskidzkie Fabryki Mebli o rekrutacji.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beskidzkie Fabryki Mebli w Bielsko-Biała Piekarska 130

kulfon

Praca tam to jakaś masakra starsi pracownicy tapicerni wybierają co lepsze meble do pracy nowy pracownik dostaje ochlapt przy których sie namęczy i normy nie zrobi a jestem tapicerem z duzym doświadczeniem ,atmosfera masakryczna najchetnij to by jeden drugiego zabił jak ktoś ma lepszy mebel do zrobienia a co do jakości porarzka syf jakich mało i kłamstwa na temat umowy jaką sie dostanie obiecanki jakich mało a i tak umowa zlecenie

ktoś

Witam wszystkich pracuje tam na klejarni robota straszna. Plusem jest to że nikt nie rozlicza cię z tych norm. Jak brakuje ci % to sobie możesz dopisać więcej mebli komputer wszystko przyjmie.

Łukasz

Jakie wynagrodzenie podstawa ? czy cos lepiej ?

tomek

chyba nie ma az tak dużych fabryk w Bielsko-Białej @Aupai z tego co wiem, więc może i konkurencja jest ale nie aż taka duża żeby trzebabyło się obawiać. Poza tym zastanawiam się jeszcze jak to w praktyce wszystko wygląda czy faktycznie jest tyle osób, które narzekają u nich bo sie nie podoba czy zostali zwolnieni.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Beskidzkie Fabryki Mebli? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
pracownica

Zastanawiam się kto pisze te pozytywne opinie.Osobiście pracowałam w dziale sprzedaży i również mam złe zdanie o kierownictwie,wg własnego uznania i wolę nie pisać w jak nielegalny sposób przyznawane jest wynagrodzenie.Również mam traumę związaną z tą firmą i przez to do dziś nie podejmuję żadnej pracy w działach obsługi.

Ha ha ha ale się uśmiałam, spróbuj a się przekonasz. Nie pracuję tam już 2 lata ale trauma pozostała i sądzę, że uraz pozostanie do końca życia. Nie ważne czy jesteś pracownikiem fizycznym czy umysłowym - po przekroczeniu progu jest po Tobie. Korzystanie z pomocy psychiatrycznej przez pracowników tej firmy jest na porządku dziennym. Omijajcie ją szerokim łukiem. Muszę pracować ale myśl o bezrobociu nie jest dla mnie tak straszna jak powrót do tej firmy.

Święty Mikołaj

Jeżeli masz dziecko do odebrania, to zapomnij że wyjdziesz wcześniej z pracy. Owszem nie przywiążą cię łańcuchem do stanowiska pracy, ale za to na drugi dzień możesz dostać wypowiedzenie. Ogólnie traktuje się w tej firmie pracownika jako robola, który ma się nic nie odzywać, siedzieć cicho i ciężko pracować po 9, 10h dziennie.

Mil Ena
@Święty Mikołaj

wiesz co nie przesadzaj że nie można wyjsć jeśli dziecko jest do odebrania ,ja ciągle wychodze i mam to gdzieś ,no i jeszcze mnie nie zwolniono,nikt nikogo nie zmusza,pracownicy sami się na to godzą ,ja się nie godzę i nie zostaję bo dzieci moje są wazniejsze !!!

szczecina

aktualnie praca w tej firmie wymaga pełnego zaangażowania. Jest na kilku stanowiskach bardzo ciężka fizycznie

Ms X

Praca w tej firmie to istny (usunięte przez administratora) Można się w niej wykończyć fizycznie i psychicznie. Jedyne czego można się w niej dorobić, to garba. W beskidzkich fabrykach mebli łamane jest wiele przepisów, nawet prawo konstytucyjne do wolności, bo pracownicy są przetrzymywani po godzinach bez ich woli. Nie zostaniesz dłużej, to wylatujesz, a nadgodziny i tak są nieuczciwie wypłacane. Meble bardzo kiepskiej jakości, liczy się tylko ilość, nie jakość. Żadnych perspektyw, brak umów na stałe. Mobbing to tutaj codzienność.

były prac

Wypłata na czas.ok.ale po za tym to obóz pracy.ilości mebli nie do przerobienia.nie pracuje tam juz ponad rok a jeszcze nie doleczyłem swoich kości.po za tym nie obowiązuje tam żadne prawo .chyba tylko to,,dzisiaj jesteś, jutro cie nie ma''nigdy więcej tam moja noga nie powstanie choć bym miał puszki zbierać

inny

Wypłata zawsze była i jest na czas. Czyli na 10 w miesiącu. Zarobki jedne z lepszych w regionie. Zwłaszcza na tapicerni i dla wydajnych pracowników. Nadgodziny i za soboty były płacone albo do wykorzystania za wolne.

ktos

Praca po 10 godzin i wszystkie soboty na szwalni. A KASA MALUTKA. Atmosera fatalna. ODRADZAM!!!

wiki

Odradzam prace. Prawdziwy (usunięte przez administratora)

ooo

Ten Simon to Wielka Pani PREZES

haha

Hahaha Hej Simon ile Ci zapłacili za wypisywanie tych głupot... Ani ten zakład nowoczesny, ani praca tam nie jest stabilna. A jeśli chodzi o projektowanie mebli to polega ono na kopiowaniu wzorów konkurencji...

klient

Nigdy więcej żadnych mebli od tego producenta. Jakość mebli tragiczna, nie wiem kto się tam zajmuje kontrolą jakości ! Meble z wadami fabrycznymi sprzedawane jako pełnowartościowe. Jakość obsługi w dziale reklamacji tragiczna (kazano mi spać na podłodze bo sofe trzeba zabrać do naprawy na miesiąc - mimo że to wada fabryczna). Odradzam również zakupy w sklepach ABRA, które umywają ręce przy reklamacjach i każą samemu dzwonić po producentach !

(usunięte przez administratora). kto miał okazję poznać tę firmę już nigdy tam nie będzie chciał wracać - nikomu nie polecam, nikt tam nie chce pracować

@były pracownik

ja poznałem, praca na przetrwanie bez żadnych perspektyw z gwarancją zatrudnienia żadną, atmosfera tragiczna, wynagrodzenia zależne od nastroju dyrekcji, itd. długo by pisać , lepiej omijać szerokim łukiem

były prac

opini tutaj było mnóstwo ale same takie że nikt już tam nawet cv nie składał.aż pewnego dnia jakimś cudem wszystkie znikneły :)

idea

Też mi się wydaje, że BFM tylko zmieniło nazwe na mebloexpo, bo przecież nikt by nie przenosił tu opinii, gdzie indziej.

Semi

Beskidzkie Fabryki Mebli chyba nie istnieją, jako ta sama firma, teraz ich strona internetowa mówi, że sie nazywają mebloexpo.

Zostaw merytoryczną opinię o Beskidzkie Fabryki Mebli - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Beskidzkie Fabryki Mebli?

Zobacz opinie na temat firmy Beskidzkie Fabryki Mebli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Beskidzkie Fabryki Mebli?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Beskidzkie Fabryki Mebli

Beskidzkie Fabryki Mebli