Opinie o Hanplast w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hanplast. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hanplast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanplast w Bydgoszcz

niezawodny

Ogólnie to najbardziej denerwują mnie takie laski jak ta co od mc-a robi u nas jak nie mdleje to ktoś ją obmacuje masakra i na dodatek się ślini na facetów i kto wie czy już jej nie wykopcili w pracy albo po !!!! Żal. ...

wnwn

Coz moge powiedziec,atmosfera na hali nie jest taka zla,gapliderki niektore bardzo mile,pomoga wytlumacza,wieksza czesc ludzi mila i pomocna praca dosc ciezka ale pracowac trzeba no niestety w prabjnas nie posadza trzeba popindalac czasem lzej czasem ciezej ale pomoc jest,szanuje te prace i kazdy grosz tu zapracowany,wazne ze mam prace,to tyle.

ktoś

To ile jest teraz najnizsza? 1286 zl chyba? To ktos Cie ladnie w (usunięte przez administratora) wali.Dlaczego nic z tym nie robicie?A moze zwyczajnie wyslijmy nasze kwitki do inspekcji pracy.No ale tak jak piszesz paczki do kawy kosztuja te najbardziej zapracowane paniusie.Widac po (usunięte przez administratora) jakie maja szerokie :-)

O jakich 1450 na rękę mówisz???Ja może raz tyle dostałam i to z dobrą średnią urlopową i wysoką premią, no i jeszcze był bardzo długi miesiąc.Najczęściej to maksymalnie 1300(w tym dodatek za 2 tygodnie nocek).Pracuję już kilkanaście lat i śmiało mogę powiedzieć, że kiedyś to jeszcze w miarę normalnie w HP człowiek pracował a od jakiegoś czasu zatrudnione są osoby, które były chyba od dzieciństwa w dupę kopane, więc teraz poprawiają swoje ego eksploatując pracowników na maksa . Mówię tu o Panu LW i Pani Kadrowej KM ,która nie rozumie iż kadry są dla pracowników nie odwrotnie. Ta karteczka umieszczona na drzwiach to śmieszne!!!Powinna być doklejona jeszcze jedna od 8-11 pijemy kawusię i objadamy się ciasteczkami, chodzimy na spacery i dyskutujemy o kieckach ,które sobie kupimy za to co dostajemy co miesiąc w kopertach. Coraz bardziej żenujący ludzie bez kompetencji na nieodpowiednich stanowiskach

Nietuzinkowy

Ludzie nie dajmy sie wrobic w ta 4 brygadowke.Nic nie da wyrownanie każdemu pensji do 10 zl.Nawet agencja ma juz 10.50 zł na umowie.Za prace w soboty,niedziele i świeta jest dodatek systemowy.O tym dYREKTOR (świadomie z małej )juz nie wie,ale sie zdziwi.Bo inspekcja pracy dostanie list od ludzi z Hanplastu.Nikt nie bedzie pracowac za 1450 zl na reke!! NA BRYGADZIE!

abudabi

Jasti może często spinacze zbierasz

ktoś
@abudabi

Jak juz to zbiera twoja leniw (usunięte przez administratora) hahaha.A co do 4 brygadowki.Wszedzie juz jest i ludziska zyja.

Hugo Boss

A znasz ja że tak się wypowiadasz?Nieszczesliwi jesteście wy .Wystarczy poczytac kto tutaj pracuje.Wieczni niezadowoleni,nie kochani nawet przez własną matke!Nie podoba sie praca to wypad do innej firmy!Lecz mentalnoscia ludzi jets wiecznie narzekanie!

ddd
@Hugo Boss

jakies wartosci kazdy ma niezaleznie od wyksztalcenia jeszcze inne rzeczy sie licza .Jesli ktos narzeka majac powody to nic dziwnego .Ludzie zatrudnieni po kilkanascie lat i najnizsza krajowa a wymagania!!! ojjojoj to chyba smieszne to praca nie wymagajaca zadnej filozofii w takim razie i o czym mowimy zastanowcie sie oni wszyscy zgarniaja krocie a na was sie psy wiesza no ale przy czterobrygadowce wszyscy rowno nawet kierownictwo i pan dyr. super ile oszczednosci dla wlascicieli

jasti

Normalnie podniecilam sie tym odwetem:-)Zaczynam sie wkrecac nie w tylko uklady,ale rowniez zastawki ,ustawki ,przystawki...Mam z was beke tyle napisze.Pierwszy raz tutaj jestem i to wesole forum.Tyle sie dowaduje ze fju fju.Pozdrawiam normalnych ludzi ,ktorzy nie zajmuja sie pierdolami tylko praca.Baju i zycze zajebistych lotow przy maszynach.niech was zmiela :)

ggg
@jasti

wspolczuje ci

Jasti
@ggg

A ja wspolczuje wam .Takie bzdury i pierdoly pisac ze wam nie szkoda czasu na takie gorzkie zale.Macie takie zalosne agrumenty odnosnie pracy.Skad wy je bierzecie.Wybieracie prace na produkcji a oczekujecie siedzenia i wyciagniecia nog na stanowisku pracy.Narzekacie na umowy itd a nie robicie nic by zapracowac sobie na lepsze.Gamonie z was i tyle.SIJE NARA juz sie tutaj nie pojawie bo nie jestem desperadyczna psychiczna kwoka ryczaca wlasna bezradnoscia na forum.Zrobilisie syf z forum i tyle nieczego wartosciowego sie tutaj nie mozna doczytac.Oprocz pierdolenia i nazekania.! NARA

ozi
@jasti

Ty strasznie nieszczesliwa jestes skoro stale tu zagladasz i ludzi obrazasz,zal mi cie tyle jadu w tobie ze ho ho

roki

Ooo,jak komuś dobrze w hanplaście na układziku widzę ,no cóż niech robi jak biały murzyn ja mam już inna prace dzieki Bogu.

ktos

no to przychodz i zasuwaj jesli tylko na to cie stac i nie przeszkadza ci chamstwo ublizanie warunki pracy gdyz widocznie tylko do tego sie nadajesz jak robot

anna

To (usunięte przez administratora) moj brat za granica pracuje i ma lepiej jak w hanplascie zero szacunku nozyki tempe ta praca to pieklo,nie radze nikomu tak ciezkiej pracy nowi ludzie zagubieni ci co dlugo pracuja wysmiewaja sie i ublizaja to co sie dzieje w tym zakladzie to nie do opisania.

xxx

Niech zrobia cztery brygady tylko skad wezma na to ludzi jesli teraz nie maja?A kilka osob napewno wtedy odejdzie lepiej znalezc prace lzejsza choc tak samo platna logiczne bo tu mozna w 8 godzin sie narobic gorzej niz kon .Atmosfera to druga sprawa tu tez sie nic nie zmieni bo za pozwoleniem kierownictwa kilkoro nierobow na kazdej zmianie a uprzejmie donoszacych rozne bzdury prawdziwe lub nie jescze wiecej i nawet sie z tym nie kryja tacy kapusie takze winszuje pomyslu 4 brygadowki

kober

co tam wykonuje się na stanowisku "MONTER" ? jakieś plastiki się składa ? opisze ktoś mniej więcej ?

xxx

Niech zrobią 4 brygady mogę tak pracować najważniejsze że Pamela tam pracuje:)

abudabi

wiec moze przedsawie stawki za prace hehe magazyn 7.56 na reke nadgodziny owszem bo zarobisz najnizsza krajowa produkcja wyscig szczurów nawet pala w biegu stawka jeszcze bardziej zalosna 10 brutto nowi pracownicy a starzy 8 zl brutto dlatego tez taka rotacja atmosfera nie za ciekawa jeden 2 swinie podklada oczywiscie umowy smieciowe a jesli juz masz umowe o prace to za nadgodziny masz dodatkowa umowe o dzielo wiec zeby zarobic ok 2 tys musisz w ciagu miesiaca byc w pracy poltorej

tuh

Witam, czy ktoś mógłby SZCZERZE napisać, jak wygląda atmosfera w tej pracy? Bo być może niedługo pojawi się opcja pracować tam przez Agencję Job Impulse. Serio każą zostawać czasem po godzinach?

rick
@tuh

wszystko co pisza to szczera prawda bo najwazniejsze to aby obslugiwane byly maszyny reszta czyli Ty sie nieliczy

Alpak

Praca jak każda inna fizyczna - ciężka. Jak się komuś nie podoba to po co tam pracuje. Ludzie są różni, ale jako ogół fajni. Fakt że są pupilki ale w jakiej nie ma. Prawdą jest też że bez tych weekendów kasa masakra. Pracowałem w lepszych i gorszych firmach i mogę szczerze powiedzieć że jak ktoś umie myśleć i nie szuka pracy lźejszej od spania to niech spróbuje w Hanplascie.

hanka

ale to co to że w kadrach źle liczą czy jak bo dopiero zaczęłam pracować?

ktosiek

Praca jest ta dla desperatów . Tyrka na maxa na produkcji . Nie ma ludzi dostaniesz więcej do pracy pokażesz ze możesz to jutro będzie taka norma. Zarobki żal... Ale da się zarobić jak pracujesz w soboty i niedziele po 12 h . To jest tylko przywilej dla pracowników wewnętrznych . Jobowcy nie maja możliwości pracowania w dni wolne( chyba że na układzie). Najbardziej boli mnie to że agencyjni maja lepszą godzinówkę.Kierownik kiedyś mi powiedział że tak jest ale my możemy dorabiać(jak się dostaniesz) i dostajemy premie( jak dostaniesz bo za głupoty potrafią zabrać cała lub jej cześć bo nie chcesz w wolne dni pracować ). Wiec ja mam pytanie do zasiadających na wysokich stołkach . Czy przywilejem jest to że muszę pracować po 12 h by mieć lepszą wypłatę niż ktoś nowy z agencji?? Bo dla mnie to jest wręcz kara że muszę więcej pracować ( mało tego nie tylko godzinowo) . Pracowałem tam kilka miesięcy . Wszystko co piszą to prawda. Jak nie masz możliwości możesz tam pracować. Ale szukaj sobie nowej pracy w tym czasie . Z resztą sam/a zobaczysz jak jest. Ludzie młodzi uciekają z pracy po 2 h pracy czasami .

gosia

Sympayia kierownika jest celowa ,gdyz trzeba zdobyc nowego informatora.Zarobki ujda czyli najnizsza krajowa jesli wiec dla kogos "ujda" no to gratuluje tak niewielkich wymagan.Wlasnie takich ludzi o niskiej ocenie potrzebuja .Jest jeszcze mozliwosc ze sie wkreci i tez beda mu dopisywac godziny .Zmiana kierownika nie ma znaczenia bo u poptrzedniego tez byly duze mozliwosci.Jesli chodzi o atmosfere nie rzyczylabym sobie takiej nigdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Hanplast - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hanplast?

Zobacz opinie na temat firmy Hanplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hanplast?

Kandydaci do pracy w Hanplast napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hanplast
2.8/5 Na podstawie 524 ocen.
  • Władysława Paciorkiewicza 3
    85-862 Bydgoszcz