Opinie o Agencja Pracy Natalia w Anglia Rzemieślnicza 32

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Pracy Natalia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Pracy Natalia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Natalia w Anglia Rzemieślnicza 32

Seba

Dużo zależy od firmy, na która się trafi, bo albo jest spoko albo gonią i traktują Polaków jak maszyny :) ale po to jest koordynator żeby zgłaszać, że coś dzieje się nie tak jak powinno i wtedy interweniują

Kasieńka

Ja polecam agencję. Dobry wyjazd mi zorganizowali :D po 9 miesiącach mogłam wystartować w Polsce w normalnych warunkach :)

Blacharz

Dobra kasa jest za specjalistów :) więc polecam wyjazd tym po zawodówkach, bo płacą znacznie lepiej niż w PL :)

Natsa

Biuro coraz bardziej dba o swoich pracowników. Starają się załatwić dla ludzi w miarę możliwości jak najlepsze oferty i stawki.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Agencja Pracy Natalia? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Dorota

Ja byłam z nimi i polecam. Sporo przywiozłam, kontakt z agencją albo koordynatorem był od przyjazdu do zjazdu :)

Kamil eS

Moim skromnym zdaniem to wszystko zależy jak ktoś sobie wyobraża pracę zagranicą :) niektórzy myślą, że to stabilna praca, po 8 godzin, od 8 do 16, a potem powrót do ładnego mieszkania, najlepiej dwuosobowego :D otóż nie zawsze tak jest (chociaż niewykluczone, bo moja kumpela przepracowała tak 9 miesięcy z tą agencją i to jeszcze na firmie gdzie nie było wiekówki, a miała wtedy 21 lat, więc trafiła idealnie). Czasem trzeba popracować w kilku firmach, czasem w systemie zmianowym, a czasem po 10 albo 12 godzin :) ale najważniejsze jest żeby zagraniczni pracodawcy podchodzili po ludzku do pracownika, a agencja wypłacała odpowiednie pieniądze na czas :) i tutaj agencja Natalia spisuje się świetnie, a co do Holendrów, Anglików, Francuzów itp. jako szefowie to już zależy jak się trafi, ale oni za to nie odpowiadają :) zawsze można wnioskować o zmianę :)

Mira

Ja polecam jechać i się przekonać samemu. Agencja ma sporo ofert, więc dla każdego coś się znajdzie. Ja byłam 3 miesiące i nic złego przez ten okres mnie nie spotkało :)

Janusz Dr.

Ja w sumie miałem trochę niestabilną pracę, bo w sumie na 3 firmach pracowałem zamiennie w zależności od zapotrzebowania, ale liczy się to, że agencja zapewniała godziny i nie było siedzenia na mieszkaniu i marnowania czasu :)

Parus

Również polecam :)

Michau

Wypłaty i salarisy na czas ;) Na święta nawet dostaliśmy upominki od firmy :D tak się postarali :D Ja miałem z kumplami taką ala kawalerkę z aneksem kuchennym na 3 osoby. Warunki w środku naprawdę dobre (mam porównanie z innymi lokacjami). Jedyny minus, że jak się coś gotowało to wszystko w mieszkanku przesiąkało :D ale nie ma co wymagać :) kasa się zgadzała i to najważniejsze, bo po to tam każdy jedzie :) Pozdrawiam ciepło :)

Monika Kos

Ja wyjechałam po 2 tygodniach od rejestracji. Mieszkaliśmy w domkach 6-osobowych, pokoje 2-osobowe, duża wspólna kuchnia i łazienka :) dało się żyć. Może lokatorzy nie pałali do siebie miłością, ale zachowywali się przyzwoicie :) moja lokatorka akurat była bardzo fajną dziewczyną :). Obie pracowałyśmy przy zbieraniu zamówień, praca była na zmiany, więc trzeba było się przyzwyczaić. Czasami było ciężko, bo różne rzeczy trzeba dźwigać, ale to zdarzało się sporadycznie. Dzięki nockom wypłaty były lepsze i można było więcej odłożyć. Kontakt z biurem bez zarzutu.

Dobry wyjazd

Hah ja tam mam miłe wspomnienia z wyjazdu z nimi zagranicę (5 miesięcy). Praca jak praca - nie ma co się rozpisywać. Ważniejsze jest to że wypłata zgodna z umową i zawsze na czas. Do tego trafiła mi się fajna ekipa na hotelu, z którą do tej pory mam kontakt. Żadnych problemów z agencją nie było, więc polecam.

Lulu

Ja byłam w szklarniach . Nie ma co ukrywać praca ciężka, szczególnie na początku, później organizm się przyzwyczaja i jakoś leci;) jeśli chodzi o stawki to przy takich pracach można naprawdę dobre wypłaty wyciągnąć, więc jeśli komuś zależy żeby w krótkim czasie dużo zarobić to polecam się przemęczyć. Z agencją nie miałam żadnych problemów, wszystko było okej :)

Daroi

W Anglii wszystko w porządku. Kwaterunki przyjemne, praca nie najlżejsza, ale tego chyba każdy się spodziewa. Stawki satysfakcjonujące ????

Miszkens

Dobra agencja, działa dość sprawnie. Można wyjechać nawet w ciągu tygodnia. Warunki mieszkaniowe okej, stawki podobne jak u innych :) ogólnie bezproblemowo :)

Ksss

Ja pracuję z nimi już od 8 miesięcy i bez zarzutu. Jak były jakieś problemy albo na firmie był przestój to dawali mnie na inną żebym miał godziny i zarobił. Także dbają o ludzi, których wysyłają zagranicę ;)

Agnieszka

Rzeczywiście stawki podobne jak w innych agencjach, ale wszystko zorganizowane na tip top :) wsparcie biura i pomoc koordynatora nieocenione :)

Mariusz M

Nie wiem jak wygląda u nich sytuacja z takimi "zwykłymi" pracami, ale oferty dla specjalistów mają zacne i jest ich sporo, więc ja polecam, bo miałem od nich kilka propozycji do wyboru :) i jestem zadowolony.

Zuza

Dla mnie supr agencja. Wszystko załatwione od A do Z i wypłaty na czas :)

Mała Czarna

Ja pracuje już jakieś pół roku. Prace oceniam pozytywnie. Zarobki ok, miła atmosfera, pomocni koordynatorzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Natalia - Anglia

Agencja Pracy Natalia
3.5/5 Na podstawie 57 ocen.

Agencja Pracy Natalia