Opinie o WALA sp z o.o w Wilkowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie WALA sp z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie WALA sp z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WALA sp z o.o w Wilkowice

magazynier

Zbyszek jak sam widzisz nie byłeś lubiany w tej firmie,Twoje ociężałe ruchy i IQ czajnika kuchennego powodowały zamęt,Teraz jest ok i wszyscy sa zadowoleni i atmosfera jest lepsza.

Ty
@magazynier

Chyba Ty jesteś nie lubiany w tej firmie skoro anonimowo dowartościowujesz się wypisywaniem takich farmazonow.

Koledzy

Magazynier i doradca senQu to na pewno jedna i ta sama osoba,boli że nie masz fuchy trudno ma boleć ????

doradca SenQu

Kierownictwo na działach w tej firmie to marionetki bez własnego zdania i poczucia wartości osoby ciagnięte za sznurki przez tych dwóch . ....

Chętny

Są jakieś przyjęcia do firmy

Gracjana
@Chętny

Tak jest wakat po Zbyszku

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WALA sp z o.o kandydat na stanowisko Pracownik produkcji - operator CNC ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
R.I.P.

Odeszła legenda dziękujemy Ci Zbuchu powodzenia koleżanki i koledzy

Ilona
@R.I.P.

Wielka szkoda koledzy i koleżanki pakowanie już nigdy nie pójdzie tak sprawnie...Teraz będzie trzy razy szybciej

Kolega
@Ilona

Ktokolwiek to napisał jest sflustrowanym debilem. Dzięki Zbychu byłeś spoko gość

Magazynier
@Ilona

Kto wypisuje po nocach ? Nieudaczniki , krety którzy składają po nocach w piwnicach co im każą te dwa j.......py buuhhaa

robot

Fajna firma chorować można miesiącami;-)

Piotrek z młyna

Proszę o podniesienie łapki w górę jak spodobał się mój wpis

Piotrek z młyna

Wynagrodzenia są ok na awans trudno liczyć na produkcji, robiąc swoje masz święty spokój ogólnie ok.Rotacja dotyczy tylko pracowników gorszego sortu pracuje 8 lat nigdy dotąd nie przychodziły takie tumany jak teraz

@Piotrek z młyna

Brawo za odwagę Piotrek. Tyś to jest gość

Edyta

@SenQu a premie dostajecie? Jakieś możliwości awansu są?Wypowiadajcie się na temat pracodawcy, liczą się te opinie pozytywne jak i negatywne.

RK
@Edyta

Pełen pakiet

doradca SenQu

Niestety (usunięte przez administratora) przy rejestracji kolego to nie wina kierownika, powstaje on z powodu twojego niskiego ilorazu inteligencji. Pracuj pokornie a po pięciu latach będziesz wykwalifikowanym operatorem wiertarki stołowej, a wtedy świat będzie należał do ciebie

SenQu

Wypadałoby również dodać do tego (usunięte przez administratora) jaki panuje w systemie rejestracji produkcji gdzie Szanowni panowie nie wiedzą nawet co maja na zakładzie wykonane nie wspominając już o wysyłkach, gdzie nagle okazuje się że połowa rzeczy jest pilna.Dodajmy do tego te cudowne spacery po hali w poszukiwaniu że tak to nazwę "do czego by tu si (usunięte przez administratora) quot; nie wspominając o ambitnych zebraniach w akwarium kierownika gdzie zobaczymy same uśmiechnięte twarze gdzie zamiast pracować mówi się ploteczki.

Inrzynięr
@SenQu

W "akwarium" spotyka się grupa przysłowiowych paździeży amatorszczyzna

społecznik

Jeśli jest jeszcze jakaś osoba zainteresowana pracą w firmie WALA to szczerze odradzam. Pracodawca żeruje na nieświadomości osób (w szczególności na braku znajomości przepisów prawa pracy i bhp.) Niestety pracownicy znoszą takie warunki ze względu na swoją sytuację materialną. W tej firmie liczy się tylko norma, ilość wyrobionych sztuk, gdyż kierownik liczy zyski, zapominając, że jego zyskiem długookresowym są ludzie i ich potencjał, a nie suche normy z dnia na dzień podnoszone ku górze. W bielsku jest wiele innych firm, które mają swoje procedury, do których muszą się stosować. U WALI nie ma natomiast żadnych. Osoba w kadrach nie wie co to są kadry, brak znajomości jakichkolwiek przepisów prawa pracy. Pracuje tam, ale tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy gdzie pracuje i jak ważne są przepisy bo tym biednym ludziom należą się prawa zagwarantowane w Kodeksie Pracy. Stawka zasadnicza Proszę Państwa najniższa krajowa i premia [uznaniowa], która nigdy nie jest pewna i jednakowa. Pan Duraj, szkolony w [...] nie wie co to zarządzanie ludźmi, dla niego to trybiki które mają dawać zysk. Tak to już wygląda niestety w małych prywatnych firmach. Ciężko o rzetelnych ludzi, którzy szanują człowieka, robiąc biznes. Apeluje o wystrzeganie się tej firmy, cieszę się ze są takie portale, gdzie można wygłosić opinie i przestrzec ludzi. Kierownictwu radzę docenić pracowników, wprowadzić przepisy na wszystkich działach firmy, które uporządkują ten bezprawny zakład. Bez ludzi Pan nie stworzy biznesu chyba ze sam Pan obsłuży te wszystkie stanowiska i pokaże Pan jak się powinno się właściwie pracować na stanowisku.

Beduin
@społecznik

Zuch

Jakieś konkretne opinie na temat działu CNC ?

Patryk Pegza

Witam tu gwiazda disco polo zespołu After party. Może zanucę refren mojej piosenki ,,Ona Lubi Pomarańcze LUBI KIEDY NAGO TAŃCZĘ Jak POLEJE JEJ SZAMPANA TAŃCZY DO BIAŁEGO RANA " Dziękuje dobranoc.

@Patryk Pegza

O co chodzi?

arek

witam, po opisie widać że ta firma predzej czy później upadnie ze wzgledu na niezadowolenie pracujących ludzi no ale panowie szefowie w firmie ma być jak w domu a nie jakieś mobingi itd. chciałem wysłać CV ale widzę że nie warto

prac.
@arek

Nieupadnie spokojnie,a ludzie zawsze i wszedzie sa niezadowoleni taka mentalnosc polakow,skladaj cv tylko niewiem czy sa przyjecia

koledzy

Zbyszku dziękujemy za pod meldowanie nas do kierownictwa

Kalna

Nie tylko nie Rybarzowianie oni są z Szympansowa

Michał P

Tak jest rotacja kolego a poza tym my nie chcemy mieć kolegów z Rybarzowic.

Pomoc

Witam. Czy są u Was jakieś rotacje pracowników??? Zamykają nam firme w rybarzowicach i wiele ludzi pozostaje bez pracy!!!

Pracuś

Zwalniają dobrych pracowników,ze ślusarni,z maszyn,pozwolili odejść 2 lakiernikom,zwalniają z produkcji dobrych ludzi ,magazynierzy się zwalniają a Zbyszek to wiadomo -Zbyszek;-)

Zostaw merytoryczną opinię o WALA sp z o.o - Wilkowice

• Jak się pracuje w WALA sp z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy WALA sp z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALA sp z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

WALA sp z o.o