Opinie o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ASGARD Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ASGARD Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ASGARD Sp. z o.o. w Poznań

Zaba

Witam! Pracuję w branży reklamowej od 10 lat, zajmowałem się sprzedaza gadzetow masowego rozdawnictwa, tworzylem wizualizacje produktow, bylem odpowiedzialny za kontakt z klientem, zajmowalem sie rowniez znakowaniem, tampodruk, termotransfer, caly dzial mialem na glowie. Wspolpracowalem rowniez z firma Asgard jako klient. Czy wogole i ewentualnie w jakim dziale mam szanse na zatrudnienie? Planuje sprowadzic sie w okolice Poznania.

ALIGATOR

HEJ WIDZE ZE SPORO TU SPEKULACJI, KONWERSACJI . A JA DODAM I POTWIERDZE LUDZIE W TEJ FIRMIE MOZNA ZAROBIC ALE NIE NA PRODUKCJI TYPU , ZNAKOWANIE CZY DZIAŁ PAKOWANIA I TAMPODRUKU SA TO PRZECIETNE ZAROBKI TROSZKE POWYZEJ SREDNIEJ KRAJOWEJ I TE PREMIE O KTORYCH KOLEGA WSPOMNIAŁ WYZEJ .TO NAPRAWDE TAK JEST . WIEC PROBOWAC WYKAZAC SIE WIEDZA I PRAKTYKA ZBUDOWAC DOBRA KADRE LUB DOLACZYC DO GRUPY OSOB DO KTORYCH MOTYWACJA I PŁACA IDZE W PARZE . JEST DOBRE WYNAGRODZENIE MASZ DO CZEGO SIE WSPINAC TO Z POSZERZENIEM HORYZONTÓW TAK TRZYMAC A KRAJOWA NIE BEDZIE ZMORA POWODZENIA.

Dyrektor

witaj jezeli srednia krajowa to 1850 brutto netto to 1355 to na poczatek oczywiscie na umowe mozesz miec 1400 do 1500 podstawy netto , premia uzalezniona od pewnych kryteri , pomyslów wymysłow itp. itd za kazde nadgodziny masz placone za soboty ale netto na znakowaniu masz tak jak napisałem . WYZEJ KTOS NAPISAL ZAROBKI MAŁE TAK TO PRAWDA . NAPRAWDE JEST MAŁO PLACE DLA LUDZI UCZACYCH SIE TO TAK I MŁODOCIANYCH .NA TYCH DZIAŁACH TO MOZE DA SIĘ. WIEC STARTUJ NAPRAWDE JAK MACIE LUDZIE AMBICJE WYŻEJ BO TAM KTOS WSPOMNIAŁ HANDLOWIEC ITP MOGA WIECEJ ZAROBIC A MAJA SYSTEM JEDNOZMIANOWY. Z TEGO CO TAM OPISALI TO TO WYWNIOSKOWAŁEM SPRÓBUJ BO JAK TEGO NIE ZROBISZ NIE PRZEKONASZ SIĘ . POZDRAWIAM SERDECZNIE .

ciekawa

witam , co to znaczy powyżej krajowej , cos bliżej proszę

Firma ASGARD Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kupiec Strategiczny. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
Dyrektor

Witam jezeli chodzi o dział produkcji i znakowanie to powyzej krajowej , premia zalezności od przerobu i wyników pracy jak większości firm ale powalajacych zarobków niema system dwu a czasem trzy zmiany zależy ile jest pracy .magazyn podobnie. Zależy kto na jakim jest stanowisku . JA BYM STARTOWAŁ NA LEPIEJ PŁATNY DZIAŁ TAK JAK WYŻEJ KTOŚ TAM NAPISAŁ NA POCZATEK DLA STUDENTÓW MŁODYCH LUDZI PASUJE ALE TAKIE MINIMALNE ZAROBKI NA NIEWIELE MOZNA SOBIE PEWNIE POZWOLIĆ CHYBA ZE CHWYCISZ KILKA ETATÓW I BEDZIESZ JAK W DELEGACJI GOŚCINNIE W DOMU . POZDRAWIAM .

ciekawa

hej, napiszcie ile można zarobić na produkcji ?

KARTER

CZEŚĆ PATRZE NA KOMENTARZE BADAM RYNEK WIDZĘ ZE TROCHE POZYTYWNYCH KOMENTARZY JEST ALE WIDAĆ ZE BARDZIEJ PRACA WBIURZE MA POPARCIE NIŻ TA PRODUKCJA JAK TO MÓWICIE I TEN MAGAZYN !. WARTO SAMEMU SIĘ PRZEKONAĆ. NAWET KTOŚ NAPISAŁ CO TO JEST WKOMPONOWANIE SIE JA TO BARDZO ZROZUMIAŁEM NIE WIDZE W TYM NIC ZASKAKUJĄCEGO . A MIANOWICIE UDZIELE INFORMACJI ROZUMIEM TO JAKO DOPASOWANIE SIE W SRODKOWISKO FIRMY , LUDZIE BYWAJĄ RÓZNI I NAPRAWDE TRZEBA POSIADAĆ UMIEJĘTNOSCI DOGADYWANIA SIĘ W WIEKSZOSCI DZIAŁACH PRODUKCYJNYCH I NIETYLKO W KAŻDEJ FIRMIE PRACA Z WIĘKSZA LICZBA OSOB BYWA RÓZNA . JEST TO OGROMNE WYZWANIE I MYSLE ZE POPRZEDNIKOWI O TO CHODZIŁO .NIEMA IDEALNYCH FIRM ALBO SIE TOBIE SPODOBA LUB NIE. TWOJ WYBÓR POZDRAWIAM

nika

Witaj no wlasnie czytam komenty wyżej cos w tym jest racji z ta produkcja jak najbardziej szkoła . naprawde ale firma jest rewelacja co wy chcecie mi sie tak podoba że nie zmienił bym na inna tu jest moje miejsce tu jest mój dom.

Matador

Biuro to inny świat, poświęcenie dla zasady pracy, byle sprzedaż ale o 16 torba w łapę i do domu, natomiast magazyn to ma swoje zasady i dosyć konkretnie się pracuje, podobno jak się człowiek wyrabia z fakturami i nie narzeka można dostać dłuższą umowę. Produkcja to trochę jak szkoła, za spóźnienia, psucie towaru itp dają minusy, czy jakieś tam kary, i najmniejsze zarobki, za to emerytów i rencistów biorą. Polecam biuro, bardzo ciekawe szkolenia z Wandzią oraz możesz żyć w swoim świecie, tylko nie można krytykować, jak udajesz że firma jest super, to "hajlaf" :))) Szefostwo bardzo fajne, bardzo mili ludzie, tylko skąpi... jako handlowiec to nawet 4-5 tysięcy zarobisz.

mis

ludzie od tych słodkości robi się nie dobrze ........... jest fatalnie i tyle ....zarobki nędza i nie piszcie już głupot na zlecenie proszę....

kaja

Co to znaczy ze musisz się wkomponować na produkcji ?

saturn

Witaj co do pracy na dziale importu panuje normalna atmoswera. Tzn. musisz zrobic co do ciebie należy z atmosfera wiadomo moga bywac lepsze i gorsze dni ale to wszędzie tu jest atmosfera na poziomie .Poprostu wymaga zaangażowania asertywność oraz musisz być osobą dość kontaktowa rzetelnie wykonywać obowiazki i pytać co dla ciebie niezrozumiałe mysle ze szkolenia w zakresie sa napewno by przygotować pracownika i stworzyć dobrą kadre każdy pracodawca ma swoich podopiecznych którzy wykonują obowiązki powierzone a dalej przekazuje wam . Sama produkcja są działy znakowania i zespół taki w którym trzeba sie wkomponować i w miare dopasować inne działy to już inna bajka życzę powodzenia .

Danaka

Witam, powiedzcie czy na produkcji przyjmują , proszę o odpowiedź, bo szukam pracy a wasza firma mnie zainteresowała . Z gory dziekuję

Salahadin

Pracuję w jednym z działów 'biurowych' - atmosfera w firmie jest świetna, każdy sobie pomaga. Gorzej z płacą- to chyba jedyny minus tej firmy. Generalnie polecam pracę tutaj!

CYKLON

Warto probować! proszę pani najlepiej jest wykonać zadana i obowazki i na tym dzeń zakonczony . POLECAM serdecznie . Życzę owocnej pracy i wytrwałośći . Mam nadzeje ,że pani się spodoba pozdrawiam .

starsza

serdecznie dziękuję za odpowiedź, chcę się starać o pracę u was , może mi się uda .Pozdrawiam

CYKLON

WITAM SERDECZNIE FOROWICZÓW . CO DO PRACY STARSZE OSOBY JAK NAJBARDZIEJ SIĘ SPEŁNIAJA W TYM DZIALE PRODUKCYJNYM CHĘTNIE PRZYJMUJEMY RĘCISTKI, A NAWET Z KRUPĄ INWALIDZKĄ UWAŻAM ZE TAKIE OSOBY MAJA SPORE DOSWIADCZENIE I SA USTABILIZOWANE DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM . MYŚLE ŻE SPOKOJNIE TAKIE OSOBY DADZĄ RADE . W FIRMIE PANUJE SWIETNA ATMOSFERA I ZACHĘCAMY DO WSPÓŁPRACY .POZDRAWIAM ŻYCZE POWODZENA.

tajemnicza

O Asgardowe ciasteczko napisało:)

Rafcio

A mi się podoba :) Musisz się wkleić w towarzystwo i wtedy nie będziesz odczuwał musu chodzenia do pracy lecz chęć pójścia jak na spotkanie rodzinne ;) Negatywne opinie są od zamulonych ludzi z którymi nawet się na przerwie nie chce rozmawiać. POLECAM :)

starsza

Powiedzcie czy na produkcji jest akord i czy starsza osoba sobie poradzi

Zostaw merytoryczną opinię o ASGARD Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w ASGARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ASGARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASGARD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASGARD Sp. z o.o.