TREPKO S.A.

Opinie o TREPKO S.A.

Olek

Czyżby Trepko nie miało aktualnie żadnych ofert pracy? Szukam pracy tutaj ponieważ dowiedziałem się, że to jest dobry pracodawca i warto zacząć tu pracę! Może ktoś słyszał coś o nowej posadzie proszę sie podzielić.

Optymista

Dobra firma taka jak Trepko obroni sie przed hejtem

Konstruktorrrr

Ja jestem młodym konstruktorem nic za wiele nie robię, pieniądze są wporzo jestem bardzo zadowolony. Tylko fizyczni narzekają i nic nie robią i dręczom konstruktorom.

Fizyczny
@Konstruktorrrr

Tak to jest jak się pracę po znajomości dostaje . Konstrukcja jest tak rozbudowana jak by się tu samoloty budowało. Wystarczyło by zatrudnić kilku kumatych i były by oszczędności dla firmy.Nawet własną kuchnię mają i patrzeć jak zatrudnią jeszcze sobie p.Magdę z TVN do gotowania obiadkòw.Dobrze że mało robisz bo i tak wszystko do poprawki . Jak fizyczny ma być zadowolony ,jak zrobi robotę dobrze a i tak wszystko w śmieci idzie bo taki konstruktor się pomylił . Przykład prosty : niby konstruktor a błędy nawet w pisaniu robi . Może dlatego bo jest młody .

Fizyczny
@Konstruktorrrr

Cezar

Trepko jako dobra firma będą mieli ludzi do pracy, ale lepiej jest rozmawiać z szefostwem.

Mrs Doubtfire

Mam wrażenie, ze wszyscy piszący pochlebne opinie, to świeżo upieczeni kierownicy niższego szczebla:) prawda jest taka, ze zakład istnieje tylko dzieki dobrej ogólnej koniunkturze oraz naiwności klientów, którzy kupują ten shit i jeszcze nie mieli okazji przekonać się, jak "działa" wspaniały dział konstrukcji i serwisu, który nie zasługuje na miano działu rozwoju, tylko działu regresu; miłościwie nam panujący jeszcze nie zauważyli chyba odpływu cennych pracowników do ościennych firm i myślą, że masa chętnych do pracy za 2000 stoi pod brama i uratuje przed spadkiem w przepaść te postPRLowska firemke...

Zenobiusz

Niektórzy piszą dość radykalne opinie ale jest w tym dużo racji. Narzekaniem jeszcze nic nie zbudowano a jedynie można cos zepsuć. Myślę, że każdy powinien pamiętać , że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Wolny Strzelec

Ile ludzi tyle punktów widzenia. Nikt nikogo nie trzyma na siłę w tej firmie. Jeżeli drodzy koledzy wam się nie podoba Trepko to nie widzę przeszkód. Dział Kadr na pierwszym piętrze. Wydadzą papiery bez problemu. O jakości maszyn nie ma co mówić. Ciągle coś nie tak. To właśnie nasza robota. Ryba psuje się od głowy a nasza firma od ogona i głowy. Ktoś mi powiedział że aby było dobrze w firmie należało by zwolnić około 80% załogi. Tyle w temacie.

Myślę, że niektóre opinie są bardzo przejaskrawione. Wszyscy wiemy, że są osoby które nie przykładają się do pracy i mają problemy w pracy. Przerzucanie całej winy na władze firmy jest nie w porządku.

anakonda

Pierwsze co powinni wymienić ludzi rzadzacych bo rozwala to do końca i beda robić sami o ile będę mieli co. Stary zarząd dyrektor i prezesowa byli wporzadku sami nawet mowili dziendobry do pracownikow i potrafili kierowac jakos firma. Teraz.ludzie produkcyjni wogole sie nie licza

Natalia

Trepko to świetna firma, rozwija swoją działalność. Takie działania mogą tylko oznaczać dobra kondycję firmy co przekłada się na dobrą pracę dla pracowników.

mm
@Natalia

Nie rozśmieszaj mnie ..ten zakład to już przeszłość a wszystko dzięki nowej władzy...

Były pracownik !

Trepko?! Jest to zakład który poszanowania do pracowników nie ma za grosz. Majster który uważa się za najważniejszego , jest człowiekiem z którym nie da się dogadać. Starszy że zwolni , krzyczy , a potem cie zwolnią pod tekstem " redukcja etatów " . Kiedyś ten zakład miał perspektywy , a teraz nie warto tam pracować. Za czasów byłego dyrektora nie było mowy o zabraniu premii , nie otrzymania pieniędzy na święta a paczki które dostawali pracownicy były mega. Teraz trzeba było się prosić aby otrzymać coś od zakładu. Pani Prezes której się mówi Dzień Dobry pyta się czy się z niej kpii. Zakład nie wart niczego! Nie warto tam pracować ! Nie polecam !

Lidia

ble, dlaczego tak uważasz?

Lidia

@yyy, co powiesz na temat pracy w firmie?

Zejko

Każdy ma prawo do podejmowania decyzji ale ponosi tego konsekwencje. Firma ma swoją koncepcję dalszych działań a pracownicy maja obowiązek wykonywania poleceń. Jeśli komuś nie odpowiada to trzeba szuka pracy.

yyyy

Ja się znam na babach.

Olek

Niech każdy zajmie się tym na czym się zna. Osoby decyzyjne wiedzą co robić.

ble
@Olek

Te osoby decyzyjne chyba nie wiedzą co robią , nie maja w ogóle o tym pojęcia...

Były trepko

A jako były pracownik szukałem pracy całe 21 dni polecam było warto nowa pensja X2 to co oferuje trepko i zero wyjazdów i nadgodzin VW nadal szuka pokażcie panu Piotrowi i Adze że można

Hyhy
@Były trepko

I tak zostały głownie same leśne dziadki a gdzie oni uciekna? :-D

Optymista

Trepko musi wprowadzać pewne zmiany i myślę, że to jest potrzebne. Zawsze będą ludzie niezadowoleni i tego nikt nie zmieni. Pozytywne nastawienie to część sukcesu.

Obiektywny

Przykro gdy widzi sie tak zle zarzadzanie. Brak rozmowy i zdrowego rozsadku w zarzadzaniu ktore doprowadzily do czesciowego rozpadu dzialu serwisu a teraz prowadza do rozpadu dzialow montazu. Mysle ze gdyby zarzad wyszedl do ludzi i z szacunkiem do nich przedstawili cala sytuacje od ich strony ludzie byliby bardziej przychylni. Gdyby zarzad przyszedl do ludzi i powiedzial ze faktycznie mamy spore braki w serwisie musimy uzupelniac ludzmi z montazu, musimy zrobic wam badania bo chcemy zadbac o wasz komfort jazdy a nie ze macie bilet do pociagu i jedz na delegacje z pewnoscia inaczej by to wygladalo. Ludzie byliby bardziej ugodowi co do wyjazdow gdyby przedstawili ze jest to przejsciowe. Ze musimy wdrozyc nowych 15 serwisantow i takie osoby beda jezdzic z bardziej doswiadczonymi monterami na uruchomienie ale zaznaczam jest to okres przejsciowy. Firma natomiast chce w ludziach wzbudzic strach ktory zaczyna odbijac sie czkawka. Ludzie sami beda chetniej odchodzic z firmy. Ludzi bedzie malo na montazu ale tymi dzialaniami doprowadza ze nikt nie bedzie odpowiedzialny z monterow za dany projekt. Tak dzielone byly maszyny na brygady. Zawsze "brygadzista" poczuwal sie do odpowiedzialnosci za swoja maszyne. Teraz jest rotacja 3 brygad na maszynie i brak odpowiedzialnego. Maszyna przez to na montazu jest nie dopracowana a termin wysylki wybija i trzeba wysylac. Dzial kontroli wyrobow gotowych nie istnieje. Jak klient zaplacil i chce maszyne to mimo ze nie jest gotowa i tak wyjedzie. Dla monterow i serwisantow w terenie brak wsparcia od strony technicznej. Znane na firme jest pojecie "no wymysl cos". Z kazda maszyna na uruchomienie powinien jechac konstruktor. Wysluchac oczekiwania klienta i sie dostosowac a nie stosowac zrzucanie odpowiedzialnosci na osoby uruchamiajace dany projekt. Ludzie ktorzy jada w teren sa od roboty a nie od szukania rozwiazan gdzie pieniadze biora osoby zwane konstruktorami ale nie naduzywalbym tego stwierdzenia. Szkoda ze naprawde fajna firma tak traci na swojej wartosci. Chcialoby sie zeby wrocil stary zarzad ktory zna pojecie szacunku dla drugiego czlowieka i mimo kryzysow za kazdym razem chcial zatrzymac swoich najlepszych fachowcow. Nowy zarzad mysli ze sa kolejki na bramie i kazdego mozna zastapic. Moze i sa ale nie sa swiadomi ze szkolenie osoby trwa na montazu co najmniej 3 lata zeby pojac funkcjonowanie maszyny a co dopiero kalibracje. Zal...

Johannes

Zarząd albo nie chce widzieć albo naprawdę nie widzi, co jest grane. To, że serwis się kończy wiadomo było już jakiś rok temu, teraz podbierają ludzi z montażu więc rozpoczął się demontaż tego działu... młodzi odejdą szybciej niż się wydaje, a Volkswagen czeka z otwartymi ramionami... podobno mają zredukować załogę o kilka %... nie dzieje się dobrze i atmosfera między pracownikami trochę gęstnieje, póki co wypłaty nie ruszają... Serwisant 2016-10-24 18:34:25 klika postów wyżej ma niestety rację...

Zostaw merytoryczną opinię o TREPKO S.A. - Gniezno

• Jak się pracuje w TREPKO S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TREPKO S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TREPKO S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TREPKO S.A.?

Kandydaci do pracy w TREPKO S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TREPKO S.A.