Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

anetka

W Hanplascie podobało mi się mile przywitanie, kierownik bardzo sympatyczny.. Zarobki tez ujda.. Jeżeli chodzi o prace to kwestia czasu i wprawy czasami lepiej, a czasami gorzej. Ludzie całkiem, całkiem .. Tylko ta dziewczyna gaplidera Ma..nie sympatyczna, a zresztą wystarczy spojrzeć z oczu bije jej falszywosc , zazdrość i uwazajcie, bo sprzedaje..

noname

pracowałem tam jakiś czas, nożyk po 3 miesiącach dostałem, czasami było za mało ludzi czasami za dużo, umowa śmieciowa, ludzie różni czasami porządku czasami nie. godzin pracy należy pilnować, mimo iż składa się pełno podpisów pod swoim nazwiskiem jakimś cudem kierownictwo wylicza mniejszą ilość godzin...praca ciężka zazwyczaj, jak już ktoś tam idzie lepiej z firmy zewnętrznej, która dopilnuje wypłaty i innych spraw

@noname

To nieprawda! Kierownicy liczą godziny prawidłowo, tylko w kadrach celowo zaniżają wypłaty. A potem, że "oj tak, przepraszamy pomyłka". Jakoś dziwnie często te pomyłki w kadrach.

Rafael

Panie frezer CNC - system mamy 3 zmianowy, ewentualnie 2 zmianowy po 12 -13 h. Zarobki mamy "różne różniste - od A do N" czyli możesz zarobić od 1400 zł w górę w zależności od swoich umiejętnoścci negocjacyjnych. Generalnie nie licz na więcej niż 2500zł do ręki

zxc
@Rafael

No tak proponuje złożyć CV i pofatygować się na rozmowę z dyrektorem,jakie umiejętności takie wynagrodzenie.Ogólnie potrzeba dobrze wykfalifikowanych operatorów CNC.Ta narzędziownia to zupełnie nowa firma wiec jak chcą istnieć muszą płacić dobrze.

ciekawski

Witam chciałbym dowiedzieć się czy ktoś pracuje w HP przez agencję pracy np. weekendowo? Na jakie zarobki można liczyć? Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź.

CNC
@ciekawski

witam jestem frezerem CNC jaki system zmianowy macie i na jekie zarobki moge liczyc-

Leszno
xxx

Witam. Firma Hanplast jak to firma - jest różnie. Ale tak naprawdę Firmę tworzą ludzie. A ludzie są różni. Jedni uczciwi, pracowici i pomocni, a inni to karierowicze tchórze,lenie. Najgorsza jednak wg mnie grupa to Ci co wykorzystują swoje stanowisko nie tylko dla swojej kariery ale również po to by pokazac innym "gdzie ich miejsce". No i niestety z przykrością muszę stwierdzic, że w HP tacy są. Nie wymienię nazwisk ale podam parę przykładów wypowiedzi i zachowań jakie mają miejsce w tej Firmie. Osoby tu pracujące będą wiedziały na pewno o kogo chodzi: - (odpowiedź na zdanie pracownika z którym się dana osoba nie zgadza): jak się coś nie podoba to idź pracowac "NAZWA INNEJ FIRMY" - jak się będzie Pan/i tyle uczył/a co ja to też będzie Pan/i mogła (sytuacja kiedy Pan siedzi na biurku i konsumuje, a pracownik zauważa, że ta osoba tego samego zabranie innym - mam na myśli tylko jedzenie :) ) - niech Pan/i zrobi to dodatkowo, a ja dołożę do pensji (oczywiście ZAWSZE "zapomina...") - NIESTETY "ZAPOMINANIE" o obiecanych dodatkowych pieniądzach jest nagminne, a tylko "wybrańcy" mogą liczyc, że coś dostaną uprzednio podpisując (lub nie) pustą kartkę bez kwoty.... oczywiście mają się "przypominac" po x razy ale to i tak nic nie da.... wniosek - Pan nie chce pamiętac - wprowadzanie atmosfery stresu, notorycznie dokładanie obowiązków, zadań (o połowie za chwilę nie pamięta)- oczywiście żeby to zrobic musisz siedziec dłużej w pracy ale Pan tego nie bierze pod uwagę, bo masz pracowac 8h, po czym jak po 8h cudem udaje (czasami) Ci się wyjśc to zanim dojedziesz do domu odbierasz x telefonów - traktowanie ludzi pracujących przy maszynach bez szacunku, doprowadzenie ich do łez, zdenerwowania, pokazywania im jacy są niekompetentni to częste zjawisko (tym gorsze, że ludzie Ci pracują w ciężkich warunkach, za marną stawkę, często na umowę śmieciową) - podburzanie dyrekcji, innych zwierzchników przeciwko "wybrańcą" (tacy co nie pasują do wizerunku, tacy co nie skarżą na innych ale ośmielają się poskarżyc, tacy którzy czymś podpadki lub nie daj Boże pozwolili zaoponowac _ - często metodami kłamstwa!!! - aż Cię zwolnią! lub sam odejdziesz! - i najgorsze ze wszystkich tchórzostwo - wycofywanie się ze swojej opinii, zdania, polecenia jak się okazuje, że wyższemu się nie podoba (niestety winnym zostaje ten co dane zadanie miał wykonac); bądź udawanie, że o czymś się nie wiedziało, bo mu nie zgłoszono - bzdura - wiedział ale zapomniał, albo zaniedbał (ale jemu się to nie zdarza!) - dodam jeszcze, że rozliczanie, monitorowanie, obserwowanie, no i kompletna ignorancja jeżeli chodzi o czas potrzebny na wykonanie zadań - co chwilę nowe, co chwilę na innym stanowisku, co chwilę na inną godzinę (tak - dzisiaj przyjdziesz na 6.00 a jutro np. na 14.00, a w między czasie wpadnij jeszcze dopilnowac wieczorem! - za darmo! - bo masz pracowac 8h!) A dyrekcja NIE WIDZI!!!! BO MA ZAMYDLONE OCZY, ŻE WSZYSTKO OPANOWANE, ŻE JEST WŁAŚNIE TAK JAK ON MÓWI, BO Z BRAKU CZASU WIERZ, ŻE JEST TAK JAK MU PRZEKAZUJĄ. PANIE DYREKTORZE! Przejdź się Pan po hali (ale sam) - porozmawiaj z ludźmi, wysłuchaj ich opinii (ale cierpliwie!!! bez krzyku o dowody). Posłuchaj Pan jak są traktowani, co im się mówi, czy są zadowoleni. Jak wygląda podział pracy, jak Gapy pracują, jak pracują paletowi, ustawiacze, PP, ludzie przy maszynach (często zagubieni). Jakimi metodami są "przekonywani". I dlaczego praca w weekend (która ma byc dobrowolna) stała się praktycznie obowiązkiem!!!! MY LUDZIE HP JESTEŚMY ZMĘCZENI, ZNIECHĘCENI, NIE MAMY MOTYWACJI, A NAJGORSZE - CZUJEMY SIĘ PSYCHICZNIE WYCZERPANI!!!!

gość 23456789

Trudno nie zgodzić się z Twoim postem. - i to jest smutne. Szczególnie jeśli chodzi o atmosferę na hali.

@xxx

Niestety ale to co pisze xxx to smutna prawda. Firma się rozrasta ale pracownikom dzieje się coraz gorzej. Góra nie wie co się wyprawia z ludźmi i do jakich metod się posuwa...

bbb

Mozesz poprosic gape ale lepiej idz do kierownika ze zginal ci skalpej.A jak gdzies wychodzisz i narzedzia na danym stanowisku nie sa ci potrzebne to lepiej je chowaj.A na przyszlosc to zaopatrz sie w dwa skalpele i ostrza jak rowniez srubokret do wymiany ostrza bo sie stepi za chwile.Ostrza wymieniaj przed rozpoczeciem pracy bo pozniej nie bedziesz miec czasu na to

op

Firma zagwarantuje ze w pracy nie bedziesz sie nudzil .Czasu na sniadanie bedziesz mial niewiele okolo 10 minut jesli sie uda .Mozna wiec nie przynosic to juz oszczednosc twoja.Zaklad dba o kondycje tylko biegiem a jak ustaniesz o siedzeniu nie wspomne to afera .Z umowa nie wiadomo, ale nadgodziny ,zebrania,szkolenia placone sa "jesli nie zapomna ich wpisac "jako umowa smieciowa czyli do niczegoici sie nie liczy.Jesli zyskasz wzgledy z jakiegos podlego powodu to mozesz miec lepiej nawet nie dadza ci nawy i jesli palisz to mozesz siedziec na palarni ile chcesz mimo ze kilku operatorow przyjdzie wolac do maszyny to mozesz nie isc nic ci nie powiedza. Niektorzy maja wlasnie ogolne pozwolenie ustawiacz brygadzista ktory tylko zgeba do operatorow

Pati 124

Jestem nowym pracownikiem, niestety nikt mnie nie poinformował skąd wziąć narzędzie typu skalpel jeśli ktoś dziwnym trafem zabierze mi ze stanowiska podczas mojej przerwy i zapomni oddać. Pracuje przy takiej maszynie, że zostawić jej raczej zbyt długo nie mogę, a gapliderka jak przyjdzię to na chwilę i nawet zapytać jej o to nie ma możliwości. Mam z tym isć do kierownika czy się wkurzy, że przychodzę z pierdołami? może u niego w gabinecie są jakieś dodatkowe skalpele i inne potrzebne bajery do pracy=D.

Nina

Z agencją Job impulse.

j.a.

Z jaką agencją pracy współpracuje HanPlast ?

Witam pracowała w Hanplscie na Ołowianej w latach 2003+ u brygadzisty Marka może odezwie się jakąś dziewczyna z tamtych lat wiem ze te stare pracownice jeszcze pracują idezwijcie się ...Pozdrawiam was i kierownictwo w raz z dyrektorem Rychlswskim

Jankes

Nocka teraz ma taki luzik ze siedzi na facebook godzinami w telefonie.A co na to kierownik?Tez luzik?

Nikt

No tak wkoncu sa kamery na hali

8====D

I jak tam? jest już +60 stopni.

kierownik wyslucha i potem dobrze sie usmieja.Sprawdzone a gapy tylko najlepiej zeby spokoj mialy i na palarni siedzialy nie czarujmy sie okolo 20 %obija sie za przyzwoleniem kierownictwa

ktos

Ludzie maja tam ciężko i kobiety i mezczyzni no raz na jakiś czas mozna odsapnąć.Wkoncu wybierają się do odpowiedniej instytucji brawo również trzymam kciuki.Ja nie polecam tam pracować sa zakłady gdzie jest lzej a nijakie gaby fakt pomoga.Slyszalam ze jedna zdjęli z tej funkcji na jednej ze zmian ciekawe czym sobie przeskrobala?

Z kierownikiem dogaduje się bez problemu. Ludzki człowiek rozumiejący ludzkie problemy. Można się dogadać w każdej kwestii. Gapy ok. Pomogą, wytłumaczą - po prostu są kiedy są potrzebne. Zarobki słabe. Trzeba nieźle zasuwać w weekendy aby dobrze zarobić, ale nawet umowa o dzieło ma płatne nadgodziny tak jak być powinno - w tyg 50 w weekend 100. Atmosfera...zależy od brygady. Ale wszędzie tam gdzie jest dużo ludzi bywają problemy, konfidenci i debile. A to jak sie do tego podchodzi to sprawa indywidualna. Warunki słabe. Gorąco, sucho, duszno, kurzy się, czasem śmierdzi. Są maszyny gdzie się człowiek nudzi przez 8h a są takie gdzie nie może na nogi, plecy, ręce. Nie czeka się parę lat na umowę o pracę, ja właśnie taka dostałam a pracuje troszkę ponad pół roku. Poza tym na siłę nikt nikogo nie trzyma :) można uciec.

gosc

Prawda w tej firmie dyrektor powinien stanac obok i sie posluchac karygodne wspolczucie dla prezesa .Pracownicy powinni udac sie do inspekcji i to jak najszybciej bo wiem ze sie tam szykuja trzymam kciuki powodzenia

egzul

moze ktos powiedziec cos na temat pracy jako paletowy??? jak atmosfera, ludzie itp i czy jest szansa na umowe bez agencji po jakims czasie???

ustawiacz

Dzięki za info gosc1 i gość:) złożę papiery i zobaczymy, co do forum piszą w większości wiecznie niezadowoleni czy to tutaj czy na stronie mojej obecnej firmy to jest norma

gosc1

I tu gosc sie mylisz!Na forum tylko prawdy sie dowiesz! Jako ustawiacz ok 20brutto za godz,plus premia,praca w systemie trzyzmianowym.(usunięte przez administratora)

gość

Jeśli chodzi o stawkę to proponuje złożyć CV i przyjść na rozmowę. Na forum nie spodziewaj się rzetelnej odpowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 524 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz