Trepko sp. z.o.o.

Gniezno

Opinie o Trepko sp. z.o.o.

użytkownik zarejestrowany

@Konstruktorrrr powiedz coś o warunkach pracy? Jak długo pracujesz w Trepko sp. z.o.o.? Czy jest jakaś szansa na podwyżkę? @Olek zgadza się, obecnie nie ma nowych ofert pracy niestety. Polecam jednak śledzić na bieżąco oferty. Wszelkie informacje i opinie są ważne dla osób, które myślą nad zatrudnieniem się w tej firmie.

Olek
użytkownik zarejestrowany

Czyżby Trepko nie miało aktualnie żadnych ofert pracy? Szukam pracy tutaj ponieważ dowiedziałem się, że to jest dobry pracodawca i warto zacząć tu pracę! Może ktoś słyszał coś o nowej posadzie proszę sie podzielić.

Optymista
użytkownik zarejestrowany

Dobra firma taka jak Trepko obroni sie przed hejtem

Piotr
użytkownik zarejestrowany

Aktualnie Trepko zatrudnia około 700 osób Umożliwiają udział w licznych kursach doszkalających. Trepko ma własną przychodnią przyzakładową, która obsługuje pracowników. Czy to tak trudno docenić co firma robi dla pracowników? Ale zawsze można się zwolnić!!!

BudujTo
@Piotr 01.06.2017, 11:03

Za wiele nie robisz...To fakt. Projekty techniczne konstrukcji maszyn z Gniezna godne pożałowania gdyby nie chłopaki z montażu, którzy wiedzą jak się w to gra ratują sytuację. Bez nas was nie ma.Taka smutna prawda.

Konstruktorrrr

Ja jestem młodym konstruktorem nic za wiele nie robię, pieniądze są wporzo jestem bardzo zadowolony. Tylko fizyczni narzekają i nic nie robią i dręczom konstruktorom.

Fizyczny
@Konstruktorrrr 31.05.2017, 19:06

Tak to jest jak się pracę po znajomości dostaje . Konstrukcja jest tak rozbudowana jak by się tu samoloty budowało. Wystarczyło by zatrudnić kilku kumatych i były by oszczędności dla firmy.Nawet własną kuchnię mają i patrzeć jak zatrudnią jeszcze sobie p.Magdę z TVN do gotowania obiadkòw.Dobrze że mało robisz bo i tak wszystko do poprawki . Jak fizyczny ma być zadowolony ,jak zrobi robotę dobrze a i tak wszystko w śmieci idzie bo taki konstruktor się pomylił . Przykład prosty : niby konstruktor a błędy nawet w pisaniu robi . Może dlatego bo jest młody .

Fizyczny
@Konstruktorrrr 31.05.2017, 19:06

Cezar
użytkownik zarejestrowany

Trepko jako dobra firma będą mieli ludzi do pracy, ale lepiej jest rozmawiać z szefostwem.

Johny

Odnosnie opini powyzej,sa rynki na ktorych klienci mimo wszelkich problemow sa zadowoleni z maszyn. Jest to zasluga wylacznie serwisu- niestety niewielu ogarnietych chlopakow pozostalo w tym dziale. Wlasciciele i zarzad firmy nie rozumieja,ze podstawa firmy o takim profilu sa zasoby ludzkie. Obecnie wszedzie mamy rynek pracownika-w obecnych czasach, to pracownik stawia warunki, a wbrew pozorom pracy dookola jest multum. Aby miec dobrego pracownika trzeba tez w niego dobrze inwestowac. W innych firmach standardem sa auta słuzbowe, karty multisport, prywatne ubezpieczenia medyczne, co oferuje Trepko ? Slabe wynagrodzenie i nic poza tym... Najwazniejsze aby wlasciciel byl zadowolony z zyskow na koniec roku. Wiekszosc ogarnietych pracownikow juz sie ewakuowala, kolejni,ktorzy maja glowe na karku podejma takie same decyzje, i na tym zakonczy sie rozwoj firmy ktora ciagle szczyci sie mianem"swiatowej". Ciekawe jaka jest koncepcja dalszych dzialan wspomniana powyzej-jak do tej pory wszelkie koncepcje byly bledne, jedno jest pewne, dobrzy fachowcy nadal bez zalu beda opuszczac Trepko.

Mrs Doubtfire

Mam wrażenie, ze wszyscy piszący pochlebne opinie, to świeżo upieczeni kierownicy niższego szczebla:) prawda jest taka, ze zakład istnieje tylko dzieki dobrej ogólnej koniunkturze oraz naiwności klientów, którzy kupują ten shit i jeszcze nie mieli okazji przekonać się, jak "działa" wspaniały dział konstrukcji i serwisu, który nie zasługuje na miano działu rozwoju, tylko działu regresu; miłościwie nam panujący jeszcze nie zauważyli chyba odpływu cennych pracowników do ościennych firm i myślą, że masa chętnych do pracy za 2000 stoi pod brama i uratuje przed spadkiem w przepaść te postPRLowska firemke...

Zenobiusz
użytkownik zarejestrowany

Niektórzy piszą dość radykalne opinie ale jest w tym dużo racji. Narzekaniem jeszcze nic nie zbudowano a jedynie można cos zepsuć. Myślę, że każdy powinien pamiętać , że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Wolny Strzelec

Ile ludzi tyle punktów widzenia. Nikt nikogo nie trzyma na siłę w tej firmie. Jeżeli drodzy koledzy wam się nie podoba Trepko to nie widzę przeszkód. Dział Kadr na pierwszym piętrze. Wydadzą papiery bez problemu. O jakości maszyn nie ma co mówić. Ciągle coś nie tak. To właśnie nasza robota. Ryba psuje się od głowy a nasza firma od ogona i głowy. Ktoś mi powiedział że aby było dobrze w firmie należało by zwolnić około 80% załogi. Tyle w temacie.

użytkownik zarejestrowany

Myślę, że niektóre opinie są bardzo przejaskrawione. Wszyscy wiemy, że są osoby które nie przykładają się do pracy i mają problemy w pracy. Przerzucanie całej winy na władze firmy jest nie w porządku.

anakonda

Pierwsze co powinni wymienić ludzi rzadzacych bo rozwala to do końca i beda robić sami o ile będę mieli co. Stary zarząd dyrektor i prezesowa byli wporzadku sami nawet mowili dziendobry do pracownikow i potrafili kierowac jakos firma. Teraz.ludzie produkcyjni wogole sie nie licza

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Trepko to świetna firma, rozwija swoją działalność. Takie działania mogą tylko oznaczać dobra kondycję firmy co przekłada się na dobrą pracę dla pracowników.

mm
@Natalia 19.03.2017, 15:58

Nie rozśmieszaj mnie ..ten zakład to już przeszłość a wszystko dzięki nowej władzy...

Były pracownik !

Trepko?! Jest to zakład który poszanowania do pracowników nie ma za grosz. Majster który uważa się za najważniejszego , jest człowiekiem z którym nie da się dogadać. Starszy że zwolni , krzyczy , a potem cie zwolnią pod tekstem " redukcja etatów " . Kiedyś ten zakład miał perspektywy , a teraz nie warto tam pracować. Za czasów byłego dyrektora nie było mowy o zabraniu premii , nie otrzymania pieniędzy na święta a paczki które dostawali pracownicy były mega. Teraz trzeba było się prosić aby otrzymać coś od zakładu. Pani Prezes której się mówi Dzień Dobry pyta się czy się z niej kpii. Zakład nie wart niczego! Nie warto tam pracować ! Nie polecam !

użytkownik zarejestrowany

ble, dlaczego tak uważasz?

użytkownik zarejestrowany

@yyy, co powiesz na temat pracy w firmie?

Zejko
użytkownik zarejestrowany

Każdy ma prawo do podejmowania decyzji ale ponosi tego konsekwencje. Firma ma swoją koncepcję dalszych działań a pracownicy maja obowiązek wykonywania poleceń. Jeśli komuś nie odpowiada to trzeba szuka pracy.

yyyy

Ja się znam na babach.

Olek
użytkownik zarejestrowany

Niech każdy zajmie się tym na czym się zna. Osoby decyzyjne wiedzą co robić.

ble
@Olek 14.02.2017, 22:29
Niech każdy zajmie się tym na czym się zna. Osoby decyzyjne wiedzą co robić.

Te osoby decyzyjne chyba nie wiedzą co robią , nie maja w ogóle o tym pojęcia...

Były trepko

A jako były pracownik szukałem pracy całe 21 dni polecam było warto nowa pensja X2 to co oferuje trepko i zero wyjazdów i nadgodzin VW nadal szuka pokażcie panu Piotrowi i Adze że można

Hyhy
@Były trepko 01.02.2017, 22:51

I tak zostały głownie same leśne dziadki a gdzie oni uciekna? :-D

Optymista
użytkownik zarejestrowany

Trepko musi wprowadzać pewne zmiany i myślę, że to jest potrzebne. Zawsze będą ludzie niezadowoleni i tego nikt nie zmieni. Pozytywne nastawienie to część sukcesu.

Obiektywny

Przykro gdy widzi sie tak zle zarzadzanie. Brak rozmowy i zdrowego rozsadku w zarzadzaniu ktore doprowadzily do czesciowego rozpadu dzialu serwisu a teraz prowadza do rozpadu dzialow montazu. Mysle ze gdyby zarzad wyszedl do ludzi i z szacunkiem do nich przedstawili cala sytuacje od ich strony ludzie byliby bardziej przychylni. Gdyby zarzad przyszedl do ludzi i powiedzial ze faktycznie mamy spore braki w serwisie musimy uzupelniac ludzmi z montazu, musimy zrobic wam badania bo chcemy zadbac o wasz komfort jazdy a nie ze macie bilet do pociagu i jedz na delegacje z pewnoscia inaczej by to wygladalo. Ludzie byliby bardziej ugodowi co do wyjazdow gdyby przedstawili ze jest to przejsciowe. Ze musimy wdrozyc nowych 15 serwisantow i takie osoby beda jezdzic z bardziej doswiadczonymi monterami na uruchomienie ale zaznaczam jest to okres przejsciowy. Firma natomiast chce w ludziach wzbudzic strach ktory zaczyna odbijac sie czkawka. Ludzie sami beda chetniej odchodzic z firmy. Ludzi bedzie malo na montazu ale tymi dzialaniami doprowadza ze nikt nie bedzie odpowiedzialny z monterow za dany projekt. Tak dzielone byly maszyny na brygady. Zawsze "brygadzista" poczuwal sie do odpowiedzialnosci za swoja maszyne. Teraz jest rotacja 3 brygad na maszynie i brak odpowiedzialnego. Maszyna przez to na montazu jest nie dopracowana a termin wysylki wybija i trzeba wysylac. Dzial kontroli wyrobow gotowych nie istnieje. Jak klient zaplacil i chce maszyne to mimo ze nie jest gotowa i tak wyjedzie. Dla monterow i serwisantow w terenie brak wsparcia od strony technicznej. Znane na firme jest pojecie "no wymysl cos". Z kazda maszyna na uruchomienie powinien jechac konstruktor. Wysluchac oczekiwania klienta i sie dostosowac a nie stosowac zrzucanie odpowiedzialnosci na osoby uruchamiajace dany projekt. Ludzie ktorzy jada w teren sa od roboty a nie od szukania rozwiazan gdzie pieniadze biora osoby zwane konstruktorami ale nie naduzywalbym tego stwierdzenia. Szkoda ze naprawde fajna firma tak traci na swojej wartosci. Chcialoby sie zeby wrocil stary zarzad ktory zna pojecie szacunku dla drugiego czlowieka i mimo kryzysow za kazdym razem chcial zatrzymac swoich najlepszych fachowcow. Nowy zarzad mysli ze sa kolejki na bramie i kazdego mozna zastapic. Moze i sa ale nie sa swiadomi ze szkolenie osoby trwa na montazu co najmniej 3 lata zeby pojac funkcjonowanie maszyny a co dopiero kalibracje. Zal...

Johannes

Zarząd albo nie chce widzieć albo naprawdę nie widzi, co jest grane. To, że serwis się kończy wiadomo było już jakiś rok temu, teraz podbierają ludzi z montażu więc rozpoczął się demontaż tego działu... młodzi odejdą szybciej niż się wydaje, a Volkswagen czeka z otwartymi ramionami... podobno mają zredukować załogę o kilka %... nie dzieje się dobrze i atmosfera między pracownikami trochę gęstnieje, póki co wypłaty nie ruszają... Serwisant 2016-10-24 18:34:25 klika postów wyżej ma niestety rację...

Generalnie

Niedługo na montażu bedzie hulal wiatr..ludzie sami sie pozwalniaja i nie beda czekac na zwolnienia...

Chorazy

Ryba psuje sie od głowy...szkoda

meks
użytkownik zarejestrowany

z pewnoscia tak, ale czasami firmy jak zatrudniaja to biora pod uwage miejsce pracy w jakim miescie pracujesz i jakos porownuja to z zarobkami, ale to fakt dosiawdczenie ma ogromne znaczenie

Patryk

Młodsi Serwisanci się zestarzeli albo wyjechali zagranice.

big love
@Patryk 13.10.2016, 21:06
Młodsi Serwisanci się zestarzeli albo wyjechali zagranice.

Serwisanci poprostu zmadrzeli i nie chca pracowac za 2000 tys netto...ale dyrekcja tego nie rozumie.

Patryk

Młodszy (czytaj TAŃSZY) Serwisant jak co roku poszukiwany!!!

Andrzej

Maxcess Sp. z o.o. międzynarodowa firma z ponad 50-letnią tradycją w branży maszynowej (ok 30 km od Gniezna), głównie dla przemysłu papierniczego, poligraficznego, metalowego itd. poszukuje osób na stanowisko: Tokarz i CNC operator (sterowniki: Heidenhaim). Pracując 5 dni w tygodniu / 40 h zarobki ok 2500 netto (tokarz), ok 2700 PLN (CNC operator). Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV andrzej.soliwoda@maxcess.eu.

XXX

Cóż stabilna jest tylko podstawa, zasada jest prosta są nadgodziny jest fajna wypłata ,nie robisz nadgodzin jest bida , a atmosfera w pracy niestety ostatnio nie dopisuje i nie wiem skąd taka opinia powyżej chyba że komentarz wykonany przez kogoś z góry co sugeruje składnia zdania .

anonymous

@kurka, jesli chodzi o atmosfere jest calkiem ok, z tego co mi wiadomo ludzie sa naprawde w porzadku,nie ma wyscigu szczuròw. Robisz dobrze to, co lezy w Twoich obowiazkach i nikt sie nie czepia. Co do wypowiedzi @inzynier serwisu- coz, chlopaki pracujacy w serwisie musza miec wiedze i ogarniac mechanike, elektryke oraz podstawy automatyki- wiec chyba nie ma sie co dziwic, ze za takie pieniadze jakie oferuje Trepko nie ma chetnych do pracy. Jaki jest sens byc gosciem w domu, robic nadgodziny, jesli mozna miec te same pieniadze pracujac na miejscu i to bez ciaglych nadgodzin ?

inzynier serwisu

Odpowiem wszystkim dogłębnie problem zwolnień pracowników zaczął się pod nowymi rządami zarządu, W Serwisie nie wypłaca się nadgodzin tylko odbiera wolne po powrocie do kraju a nadgodziny robić trzeba przymusowo niema możliwości odmowy kiedy u klienta czeka w zbiorniku 15 ton masła lub jogurtu zarobki oferowane na start w serwisie 2500 zł plus premia ok 300-400 zł i dieta przypadająca na kraj do jakiego jest sie delegowanym w każdym bądz razie poniżej 1000 eur a praca na całym świecie i wizyty w domu to 2 lub3 dni i 2 tyg wyjazdu praca na montażu to zarobki rzędu ok 2000 pracownicy z długim stażem w systemie nadgodzinowym potrafią zarabiać nawet 4500 zl bardzo bogaty social Niewątpliwie najleprzy pracodawca w gnieznie w mojej opini

ParaPamPapam

@Igor, lepsze warunki daje ktoś inny, to ludzie idą. Czy dzieje się gorzej? Na pewno tak, bo nikt nie odchodzi, jeśli dobrze się pracuje. Oprócz VW i Kirchhoffa są jeszcze inne firmy, które szukają ludzi. Gniezno24 pisało o firmie produkujące ekologiczne kleje. Chyba koło Kirchhoffa mają być.

dobry

Zgadzam się z tobą zarobki tragiczne i robi się coraz gorzej. W ostatnim czasie zwolniło się dużo ludzi i z tego co słychać to nie koniec. Szykujcie podania niedługo będą wolne miejsca.

TREP

Pensje dla trepów. Ing nie zarobi.

ghteg

takie zarobki w Gnieznie to już patologia od dawna prawda?

Andrzej

MAXCESS - Międzynarodowa firma z ponad 50-letnią tradycją w branży maszynowej, głównie dla przemysłu papierniczego, poligraficznego, metalowego itd. poszukuje osób na stanowisko: CNC tokarz Miejsce pracy: Bugaj (12 km od Poznania, 30 km od Gniezna) Główne zadania CNC tokarza Obsługa tokarki CNC (sterownik: Sinumerik), Dobieranie odpowiednich narzędzi i parametrów skrawania, Odczyt rysunków technicznych, Wymagania Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane: obróbka skrawaniem, mechanika), Doświadczenie przy pracy z maszynami CNC (tokarki), Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi, Umiejętność czytania dokumentacji technicznej (warunek konieczny), Sumienność i rzetelność, Mile widziana umiejętność programowania maszyn CNC. Oferujemy Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie, Dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy, Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji, System świadczeń pozapłacowych, Prywatna opieka medyczna. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: Andrzej.Soliwoda@maxcess.eu

Dzikkus

Rozmawiałem z nimi. Wydaje mi się, że szukają po prostu młodych chłopaków, którzy będą zasuwali w delegacjach po całym Świecie jak szaleni, za słabą wypłatę. Bez wytchnienia bo między wyjazdami trzeba wyrabiać godziny w fabryce. Zero aut służbowych. Tą piątkę to podzielcie sobie raczej przez dwa...

TREP

W serwisie prym wiodą "Młode Wilki".

Patryk

Ile moze zarobic INŻYNIER SERWISU / SERWISANT ? Co roku jest ogloszenie? Serwisanci sami odchodza czy firma tak sie rozwija ze potrzebuje nowych ludzi. Kiedys byla afera miendzynarodowa bo serwisant kupowal sprzedawal lewe EURO. Pracuje jeszcze ten gostek.

dale?
użytkownik zarejestrowany

DAlej szukaja na to stanowisko w ogole kogos czy juz wszystkich znalezli? prosze o ifnoramcje - w ogole jakie ladne stawnoisko ktos sobie wymyslil - specjalista do spraw spawalnictwa - nic innego jak teraz trzeba zobaczyc ile tam mozna zrobic bo dla mnei to jedyna kwestia decydujaca o tym czy skladam swoje cv czy nie .

dąbek
użytkownik zarejestrowany

trepko poszukuje obecnie nowych pracowników na stanowisko specjalisty do spraw spawalnictwa . Jeśli chodzi o to co firma ma do zaoferowania to jest m.in. Bogaty pakiet socjalny. Atrakcyjne warunki zatrudnienia. Przyjazna atmosfera pomiędzy pracownikami, choć z tym to akurat chyba nie wszyscy na tym forum się zgodzą

qwe

Inżynier Serwisu widnieje ponieważ jest bardzo dużo zleceń i są zwyczajnie potrzebne ręce do pracy tak stwierdzam. Na wymienione stanowisko przyszło kilka osób ale naprawdę brakuje porządnych ludzi znających się na takiej pracy bo specjalistów zwyczajnie jest bardzo mało.

bezrobol5

Specjalista nie będzie pracował za pieniądze kasjerki z hiprmarketu a jak się już z ropędu złapie to niedługo zagrzeje. Nie łudźcie się na kokosy. Obce firmy nie przychodzą do PL aby napychać nam wszystkim kieszenie. Oni mają w swoich krajach dosyć darmozjadów którym trzeba wysoki socjal płacić...

Patryk

2500 zlotych na reke ??? EURO???, Dolarow??? Mi chodzi o taki serwis miedzynarodowy.

olo

Patryk

Ile moze zarobic INŻYNIER SERWISU / SERWISANT ?

Patryk

Ile moze zarobic serwisant jezdzacy po swiecie w TREPKO ? 5000 na reke jest mozliwe co miesiac ???

Serwisant
@Patryk 07.07.2014, 14:19

Chyba z dieta...jak Ci za sniadanie nie zabiora...

trepiarz

trepko jest jak gniezno, z wierzchu ladnie a w rzeczywistosci kolorowo nie jest, normy nie do wyrobienia, wspolpracownicy buraki czasem sie zdarza, wyplata na poczatek mala i brak szans przez dlugi czas na podwyzke. ile ugrasz na poczatku tyle bedziesz mial przez dluzszy czas. tylko socjal jest w miare ok. jak na gniezno to wszystko masz na kwitku zadnej lewizny nie ma.

wojtek
użytkownik zarejestrowany

też chciałbym tam pracować, jak widzę po powyższych wpisach - mam dużą konkurencję :) chociaż mają teraz aż cztery oferty na www!

Zostaw opinię o Trepko sp. z.o.o. - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trepko sp. z.o.o.