TREPKO S.A.

Opinie o TREPKO S.A.

Fachman

Ogólnie firma fachowcow.Ci ktorzy pracuja dluzej niz 8 i wiecej lat potrafia cuda robic z czesci z ktorych teoretycznie nie da sie juz nic zrobic. Zamkniety krag przjaznych ludzi bez ktorych maszyny przestaja dzialac.Troche niedoceniani przez przelozonych za Swoj wklad.

Henel

Z jakich działów najczęściej odchodzą pracownicy i dlaczego. A może nie odchodzą?

Były

Największa rotacja jest wśród młodych popracuje chwile żeby zdobyć doświadczenie i bez sentymentu odchodzi tam gdzie lepiej płacą jeśli chodzi o działy to największa jest w serwisie podstawowa sprawa to kiepskie płace minimalnie więcej niż na kasie w biedronce a w końcu to przemysł i praca techniczna dla specjalistów tokarzy frezerów monterów i konstruktorów a nie rozkładaczy towaru na półkach

Jak się pracuje z ludźmi z TREPKO S.A.?

Były

To zależy na dole spoko góra potrafi zie pozażynać za 50 zł dodatkowej premii lub za względy królowej

Młodszy serwisant

Czy firma gwarantuje coroczne podwyżki tzw inflacyjne np 10%

@Młodszy serwisant

Prędzej w totka 6 strzelisz niż konkretnej podwyżki sie doczekasz

Zdeformowany dzik.

Starzy monterzy zarabiają krocie niestety młodzi bardzo słabo. Tak nie powinno być. Z drugiej strony przyjdzie taki młody robić też zarobi i jeszcze pyskuje i rządzić chce. W serwisie to samo. Zarób ale pokaż że robisz i potrafisz zrobić.

Nowy przczelaż

Firma jest super czego wy od niej chcecie? Mnie się podoba. Tylko szkoda że tyle części i rysunków skopane i trzeba wielokrotnie rozbierać i poprawiać potem składać na ostatnią chwilę. To są zaś koszty i czas a czas to pieniądz.

Gutek

Firma ogólnie ok. Na montazu troche (usunięte przez administratora)Zapieckowy podobnie, jak na produkcji Inni (glupie odzywki bez kultury j poszanowania). W serwisie ostatnio ludzie pokroju ,,malowanej pisanki,, Krissa Wiaderko.Ogolnie praxa w serwisie ciekawa pelna wyzwań. Firma z potencjalem, duzo ambitnych ludzi.Mozna sie duzo nauczyc i rozwinac przy odeobinie checi.Polecam

W mieście Poznań można podjąć prację jako Serwisant. Średnie zarobki na tym stanowisku to 5700 . Co sądzicie o pracy w firmie TREPKO S.A.?

Były

W Poznaniu 5700 brutto to ma operator śmieciarki a TREPKO ma siedzibe w Gnieżnie a nie w Poznaniu

Danuta
@Były

A zarobki też się różnią z tego powodu? To ile można zarobić w Gnieźnie w takim razie?

W poznaniu średnia to 8000 brutto a w gnieźnie 4500

@Danuta

Poznań to stolica województwa aglomeracja z milionem mieszkańców wiele prężnych dużych firm zatrudniających tysiące ludzi a Gniezno to miasteczko prowincjonalne z 50 tysiącami emerytów firm zatrudniajacych 200 osób jest na palcach jednej ręki a najwiekszym pracodawcą jest urząd miasta

Pudzian

22zl na poczatek +dieta

@Pudzian

No to faktycznie mniej mają... A to co piszesz jest na początek a potem po jakim czasie można liczyć na więcej i ile miałoby to być?

@Aleksandra

Uwzględniając inflacje masz taką samą stawkę jak sie przyjmujesz i jak sie zwalniasz

@Były

przy normalnym trybie pracy? a co z osobami, które naprawdę się starają itp? jak się je docenia?

@Aleksandra

Jak to mówi przysłowie pracuj pracuj a garb ci sam wyrośnie po kilku miesiącach tzw. Góra napewno cię zniechęci do pracy w tej firmie i zaczniesz myśleć o ewakuacji lub popłyniesz z prądem i będziesz żył od wypłaty do wypłaty nażekając na lipne zarobki

@Były

No i mimo wszystko ile osób tutaj posiada za sobą już dłuższy staż pracy? Ciekawa jestem czy jest ktoś kto robi tu prawie od początku. Dobrze widziałam, że są na rynku od 2017? Przez te lata warunki jakoś się zmieniały?

abc
@Aleksandra

Firma obchodziła 100-lecie w 2019 roku...

Juzek
@abc

A wiecie co załoga otrzymała na 100 lecie firmy metalowa przypinkę z napisem Trepko.Fakt że zorganizowano fajna imprezę ale to stulecie firmy i znaczek za 12 groszy .

Bater

A mnie smieszą te obchody co ich 10 idzie i te ich smiechy . Najlepsze że po co niektórzy tam chodzą jak wycieczka szkolna.Przecież to same straty dla firmy.

Frez

Już się nie mogę doczekać kiedy na robotniczym stanowisku nie będzie fachowców. Chyba że zatrudnia statystów ha ha ha. To widać że będzie ciekawie.

Mecenas

Jeszcze trochę to uczonych będzie tylu że na dole już nie będzie komu robić. Będą musieli ludzi na dole docenić. Zaś lament że fachowcy budowlańcy i inni zarabiają tyle - ano zarabiają bo nie ma konkurencji to niech biurowy sobie płaci. Będzie jak za (usunięte przez administratora) fizyczny zarobi lepiej niż biurowy który popełnia same błędy i to wielokrotnie i jeszcze go więcej nie ma niż jest bo stale tylko gada i gada ale nie na temat pracy tylko prywatny. Kto to widział żeby w biurach więcej ludzi pracowało niż na dole? W takiej konstrukcji to połowa mniej by mogła pracować a ich wypłaty rozdzielić na dobrych znających się fachowców na montażu.

R
@Mecenas

Yes

Były Peowiec Sygnalista
@Mecenas

Juz tak jest...a weż powiedz ze cos zle zrobione...Tulipan tupie nóżkami i zaraz sie obraża i staje sie ,,nie mily,,..bo pracownik powiedzial ze cos zle wykonane..a niby wykrycie bledu ma pomagac wszystkim ....zamiast działy sie wspierac i rozwiazywac problem, to na Siebie wzajemnie ,,cisna,,.Nie rozwiazuje to problemu bo efekt jest odwrotny..traci nie dzial a cala firma bo tak ucieka czas,a czas to pieniadz..

Kurdupel
@Były Peowiec Sygnalista

A najlepsza jest królową ula ktura zwyzywa pracownika od najgorszych, odreaguje sobie gorszy dzień na swoim (usunięte przez administratora) a za chwilę innym jako psyholoszka radzi jak żyć i jak sobie radzić z problemami .. Hipokryzja

Cinek

A mnie się nie podoba , ze maszyny są nadal sprzedawane do ruskich. Miałem okazje być podczas tego przedstawienia o możliwości odstąpienia składania automatów bez konsekwencji. Żałosne . Na szczęście już nie jestem częścią tej obłudy.

Stolorz

Mnie się nie podoba że taki konstruktor dostaje urlop nawet jak maszyna się pali i wszyscy musimy na niego czekać , a robotnik na dole zastraszany i urlopu nie dostaje bo niby góra nie każe dawać tak mówi przełożony chyba że to on nas wkręca.

@Stolorz

Bierzesz L4 i masz w pompie jak tak będą szanować ludzi na dole to sami bedą musieli (usunięte przez administratora) żeby maszyna wyszła

@Stolorz

Trza było do szkoły chodzić a nie kamieniami w szkołe rzucać zrobić studia i (usunięte przez administratora)w taboret w biurze a tak zostaje ci napitalać na produkcji i narzekać na (usunięte przez administratora) z konstrukcji ????????

Balbina
@Były

A zaś wypłata 80% to już nic z niej nie zostanie.

Witam, po tym co sie dzieje w ostatnim czasie nasuwa mi sie jedno pytanie...jak na stanowiska przyjmowani sa ludzie...(chodzi mi o kompetencje i wyksztalcenie).Ogłaszane sa ,,pseudo rekrutacje,, a na stanowiska trafiaja ludzie bez kwalifikacji i wykształcenia. Dlaczego w firmie w ktorej istnieje ,,dzial kadr,, nikt nie przeglada kart osobowych pracownikow (jakie maja kwalifikacje ,wyksztalcenie, podejscie do pracy, zaangażowanie, nawet Ile dany pracownik choruje)i po sciezce awansu nie przesuwa sie ludzi na zasadzie ,,docenienia ,,...Oglasza sie konkursy, gdzie skladaja papiery ludzie nie obrazAjac nikogo bez wyksztalcenia i kwalifikacji z nich sie wybiera, a ci skromniejsi leza w teczkach kadr i nikt tego nie weryfikuje Słabo

Aleksandra

Skoro taki obeznany jesteś to mimo wszystko jak konkretnie mieliby być doceniani? Co dostają i za co konkretnie? Jak teraz tu jakieś wyniki ludziom mierzą?

@Aleksandra

Choćby tym że na tym samym stanowisku są różne stawki młodzi pracownicy czasem mają więcej niż starzy (żeby nieodeszli ) a jak są podwyżki o ile wogóle są to jedni potrafia dostać 2 pln brutto do stawki a inni 40 gr o ile cokolwiek są tacy co po kilka lat niedostają nic niema czegoś takiego że wszystkim dają zawsze sie tłumaczą że 80% dostaje ogólnie stawki marne jak w biedronce i tylko nadgodzinami można podciągnąć wypłate bo wszystko płatne na pasku wraz z dodatkami choć ostatnio z nadgodzinami kiepsko wiec czysta wypłata zostaje przy 35 letnim stażu jako pracownik wykfalifikowany na produkcji pęsja kręci sie bez nadgodzin w okolicach 5000 brutto niewiele mniej niż w biedrze na kasie a tam to przynajmniej socjal lepszy karty multisport itp

@Były

Musze sie zgodzic z kolega....jedni maja duzo drudzy mało...a robimy to samo....jedni maja wykszt typowo techniczne, a inni sa ,,stolarzami,,..i to Ci drudzy maja wiecej..że nikt tego nie weryfikuje..absurd

Aleksandra

O ile faktycznie jest tak jak opisujecie to kto konkretnie miałby zająć się szczególniejszą weryfikacją tego zakresu? Do kogo idzie się z takimi problemami tu w firmie, żeby pogadać i ewentualnie cos ustalić?

@Aleksandra

Jak nie masz koneksji to z nikim nie pogadasz tzw góra to ze zwiazkami niechce za bardzo gadać a co dopiero z szeregowym robolem ogólnie ludzie mało zorganizowani każdy dba o swoje a innych ma w (usunięte przez administratora) Do związkow należy 20 % załogi nie ma szans na jakikolwiek protest postój negocjacje płacowe czy strajk jak w innych firmach przy inflacji 20% dają 10 % podwyżki a jak inflacja była 5% to dawali 3% jako były pracownik stwierdzam że zarobki były w tej firmie dobre jakieś 10-15 lat temu potem było coraz gożej podwyżki niepokrywały inflacji i dość szybko zaczeła doganiać minimalna pensja 4500 brutto bez nadgodzin po 25 latach pracy w firmie to kiepski żart niepolecam

Robol
@Aleksandra

Jakby pracownicy sie nie bali o konsekwencje ze strony bezposrednich przelozonych (glupich docinek slownych, dogryzania, a nawet zwolnienia) to sami poszli by do zarzadu i przedstawili jak to wszystko sie ,,rozłazi na spawach,,.A tak kazdy sie boi i siedzi cicho

Były

Niedługo to w tej firmie będą pracować tylko pociotki i znajomi na wymyślonych stanowiskach (dużo kasy mało roboty zero odpowiedzialności ) ci co zostaną bez koneksji bedą na tych wszystkich nierobów napitalać aż sie bedzie kurzyło zwłaszcza po założeniu dziesiątek kamer i permanentnej inwigilacji współczuje ludziom na dole

@Robol

Czyli sugerujesz, że średnio się im tu pracuje ale mimo wszystko wolą tu być niż odejść? Skoro tak to jakie inne pozytywne powody co do tego mogą być? Co nie zostało jeszcze poruszone?

@Aleksandra

Cześć osób zwłaszcza starszych chce dodryfować do emerytury niektórzy przyszli robić żeby mieć zus (mają wlasne firmy) są też tacy co mają po 50ha gospodarstwa i przychodzą dla zabicia czasu no i większość młodych przychodzi tylko po to żeby mieć co wpisać w cv jako pierwsza praca wśród nich jest też największa rotacja reszta robi z przyzwyczajenia bo mają blisko do domu itp

Jurek

Okropne stosunki pani prezes do załogi i teksty odpychają każdego kto zechce tu pracować

Balboa

Witam, jestem cukiernikiem z 17 letnim stażem. Od zawsze miałem zmysł techniczny.Dzisiaj ostatnia nocka w piekarni. Czy ktoś może przybliżyć stawki na serwisie?

@Balboa

5k brutto na początek i jeden weckend w domu na miesiac wyjazdy po całym świecie w innych firmach serwis międzynarodowy też 5k płacą tylko euro i na ręke pojedziesz sam do klijenta i bedziesz świecił oczami lub wciskal kit

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w TREPKO S.A.?

Były

Podstawa to pęsja minimalna po 20 latach będziesz miał minimalną +1000 zł tylko robiąc 120 nadgodzin miesięcznie jak beduin jesteś wstanie wyciągnąć jakotaką wypłate nie polecam

Jerzy Kiler

Zależy od stanowiska, ale nie licz na szał. Jak nie masz znajomego na górze to zapomnij o kokosach a jeśli masz takiego to nawet wymyślą stanowisko byle byś miał dobrze. Ta firma to prywatna (usunięte przez administratora) ze swoją własną oligarchią w postaci zarządu (usunięte przez administratora), która napycha swoim kieszenie, mając w poważaniu ludzi, atmosferę, warunki pracy, satysfakcję i chęć utożsamiania się z firmą. Przejadają grube tysiące na bzdury i własne widzimisię a pracownikowi żałują złotówki więcej do pensji. Dobre miejsce żeby się nauczyć i uciekać bo zostawać nie ma po co.

Witam, po tym co sie dzieje w ostatnim czasie nasuwa mi sie jedno pytanie...jak na stanowiska przyjmowani sa ludzie...(chodzi mi o kompetencje i wyksztalcenie).Ogłaszane sa ,,pseudo rekrutacje,, a na stanowiska trafiaja ludzie bez kwalifikacji i wykształcenia. Dlaczego w firmie w ktorej istnieje ,,dzial kadr,, nikt nie przeglada kart osobowych pracownikow (jakie maja kwalifikacje ,wyksztalcenie, podejscie do pracy, zaangażowanie, nawet Ile dany pracownik choruje)i po sciezce awansu nie przesuwa sie ludzi na zasadzie ,,docenienia ,,...Oglasza sie konkursy, gdzie skladaja papiery ludzie nie obrazAjac nikogo bez wyksztalcenia i kwalifikacji z nich sie wybiera, a ci skromniejsi leza w teczjach kadr i nikt tego nie weryfikuje Słabo

Witam, może mi ktoś powiedzieć na jakie zarobki może liczyć spawacz, wystarczą jakieś widełki.

@Kandydat

22-25 brutto max

Zostaw merytoryczną opinię o TREPKO S.A. - Gniezno

• Jak się pracuje w TREPKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TREPKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREPKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREPKO S.A.?

Kandydaci do pracy w TREPKO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREPKO S.A.