Beskidzkie Fabryki Mebli

Bielsko-Biała

Opinie o Beskidzkie Fabryki Mebli

Jedna wielka masakra!!!

Wszystko czarno na białym: czy w ogłoszeniu pisze, że praca jest w miłej atmosferze? Jeśli tak to jest to jedno wielkie kłamstwo. Ciągłe kłótnie, pracownicy na dłuższym stażu pracy zrzucają zawsze winę na nowych pracowników i nie ma szans się wytłumaczyć mimo że czegoś wogule się nie zrobiło. Obiecują ci stałe stanowisko? Kolejne kłamstwo. Rzucają cię gdzie popadnie, zawsze do najgorszej roboty mimo że masz robotę na swoim, później mają pretensje że nie zrobiłeś/aś swojej roboty. Jak wygląda brak roboty w pracy ze względu na brak zamówień? Wtedy jest wolne i macie sobie na te dni wziąć urlop. Nie ważne że to z winy zakładu, ty masz wziąć urlop. Praca jak w zakładzie: najniższa krajowa i zapierdzielaj tak jakby płacili minimum 3 tys na ręke. Najnowsze wieści: po zakładzie biegają myszy. Kierownictwo nic z tym nie robi. Wyobraża mi się za każdym razem jak klient otwiera pięknie zapakowany mebel a tam ulokowane rozkładające się zdechłe myszki. Powiem tak. Jeśli nie macie nic innego na oku to jest ostatnie co można polecić tylko ze względu na premię uznaniową która i tak jest marna.

anonymous
@Jedna wielka masakra!!! 13.10.2017 14:39

ile czasu jeszcze będzie tak, że musze wykonać dzieścia sztuk, żeby wykonać norme, póżniej mają do mnie pretensje, że coś jest nie tak.

Wypierdalam stąd

Tu miała być wielka i długa opinia, ale jedno słowo wystarczy - MASAKRA.

Paulina

Forumowicze - jak wygląda proces rekrutacji w Beskidzkie Fabryki Mebli? Czy przebiega to jednoetapowo czy może kandydat przechodzi przez kilka etapów rozmów o pracę? Dla osób potencjalnie zainteresowanych pracą będzie to bardzo cenna informacja, która pozwoli jak najlepiej przygotować się do pierwszego spotkania z pracodawcą.

gość

myślę że wiele Pani tu pomieszała za dostarczanie mebli nie odpowiada producent tylko sprzedający w tej sytuacji Abra jeśli nie zgodzili się na rekompensatę to ich biznes pytanie czy dobrze zamówili Pani mebel z 2ma poduszkami w firmie nie zdziwił bym się gdyby było inaczej ale już po obiedzie ktoś zawalił i szukał bym winnych najbliżej a nie szkalował opinie firmy.

Paulina

@nietępyrobol proszę o zamieszczanie komentarzy na temat pracy w Beskidzkie Fabryki Mebli.

demol

Witam, czy możecie napisać coś na temat pracy na magazynie w MebloExpo? Jak z płacą i ogólnymi warunkami?

Paulina

@weteran, dlaczego uważasz, że w firmie nic się nie zmieniło?

weteran

Pracowałem tam w drugiej połowie lat 90 widać nic się nie zmieniło właścicielka dalej ta sama i ta sama żenada , przykre ,że tacy ludzie niczego się w życiu nie nauczą , założyciel tej firmy to był równy gość ,ale po jego odejściu to już była lipa i widać jest do dziś .

nietępyrobol
@weteran 20.03.2017 19:24

Jakim prawem takie zero jak TY ma prawo się wypowiadać . Co w życiu osiągnąłeś dokąd doszedłeś kim jesteś pon tylu latach miernoto ?

Paulina

@Były pracownik, ogólnie polecasz? ;)

czasami jest taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ze nikt nie potrafi go ogarnąć !! Godziny nadliczbowe dla CHĘTNYCH ale zdaza sie ze TRZEBA przyjść. Wypłata raczej terminowa chociaż bywają poślizgi do kilku dni. A panie z Biura powinny cześciej sie uśmiechać ;):) "złość piękności szkodzi"

JÓZEK

MEBLOEXPO JEST THE BEST :)

nigdy więcej

ja pracowałam tylko ponad miesiąc ...masakra.Na szwalni to jest porażka.Ale nie do końca jest zmuszanie do nadgodzin.Te mróweczki szyjące po 10 godzin dziennie aż się trzęsą żeby te nadgodziny robić.Pani kierowniczka ma tak ustawioną załogę że tylko słowo i jadą po 10 godzin dziennie przez kilka miesięcy łącznie z sobotami...noooo w piątki do 14...super.Godziny pracy od 5 do 15 to normalka.Wypłata na czas... nawet spora...ale jakim kosztem? zero życia rodzinnego,prywatnego.No i premie w kopercie też są.Jedna dostanie 100 a inna kilka stów... zależy od wazeliny :) myślę że najwyższe premie biorą panie pracujące w okolicy siostry kierowniczki...

kandydat

Widziałem, że rekrutują na stanowisko pracownika działu eksportu z j. niemieckim. Czy ktoś z Was pracował tam na takim stanowisku i mógłby się wypowiedzieć nt tej pracy? Jaka atmosfera w zespole?

była pracownica

Meble do zrobienia tapicerom planuje planistka , a nie oni sami sobie wybierają!!!

kulfon

Praca tam to jakaś masakra starsi pracownicy tapicerni wybierają co lepsze meble do pracy nowy pracownik dostaje ochlapt przy których sie namęczy i normy nie zrobi a jestem tapicerem z duzym doświadczeniem ,atmosfera masakryczna najchetnij to by jeden drugiego zabił jak ktoś ma lepszy mebel do zrobienia a co do jakości porarzka syf jakich mało i kłamstwa na temat umowy jaką sie dostanie obiecanki jakich mało a i tak umowa zlecenie

kulfon

ktoś

Witam wszystkich pracuje tam na klejarni robota straszna. Plusem jest to że nikt nie rozlicza cię z tych norm. Jak brakuje ci % to sobie możesz dopisać więcej mebli komputer wszystko przyjmie.

Łukasz

Jakie wynagrodzenie podstawa ? czy cos lepiej ?

tomek

chyba nie ma az tak dużych fabryk w Bielsko-Białej @Aupai z tego co wiem, więc może i konkurencja jest ale nie aż taka duża żeby trzebabyło się obawiać. Poza tym zastanawiam się jeszcze jak to w praktyce wszystko wygląda czy faktycznie jest tyle osób, które narzekają u nich bo sie nie podoba czy zostali zwolnieni.

pracownica

Zastanawiam się kto pisze te pozytywne opinie.Osobiście pracowałam w dziale sprzedaży i również mam złe zdanie o kierownictwie,wg własnego uznania i wolę nie pisać w jak nielegalny sposób przyznawane jest wynagrodzenie.Również mam traumę związaną z tą firmą i przez to do dziś nie podejmuję żadnej pracy w działach obsługi.

Ha ha ha ale się uśmiałam, spróbuj a się przekonasz. Nie pracuję tam już 2 lata ale trauma pozostała i sądzę, że uraz pozostanie do końca życia. Nie ważne czy jesteś pracownikiem fizycznym czy umysłowym - po przekroczeniu progu jest po Tobie. Korzystanie z pomocy psychiatrycznej przez pracowników tej firmy jest na porządku dziennym. Omijajcie ją szerokim łukiem. Muszę pracować ale myśl o bezrobociu nie jest dla mnie tak straszna jak powrót do tej firmy.

Święty Mikołaj

Jeżeli masz dziecko do odebrania, to zapomnij że wyjdziesz wcześniej z pracy. Owszem nie przywiążą cię łańcuchem do stanowiska pracy, ale za to na drugi dzień możesz dostać wypowiedzenie. Ogólnie traktuje się w tej firmie pracownika jako robola, który ma się nic nie odzywać, siedzieć cicho i ciężko pracować po 9, 10h dziennie.

Mil Ena
@Święty Mikołaj 24.12.2014 23:10

wiesz co nie przesadzaj że nie można wyjsć jeśli dziecko jest do odebrania ,ja ciągle wychodze i mam to gdzieś ,no i jeszcze mnie nie zwolniono,nikt nikogo nie zmusza,pracownicy sami się na to godzą ,ja się nie godzę i nie zostaję bo dzieci moje są wazniejsze !!!

szczecina

aktualnie praca w tej firmie wymaga pełnego zaangażowania. Jest na kilku stanowiskach bardzo ciężka fizycznie

Ms X

Praca w tej firmie to istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Można się w niej wykończyć fizycznie i psychicznie. Jedyne czego można się w niej dorobić, to garba. W beskidzkich fabrykach mebli łamane jest wiele przepisów, nawet prawo konstytucyjne do wolności, bo pracownicy są przetrzymywani po godzinach bez ich woli. Nie zostaniesz dłużej, to wylatujesz, a nadgodziny i tak są nieuczciwie wypłacane. Meble bardzo kiepskiej jakości, liczy się tylko ilość, nie jakość. Żadnych perspektyw, brak umów na stałe. Mobbing to tutaj codzienność.

były prac

Wypłata na czas.ok.ale po za tym to obóz pracy.ilości mebli nie do przerobienia.nie pracuje tam juz ponad rok a jeszcze nie doleczyłem swoich kości.po za tym nie obowiązuje tam żadne prawo .chyba tylko to,,dzisiaj jesteś, jutro cie nie ma''nigdy więcej tam moja noga nie powstanie choć bym miał puszki zbierać

inny

Wypłata zawsze była i jest na czas. Czyli na 10 w miesiącu. Zarobki jedne z lepszych w regionie. Zwłaszcza na tapicerni i dla wydajnych pracowników. Nadgodziny i za soboty były płacone albo do wykorzystania za wolne.

ktos

Praca po 10 godzin i wszystkie soboty na szwalni. A KASA MALUTKA. Atmosera fatalna. ODRADZAM!!!

wiki

Odradzam prace. Prawdziwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

ooo

Ten Simon to Wielka Pani PREZES

haha

Hahaha Hej Simon ile Ci zapłacili za wypisywanie tych głupot... Ani ten zakład nowoczesny, ani praca tam nie jest stabilna. A jeśli chodzi o projektowanie mebli to polega ono na kopiowaniu wzorów konkurencji...

klient

Nigdy więcej żadnych mebli od tego producenta. Jakość mebli tragiczna, nie wiem kto się tam zajmuje kontrolą jakości ! Meble z wadami fabrycznymi sprzedawane jako pełnowartościowe. Jakość obsługi w dziale reklamacji tragiczna (kazano mi spać na podłodze bo sofe trzeba zabrać do naprawy na miesiąc - mimo że to wada fabryczna). Odradzam również zakupy w sklepach ABRA, które umywają ręce przy reklamacjach i każą samemu dzwonić po producentach !

były pracownik

(usunięte przez administratora). kto miał okazję poznać tę firmę już nigdy tam nie będzie chciał wracać - nikomu nie polecam, nikt tam nie chce pracować

były pracownik
@były pracownik 19.03.2014 17:35

ja poznałem, praca na przetrwanie bez żadnych perspektyw z gwarancją zatrudnienia żadną, atmosfera tragiczna, wynagrodzenia zależne od nastroju dyrekcji, itd. długo by pisać , lepiej omijać szerokim łukiem

były prac

opini tutaj było mnóstwo ale same takie że nikt już tam nawet cv nie składał.aż pewnego dnia jakimś cudem wszystkie znikneły :)

idea

Też mi się wydaje, że BFM tylko zmieniło nazwe na mebloexpo, bo przecież nikt by nie przenosił tu opinii, gdzie indziej.

Semi

Beskidzkie Fabryki Mebli chyba nie istnieją, jako ta sama firma, teraz ich strona internetowa mówi, że sie nazywają mebloexpo.

rajmund

a to oni jeszcze istnieją???

funio
@rajmund 02.12.2013 21:21
a to oni jeszcze istnieją???

Wielu się interesowało pracą w tym zakładzie

Zostaw opinię o Beskidzkie Fabryki Mebli - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beskidzkie Fabryki Mebli