Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Luidzi

Słyszałem, że to bardzo dobry pracodawca. Warto teraz aplikować?

Czekolada

Wie ktoś o słabszym okresie w tej firmie kiedy wypada że jest np mało pracy po co teraz tak zapieprzaja z planem przyszłe zarobić a nie siedzieć w domu czy to prawda że agencyjni robią jak nie ma pracy po 4 dni w miesiącu to bez sensu

Ciekawa

Wie ktoś czy pieniążki za brak zwolnienia lekarskiego za poprzedni miesiąc były wyplacone teraz z wypłata w lipcu ?

Pol

Jeszcze chwila i Ukraina będzie stanowić 70 % załogi super jarek poco ci Polacy niema to jak tania siła robocza tylko żeby chcieli pracować jak nasi

kumak
@Pol

a gdzie gwiazdy Solidarności, czyżby przymykały oko na zagrożenia jakimi proporcje w zatrudnieniu Polaków?

Pl
@Pol

No oni paczki dostali dla dzieci i cala podfirma a ty pracujesz tu 20 lat i nawet czekolady nie dostaniesz. Takie paczki powinny być dla każdego pracownika.

@Pl

Z tego co wiem paczki były na dzień dziecka. Czyli każde dziecko do 14 roku życia dostawało. A my pracownicy firmy dostajemy paczki na święta bożego narodzenia więc nie wiem w czym tu problem ze agencja też dostała

@Pol

Oni mają większe przywileje niż firmowi i agencyjni to jest chore liderzy i prowadzący uwagi im nie zwracają tylko opierniczają firmowych zero szacunku dla firmowych , przykre jak prowadzący przeklina do pracownika i do tego do kobiety

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
Cukierek

Co się robi na pakowalni i na magazynie jak się tam paletuje

Errr
@Cukierek

Na pakowalni jak jestes w miare ładna usmiechasz sie do lidera i orzytakujesz po czym on Ciebie bierze na lepsze lzejsze stanowisko pozniej zabiera Cie do pomieszczenia na G&B na rozmowy i nie tylko tam. Jestescie sam na sam zajmujecie sie Soba ty masz posade on ma dziewczyne do ruch.... Przykladem sa liderzy na pakowalni co drugi to lepszy za malolatami lataja mysla ze nikt nie widzi. A tak jak bez tego to nie ma co liczyc na awans rozwój czy cokolwiek aby normy wyrobic co co chwile sa podnoszone lizo... I kapusie zawsze maja lzej

Dyś
@Errr

Nie tyko liderzy z pakowalni z c650 też.

Sebek

Co faceci robią na pakowalni i na magazynie bo tam mam pracowac

Edek z fabryki kredek

Nowym polecam linie cukierkow zobaczycie co to zapiernicz choc te stare pracownice twierdza ze jest ok

@Edek z fabryki kredek

Na cukierku to jest luzik robilem nie raz i napaletyzacji pakowaniu sypaniu. Jedyne zapiernicz jest wtedy gdy idzie milka a tak to luz robota

Czekolada

Jak wy tu pracujecie jakim systemem 7 na 2 co to jest

@Czekolada

Pracujesz 7 dni po 7 dniach masz 2 dni wolnego czyli wychodzi tak 2 dni rano 2 dni drugie zmiany 3 nocki i dwa dni wolnego potem jest zmiana 2 dni na rano 3 drugie zmiany 2 nocki 2 dni wolnego później zmiana 3 dni rano 2 drugie zmiany 2 nocki i 3 dni wolnego raz w miesiącu wypada jeden długi weekend piątek sobota i niedziela. Troszkę skaplikowane ale po pewnym czasie idzie załapać

Cała prawda

Dokładnie ta fabryka to porażka, każdy kto tam pracował wie jak to wyglądało, noszenie ciągle tych samych ubrań, bo przecież pracownik z manpower nie ma przypisanych ubrań do szafki. To nie jest higieniczne nosze ciagle ubrań po kimś, no na serio niektórzy mają tam problem z własną higieną. Tak wiem za chwile ktoś odpisze ze ida do pralni, tak są prane że wracaja brudne, rozerwane i rozciągnięte. A drugim problemem sa ksiażeczki sanepidowskie osob z podfirmy, które są sprawdzane w momencie przyjęcia, ale później tracą ważność a oni maja to gdzieś. Jakaś kontrola by się tam przydała.

Niepracujaca

Zaklad porażka

@Niepracujaca

Zakład porażka ale są ludzie którzy wracają ale skoro komuś się nie chce pracować to najlepiej zwalić winę że to wina zakładu

Trik
@!!!!

Wracają? Takie ciołki że nie potrafią pożądnej pracy znależć ha ha :)

Got

Jak wygląda system 4 brygadowy w tej firmie?

@Got

Pakowalnia pracuje w systemie 3 na 1 tzn 3 dni dzień wolny. Zaś pozostałe działy pracują w systemie 7 na 2

Ona

Kiedy ta impreza bo coś cisza na zakładzie

@Ona

Do roboty się weź a nie impreza ci w głowie

+++

8.06

Qd

8 czerwca

Narcyz
@Qd

A walka wieczoru o kturej jest przewidziana.???

Tuz
@Narcyz

Z Jordanowa będzie napewno - wszystkie festyny oblatuje :)

Ryli
@Tuz

I wszystkich.....

Grisza
@Ryli

Porostu jest pracowita hihi

Fiodor Łapin
@Narcyz

fszysko zależy od tego kiedy zawodnicy nabioro odpowiedniego "dopingu". Do obejżenia livestream #Le..hvsZb..h/UFSi for free........!!!

Dys
@Grisza

A brzydka :) z tymi bliskoosadzonymi oczami haha

misiek

ta firma to wogl najgorsza oszczędności szuka wymysla jakies bosy ze niby bezpiecznie nagrody dyplomy i co dyplom czekolada i dowidzenia nawet nie odczują na bosy nikt nie reaguje na zglaszanie dopiero jak ktos w du.. wejdzie .. najnizsza stawka na bielanach , eurest scina ludzi na kase nikt tego nie kontroluje zupa co chwile popsuta . żeby cos osiągnąć to trzeba pukac albo byc pukanym. czemu nikt nie powie co ostanio sie działo ? jak ludzi inni traktują na system im wjezdzaja ze policja az musi przyjezdzac to nie wina tylko jego ale i kobiet ublizających a szczególnie lidera który nie reagował na zgłoszenia dopiero jak by serio krzywda sie stala to bylo by czemu nikt nie zaregowal no jak nie reagowal po prostu lider mial to gdzies takiego odrazu zdegradowac.. brak słów najlepiej wszystko pod dywan zamiatac. banda pegerusów i nic wiecej

byla pracownica
@misiek

bo te baby na pakowali szczegolnie, no zle je wspominam ale odbilam sobie po latach hehe , jak juz osiagnelam duzo trafila mi sie okazja kontroli , poszlam sobie do eurestu na obiad oczywiscie przyszły te pindy z pakowalni jaka mialam satysfakcję chcialy cos sie przymilic zagadac ale je olalam z cieciami nie gadam ,ach dodam atmosfera jest taka bo niektore osoby nie rozumieją ze nie wszyscy maja ochote poświęcić zycie pakowaniu czekoladek , tzn one tak te braki przezywaja ze malo nie sikaja po nogach i po co to sie spinac ja juz dawno pracuje gdzie indziej zarabiam ze 2 razy wiecej i jak sie spodziewam 1000 innych osob oprocz mnie , pozostaje wspominac i śmiać , pozdrawiam kolezanki z pakowalni z tych braków osiwiejecie hehe

kalaruch
@misiek

ten typ co go policaje zgarneli to był niestety lekko stukniety, ale niestety ten lider ie reagowal na zgloszenia bo obracal tego gnieciucha w pokoju na gb

nick
@byla pracownica

co ty bredzisz, obudź sie i wyjmij reke z majtek.......

Not
@kalaruch

Nie reagowal lider z c650?

laleh

Witam podzielę się moją opinią na temat cadbury a obecnie Mondelez. w tej firmie jeśli nie ma się znajomości to nic sie nie osiągnie mydlą oczy podwyżkami ze za rok lepsze i tak za każdym razem z tego względu gdy jest brak sezonu i nie ma ludzi do pracy studentów chcących dorobic itp to bedą obiecywac złote góry , abyście zostali dla nich to żadne koszty a wręcz zysk ponieważ boją sie ze nie będą wstanie wyrobic zamówień a tacy zawsze naiwni będą robić dalej chociaz normy i tak na linkach są na maksa podkręcone gdzie te czasy gdzie 2 lata temu na pakowalni wyrabiało sie 100 proc i koniec pracy reszta porządki . teraz norma 150 jak nie lepiej ekran z normami wyłączony aby nikt nie komentował . ludzie nie mający znajomosci ie mogą na nic liczyć żaden awans rozwój zero inwestycji w ludzi . Ci co cos osiągneli to głownie znajomosci PGRu i rodziny przykłady są praktycznie na kazdym magazynie jak i linkach. w pracy same romanse na pakowalni każdy wie na migu dziewczyny kobietami tego nazwac nie można slinią sie do liderów po pracy w autobusach sie grz.... wstyd Żony jak i matki robią wszystko żeby mieć lepsza posade na lince . na magazynie wyrobów gotowych lider to smieszek wyrzuca dobruch ludzi z paletyzacji jak jedzą czekoladki wieczny brak ludzi ktos zapyta o podwyzkę to powie ze w firme obok daja więcej żeby sobie tam poszli i to jest lider? gdzie współpraca ? gdzie kontakt z pracownikiem ? mydlenie oczu nikt nic nie powie bo kazdy sie boi a liderek to wykorzystuje . reasumując ; firma bogata dac zarobic nie chce awanse przez łózko i znajomości brak szacunku dla pracownika ludzie odchodzą liderzy kierownicy nic nie zrobią zeby zatrzymac pracownika a wręcz ich wysmieją . na pakowalni lider bierze młode kobiety przez firme a starsze wyrzuca bo lubi patrzeć na jędrne ciała

Kej
@laleh

Wszystko prawda. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Nowozatrudnione czytaj młode rozkładają nogi dla liderów. Na pakowalni nie lepiej. Prym wiedzie pracownica jordanowa . Zadaje się z liderem z c650 udając że nic ich nie łączy. A zamiast pracować cały dzień na produkcji z komóreczką i selfik instagram.

@laleh

To wszystko prawda na MWG jest ciągle brak ludzi a ci co są (usunięte przez administratora) za tych co brakuje za te same pieniądze kobiety są wykorzystywane i na jajkach zasuwa jedna kobieta na trzech asortymentach bo niema ludzi a kogo to obchodzi to niech płacą za dwie osoby albo lider pan K niech staje i zasuwa na linii ME

Mirek

Widzę że kierowcy do Bielawy dalej jeżdżą jak chcą i wypuszczają ludzi w pieszycach na stopie.... Do czasu

Ślepy

Czy może mi ktoś wyjaśnić po co wprowadzili te okulary w których nic nie widać??

Ślepy
@Ślepy

Widzę że nikt nie zna odpowiedzi na to pytanie

@Ślepy

Ja znam ale nie powiem

Pracownik Magazynu

Na magazynie MWG zwalniani są dobrzy pracownicy z paletyzacji ale i dobrzy wozkowi ale lider pan k nic nie robi w tym temacie żeby ich zatrzymać na magazynie całą odpowiedzialnosc za paletyzacje zrzucił na wozkowych brawo

pacownik

Uważajcie na kantynę ,bierzcie rachunki panie się mylą przy kasie biorąc sałatkę nie odliczają tary i płacicie za całość

Spokojnie Panie Liderze i Pani prowadzaco z pakowali w sali konferencyjnej na GB bo zaraz drzwi rozwalicie i stół . Romansowanie to na stołówce albo po za pracą a nie siedzicie się ... I nic nie robicie coś potrzeba to was brak

Manti

@Edi

Grześ czy Zbyszek?

Edi
@Kollins

Widać że tu już nie pracujesz i to od dawna

Kollins
@Edi

Już kawał czasu tam nie pracuje ale chciałbym wrócić na pakowalnie złota robota

max
@Ania

musiały tam sprzątać , dwie s/maty

Ciekawa

Może mi ktoś napisać jak wygląda praca na produkcji przez agencje manpower? Jaka stawka? O której i skąd wyjeżdża autobus do pracy? Czy pracują tam ludzie w różnym wieku? Czy jest ciężko? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Qaw
@Ciekawa

Słabo prędzej Janek Cię przygarnie jak jesteś mloda on takie lubi

Yyyy
@Qaw

Jak masz coś do Janka to dlaczego nie powiesz prosto w twarz . Cwani jesteście na forum. A nikt nie podejdzie do niego i nie powie co go boli.

@Qaw

Widzę że cały czas gadacie tutaj o jakiś romansach.... Jestem młoda, dlatego byłam ciekawa czy pracują tu też ludzie przed 30-stka

Ginger
@Ciekawa

A po trzydziestce to już starzy?

@Ginger

Nie to że starszy ale sama mam dopiero 20 lat a 10 lat różnicy to jednak sporo

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury