Tex Year Europe Sp. z o.o.

Gniezno

Opinie o Tex Year Europe Sp. z o.o.

tex

omijaj długim łukiem :D chyba, że chcesz robić za "miskę ryżu" wśród Ukraińców :)

mirek90

Hej Wie ktoś czy rekrutują do tex?

Tru

Nie polecam ! Wyzysk za marne pieniądze , kompletny brak organizacji , zero przygotowania do funkcjonowania w zgodzie z zasadami obowiazujacymi w cywilizowanych krajach

ooo

W mieście gdzie duże bezrobocie zatrudniają Ukraińców. Ciekawe czy dlatego, że tak słabo płacą ...

Firma w Polsce działa od niedawna, a istnieje od ponad 40 lat. Niedługo zacznie się budowa nowej fabryki. Póki co produkcja zorganizowana jest w tymczasowej lokalizacji. Krótko tu pracuję, ale już wiem, że to była dobra decyzja. Dobra atmosfera, fajny zespół ogarniętych ludzi. Dużo pracy, bo firma rozwija się. Nie wiem ile kto zarabia, ale wiem, że są zadowoleni. Warto do nas dołączyć :)

on
@pracownik 06.04.2016 13:38

Ale slogany reklamowe. Jesteś kupiony przez pracodawcę, czy samym pracodawcą?

Zostaw opinię o Tex Year Europe Sp. z o.o. - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tex Year Europe Sp. z o.o.