cadbury

Skarbimierz

Opinie o cadbury

AJSZA

CHCIALAM ZAPYTAC O ZAROBKI NA PRODUKCJI-JAKIE SA?

AJSZA
@AJSZA 27.06.2017 13:26
CHCIALAM ZAPYTAC O ZAROBKI NA PRODUKCJI-JAKIE SA?

SZUKAM INNEJ PRACY NIZ TA KTORA WYKONUJE,JESTEM ZE STRZELINA.JAK WYGLADA PRACA NA PRODUKCJI I ZAROBKI?ODPISZCIE.JEST DOJAZD?

mmm

coraz gorzej brakuje ludzi do pracy, rotacja coraz większa, szczerze odradzam, szczególnie na pakowni atmosfera kiepska

kirka

wiecie może teraz coś więcej - bo na prawde nie ma za bardzo informacji o tym. Może posiadaćie nowe informacje o cadbury, wiem że to miesjce jest warte zachodu, bo chyba mozan am łątwo awansować , a praca w takiej branży jest raczej stała. mam nadzieje, żę się uda. pozdrawiam wszystkich którzy jak ja poszukują.

tekla

cześć, ja szukałam informacji o cadbury pod mondelez international jak poleciła kolażanka wyżej,ale niestety nadal cisza.. wiecie może czym to jest spowodowane i od czego zależy? bo praca by mnie interesowała bo chce się zaczepić obojętnie gdzie na chwilę, tylko orientacyjne chciałabym wiedzieć ile proponują do ręki

mondelez

@UR w utrzymaniu ruchu zarobki są od czterech lat tj od 2010r na niezmiennym poziomie, nie licząc ochłapów rzucanych co roku i szumnie nazywanych podwyżkami, mówię tutaj o kwotach rzędu 0,2% 0,5% max 1,5%, gdzie np pracownicy z linii produkcji co roku otrzymują podwyżki na poziomie 4-7% tak po prawdzie dział techniczny czyli UR jest traktowane po macoszemu... w 2010 roku na stanowisku technika UR proponowali 3500zł brutto, dzisiaj po czterech latach ten sam pracownik zarabia ok 3700-3800zł, może to i nie mało i niektórym wystarcza, ale proszę zważyć na fakt, ze w 2009r 3500zł było kwotą powyżej średniej krajowej a dzisiaj jest już poniżej... reasumując jeśli komuś nie przeszkadza, że to co dostanie po przyjęciu do działu technicznego będzie prawie tym samym co będzie otrzymywał za 5, 6 lub więcej lat to droga wolna, ale proszę nie być później rozczarowanym, że wszyscy wokoło zarabiają coraz więcej podczas, gdy ty stoisz w miejscu... acha, zapomniałem dodać jeszcze o atmosferze, cóż tu dużo pisać, jeśli jesteś typem człowieka, że nie liczysz się z innymi i dbasz tylko o swój interes to UR w tej fabryce jest miejscem dla Ciebie, niestety przykro to mówić ale brak w zespole techników jakiejkolwiek jedności, jest wiele narzekania i mowienia co komu się nie podoba ale jak przychodzi co do czego to większość kładzie uszy po sobie... a wiadomo w pojedynkę nic nie zdziałasz zwłaszcza kiedy się ma TAKIEGO przełożonego jaki jest u elektryków, nie licz na to że się wstawi za tobą lub będzie dbał o twój interes - jest zupełnie odwrotnie, długo by jeszcze pisać i opowiadać, proponuję szukać pracy gdzie może niedużo mniej się zarobi ale ludzie są bardziej otwarci, przyjaźni, życzliwi i szczerzy, po prostu bardziej ludzcy

monelez

@Ewa poniżej masz link do strony z ofertami pracy, wybierasz z rozwijanej listy fabryke np. skarbimierz czekolada i pokazuje Ci wszsytkie aktualne oferty... powodzenia https://app.enjoymdlz.pl/AdvertSearch.aspx

Ewa

Witam! Jak można się skontaktować w sprawie pracy ? Bo telefon z ogłoszenia jest cały czas nie dostępny ? Może ma ktoś inne namiary ? Dziękuje za odpowiedź

UR

Jakie są zarobki na Utrzymaniu Ruchu ??

as

coraz gorzej tej firmy z przed 5 lat już nie ma

A

Witajcie, Ja z takim zapytaniem, jak pracuje się personelowi technicznemu?? chodzi o utrzymanie ruchu maszyn.... Czy zarobki są OK ? Jaka jest atmosfera w pracy? Chciałbym poznać opinie ludzi wykonującą tą pracę.... Pozdrawiam...

nikuś

ludzie otwórzcie oczy i nie dajcie się dalej tumanić bo będziecie przez następnych parę lat pracować w tym legalnym obozie pracy za tak śmieszne pieniadze i to w jakim systemie 4 brygadowym gdzie wszędzie na zachodzie z tego tytułu mają dodatki

..!..

nie pasuje to się zwolnij

Zostaw opinię o cadbury - Skarbimierz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie cadbury