opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Pasternak Personal

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 389 ocen
Opinie(674)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(674)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Lokalizacja zakładów pracy
  • .
  • Branże i nasze mocne dziedziny
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Logistyka
  • .
  • FAQ
  • .
  • Pracuj z nami

O firmie

Lokalizacja zakładów pracy

Branże i nasze mocne dziedziny

Produkcja

Logistyka

FAQ

Pracuj z nami

opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hamburg - Pasternak Personal
Onna - Pasternak Personal

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Lünen
  4. /
  5. Opinie o Pasternak Personal

Opinie

Opinie o Pasternak Personal Lünen

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Pasternak Personal!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    zmieszana

    08.06.2015 15:04

    Inne

    zapomniałabym było również wspomniane imię Donata i również przypisane do jakiegoś kierowniczego stanowiska. Czy tam są sami szefowie??
    ReviewUserIcon
    zmieszana

    08.06.2015 14:56

    Inne

    Cześć.. Niedawno znajoma zaoferowała mi pomoc w znalezieniu pracy i po kilku dniach bach a może przyjedziesz do Kauflandu zapytała? Postanowiłam wejść tutaj i zobaczyć co piszą ludzie (bo ona raz mówi dobrze a raz źle) i co ja tu widzę opinie o pani B teraz doszła jeszcze pani J i jeszcze jakaś inna wytypowana i z tego co mi wiadomo jest tam jeszcze pan R który również jest koordynatorem, MATKO może mi ktoś powiedzieć co tam się dzieje bo teraz juz sama nie wiem czy warto przyjechać.
    ReviewUserIcon
    Do Brudaski i Grubej

    07.06.2015 21:21

    Inne

    To prawda ze tu pracuja ludzie z wsi np nasza pseldo szefowa Jola "BRUDASKA" od ktorej smierdzi okresem i jedzie woda na kilometr kto ja wybral chyba taka sama pijaczka jak ona.Z takiej pseldo szefowej moga cieszyc sie wszscy co naduzywaja alkoholu przeciesz pijak pijaka nie wyda do szefostwa w Hamie . Szefostwo na lotnisku tez pije.Nasza brudaska juz wytypowala druga taka sama jak ona do pelnienia tych obowiazkow co ona bo Jolcia juz od dluzszego czas ma zly chumor. Za malo alkoholu w krwi.
    ReviewUserIcon
    512379168

    30.05.2015 19:59

    Inne

    Ten mistrz okrada ludzi na kontraktach.Macie pierwszego.
    ReviewUserIcon
    z Greven

    28.05.2015 15:17

    Inne

    Do Pana Przemka K o nicku Mlody.Zapomnial Pan napisac ze zasnal Pan pijany na ubikacji i z niej spadl bo taki byl pijany.Do pracy jakos specjalnie tez sie nie chcialo chodzic,ale najlepiej powiedziec ze inni sa winni.Oceniac innych jest latwo,radze zaczac od siebie.Pozdrawiam mieszkaniec Greven
    ReviewUserIcon
    ??????????

    24.05.2015 09:04

    Inne

    Jak dla mnie firma szalu nie robi stawka nie jest oszalamiajaca a pojechac na urlop czy na chorobowe to sie totalnie nie oplaca. pracowalem jako spawacz w tej firmie a na umowie bylo wpisane pomocnik spawacza to mi nie gralo !! przepracowalem tam rok i podziekowalem tej firmie . Maja bajzel w biurze bo nie wiedza kiedy komu konczy sie umowa zeby ja przedluzyc ( nie raz trzeba czekac po dwa tygodnie) juz nie wspomne o ubraniach roboczych . stawka jest jaka jest sami sie na nia godzimy nikt nie kaze nam tam robic ja uzylem tej firmy zeby poprostu sie zalapac na poczatku teraz robie w innej lepszej firmie . a dla was polecam jak chcecie sobie poprawic sytuacje to uczcie sie jezyka zwiekrzy to wasze mozliwosci przy zdobyciu innej bardziej dochodowej pracy ;)
    ReviewUserIcon
    Marcel

    23.05.2015 18:01

    Inne

    Posłuchaj drogi Janku , ja bardzo dobrze znam przepisy w Niemczech i wlasnie dlatego nie pracuje w takiej złodziejskiej firmie jak ty , skoro stac cie na wczasy w Hiszpanii to proponuje zaciagnac porady radcy prawnego ,zeby wyjasnil ci na czym polega praca na terenie Niemiec! Podpowiem ci ,abys w pierwszej kolejnosci zwrócil uwagę na wyplate za nagdodziny nocne , soboty i niedziele bo w Pasternaku na pewno na oczy tego nie widziales.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    schwule

    23.05.2015 15:27

    Inne

    Pasternak,bierzecie ludzi z wiosek zabitych dechami bo tylko ci zostali i nie piero.l mi tu drogi Janku ze jest ok.Rabiecie na kasie ludzi bo taki bidok nie zna slowa po niemiecku i nie pojdzie do sadu,taka prawda.Dlaczego taka rotacja ludzi,co, nie mieli czasu na prace,czy zostali okradzeni z kasy przez Pasternak GmbH.
    ReviewUserIcon
    milutki

    01.09.2015 16:31

    Inne

    Widze ze piszecie prawde i chodzi tu o tego pustaka Lichmanska>dokldnie tak jak jest napisane nie robi nic znajdzie sobie takie osoby ktorym pozwala na wiele wykonuja za nia prace a w zamian ona idzie z nimi do lozka ,Zwykla prostaczka lata za facetami jak (usunięte przez administratora) za psami ....No ale nie ma sie co dziwic kobieta ma 35 lat nie ma faceta i ma swoje potrzeby ...
    ReviewUserIcon
    milutki

    01.09.2015 16:37

    Inne

    a ja uwazam ze pracowity prawde pisze bo tak w tej firmie jest kazdy robi co chce a co do skarg to slyszalem ze w biurze pasterniaczka z ludzmi nie chce gadac tylko odsyla do koordynatorow i nie potrafi wysluchac ludzi uczciwych ..w tej firmie jest tak byle sie sztuka zgadzala na tym to polega wiec zawsze tam bedzie syf
    ReviewUserIcon
    Jan

    22.05.2015 19:53

    Inne

    och Marcelu, jak ty to liczysz? 220 godz. x 8,8 € = 1936 € / brutto - 20 % ubespieczenie spoleczne - ok. 100 € podatek dochodowy ( dostalem za zeszly rok prawie caly zpowrotem ) = 1550,- € / netto. I tyle zarobisz za 220 godzin. Mozliwe, ze te 220 godzin zrobiles w dwuch miesiacach kalendarzowych, wtedy dostaniesz pieniadze jeszcze 15 - go nastepnego miesiaca. Na pewno otrzymales rozliczenie miesieczne, ktore robione jest przez program komputerowy, wedlug obowiazujacych przepisow. Placa nam wg. ukladow zbiorowych i zarabiamy to samo co i Niemcy ktorzy pracuja w tej branzy. Tak ze najpierw postaraj sie zrozumiec ten system a nie wymadruj sie. A jesli chodzi o mnie, to pracuje tu caly czas a nie sezonowo, tylko ulop spedzam w Polsce lub w Hiszpani. Tak ze najpierw starac sie zrozumiec
    ReviewUserIcon
    Jan

    21.05.2015 12:57

    Inne

    Tomi nie daj sie oglupic przez takich jak Marcel. Raz pisze, ze pracuje tylko 2 albo 3 godziny a potem pisze, ze nie placa dodatkow za nadgodziny i niedziele. Firma jest dobra. Pracuje u nich juz prawie 2 lata. 7 miesiecy w Greven i ponad rok w Möckmühl. Pracuje tu ok. 80 osob i niektorzy juz po 6,7 lat. Kasa zawsze naczas i niczego nie brakuje. Placa wg. umow zbiorowych i sa wszystkie dodatki. Z tego co wiem to firma dziala na niemieckim rynku juz od ponad 20 lat i zatrudnia ok. 400 pracownikow. Przewaznie negatywnie pisza o firmie ci ktorzy nie dali sobie rady albo wylecieli za chlanie lub nierobstwo i teraz szukaja usprawiedliwienia na swoja porazke.
    ReviewUserIcon
    tomi

    16.05.2015 16:07

    Inne

    witam dostałem ofertę pracy przy pakowaniu mięsa w regionie Baden Wumtemb...... pracuje ktoś tam pracował dajcie znać jak z kasa czekam
    ReviewUserIcon
    Masakrycznie

    15.05.2015 11:49

    Inne

    W ch*ja lecą równo.. Dostać jakieś grosze za 2 tygodnie roboty. Ledwo na polskie 200 złoty. OLAĆ TAKĄ FIRMĘ ! Niech sobie szukają roboli co będą jechać za tyle..
    ReviewUserIcon
    zmartwiony

    11.06.2015 20:26

    Inne

    A kto to jest ,?
    ReviewUserIcon
    kiedyś tam

    14.05.2015 11:30

    Inne

    Oooooo chyba się bojom się pani Donatki ze nikt nie pisze na jej temat albo pkobiecywala co niektórym ......... i to się bojom ja tylko spojczuje jeji chłopu jak go ma
    ReviewUserIcon
    marcin

    14.05.2015 09:56

    Inne

    witam a po co ci numer do pani beaty chcesz ja wydymać?niestety jest zajęta przez szczerbatego trola!ale znając jej możliwości to ci da
    ReviewUserIcon
    Gwiazdka

    27.04.2015 17:37

    Inne

    Czy mógłby mi ktoś podać numer do Pani Beaty ?
    ReviewUserIcon
    Adi

    15.04.2015 20:00

    Inne

    Pracowałem tam w okresie świątecznym i za 9 dni po 9 godzin otrzymałem wynqgrodzenie 215 euro. A wiec policzcie sami ile mi wyszlo na godzine. Na umowie bylo 8.5 euro h
    ReviewUserIcon
    kasa

    15.04.2015 20:40

    Inne

    bo dostales pieniadze za dwa dni z Marca a za reszte dni (swieta byly w Kwietniu) dostaniesz w Maju. Wiec jak za dwa dni 215 euro, to sobie policz!!!
    ReviewUserIcon
    Kiedys tam

    15.04.2015 08:17

    Inne

    Witam wszystkich slyszalem ze w bioze robi jakas Donata i tez sie ziadzi jak pani Beata
    ReviewUserIcon
    wladca haremu

    14.04.2015 20:22

    Inne

    Pani Beato historia właśnie zatacza koło a kiedyś miała pani tyle do powiedzenia na mój temat ...... Jak mi przykro......
    ReviewUserIcon
    Basia

    11.04.2015 20:46

    Inne

    Odradzam współpracę z ta firma , chyba , ze ktos chce jechac i pracowac po 200 godz w miesiacu za 700 euro , atmosfera w pracy TRAGEDIA !, traktuja cie jak smiecia , koordynator cham jakich mało , pracujeesz na nocne zmiany od gdz 18 !!! za normalna stawke , soboty równiez nie są płatne.to nie firma to (usunięte przez administratora) i oszusci
    ReviewUserIcon
    pedaly

    26.03.2015 19:37

    Inne

    Dlaczego nikt nie pisze o Tomusiu i darusiu od izablki co liza dupke dominikowi.Tylko o Beacie.Tych dwoch cwaniakow dobrze oszukuje beate i ustawia soboty i wolne pod swoje auto.
    ReviewUserIcon
    sdf

    01.04.2015 09:52

    Inne

    Bo oni nic nie maja to powiedzenia i nikogo to nie interesuje.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Pasternak Personal?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Pasternak Personal

    Lünen

    ReviewUserIcon
    MYCHO MYCHO MOJA MYCHO

    29.01.2015 23:10

    Inne

    WITAM WSZYSTKICH PRZEZ OSTATNIE KILKA DNI SLEDZE WPISY NA TYM FORUM MOJ NIC ZROZUMIE TYLKO JEDNA OSOBA. WIEC TAK ZACZNE OD WASZYCH WPISOW BYLEM PRACOWNIKIEM PASTERNAKA PRZEZ ROK CZASU I PRACOWALEM WTEDY GDY BEATA POMAGALA MARKOWI BYLEMU KORDYNATOROWI W OBOWIAZKACH BYLEM Z BEATA BARDZO BLISKO I MOGE POSWIATCZYC ZE CO DO TELEFONOW W NOCY O BYLE CO, O ZALATWIANIE PROBLEMOW NA DOMKACH I BEZ SESOWNE BIJATYKI DO KTURYCH WIECZNIE JEZDZILA W SWOJIM WOLNYM CZASIE GDZIE NIE MUSIALA TO PRAWDA HAROWALA JAK GLUPIA PRAKTYCZNIE 24 GODZINY NA DOBE A LUDZIE NA DOMKACH TEGO NIE WIDZIELI WIEC NIECH SOBIE ODPUSZCZA TE GLUPIE WPISY NA TYM FORUM NA JEJ TEMAT UWIERZCIE MI ZE ZASLUZYLA SOBIE NA TO STANOWISKO CIEZKA PRACA I PISZE TO MIMO TEGO ZE ONA MNIE ZWOLNILA NIEMAM ZAMIARU JEJ OBRARZAC I OCZERNIAC A TO Z KIM JEST I CO ROBI TO JEST JEJ PRYWATNA SPRAWA MA DO TEGO PRAWO JEST DOROSLA I WIE CO ROBI NAPEWNO NIE LAMIE KODEKSU PRACY JAKI TAM OBOWIAZUJE BPOZDRAWIAM CIE BEATKO I ZYCZE SZCZESCIA ;) A TO DO KOPIDOLKA JEZELI NIEWIESZ CO OZNACZA SLOWO FRAJER NO NIE UZYWAJ GO POZDRAWIAM. MARIUSZ BYLY PRACOWNIK.
    ReviewUserIcon
    robol

    29.01.2015 21:18

    Inne

    A ja myślałem że tylko na Rekenfeld się dzieją cyrki..... Cóż. Człowiek to omylna istota... :)
    ReviewUserIcon
    KOpidolek

    29.01.2015 16:37

    Inne

    Wystarczy zwolnić Mazurka narazie i reszta się zastanowi.Możemy pojechać dalej frajerami.
    ReviewUserIcon
    abcdef

    28.01.2015 20:46

    Inne

    To nie prawda Beata nie jezdzi z nami do urzedow ani do lekarza, mamy nawet zakaz jezdzenia do lekarza, a jak juz potrzeba jechac to szukamy osoby ktora mowi po niemiecku i ma swoje auto bo Beata nie pozwala jechac firmowym autem a po niemiecku tez nie mowi.Byl przypadek ze do lekarza kolega jechal w noc sylwestrowa na rowerze taka to pomoc od naszej Beatki.A tak wogole jak konczymy prace np. 15 to przydalo by sie jechac do hotelu a nie czekac godzine czy dwie na wietze i w deszczu pod wiata i malo tego to wozi nas kierowca po stacjach CPN i zabiera nam w ten sposob prywatny czas my po pracy chcemy pojechac na hotel a nie zwiedzac okolice.Placimy za to i tankowanie albo zalatwianie swoich sporaw kierowca niech robi w innytm czasie.W busie jest 8 miejsc , np.osob do zabrania tez 8 jednbego miejsca brakuje ....dlaczego?bo z kierowca jedzie niepotrzebnie Beata po prostu zajmuje miejsce i jedna osoba mosi czekac jeszcze dluzej mamy tej glupiej organizacji dosc .Wiec otworzcie oczy kogo bronicie.
    ReviewUserIcon
    SSSS

    29.01.2015 08:57

    Inne

    Do pani abcdef podaj swoje imie bo wydaje mi sie ze wiem kim jestes,lubisz tu robic zamieszanie i kochasz ploteczki.Kobieta jezdzi z nami wszedzie,jak w danej chwili nie ma czasu to umawia nas na termin,sam tego doswiadczylem.Dogaduje sie wszedzie i nie ma z tym pproblemu,a tak na marginesie to nie prauje sama w biurze-czego ty chcesz.Nie ocieraj sobie nami (usunięte przez administratora) jak cos piszesz to pisz prawde.Koles,ktory jechal W WIECZOR NOWEGO ROKU A NIE SYLWESTROWA zrobil to ukradkiem przed wszystkimi,dlaczegooo bo byl nachlany i bil sie z innym kolesiem,mial obita i sina cala gebe,wstyd mu sie bylo komukolwiek pokazac i caly dzien sie chowal.Nie dodalas tez kolezanko ze to pani Beata namierzyla gdzie jest jak zglosili jej ludzie ze go nie ma i TO ONA ODWIEDZALA GO W SZPITALU!Droga firmo nikt z nas nie czeka tyle czasu pod wiata,nooo chybz ze nie ma telefonu a roznie konczymy i dzwonimy po kierowce ktory zaraz podjezdza.CPN?????? Jeszcze nie raz poprosicie zeby wam gdzies podjechal albo kupil karte startowa na cpn,zawsze idzie nam na reke,czasem nawet wbrew pani Beacie, hahahha panie Darku-NIECH SAMI JEZDZA.Zmien firme jak ci tu tak zle i nie opowiadaj bzdur zazdrosna kolezanko,nie jestes gwiazda betlejemska a tak ci sie chyba wydaje.Nigdy nie mialem takiej rownej i zajebistej szefowej.Na roznych pracach bylem i przezylem swoje wiec mam porownanie.NIKT WAS TU SILA NIE TRZYMA!SKONCZCIE JUZ TE SWOJE CHORE OPISYWANIE I SZUKANIE PROBLEMOW NA SILE.Powodzenia pani Beato.Nie poddawajcie sie,jestesmy z wami.s
    ReviewUserIcon
    Marcin

    26.05.2015 19:54

    Inne

    Nie wydaje mi sie ze ta pani jest taka słodka tylko ludzie boja sie wypowiadać ze zostaną zwolnieni a pani Beata razem ze swoim kochasiem tak rządzą w sobotę i w niedziele ze ten trol puzniej wozi ludzi po pijaku ze ludzie boja sie z nim jeździć bo karzełek albo naćpany albo pijany tylko każdy trzyma gębę na klatkę bo sie boja trzy coś z tym wkońcu zrobić bo nas kiedyś pozabija ćpunek
    ReviewUserIcon
    abc

    28.01.2015 15:36

    Inne

    Mysle, ze te wszystkie ordynarne i wulgarne wypowiedzi na temat Pani Beaty to pisza 2 albo 3 osoby, ktore maja w tym prywatne interesy. Pani Beata nie musi streszyc chlopow zwolnieniem zeby miec sie z kim przespac. Napewno najmniej polowa z nas chetnie by ja przeleciala. Jako dysponentka / opiekunka jest b. dobra. Pomaga nam tez w sprawach prywatnych i w urzedach, czego robic nie musi. Pracuje juz w Niemczech i Holandii ladnych pare lat w roznych firmach i dlatego moge powiedziec, ze i firma i dysponentka sa w porzadku. Dlatego niech kazdy zajmuje sie swoim zyciem a nie obsmarowuje w sieci anonimowo innych. Pani Beato, niech Pani sie nie przejmuje wypowiedziami tych zakompleksionych, prymitywnych i zlosliwych ludzi. Powodzenia !
    ReviewUserIcon
    To ja

    28.01.2015 10:56

    Inne

    Podzielam zdanie kkkk. Jeszcze z dwa/trzy posty, biore aktualny shichtplan do reki i lecac po kolei po nazwiskach napisze o kazdym zapewne zaskakujaca historie. Mam lepszy pomysl. Zagrajmy w gre. Prog wiekowy i liczba graczy jest niestotna. Jedyna zasada ow gry to przystapienie do czytania przyszlych postow ze swoja malzonka/kiem. Wygrywa ten, komu ta gra pierwszemu zrujnuje zycie. Co tam? Anonimowi Lajdacy?
    ReviewUserIcon
    kkkk

    27.01.2015 22:39

    Inne

    Ludzie jak tak czytam te wasze opisy to mi was zal.Czego wy chcecie od tej kobiety,jest zla ze zapierdala od rana do wieczora,odbiera wasze telefony w dzien i noc,wstaje tak jak do nas i przyjezdza po nocach,bo jedni sie bija,drudzy kloca,nie zlekcewazyla nikogo.Zazucacie jej jakies (usunięte przez administratora)o czym wy piszecie,bzdury.Ludzka zazdrosc.Jestt wolna i jej partner tez.Nie pasuje wam ze jest szczesliwa.Zacznijmy od tych ktorzy w polsce maja mezow i zony,prowadza podwojne zycie,tu swietnie sie bawia,odbieraja telefon z polski i mowia jak to sie nawzajem kochaja,zaznaczam ze sa w malzenstwie ,mozna by wymieniac nazwiskami w nieskonczonosc,sa tacy tutaj i w innych pracach tej firmy...moze pare wypisze?Im zyczcie powodzenia,zajzyjcie do swojego lozka bo o wieluz was mozna by duzo napisac. Pani Beato zycze szczescia i dziwie sie ze tyle pani wie o ludziach a nic pani nie napisze.Wiem ze poziom pani inteligencji na to nie pozwala,nie ma pani czasu na pierdoly i niech pani tak trzyma i korzysta z zycia ile sie da.Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    etui

    26.01.2015 19:00

    Inne

    Buhhhahaha prawdziwa szefowa sie tak nie zachowuje po winna dbac o swoich pracownikach ale nie w taki sposób. Wiec sama Pani B..... robi nqm reklamę lepiej burdel dlq niej otwórzcie bo tan sie na matke nadaje
    ReviewUserIcon
    mlody

    22.05.2015 09:52

    Inne

    witam właśnie wróciłem z niemiec pracowalem przez tego posrednika i powiem tyle jak chcecie jechac tam i zapier...... jak beduin to prosze bardzo ale nie polecam tej firmy przez pierwszy tydzien mieszkalem w garazu z czego zostalem postracony 50 euro za spanie z grzybami w oknie. w drugim tygodniu zostalem przeniesiony do kamienicy obok i okradany przez osoby trzecie koordynatorka ma w (usunięte przez administratora) wszystkich uwaza sie za dyrektorke a nia nie jest
    ReviewUserIcon
    Marcel

    22.05.2015 12:46

    Inne

    Posłuchaj Janku jak ciebie satysfakjonuje placa 800 euro za 220 godz pracy w miesiacu to twoja sprawa , widoczniej masz bardzo wysokie aspiracje skoro pracujesz w tej firmie tyle lat i ciesza cie takie warunki.Ciekawi mnie tylko czy pracujesz tam łacznie tyle lat czy jak wiekszosc tam pracujacych jedziesz do pracy tylko sezonowo na 2, 3 miesiace w roku i chwala sie ze pracuja w firmie kilka lat hahahahahahah !!!Radze zapoznac sie z realiami jakie panuja w Niemczech , znam duzo agencji , ktore zatrudniaja Polakow i traktuja ich nalezycie nie jak Paternak
    ReviewUserIcon
    pracownik

    25.01.2015 23:01

    Inne

    Człowieku swoja prywatę i zazdrość pierz na swoim podwórku a nie na forum.Na tej stronie mamy się dowiedzieć o firmie pasternak,a nie życiu prywatnym tutejszych pracowników.Z tego co się orientuję to pani Beata i pan Dariusz są wolni,nie właż z buciorami w ich życie prywatne.Nie zauważyłem też,żeby wisialy jej cycki po pempek,wręcz przeciwnie!Pracuję tu już jakiś czas i mogę powiedzieć,że są razem szcześliwi!Myslę,że każdy powinien zacząć od siebie,żeby oceniać innych!Więc moi drodzy zajmicie się sobą!A tak na marginesie,nie miałem jeszcze takiej życiowej szefowej! Życzę powodzenia pani Beato.
    ReviewUserIcon
    9999999999

    25.01.2015 19:02

    Inne

    No wreszcie mamy odwaznych ludzi brawo dla tych co pisza prawde.Moze nadeszla pora na zmiane szewostwa
    ReviewUserIcon
    mieszkanka gunterode

    25.01.2015 15:22

    Inne

    no wreszcie ktoś zaczął pisać co tu się dzieje dokładnie gunterode. Na temat naszej szefowej padłojuż dość ostrych słów no ale niestety prawdziwych, natomiast co do jej kochasia co przychodził z różami w zębach to nasz kierowca. Kierowca który do bardzo często szczególnie w poniedziałki rano nie wygląda na bardzo wypoczętego bardziej po zażyciu dziwnych używek na pewno alkoholu i aż boje się napisać czego jeszcze. Już parę razy było zgłaszane w biurze o kierowcy że jeździ po alkoholu no ale nic to nie dało no bo przecież sypia z szefowa to mu można dużo więcej niż innym. Może kiedyś przeczyta to szefostwo z Hamm i coś z tym zrobi. Boimy się z nim jeździc.
    ReviewUserIcon
    Misiaczek

    25.01.2015 12:06

    Inne

    Panie/Pani "ch*j cie to" podobno na całym świecie wszystkie kobiety starają się o równo uprawnienie. Więc tak krótko zwięźle i na temat Pani B...a nie popuści żadnej okazji, rozumiem wszystko że można pozwolić sobie na rarytasiki za granicą ale nie żeby bzykać się ze wszystkim co się rusza i nie spie*rdala na drzewo. Pani B***a jest osobą która zamieni wszystko na swoją stronę byleby wszyscy byli winni tylko nie ona. Znam ją trochę i wiem co ona potrafi zrobić. "ch*j cie to" teraz posunę się do twojej wypowiedzi dobre w klocki może być dziecko jak układa lego albo jak w wieku półtora roku zrobi kupę do nocnika. Ona poprostu jest osobą która musi zawsze mieć coś w środku, a tak apropo słowo "ch*j" pisze się przez "CH"! Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    ania

    20.01.2015 15:23

    Inne

    do Pracownicy Hamma wstyd mi za was rodakow, kolegow z pracy za to co wypisujecie. Ja pracuje w tej firmie juz kilka lat i nikt mnie jeszcze nie okradl z wyplaty. Nie slyszalam tez o innych , ze ich okradziono. Na swieta dostal kazdy po bombonierce a ci ktorzy sa juz dluzej, premie swiateczna. Inne firmy nie daja nic. A wy piszecie, ze firma jest winna, ze was rece bola przy wigilii ! To idzcie do innej firmy pracowac. Moze beda wam rece masowac przed swietami. Wstyd mi za was!
    ReviewUserIcon
    huj cie to..

    24.01.2015 21:46

    Inne

    jak tak narzekacie na pastrniaka to po (usunięte przez administratora) tu siedzicie....!!!jest firma wyplacalna..a to co robi beata czechowska to jej prywatna sprawa..a jak spala z wami wszystkimi to znaczy ze jest fajna w te klocki...!!!
    ReviewUserIcon
    Pracownicy Hamma

    20.12.2014 17:43

    Inne

    jak można okraść ludzi z wypłat na święta,to trzeba byc świnią lub paste.n.k gm.bh.Mało ci kasy?wstyd,wstyd,szkoda pisać,hamm jakich mało.Wesołych świąt Hammie.Pomyśl przy wigilii o nas biedokach których bolą ręce też przy wigilii.
    ReviewUserIcon
    pasternak

    12.12.2014 16:19

    Inne

    No gdzie są ci ludzie co chwalą pastern.ka.Daję pracę za wyżywienie i nocleg i już nie będzie zeitkonta,także nie będzie o czym pisać.Mieszkania umeblowane.Dojazd busem do pracy za darmo.Proszę Was przyjeżdżajcie bez Was nie istnieję.Już nie będe was okradał,teraz Wam nic nie zapłace bo po co się kłócić o pieniądze.
    ReviewUserIcon
    pasternak

    10.12.2014 16:50

    Inne

    Witam Szukam ludzi co za darmo robią .Będe pierwszy jako firma.Daję nocleg,wyżywienie.Daję materace i prąd za darmo.Dotyczy Polaczków.
    ReviewUserIcon
    Boss

    08.12.2014 23:54

    Inne

    Hi, za malo wom placom, nie pasuje wom zeitkonto, narzekoucie na Hitlerowcow. Zastanowcie sie debile czamu zescie przyjechali wogole do niymiec albo i do ty firmy? Nie pasuje to jedz nazot do polaczkow i bydzie wszystko na kolorowo - a moze cos przeoczylech. Uzaloucie sie nad jednom i tom samom rzeczom a ani jeden z was nic w ti sprawie nie robi. Robiolech u Pasterniaka i na start bylo ok, po czasie bylo za malo € na miesiac wjec poszlech do inny firmy. W czym problem? No cza dodac ze wjekszosc takich jak wy to by nawet zondala by w niymcach skuli was po polsku godac. Normalnie pomalu idziecie mi na jajca z waszim jamrowaniym.
    ReviewUserIcon
    abc

    08.12.2014 17:48

    Inne

    do goscia, ty obrazasz i wyzywasz tu innych a nie przyjdzie ci do glowy, ze to moze ty nie wiesz wszystkiego i nie masz racji. Ja mam np. ubezpieczenie mojego bagazu w czasie podrozy w calej europie - poza miejscem stalego zameldowania w Polsce - (reisegepackversicherung)i ubezpieczone sa tez urzadzenia elektroniczne do lacznej sumy 2300,- €. Place za to 53,- € rocznie, czyli 4,42 € miesiecznie.
    ReviewUserIcon
    abc

    08.12.2014 16:57

    Inne

    kiu - to idz do niemieckiej zawodowki
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.12.2014 17:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    on

    05.12.2014 22:44

    Inne

    wiec dlaczego tam nie pracujesz???

    Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.