FGP Polska

Fałkowo

Opinie o FGP Polska

nyn

Super firma tylko niektórzy pracownicy są nie w porządku, a szczególnie pan T.P - oczekuje by inni go szanowali a sam nikogo nie szanuje, co więcej gdy coś spróbujesz zaznaczyć w jego dziwnym prowokującym zachowaniu to od razu poleci na skargę. Człowiek z kijem w dupie który poczuwa się że jest kimś ważnym a wcale tak nie jest.

xxxx

śmierdzące i okrutne warunki i 2 pracowników a w biurze 16

bolek

Myslałem, ze poszukam pracy tu w firmie, a tu na ich stronie tekst - W chwili obecnej firma FGP POLSKA SP. Z O.O. Fałkowo ul. Fałkowo145 62-260 Łubowo nie prowadzi rekrutacji. Mozna jednak i tak podesłac CV, myslicie, że sa jakieś szanse. W ogóle czy warto, umowy o prace macie?

jo

Cała prawda o FGP Polska Fałkowo - firma która okrada pracowników - nie wypłaca należnego wynagrodzenia - umowy od minimum pozostała część jako zleceniówka którą wypłacają jak chcą - chcesz ciepłej wody musisz poszukać śmieci żeby sobie napalić w piecu - ekologia - palenie odpadami produkcyjnymi - szmatami i plastikami

?

anonim - 2010-03-13 14:52:44 super firma super atmosfera w pracyszkoda ze tam nie pracuje

ddd

[usunięte przez moderatora] . Miała być rodzinna atmosfera - najgorszemu wrogowi nie życzę takiej atmosfery w rodzinie

super firma super atmosfera w pracy

Zostaw opinię o FGP Polska - Fałkowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FGP Polska