TREPKO S.A.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o TREPKO S.A.

Kandydat Nowy wpis
Kandydat

Witam, może mi ktoś powiedzieć na jakie zarobki może liczyć spawacz, wystarczą jakieś widełki.

Były Nowy wpis
@Kandydat

22-25 brutto max

W mieście Poznań można podjąć prację jako Serwisant. Średnie zarobki na tym stanowisku to 5700 . Co sądzicie o pracy w firmie TREPKO S.A.?

@Administrator

W Poznaniu 5700 brutto to ma operator śmieciarki a TREPKO ma siedzibe w Gnieżnie a nie w Poznaniu

@Były

A zarobki też się różnią z tego powodu? To ile można zarobić w Gnieźnie w takim razie?

W poznaniu średnia to 8000 brutto a w gnieźnie 4500

@Danuta

Poznań to stolica województwa aglomeracja z milionem mieszkańców wiele prężnych dużych firm zatrudniających tysiące ludzi a Gniezno to miasteczko prowincjonalne z 50 tysiącami emerytów firm zatrudniajacych 200 osób jest na palcach jednej ręki a najwiekszym pracodawcą jest urząd miasta

Pudzian

22zl na poczatek +dieta

Aleksandra
@Pudzian

No to faktycznie mniej mają... A to co piszesz jest na początek a potem po jakim czasie można liczyć na więcej i ile miałoby to być?

@Aleksandra

Uwzględniając inflacje masz taką samą stawkę jak sie przyjmujesz i jak sie zwalniasz

Aleksandra Nowy wpis
@Były

przy normalnym trybie pracy? a co z osobami, które naprawdę się starają itp? jak się je docenia?

Były Nowy wpis
@Aleksandra

Jak to mówi przysłowie pracuj pracuj a garb ci sam wyrośnie po kilku miesiącach tzw. Góra napewno cię zniechęci do pracy w tej firmie i zaczniesz myśleć o ewakuacji lub popłyniesz z prądem i będziesz żył od wypłaty do wypłaty nażekając na lipne zarobki

Jaka umowa obowiązuje w TREPKO S.A. podczas okresu próbnego?

Bergus
@Pytanie

Pół roku za 2800 netto ale idź to dostaniesz premie i wszystko co trzeba ale i tak 2.8 hahahaha

Aleksandra
@Bergus

Ok... A po tej próbnej jak potem to wygląda? I te premie, bo o nich wspominasz a nie rozwijasz?

2800 netto z premią przez najbliższe 30 lat

Halina
@Były

W sensie nie ma żadnych podwyżek potem z czasem? A są opcję awansu, jakieś perspektywy rozwoju czy jednak pod tym kątem panuje totalna stabilność, że tak to ujmę?

@Halina

Lepsze perspektywy awansu są w biedronce lub lidlu a podwyżkę dostaniesz jak cię minimalna dogoni lub zmienisz pracę

@Były

Ale to ktoś próbował w ogóle iść poprosić o podwyżkę? Czy wszyscy czekają tu aż pracodawca sie domyśli że należałoby się dac więcej?

@Danuta

Iść to se możesz do kibla dostajesz 40 groszy brutto do stawki co 2 lata bierzesz lub nie twój wybór zawsze możesz sie zwolnić twój wybór nikogo nie trzyma nikt w tej śmiesznej firmie na siłe nikt nie jest niezastąpiony doświadczeni pracownicy z 20 letnim stażem zastępują ludźni bez doświadczenia i jest git

@Były

No co ty? 40 groszy co dwa lata? Przecież to śmieszna podwyżka. A jakiś socjal istnieje? Pracownicy dostają benefity?

@Mieczysław

200=600 na wakacje zależnie od dochodu a w grudniu paczka ze słodyczami za 100zł lipa jak na rynek gnieźnieński porównując sie np do NB

Bergus

Jakosc oferowana produktu i płac jest niesamowicie lipna tak zwany dyrektor ma.mniej jak zwykły zbieracz truskawek w Niemczech ale myśli że jest guru co dla mnie było najśmieszniejsze masz 3k PLN na wyjazdach absurdalnych i bardzo nudnych 4k jeden bat lipa goni lipe generalnie ani bym maszyny nie kupił od nich A o zarobkach nawet nie pisze bo to śmiech na sali nawet po 10 latach w tej firmie pracujesz za jałmużnę masakra ale taka śmieszna pozdro

Czy pracodawca Trepko S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

@Pytanie

Obiecuje że dostaniesz podwyżkę kiedyś

Root
@Pytanie

Podwyżkę... Chyba roboty. Kasa to skomplikowany temat. Kto i ile dostanie decydują majstrowie, którzy nie są kompetentni do danego stanowiska pracownika. Faworyzują swoich...

Zuzanna
@Root

To jakim cudem są majstrami? Bo mi się wydaje że to muszą być ludzie z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem a nie byle kto, zwłaszcza jeśli decydują o wynagrodzeniach innych.

Zuzanna
@Były

Kiedy obiecują? Bo jak na pierwszych rozmowach to ja bym sobie zażyczyła stosowny zapis w umowie i problem "obiecanek" rozwiązany.

Root
@Zuzanna

I tu się mylisz...

Stefan
@Pytanie

Jasne że motywuje - krzykiem, szantażem, (usunięte przez administratora) obcinaniem premii i brakiem KONKRETNYCH podwyżek od wielu lat mimo szalejacej inflacji.

Zaradny
@Pytanie

Motywuje ofertą, że jak Ci się nie podoba to masz wybór zmiany pracy.

Marek
@Zuzanna

Nikt tutaj w umowie Ci czegoś takiego nie napisze, bo tu jest prosta zasada - jak Ci się nie podoba to nie aplikuj na jakieś stanowisko.

Grażyna
@Marek

Czyli jak chcesz więcej zarabiać, to musisz złożyć cv na inne stanowisko, tak jakbyś był kimś z zewnątrz? Czy wewnętrzne rekrutację są??

Czy pracował ktoś jako Informatyk w firmie Trepko S.A.? Jak oceniacie tego pracodawcę? Prowadzą właśnie rekrutację. Warto aplikować?

Abemus
Klient
@Administrator

Szukają to znaczy, że ktoś był i odszedł. Pytanie tylko z jakiego powodu...

qwerty
@Abemus

Pracownik odchodzi na emeryturę, ot zagadka rozwiązana...

@qwerty

To tylko z takich powodów pracownicy odchodzą? Nie chce mi się w to wierzyć :D

Byly pracownik
@Danuta

Zapewne poszukal sobie duzo lepiej platnej pracy bo w trepko to lipa straszna z kasa

@Byly pracownik

Rozumiem że mało płacą ale chyba nie najniższą krajową co? Jak tam pracowałeś to ile miałeś na rękę? Możesz powiedzieć?

Niewiele więcej.

Jak dużo osób pracuje w TREPKO S.A.?

@Pytanie

Jakieś 300 osób co chwile się coś zmienia bo ktoś odchodzi zwłaszcza jak dali na wiosne podwyżki średnio 4% po 2 latach

Ryszard
@Były

To i tak dobrze że chociaż podwyżki były :D Kiedy odszedłeś? Teraz lepiej zarabiasz, łatwo było znaleźć lepszą ofertę?

Grażyna

Jest to konkret. A czy mają szansę kandydaci, którzy dopiero mogliby się u Was wyszkolić na operatora cnc? W imieniu syna pytam :)

Pracownik z wieloletnim stażem

Utrudniem trochę był dojazd z Gniezna, teraz jak zakład będzie tu przeniesiony,to z takich luźnych rozmów między pracownikami Trepko,wynika że z pozyskaniem dobrych fachowców nie będziecie mieli problemu.

Czy w Trepko S.A. są szkolenia zewnętrzne?

Hehe dobre żadnych szkolen niema raz na 5 lat z bhp

@Niezrównoważony

A można w Trepko liczyć na wstępne szkolenia? Mogłabym od razu dopytać jak one wyglądają i ile trwa wprowadzenie nowego pracownika (operator) w obowiązki? Czy można liczyć na wstępne wsparcie ze strony przełożonych oraz współpracowników?

Julia
@Niezrównoważony

Serio? To jak ludzie mają awansować skoro nie pogłębiają umiejętności pracowników?

Wytaczarz

Witam jak ludzie pracujacy w tej firmie oceniaja stanowisko wytaczarz? Widzialem ze oferta pracy jest i na czym polega praca na tym stanowisku? Czy jest to praca na maszynie numerycznej, czy na tzw maszynach przeżytkach z lat 80?@

@Wytaczarz

Maszyny z lat 70. Praca spoko. Pracownicy spoko. Trochę wymagający majster jak na tak stare I niedokładne maszyny.

Hej

Są też numerki

@Były

A jak oceniasz warunki zatrudnienia na takim stanowisku? Jak umowa, zarobki, grafik pracy? :) Odniesiesz się pokrótce do każdej kwestii? Na co można liczyć i co jest na plus w Trepko?

Serwis
Kandydat

Zarobię w serwisie 10k czy nie ma opcji?

niezrównoważony
@Serwis

10k to chyba w rublach 22 zł brutto na godzinę + premia

Serwis
@niezrównoważony

To jestem w szoku. Większość firm na stanowiskach serwisowych o podobnym poziomie i profilu płaci 8-10k. Myślałem o firmie bliższej mojego domu ale jak takie słabe zarobki to nie ma co CV wysyłać.

Brak slow
@niezrównoważony

22 na godzine??? To na produkcji maja ludzi za kogo jak daja po 17 zl??

@Brak slow

Polish white negro ????

@niezrównoważony

Hej... a jakie trzeba spełnić warunki by premia została przyznana pracownikowi? I ile wynosi? Chciałabym się dowiedzieć jakiego wynagrodzenia można się spodziewać w firmie ale z wliczoną już do niego premią :) Trudno jest się na nią załapać?

Xxxxx
Klient
@Serwis

Ta firma szuka pracownikow..profil zbliżony http://cztech.pl/

Patka

@niezrównoważony taka niska stawka na serwisie? nawet dla osób ze sporym doświadczeniem?

Chętny_1
Kandydat

Jak wygląda praca na stanowisku operatora CNC? Na jaką stawkę można liczyć? Jest presja?

technolog

Witam, jak wyglada praca technologa (jaki cad/cam, jakie maszyny, czy to praca typu biurko i potem maszyna czy tylko biurko), jakie zarobki, czas pracy (czy siedzisz tak dlugo dopóki nie jest zrobione czy o 16 wychodzisz i zostawiasz robote w połowie). Dzięki wielkie.

PW
@technolog

Praca głównie przy biurku, ale trzeba też wyjść na warsztat od czasu do czasu. 8 godzin i do domu bez względu na to co robisz, chyba że jest jakiś na prawdę poważny temat. Generalnie więcej ściemy i jęczenia na temat roboty niż roboty właściwej. Jeden, już niepracujący technolog na odejściu chwalił się że lepiej nigdzie nie będzie miał bo w jakiej, innej firmie mógłby nic nie robić całe dnie. W dziale panuje zacofanie, komuna i zasady ustalone lata wstecz. Jakikolwiek przejaw inicjatywy jest tłumiony przez leśnych dziadków bo im wygodnie, wiec po co cokolwiek zmieniac.

Technolog
@technolog

Praca ok jednak atmosfera wprowadzona pare miesiecy temu srednia...jednak brak możliwosci rozwoju, uwstecznienie, zarobki jak 10lat temu nie zachęcają....pracuje tam głownie starsza kadra,ktorej niechce sie juz szukać pracy...ba oni maja jeszcze jakieś pojecie o swojej pracy...

@Technolog

Brak rozwoju jeśli chodzi o wewnętrzny awans, czy raczej chodzi o to, że nie ma szkoleń, nie można się kształcić i zdobywać nowych uprawnień? Wytłumacz to proszę.

Kortus. Pl

Ktoś pisze że Pan Roman nie wie o nałożonych planach na firmę które trzeba zrealizować. Ten ktoś chyba nie pracuje w tej firmie, tylko ma przelewy na konto, a władzę za niego pełni "doradca" osobisty. A szczegóły, spadek produkcji,inwestycje nietrafione, traktowanie pracowników jak zło konieczne. Drogi panie troszeczke ....

Lizus

Ciekawe czy jeden gość biegał już z tulipanami z okazji Dnia kobiet:-D

Zainteresowany

KONTROLER DETALI - ktoś może udzielić więcej szczegółów do tej posady/warto?

@Zainteresowany

Odpowiedzialność jak w NASA zarobki jak w biedrze

Roman

Firma ogólnie ok jednak w ostatnim czasie całą atmosferę psuje szef.prod, ktory ewidentnie ma parcie na tzw,,szkło,,Miejmy nadzieję,że zarządzający to zauważa i zrobią porzadek.Ludzie ogółem w porządku sami wiedzą co mają robic nie potrzebują ,,obchodów,, by zrobić detal czy tez maszyne. Polecam ze względu na ludzi

PW
@Roman

Panie Romanie, parcie na wynik, bo o to chyba Panu chodziło, wynika z realizacji planów jakie zostały na naszą firmę nałożone. Jeżeli Pan również to zrozumie to wszystkim będzie pracowało się łatwiej. Jeżeli natomiast znajdzie Pan firmę lub sam taką założy w której wyniki nie są ważne to proszę dać znać bo na pewno wielu chętnie się tam przeniesie. Jeśli chodzi o obchody to zostały one wdrożone żeby Wam-monterom pomóc bo zgłaszaliście wcześniej, że Wasze uwagi są ignorowane i problemy się powtarzają. Zachęcam Pana do wyrażenia swojej opinii podczas tych obchodów bo pozwoli to na ich poprawę i stworzenie czegoś lepszego skoro ta wersja jest zła.

Zainteresowany

Byłem ostatnio na rozmowie w sprawie pracy w Trepko. Wiedząc od osób trzecich, że nie jest tworzone nowe stanowisko tylko pracownik się zwolnił i szukają zastępstwa na jego miejsce. Wkręcano mi, że stanowisko jest tworzone totalnie nowe, z racji że firma ma bardzo dużo pracy ???? i po co takie kłamstwa?

@Zainteresowany

Dzisiaj Każdy człowiek jest na wagę złota. Trepko nadal nie oferuje wysokich zarobków to kombinują jak mogą

@inzynier serwisu

Dzięki Tobie wiem już, że firma nie oferuje wysokich zarobków, to może, chociaż oferuje spokojne i stabilne zatrudnienie? Jak Twoim zdaniem pod tym kątem wypada ten pracodawca?

Radosław
@Mieczysław

Przyjacielu spokoju to w tej firmie nie znajdziesz. Jedyne co możesz znaleźć to nerwicę w sobie po przepracowaniu kilku miesięcy. Atmosfera wiecznie napięta jak baranie jaja. To tak w skrócie.

On_the_way
@Radosław

Z roku na rok robi się coraz gorzej. Wystarczy spojrzeć na ilość ofert pracy. Ani atmosfery, ani pieniędzy, ani spokoju. Przez ostatnie parę lat ta firma nie stoi, ona się toczy w dół. Chcesz? Aplikuj, potem sam do siebie miej pretensje, że czas tracisz .

@Mieczysław

Kolego jeśli będziesz robił swoje i mieścił się w normach to sądzę ze będziesz doceniany i stabilność zatrudnienia jest ok. Ale Najlepsze czasy firmy już dawno minęły. Sam bym chciał powrócić do tego co było bo podstawy wiedzy nabyłem własnie w tym zakładzie. Ale chyba nie po to przychodzisz do pracy. Ja do niej chodzę aby godnie żyć a Trepko na chwile obecna tego nie oferuje.

XXX

Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjna - jednakże ku mojemu zdziwieniu nie zostały przedstawione żadne widełki płacowe! Czyżby była to tajemnica, a może pracodawca wstydzi się informować ile przyszły pracownik będzie zarabiał? Nie polecam.

@XXX

jak by zostały przedstawione został byś w domu uwierz byłemu pracownikowi.

Biurowy
@XXX

Tak jak wspomniał przedmówca, zostałbyś w domu gdybyś usłyszał widełki cenowe. Worldwide Supplier a płacą jak w latach 90'...... Nie polecam firmy niestety. Powoli tu chyba każdy szuka nowej alternatywy pracy....

Zostaw merytoryczną opinię o TREPKO S.A. - Gniezno

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TREPKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TREPKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREPKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREPKO S.A.?

Kandydaci do pracy w TREPKO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREPKO S.A.
Przejdź do nowych opinii