Opinie o Fgp Polska Sp. z o.o. w Fałkowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fgp Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fgp Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fgp Polska Sp. z o.o. w Fałkowo

Stefan Nowy wpis

Jako były pracownik z czystej ciekawości zajrzałam/em co ludzie wpisują na goworku o naszej firmie. Włos na głowie się jeży... Z tego co widzę to wypowiadają się sfrustrowani byli pracownicy albo niedoszli kandydaci. Oczywiście część opinii ma pokrycie w rzeczywistości, ale w większości są one bardzo przejaskrawione (te negatywne). Niestety ale tak działa gowork i nie radzę sugerować się nimi wybierając się na rozmowę. Każdy ma prawo do swojej opinii, ale polecam wyrobić sobie własną. Do zobaczenia!

Elżbieta Nowy wpis

na jaka stawke mozna liczyc na tej pracy na produkcji ? praca na godziny i minimalna krajowa na godzine czy cos wiecej chociaz?

Kinga Nowy wpis

Czy na produkcji jest ciezka praca ? Jak przebiega proces rekrutacyjny ?

zainteresowany praca

Znalazłem ogłoszenie że szukają do pracy na produkcji. Warto składać papiery czy nie.

@zainteresowany praca

Praca na produkcji nie jest zła, o wiele lepsza niż w biurze ponieważ przełożony produkcji jest bardzo wyrozumiałym oraz o ludzkich odruchach człowiekiem

Franciszek

A mógłbyś napisać coś o warunkach zatrudnienia, które oferuje firma Fgp Polska pracownikom produkcyjnym? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy poza podstawową stawką wynagrodzenia pracownikowi oferowane są inne świadczenia dodatkowe? Nagrody, bony, premie? Coś takiego występuje? Mam nadzieję, że odpowiesz.

Olo
@zainteresowany praca

Zenada

Franciszek
@Olo

To dosyć surowa ocena. Mógłbyś ją uzasadnić? Co uważasz za największy minus pracy w FGP Polska Sp. z o.o.?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Fgp Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Wp Nowy wpis

Dlaczego co roku szukają przedstawiciela?

prawda

W tej firmie liczy sie tylko lizustwo i kablowanie

nyn

Super firma tylko niektórzy pracownicy są nie w porządku, a szczególnie pan T.P - oczekuje by inni go szanowali a sam nikogo nie szanuje, co więcej gdy coś spróbujesz zaznaczyć w jego dziwnym prowokującym zachowaniu to od razu poleci na skargę. Człowiek z kijem w dupie który poczuwa się że jest kimś ważnym a wcale tak nie jest.

xxxx

śmierdzące i okrutne warunki i 2 pracowników a w biurze 16

bolek

Myslałem, ze poszukam pracy tu w firmie, a tu na ich stronie tekst - W chwili obecnej firma FGP POLSKA SP. Z O.O. Fałkowo ul. Fałkowo145 62-260 Łubowo nie prowadzi rekrutacji. Mozna jednak i tak podesłac CV, myslicie, że sa jakieś szanse. W ogóle czy warto, umowy o prace macie?

jo

Cała prawda o FGP Polska Fałkowo - firma która okrada pracowników - nie wypłaca należnego wynagrodzenia - umowy od minimum pozostała część jako zleceniówka którą wypłacają jak chcą - chcesz ciepłej wody musisz poszukać śmieci żeby sobie napalić w piecu - ekologia - palenie odpadami produkcyjnymi - szmatami i plastikami

?

anonim - 2010-03-13 14:52:44 super firma super atmosfera w pracyszkoda ze tam nie pracuje

ddd

[usunięte przez moderatora] . Miała być rodzinna atmosfera - najgorszemu wrogowi nie życzę takiej atmosfery w rodzinie

super firma super atmosfera w pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Fgp Polska Sp. z o.o. - Fałkowo

• Jak się pracuje w Fgp Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fgp Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fgp Polska Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Fałkowo 145
    62-260 Fałkowo