TREPKO S.A.

Opinie o TREPKO S.A.

kibic

Na rozmowie wciskają kit o podwyżkach jak się sprawdzisz. (usunięte przez administratora) tak próbuje złapać pracownika. Niestety potem nie dotrzymuje słowa i nic dziwnego że ludzie odchodzą. A stawka godzinowa słabiutka w biedronce mają podobnie.....

Bartosz
@kibic

Miałeś taką sytuację, że mimo zapewnień od pracodawcy nie otrzymałeś podwyżki wynagrodzenia? Jeżeli poruszyliśmy już temat wynagrodzeń, to może sprecyzujesz, jak obecnie wygląda stawka początkowa dla nowo zatrudnionej osoby? Będę wdzięczny za szczegółową odpowiedź.

@kibic

no właśnie ile na początku oferują ?

@Bartosz

Pracownik serwisu który lata po całym świecie dostaje na start 21 zł brutto + premia która sobie uzgodni z pracodawcą

Bożydar

W Trepko jeśli nie jesteś kierownikiem to masz wakacje a nie pracę. Wiadomo, swoje trzeba zrobić, ale jeśli jesteś choć trochę ogarnięty to szybko będziesz miał duuużo czasu. Nie znam drugiej firmy w której tak można w kulki lecieć. Praktycznie na każdym stanowisku mimimum 40% czasu pracy to ściema przez co atmosfera jest całkiem przyjemna i ludzie przyjemni. Pieniądze to śmiech na sali. Kiedyś Trepko wiodło z dumą prym w Gnieźnie pod względem płac i benefitów, teraz nie ma już prawie nic bo inflacja mocno podjadła wypłaty i w przysłowiowej Biedronce jest lepiej. Można co prawda podciągnąć trochę nadgodzinami no ale nadgodziny to nie pensja i nigdy nią nie będzie. Benefitów nie ma tam żadnych po za paczką świąteczną za ok 100zł. Żadnych jubileuszówek, premii z racji stażu, multisportów - NIC Co do kadry rządzącej to widzę że najlepiej pasuje tutaj powiedzenie "ryba psuje się od głowy" nie ma co tutaj się więcej rozpisywać. Firmę przejęli ludzie bez wiedzy, umiejętności i z roku na rok robi się tam co raz gorzej. Stara kadra warsztatu się powoli kończy. Młodzi nie przychodzą a jeśli przychodzą to szybko uciekają bo w innych miejscach można zarobić więcej.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Trepko S.A.?

X

Jakie stanowisko Cie interesuje?

Grażyna
@X

Znasz stanowisko regionalnego kierownika sprzedaży w Trepko? Wiesz, jak wygląda proces wdrażania? Dzięki

Odpowiedź
@Grażyna

Na stanowisku sprzedawcy dostaniesz lapka i telefon a auto służbowe tylko na wyjazdy do klientów, które przed podróżą zabierasz z parkingu firmy oraz odstawiasz na ten sam parking po podróży, auto wyposażone dodatkowo w GPSa ;)

X
@Grażyna

Na Twoim miejscu nie liczył bym na jakieś mega wdrożenie. Raczej na zasadzie, masz rynek, martw się. Poprzednicy zbyt wiele sprzedaży nie zrobili. Próbować można heh

Refsky

Widzę że po podwyżkach humory dopisują hahahaha. Pozdro mordeczki i wytrwałości życzę ;)

Majkel

Dostałeś podwyżkę? Nie masz na co narzekać, liczy się gest. Czuj się doceniony. Grosz do grosza i będzie kokosza. W Biedronce nie masz takich możliwości rozwoju. Biedronka nie reklamuje się hasłem Worldwide supplier, prestiż jest bezcenny.

Niezrównoważony

A jakie podwyżki były żenada 20 gr. Brutto do stawki i 20 zł. Do premi gogogo idziemy szybko w kierunku stawek z Biedronki

Anonymous

Idealnie pasuje tu motto: Nikt nie da Ci tyle, ile ja mogę Ci obiecać.

Grażyna
@Anonymous

Czy jesteś lub byłeś pracownikiem Trepko S.A.? Wygląda na to, że nie jesteś zadowolony z pracy, ale byłabym wdzięczna za rozwinięcie Twojej opinii. Odpowiadając pomożesz innym, rozważającym zatrudnienie u tego pracodawcy.

Filip

Może brakuje chęci do pracy i szukamy wytłumaczenia? Dobra firma ma wymagania i nie każdy im potrafi sprostać!

mistrz

Znalazłem ostatnio ogłoszenie że firma szuka elektromonterów i stąd moje pytanie ile można zarobić na tym stanowisku ?

Jugosławia 56
@mistrz

(usunięte przez administratora)zarobisz a nie kase, oczyszczacz to jest robota a nie jakis (usunięte przez administratora) ????

@Jugosławia 56

Pytam poważnie człowieku, a Ty odpisujesz jak jakiś dzieciok z gimnazjum !

Pracownicy

Podwyżka - żenada jak zawsze... zwłaszcza u majstra JM

Dżeeeej
@Pracownicy

Czyli standardy Trepko :D

Lidia
@Pracownicy

Rozumiem, że wysokość podwyżki w Trepko nie jest Twoim zdaniem satysfakcjonująca. Może była ona uzależniona od sytuacji występującej aktualnie w tej firmie? Czy mógłbyś - bazując na swojej wiedzy - napisać, w jakiej kondycji jest ta firma? Czy w ostatnim czasie zaszły tam jakieś zmian?

Darek

Jeśli ktoś czuje się fachowcem i może mieć lepiej to trudno. Ale generalnie firma jest dobra i warto tu pracować.

JMCNC:)

Witam. Pracowałem w tej firmie 10 lat. Atmosfera w firmie na produkcji super. Zmiana pracy tylko i wyłącznie ze względu na zarobki. Pozdrawiam tokarki:)

Lidia

@Tomek, Twoje pytanie powinno zostać skierowane bezpośrednio do działu HR firmy Trepko. Będziesz miał pewność, że informacje które zostaną Ci udzielone są rzetelne i aktualne. Co sprawia, że rozważasz zatrudnienie w tej firmie?

Olek

Zastanawiająca jest ta cisza na forum. Tak dawno nikt nie pisał czy to znaczy, że dobrze się pracuje?

Witam. Czy Trepko w Gnieznie szuka moze elektomontera? Technik-elektryk. Łączenie szaf sterowniczych na ten moment w miedzynarodowej firmie od 4 lat

Filip

Może warto popracować aby poprawić to co wam przeszkadza?

Barnaba

Firma ciągle się rozwija, do tego ma opinię dobrego pracodawcy. Jeśli ktoś nie widzi się w takiej pracy to niech ja zmieni i nie marudzi!!!

@Barnaba

gdzie kolego się rozwija? serią maszyn PMG którą reklamują że wykona 240 kostek na minute ale jak sam dobrze wiesz nie przekracza 180. Najlepsi specjaliści z działów serwisu i dobrze rokująca młodzież już cieszy inne firmy. W firmie jest bardzo dobra atmosfera ale na tym się kończy niestety inżynier prawdę ci powie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Trepko sp. z.o.o.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

inzynier serwisu

Atmosfera jest fenomenalnie dobra są tam ludzie z którymi się bardzo przyjemnie pracuje. Trochę gorzej jest na dziale produkcyjnym przez wymogi przełożonych. Pod wzgledem atmosfery polecam ale z płaca stanieli jakies kilka lat temu i niedługo na kasie w biedronce będą więcej zarabiać

Aktualnie Trepko zatrudnia około 700 osób Umożliwiają udział w licznych kursach doszkalających. Trepko ma własną przychodnią przyzakładową, która obsługuje pracowników. Czy to tak trudno docenić co firma robi dla pracowników? Ale zawsze można się zwolnić!!!

BudujTo
@Piotr

Za wiele nie robisz...To fakt. Projekty techniczne konstrukcji maszyn z Gniezna godne pożałowania gdyby nie chłopaki z montażu, którzy wiedzą jak się w to gra ratują sytuację. Bez nas was nie ma.Taka smutna prawda.

@BudujTo

Panie dyrektorku czy naprawde chcesz aby się zwolnili? Przypomnę że przed chwilą pracowników było prawie 1000 u pana żadów zostało już tylko 700 płace jak rosły to teraz przestały. Przychodnia konkurencja oferuje karty medicover dzięki której idziesz do lekaża bez kolejki. Trepko się cofa a nie idzie do przodu. Były pracownik

Jasiek

Słyszałem sporo dobrego o firmie. Czy aktualnie potrzebują ludzi? Może podpowiecie kilka wskazówek?

Zostaw merytoryczną opinię o TREPKO S.A. - Gniezno

• Jak się pracuje w TREPKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TREPKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREPKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREPKO S.A.?

Kandydaci do pracy w TREPKO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREPKO S.A.