Tex Year Europe Sp. z o.o.

Gniezno

Tex Year Europe Sp. z o.o.

Opinie o Tex Year Europe Sp. z o.o.

Dorota

Czy odwiedzają to forum pracownicy firmy Tex Year Europe? Dawno nie pojawiły się żadna informacja o firmie. Czy coś się w niej zmieniło? Jak wygląda obecna sytuacja jeśli chodzi o rekrutację? Są poszukiwani pracownicy, a jeśli tak to na jakie stanowiska? Czekam na waszą opinię, pomoże ona w uzyskaniu informacji osobom, które szukają zatrudnienia.

ooo

W mieście gdzie duże bezrobocie zatrudniają Ukraińców. Ciekawe czy dlatego, że tak słabo płacą ...

Ryszard
@ooo 02.09.2016 10:02

A może im chce się pracować po prostu?

tex

omijaj długim łukiem :D chyba, że chcesz robić za "miskę ryżu" wśród Ukraińców :)

Jan
@tex 21.02.2017 18:03

a co masz do Ukraińców? są gorsi od "prafdziwych Polakuff"? to ujma pracowac z nimi? a może po prostu jestes leniem z pisu? co? myslisz, ze oni pracuja za grosze? zawsze bedziesz smutnym niezadowolonym człowiekiem.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Tex Year Europe Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

mirek90

Hej Wie ktoś czy rekrutują do tex?

Tru

Nie polecam ! Wyzysk za marne pieniądze , kompletny brak organizacji , zero przygotowania do funkcjonowania w zgodzie z zasadami obowiazujacymi w cywilizowanych krajach

Firma w Polsce działa od niedawna, a istnieje od ponad 40 lat. Niedługo zacznie się budowa nowej fabryki. Póki co produkcja zorganizowana jest w tymczasowej lokalizacji. Krótko tu pracuję, ale już wiem, że to była dobra decyzja. Dobra atmosfera, fajny zespół ogarniętych ludzi. Dużo pracy, bo firma rozwija się. Nie wiem ile kto zarabia, ale wiem, że są zadowoleni. Warto do nas dołączyć :)

on
@pracownik 06.04.2016 13:38

Ale slogany reklamowe. Jesteś kupiony przez pracodawcę, czy samym pracodawcą?

Zostaw opinię o Tex Year Europe Sp. z o.o. - Gniezno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tex Year Europe Sp. z o.o.