Agencja Pracy Natalia

Anglia

Opinie o Agencja Pracy Natalia

Mimi

Przecież te tak pozytywne opinie o tej agencji to od razu widać że są podejrzane, wystarczy popatrzeć na daty i godziny ich dodawania... Ten sam schemat, pojawiły się przez kilka dni, o podobnej godzinie, porażka wizerunkowa agencji jak dla mnie. Jak można zaufać agencji, która na starcie robi coś takiego... ? Szkoda, bo ogłoszenia mają ciekawe, ale co z tego, skoro wygląda na to że to kolejna jakich nie brakuje, szczególnie w Holandii...

xzxzxzx

Agencja Pracy Natalia sama sobie wypisuje pozytywne komentarze ? masakra do czego to dochodzi. każda agencja pracy mówi jak to jest pięknie i wogóle jakie to zarobki i mieszkanie jak jest cudnie zagrnaicą a rzeczywistość jest inna . ponad 90 % agencji w Holandii oszukuje na wypłatach . oferują prace a na miejscu praca po parę godzin 2-3 dni w tygodniu ale prawdy NIE napiszą bo by nikt by nie przyjechał . Smutne jest to że w większość agencji pracy w Holandii to Polskie agencję które oszukują polskich robotników [ pracowników ] . polak polaka zawsze i wszędzie oszuka i wykorzysta

Prosze o opinie na temat pracy jako opiekun osob starszych

adam

Ta agencja ma wszystko bardzo dobrze zorganizowane!! jak wyjezadzalem z poprzednia agencja to byla jakas tragedia nie dalo sie dogadac z nikim zero informacji. a agencja pracy natalia wszystko super zalatwia bez problemowo. koordynatorzy pomocni ogarnieci duzo wiedza. polecam!!!!

heyYOU

Dobra agencja. Profesjonalne podejscie, wszystko dopiete na ostatni guzik. Ja byłem zadowolony bardzo. Koordynatorzy też dobrze przeszkoleni, garnięci. Wszystko odbyło się jak należy..

edzia

Zastanawiam się czy wyjechać z nimi do Niemiec na pomocnika wysyłki. Wszystko wydaje się ok ale dlaczego oczekują zdjęcia sylwetek ?

Ludek
@edzia 10.10.2017 09:23

Ja byłem przez tą agencję w Niemczech i szczerze nie wiem po co im te zdjęcia. Też musiałem je robić. Ale oprócz tego ppowiem Ci, ze wszystko jest dobrze zorganizowane, widac, ze to profesjonalna firma. Wróciłem ze sporą sumką na koncie.

andżela

Polecam pracę przez tą agencję, przede wszystkim dlatego, że poznałam dzięki nim bardzo fajnych ludzi. Poza tym wszystko ok.

o.m.g. '97

APN jako posrednik wypada dobrze. Mi zalatwli fajna prace w Holandii. Poznalem tam spoko dzui, podszkolilem jezyk i jeszcze wrocilem z calkiem pelnym portfelem hehehe. Wiec polecam. Spoko agencja

Gabryś

Płacą, do tego w terminie. Praca jak praca. Ja nie oczekuję gruszek na wierzbie. Dlatego dla mnie jest ok.

norbert

Po prostu polecam tą agencję. Nie robią w konia, wszystko załatwione jak należy. Ja byłem w Anglii dzięki nim i sporo zarobiłem. Poza tym trafił mi się super koordynator, mega pozytywny człowiek, a do tego posiadał ogromną wiedzę.

Hania

Bardzo dobrze mi się pracuje przez tą agencję. Na własną rękę szukanie pracy szło mi bardzo słabo... A dzieki APN mam co miesiąc kaske. Polecam

MISZKA

2 razy wyjeżdżałem przez AP Natalia i ogólnie byłem zadowolony. Miałem godne warunki mieszkaniowe, dogodne warunki pracy. Wszystko się zgadzało z tym co było ustalane.

Ff

Witam. Czy ktoś wyjechał, bądź wyjeżdża do pracy w Trowbridge do pakowania kosmetyków? Jakieś szczegóły, spostrzeżenia? Chcemy wyjechać z dziewczyną, stąd to pytanie. Pozdrawiam

titanic

Praca za granicą zorganizowana przez agencję pracy natalia wszyła mi na dobre. Przywiozłem sporo kasy, mieszkanie miałem fajne zapewnione, czyste, dogodne warunki. Do tego koordynatorzy dobrze przeszkoleni i super zoorganizowani

IreneuszZyg

Agencja Pracy Natalia - bardzo solidna firma. Dba o swoich o ludzi, którym załatwia pracę....…. Co tu dużo mówić, wszystko w porządku. Praca, wypłaty, atmosfera, ludzie. Ogólnie jest git, dobrze trafiłem.

Fkv

Violetta

Pracuję w holandii poprzez tą agencję i po prostu jest w porządku. Bez zbędnego słodzenia, praca jak i agencja jest bardzo ok.

Irka

Polecam pracę przez tą agencję. Wszystko super zorganizowane, nie ma się do czego przyczepić :)))))

katarzyna.m
@. 22.09.2017 10:54
Jestem po rozmowie w tej agencji. Rozmowa konkretna, rzeczowa, wygladalo to profesjonalnie. Jestem dobrej myśli, pozdrawiam...

Jestem tego samego zdania jak narazie jest dobrze

xbitit

pracuje na magazynie obecnie, wlasnie przez ta agencje pracy i jest dobrze. Kasa pewna, co miesiac wpada do kieszeni. Umowa przejrzysta.

Nicki

Znowu pracownicy agencji sie nudza i wypisuja bzdurne, pozytywne komentarze?

Radex

Polecam pracę przez agencje pracy natalia, wszystko świetnie zorganowane, zgodne z tym co jest na rozmowie. Ogólnie wszystko ok.

ilonka

pracuje w anglii, opikuje sie starsza pania. Wyjazd i ogolnie praca bardzo dobrze zorganizowane. Kasa leci tez bardzo dobra. Ogólnie posiedze tu jeszcze chyba dlużej bo nie mam na co narzekac.

pola
@ilonka 18.09.2017 13:38

Ja podobnie tylko w Niemczech. Wszystko dobrze ogarnięte, gotówka spływa mi do portfela całkiem niezła. To już mój drugi wyjazd do pracy za granicę, ale pierwszy z tą agencją i jest dużo lepiej niż za pierwszym razem. Kwatere mam bardzo w porządku, czyściutka, odnowiona.

aga

Ja miło wspominam współpracę z tą agencją. ogólnie wszystko było w porządku, nie mam się do czego przyczepić. z moich wielu wyjazdów do pracy za garnice, przez rozne agencje ten byl na prawde dobrze zoorganizowany. o tym, ze zarobilam bardzo fajnie pieniadze chyba nie musze wspominać.

qqq

WITAM wrocilem niedawno z holandii (pojechalem tam za posrednictwem agencji pracy natalia) i jestem w sumie zadowolony. moj potrfel jest jeszcze bardziej zadowolony. warunki przyjazne, traktowanie pacownikow rzez kierownictwo tez spoko. warunki mieszkaniowe spelnialy moje oczekiwania

@reniferium16

Czy jadąc przez AP do Anglii, rozliczają mnie w PL? Z góry dzięki za info ????

AP NATALIA
@@reniferium16 15.08.2017 21:53
Czy jadąc przez AP do Anglii, rozliczają mnie w PL? Z góry dzięki za info ????

Jadąc przez nas do pracy jest Pan/ Pani rozliczany na ternie UK ( pracuje pan na umowie brytyjskiej). Jeśli pracownik chce starać się o zwrot podatku zza granicy w okresie rozliczeniowym składa stosowny wniosek do Urzędu Skarbowego. Na potwierdzenie zatrudnienia można przedstawić umowę zawarta z nami oraz rozliczenia jakie co tydzień otrzymują pracownicy w UK. My nie zgłaszamy nigdzie ze dana osoba wyjeżdża,jeśli jest zarejestrowana w UP sama musi isc i zgłosić wyjazd.

ewa

witam ja przez ta agencje tez szukam pracy jako szwaczka w angli ktos cos

Anna

Czy poleca pan wyjazd przez tą agencję do pracy do Nimiec?

Marcin

Nie polecam, bylem w 3 agencjach i ta była zdecydowanie najgorsza, jeżeli Was satysfakcjonuje fakt, że wypłacają pieniądze w 2017 roku, to ok, ale wszystko inne tragiczne. Zakwaterowanie, kontakt z pracodawcą, w razie problemów w weekendy nie ma jak się porozumieć z agencją, czy kimkolwiek związanym z zatrudnieniem, a o samej pracy już szkoda gadać.. (usunięte przez administratora).

Polecam :)

Krótko mówiąc: dobra, rzetelna agencja, dbająca o ludzi, których wysyła zagranicę ;)

Emilia Pawełczak

Ja się cudów nie spodziewałam, w końcu to praca tymczasowa, ale podczas mojego wyjazdu było naprawdę przyzwoicie :) nie czułam się jak tania siła robocza :) agencja współpracuje z dobrymi firmami zagranicą :) polecam

Norbi

Byłem zagranicą przez 4 agencje i taką organizacją i zaangażowaniem mogła pochwalić się tylko ap Natalia i jeszcze jedna firma :) więc polecam :)

Olaf

Co do koordynatorów to ja trafiłem na strasznego chama mało pomocnego, ale wtedy telefon do biura i raz dwa wszystko było załatwione :D reakcja natychmiastowa, aż sam byłem w szoku, więc mogę polecić :)

Elizka

Dobra agencja - potwierdzone info :)

Seba

Dużo zależy od firmy, na która się trafi, bo albo jest spoko albo gonią i traktują Polaków jak maszyny :) ale po to jest koordynator żeby zgłaszać, że coś dzieje się nie tak jak powinno i wtedy interweniują

Kasieńka

Ja polecam agencję. Dobry wyjazd mi zorganizowali :D po 9 miesiącach mogłam wystartować w Polsce w normalnych warunkach :)

Blacharz

Dobra kasa jest za specjalistów :) więc polecam wyjazd tym po zawodówkach, bo płacą znacznie lepiej niż w PL :)

Natsa

Biuro coraz bardziej dba o swoich pracowników. Starają się załatwić dla ludzi w miarę możliwości jak najlepsze oferty i stawki.

Dorota

Ja byłam z nimi i polecam. Sporo przywiozłam, kontakt z agencją albo koordynatorem był od przyjazdu do zjazdu :)

Kamil eS

Moim skromnym zdaniem to wszystko zależy jak ktoś sobie wyobraża pracę zagranicą :) niektórzy myślą, że to stabilna praca, po 8 godzin, od 8 do 16, a potem powrót do ładnego mieszkania, najlepiej dwuosobowego :D otóż nie zawsze tak jest (chociaż niewykluczone, bo moja kumpela przepracowała tak 9 miesięcy z tą agencją i to jeszcze na firmie gdzie nie było wiekówki, a miała wtedy 21 lat, więc trafiła idealnie). Czasem trzeba popracować w kilku firmach, czasem w systemie zmianowym, a czasem po 10 albo 12 godzin :) ale najważniejsze jest żeby zagraniczni pracodawcy podchodzili po ludzku do pracownika, a agencja wypłacała odpowiednie pieniądze na czas :) i tutaj agencja Natalia spisuje się świetnie, a co do Holendrów, Anglików, Francuzów itp. jako szefowie to już zależy jak się trafi, ale oni za to nie odpowiadają :) zawsze można wnioskować o zmianę :)

Mira

Ja polecam jechać i się przekonać samemu. Agencja ma sporo ofert, więc dla każdego coś się znajdzie. Ja byłam 3 miesiące i nic złego przez ten okres mnie nie spotkało :)

Janusz Dr.

Ja w sumie miałem trochę niestabilną pracę, bo w sumie na 3 firmach pracowałem zamiennie w zależności od zapotrzebowania, ale liczy się to, że agencja zapewniała godziny i nie było siedzenia na mieszkaniu i marnowania czasu :)

Parus

Również polecam :)

Michau

Wypłaty i salarisy na czas ;) Na święta nawet dostaliśmy upominki od firmy :D tak się postarali :D Ja miałem z kumplami taką ala kawalerkę z aneksem kuchennym na 3 osoby. Warunki w środku naprawdę dobre (mam porównanie z innymi lokacjami). Jedyny minus, że jak się coś gotowało to wszystko w mieszkanku przesiąkało :D ale nie ma co wymagać :) kasa się zgadzała i to najważniejsze, bo po to tam każdy jedzie :) Pozdrawiam ciepło :)

Monika Kos

Ja wyjechałam po 2 tygodniach od rejestracji. Mieszkaliśmy w domkach 6-osobowych, pokoje 2-osobowe, duża wspólna kuchnia i łazienka :) dało się żyć. Może lokatorzy nie pałali do siebie miłością, ale zachowywali się przyzwoicie :) moja lokatorka akurat była bardzo fajną dziewczyną :). Obie pracowałyśmy przy zbieraniu zamówień, praca była na zmiany, więc trzeba było się przyzwyczaić. Czasami było ciężko, bo różne rzeczy trzeba dźwigać, ale to zdarzało się sporadycznie. Dzięki nockom wypłaty były lepsze i można było więcej odłożyć. Kontakt z biurem bez zarzutu.

Dobry wyjazd

Hah ja tam mam miłe wspomnienia z wyjazdu z nimi zagranicę (5 miesięcy). Praca jak praca - nie ma co się rozpisywać. Ważniejsze jest to że wypłata zgodna z umową i zawsze na czas. Do tego trafiła mi się fajna ekipa na hotelu, z którą do tej pory mam kontakt. Żadnych problemów z agencją nie było, więc polecam.

Lulu

Ja byłam w szklarniach . Nie ma co ukrywać praca ciężka, szczególnie na początku, później organizm się przyzwyczaja i jakoś leci;) jeśli chodzi o stawki to przy takich pracach można naprawdę dobre wypłaty wyciągnąć, więc jeśli komuś zależy żeby w krótkim czasie dużo zarobić to polecam się przemęczyć. Z agencją nie miałam żadnych problemów, wszystko było okej :)

Daroi

W Anglii wszystko w porządku. Kwaterunki przyjemne, praca nie najlżejsza, ale tego chyba każdy się spodziewa. Stawki satysfakcjonujące ????

Miszkens

Dobra agencja, działa dość sprawnie. Można wyjechać nawet w ciągu tygodnia. Warunki mieszkaniowe okej, stawki podobne jak u innych :) ogólnie bezproblemowo :)

Ksss

Ja pracuję z nimi już od 8 miesięcy i bez zarzutu. Jak były jakieś problemy albo na firmie był przestój to dawali mnie na inną żebym miał godziny i zarobił. Także dbają o ludzi, których wysyłają zagranicę ;)

Zostaw opinię o Agencja Pracy Natalia - Anglia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Natalia