Cadbury

Wrocław

Opinie o Cadbury

Karolina

@Korton a takie awarie zdarzają się często? Nikt tego nie zgłaszał przełożonym? A te sytuacje damsko-męskie są ciągle praktykowane? Ktoś z góry o nich wie? Czemu nie ma żadnej reakcji ze strony Cadbury?

Karolina

@bbb jednak zawsze lepiej uzyskać informacje od pracowników. Czy Ty coś wiesz na ten temat i mógłbyś mi odpowiedzieć? Wszyscy użytkownicy, którzy są zainteresowani pracą będą wdzięczni za dodatkowe informacje.

Korton
@Karolina 22.09.2017 21:53

Nie radzę tam iść. Żadnych szans rozwoju. Pomiatają ludźmi. Liderzy bez wyksztalcenia wyższego i kultury. Za to potrafią uganiac się za kobietami z pakowalni i lądować w toaletach. A maszyny mają awarię oczywiście po głowie dostaje operator.

Karolina

@bbb a możesz napisać przez jaką agencję, żeby osoby zainteresowane widziały gdzie szukać ofert pracy do firmy Cadbury? Może nawet wiesz czy teraz nie szukają nikogo na konkretne stanowisko?

bbb
@Karolina 11.09.2017 09:09

Przez randstad ,popytaj w urzędzie pracy oni Ci powiedzą

Beti

Witam Czy wie może ktoś czy są przyjęcia do fabryki na Bielanach

bbb
@Beti 12.08.2017 12:11
Witam Czy wie może ktoś czy są przyjęcia do fabryki na Bielanach

Przez agencję są cały czas.

as

pzecież doskonale wiecie, że polacy zamiast spokojnie pracować i wyrabiać sie w czasie to robią ponad normę dlatego jest taka nagonka na wieksze wyrobienie normy

nowy
@Odpowiedż. 21.06.2016 09:07
Zgadzam się z Tobą że atmosferę można polepszyć , ale wszyscy muszą chcieć gorzej jak znajdzie parę osób które mają to w D......

Zgadzam się z Tobą Agencja zasuwa a firmowi wychodzą na fajkę kiedy chcą co na to liderzy ???

odp.
@nowy 21.06.2016 09:14

Liderzy sami chodzą .

odpowiedż na emil

Te niedogodności to jest poniżanie pracownika chyba tak nie powinno być ,zwłaszcza wagowe które same nić nie robią tylko gębę prują i donoszą fe.

ciekawa

Nie o Cadbury tylko o Mondelez i nie jest mi do śmiechu bo szkoda mi ludzi i pracy .

Ciekawa

Napiszcie co dzieje się z pracą bo słyszałam że nie ciekawie

wedel

hmm a to cadbury nie był wlascicielem wedla - bo z tego co pamietam to wlasnie zajmowal sie tym ostatnimi czasy. chyba ze sie mi cos pomylilo - tak znam ta marke i bardzo ja lubilem tylko teraz to nie wiem czy jeszcze zatrudniaja w polsce. prosilbym o informacje w tym temacie - z gory dziekuje za pomoc.

przyszły

Mam do was pytanie, mam zamiar zatrudnić się jako kierowca wózka jezdniowego [widlak] a moje pytanie to, zarobki i atmosfera między ludźmi i przełożonymi.

anna388

szczerze odradzam

ojt

czy da się pracować w same weekendy?

wesoły Romek

Eeeee chyba lekko przesadzacie że jest tak źle. Sąsiadki syn tam pracuje od końca lipca i za 5 dni roboczych( w tym 1 nocka) wzioł na ręke 850zł. I na magazynie robi, jakieś pudła układa i podobno bardzo lekka praca aż nudna

He he sniezka

zgadzam sie z tobą wyzysk w biały dzien a kierownictwo wogole Nie zna sie na produkcji nic a nic ludzie robia i beda robia bo Nie mają wyjścia i to jest wkurw... ze Nie mozemy nic z tym zrobic

sniezkowy

JA PRACUJE W SNIEZCE W ŚWIEBODZICACH JEST LIPA 1100ZL A TRZEBA SIE NAROBIC NADZWIGAC JESZCZE W MIĘDZY CZASIE POMAGAĆ INNYM PORAŻKA ALE LUDZIE ROBIA NARZEKAJĄ I ROBIA

szperka

zarobki są naprawde niskie praca jest prosta ale strasznie monotoona, każdy chce tam żądzic, przyjmują poprzez pośrednika i tam tez jest bałagan. Grafiki to porażka raz masz prace a raz nie , chcesz zarobi szukaj czegoś innego tam tylko taśma klejąca ma większą szansę na rozwój nię pracownik stawki 9.50 i 10.80 brutto to policz sobie ile na ręke

A

Witajcie, Ja z takim zapytaniem, jak pracuje się personelowi technicznemu?? chodzi o utrzymanie ruchu maszyn.... Czy zarobki są OK ? Jaka jest atmosfera w pracy? Chciałbym poznać opinie ludzi wykonującą tą pracę.... Pozdrawiam...

Monika

A kto jest teraz wogole liderem ptasiego???? o ile mozna zapytac??

asia

Zarobki- żenujące Traktowanie pracowników jak roboli, zero szacunku ze strony TEAM LIDERÓW. Jedynym plusem jest przesympatyczna Pani Kadrowa.

basia

nie polecam malo placa i ludzi wykorzystuja

ktoś

może ktoś napisać link gdzie można wysłać cv

witam sa przyjecia na produkcjie?przyjmuja przez firme czy agencje pracy?

kasia

Tak tak linia cukierków była ok. nie wiem jak teraz, natomiast ( usunięte przez administratora ) masakra nic nie robiące nieroby dorzuciłabym jeszcze ( usunięte przez administratora )

tatatata

Nie polecam, pogarda dla ludzi to czeka cię na pewno. Kierownictwo OK, natomiast team liderzy do bani,jedyne co cię może spotkać to krzyki, pomiatanie itp. Sama praca nie jest zła, jednak brak szacunku ze strony przełożonego ( team lidera ) powoduje, iż ludzie uciekają z tego zakładu, zero wyrozumiałości dla nowych pracowników i słynne hasło ,, rączki pracują Pracowalem w Wedlu 6 lat temu,i widze ze nic sie nie zmienilo. Fakt KIEROWNICTWO BYLO SWIETNE!!!! Co do liderow to jedyne co potrafili to tylko morde drzec. Naj lepiej mialy te panie co dawaly sie macac po d....ch panowi RACZKI PRACUJA na lini bombonierki.Co do lini cukierkow potwierdzam ze byla tam najlepsza praca. Panie z cukierkow,to swietne osoby z ktorymi naprawde swietnie sie pracowalo. Kierownik i Liderzy to dardzo mili ludzie. Niewiem czy jeszcze te same osoby tam pracuja. Jezeli tak to wszystkich pozdrawiem i trzymajcie tak dalej!!

anonimek

żenada, wyzysk a liderzy to same cwaniaki i traktuja pracowników jak niewolników ,,praca czyni wolnym,,

......

to nic teraz przyjeli ludzi do fabryki czekolady w skarbimierzu (ktora jest w budowie dopiero )i chodza takie święte krowy po zakladzie w bielanach nic nie robiąc a kasa leci,nic powiedziec nie mozna bo obraza,one opreatora maja w umowie przeciez i na skarge leci taka jak w przeczkolu.... porazka....

Amon nie musi poprawnie pisać tam operatorem procesu można być po podstawówce, i stąd te błędy.

Amon wróć do podstawówki, naucz się ortografii- wstyd i ty jesteś operatorem procesu chyba po przedszkolu.

m

Oczywiście że ci się podoba, za nie robienie nic niezła kasa. Natomiast te kobiety tyrają jak woły za marne grosiki to co się dziwisz?

amon

jako operator procesu chwale sobie tą prace i zarobki są tez lepsze niz w innych firmach.A nazekają tylko kobiety na liniach ale one z tego co zauwazyłem(nie wszystkie oczywiscie)same chyba niewiedzą co chcą!Brak dokładności,zaangarzowania i aby tylko dniówka mineła!!!

nie polecam.

Nie polecam, pogarda dla ludzi to czeka cię na pewno. Kierownictwo OK, natomiast team liderzy do bani,jedyne co cię może spotkać to krzyki, pomiatanie itp. Sama praca nie jest zła, jednak brak szacunku ze strony przełożonego ( team lidera ) powoduje, iż ludzie uciekają z tego zakładu, zero wyrozumiałości dla nowych pracowników i słynne hasło ,, rączki pracują ". Linię bombonierek omijaj z daleka, największy brak szacunku, natomiast jest nieźle na cukierkach, fajny kierownik i załoga.

?

Tak to jest jak się do władzy dorywają ludzie bez wykształcenia i o szacunku nie mają pojęcia, ale do kościółka co niedziela.

malutka

Komu? Wszystkim, a w szczególności linii bombonierek tam jest największe chamstwo. Dorobił się taki lizusostwem posadki team lidera i myśli, iż może pomiatać ludźmi. Widocznie ty jesteś jednym z lizusów, i ci się podoba. Skoro dla ciebie te żenujące zarobki to ogrom pieniędzy to pracuj dalej, ja po 12 latach mogłam dorobic się jedynie garba, a teraz w nowej pracy to wiem, że żyję szacunek przełożonych i zarobki 2 razy większe. Więc mam prawo mówić , iż praca tam to była żenada i nie było tak jak piszesz, iż nie chciało mi się pracować bo nikt by mnie nie trzymał tam 12 lat i to ja sama odeszłam nie zwolnili mnie.

king1234
@malutka 24.12.2009 22:02

Masz może jakieś namiary na tą pracę lub inną w Niemczech Szukam właśnie pracy ale ciężko jest znaleźć szczególnie zaufana agecje ???

malutka

Zadowolona? To chyba dlatego, że jesteś lizusem team liderów. Zarobki na poziomie krytycznym, ciągłe poniżanie pracowników to rytuał. Nie polecam,

aga

Ja jestem bardzo zadowolona. Jak się komuś nie chce pracować to dla każdego będzie ciężko. Zarobki jak dla mnie satysfakcjonujące. W swoim mieście bym tyle nie zarobiła.

zuza

Proszę o opinie na temat pracy w wedlu we wrocławiu bo nie ma ich za wiele , a zamierzam podiąć tam pracę .

były pracownik

Xxx

Również, nie polecam. Nie miła atmosfera, małe zarobki i traktowanie człowieka jak robota...

cienkie zarobki i w dodatku [usunięte przez moderatora] jak u [usunięte przez moderatora], nie polecam

Zostaw opinię o Cadbury - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cadbury