Tex Year Europe Sp. z o.o.

Gniezno

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Tex Year Europe Sp. z o.o.
3 5

Opinie o Tex Year Europe Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tex Year Europe Sp. z o.o.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Tex Year Europe Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

   
tex

omijaj długim łukiem :D chyba, że chcesz robić za "miskę ryżu" wśród Ukraińców :)

   
mirek90

Hej Wie ktoś czy rekrutują do tex?

   
Tru

Nie polecam ! Wyzysk za marne pieniądze , kompletny brak organizacji , zero przygotowania do funkcjonowania w zgodzie z zasadami obowiazujacymi w cywilizowanych krajach

   
ooo

W mieście gdzie duże bezrobocie zatrudniają Ukraińców. Ciekawe czy dlatego, że tak słabo płacą ...

   
pracownik

Firma w Polsce działa od niedawna, a istnieje od ponad 40 lat. Niedługo zacznie się budowa nowej fabryki. Póki co produkcja zorganizowana jest w tymczasowej lokalizacji. Krótko tu pracuję, ale już wiem, że to była dobra decyzja. Dobra atmosfera, fajny zespół ogarniętych ludzi. Dużo pracy, bo firma rozwija się. Nie wiem ile kto zarabia, ale wiem, że są zadowoleni. Warto do nas dołączyć :)

   
on
@pracownik 06.04.2016 13:38

Ale slogany reklamowe. Jesteś kupiony przez pracodawcę, czy samym pracodawcą?

   

Zostaw opinię o Tex Year Europe Sp. z o.o. - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tex Year Europe Sp. z o.o.