opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Pasternak Personal

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 389 ocen
Opinie(674)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(674)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Lokalizacja zakładów pracy
  • .
  • Branże i nasze mocne dziedziny
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Logistyka
  • .
  • FAQ
  • .
  • Pracuj z nami

O firmie

Lokalizacja zakładów pracy

Branże i nasze mocne dziedziny

Produkcja

Logistyka

FAQ

Pracuj z nami

opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hamburg - Pasternak Personal
Onna - Pasternak Personal

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Lünen
  4. /
  5. Opinie o Pasternak Personal

Opinie

Opinie o Pasternak Personal Lünen

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 7
    • 8
    • 9
    • 10
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Pasternak Personal!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Rekenfelder

    08.06.2013 13:27

    Inne

    Taaaa...... Zarobiłaś 600e brutto. Od tego Mareczek odliczył mieszkanie i transport. Ciesz się że nie trafiłaś na wkurzoną Pasternaczkę i nie odpisała Ci paru godzin jak to ona potrafi. Zapraszamy do nas na Rekenfeld. Wyposzczeni koledzy z alkoholem czekają :)
    ReviewUserIcon
    ania

    05.06.2013 17:14

    Inne

    hura !!! jade znow w niedziele do pakowania miesa. Na ostetniej akcji u Pasternaka zarobilam za 8 dni 600 € tj. 2500 zl.!!! Jazda, mieszkanie i kolezanki byly super. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia !
    ReviewUserIcon
    Robol

    21.04.2013 10:06

    Inne

    Z tego co słyszałem to ten kierowca z Greven ma jakąś inną ponoć lepszą robotę i nie żałuje że go zwolnili.A z materacy dalej pożegnali trzech ludzi. Pasternak w Greven się kończy. Szkoda sobie nimi głowę zawracać.
    ReviewUserIcon
    JA

    17.04.2013 17:21

    Inne

    nie wiecie czy Pasternak przyjmuje do pracy. Szukam pilnie roboty i chętnie się zaczepie gdzieś na dłużej
    ReviewUserIcon
    PRACOWNICA !!

    17.04.2013 14:07

    Inne

    Po pierwsze polscy idioci przyjezdzaja podpisujea umowe to najpierw niech ja przeczytaja a nie wypisuja bzdury pasterniak jest dobra firma a jak ktos mysli ze przyjedzie i bedzie pil cpal i imprezowal a do pracy niechodzi to kazdy pracodawca w niemczech wypierdzieli na zbity pysk.
    ReviewUserIcon
    Elcia

    12.04.2013 23:01

    Inne

    Co słychać w Greven. Szukam właśnie roboty razem z meżem. Może pomożecie. Co tam słychać
    ReviewUserIcon
    Niki

    11.04.2013 21:20

    Inne

    Ale ucichło
    ReviewUserIcon
    my

    02.04.2013 07:37

    Inne

    nata - 2013-04-02 07:10:08 daneksaper - 2013-03-28 07:44:49 proszę więcej informacji na temat (usunięte przez administratora)to pilne pracuje w niemieckiej firmie i za jego kursu straciło się 4 tys euroMoże ktoś tobie poda namiary na (usunięte przez administratora),ale jest to facet pozbawiony wszystkich zasad,dobry aktor przed biurem tak jak ten drugi.Obydwaj nie zrobili furrory w firmie,jedynie po nich został smród i kpina.Wesołego po świętach.Cześć.I dobrze się stało że dostali kopa,ale nie wiem czy o tym wiesz że (usunięte przez administratora)tego z Greven przyjaciółka też została zwolniona.Pamiętasz co o niej mówił.świnia.Wiem to z od kogoś kto tam pracuje Już nie są razem ona ponoć zjechała a on został.Do dzieła ha ha
    ReviewUserIcon
    nata

    02.04.2013 07:10

    Inne

    daneksaper - 2013-03-28 07:44:49 proszę więcej informacji na temat RYBY to pilne pracuje w niemieckiej firmie i za jego kursu straciło się 4 tys euroMoże ktoś tobie poda namiary na (usunięte przez administratora),ale jest to facet pozbawiony wszystkich zasad,dobry aktor przed biurem tak jak ten drugi.Obydwaj nie zrobili furrory w firmie,jedynie po nich został smród i kpina.Wesołego po świętach.
    ReviewUserIcon
    Ja

    21.03.2013 09:35

    Inne

    Chyba to nie bzdury. Sama prawda.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nick

    18.03.2013 19:19

    Inne

    Ciekawe za co polecieli
    ReviewUserIcon
    Ab

    18.03.2013 18:11

    Inne

    Rozstali sie z objema cwaniakami, (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    El

    12.02.2013 14:18

    Inne

    Rozumiem że to jest numer Polski
    ReviewUserIcon
    Justyna

    12.02.2013 11:28

    Inne

    (usunięte przez administratora) Silesia Personal, tam się dowiesz wszystkiego...

    Kontakt - Pasternak Personal

    Lünen

    ReviewUserIcon
    El

    12.02.2013 09:33

    Inne

    Wszystko ładnie i pięknie ale jak się tam załapać. Może jakieś namiary na biuro czy coś w tym stylu
    ReviewUserIcon
    Znajomy

    11.02.2013 19:16

    Inne

    Firma Super Robota też.Do tego jak będziesz mieszkać w Willi Pasternak (Reckenfeld) to sobie dobrze dodatkowo możesz poużywać.Większość dziewczyn z tego przybytku daje bez opamiętania ( nie wszystkie heheh ale przeważnie tylko na weekend ) .Tak że jak ktoś szuka mocnych wrażeń wraz z relaksem to zapraszamy . Herzlich Willkomen.
    ReviewUserIcon
    El

    09.02.2013 11:38

    Inne

    Kierowca mnie nie interesuje. Jak już to jego przyjaciółka pod warunkiem że jakaś ciekawa. Możesz podać mi numer?
    ReviewUserIcon
    n

    09.02.2013 09:37

    Inne

    Skoro wiesz,ze w Greven sa przyjecia to patrz na Silesia Raciborz tam jest numer tel.I zadzwon sobie,albo podam ci numer do kierowcy ha ha on ma uklady to ci zalatwi i nie tylko to ha ha.Nie martw sie umie manipulowac ludzmi wiec nikt sie o niczym nie dowie,nawet jego przyjaciolka.
    ReviewUserIcon
    El

    08.02.2013 13:46

    Inne

    Do kierowcy? Broń boże. Poszukuję pracy. Słyszałam że w Greven przyjmowali to może i mnie by przyjęli, tylko nie mam kontaktu
    ReviewUserIcon
    n

    08.02.2013 12:54

    Inne

    A co,potrzebujesz kontakt do naszego kierowcy=musisz w kolejce poczekac do niego ha ha ha ha.Ma pelny kalendarz,moze gdzies cie upcha.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Pasternak Personal?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    El

    07.02.2013 09:56

    Inne

    I jak z kontaktem dacie jakies namiary
    ReviewUserIcon
    El

    02.02.2013 16:05

    Inne

    A nie wiecie jak mozna sie dostac do was do pracy. Moze rzucicie jakis kontakt
    ReviewUserIcon
    duza..................

    01.02.2013 19:29

    Inne

    Do Ali//ale po co takie pisanie,wiemy jaki jest nic to nie zmieni.Sam powinien dostrzec swoie bledy.Forum czytaja ci ktorzy chca do nas do pracy przyjechac,wiec niech nie czytaja jacy ludzie tutaj sa.
    ReviewUserIcon
    Ali

    01.02.2013 19:14

    Inne

    A może to o tobie pisza. Jak ci prawda przeszkadza to tu nie zagladaj. Wez sie sama do roboty
    ReviewUserIcon
    duza...................

    01.02.2013 13:49

    Inne

    Zajmijcie sie praca a nie innymi,Co was obchodzi co robia inni...ale coz taka jest nasza wada Polakow.
    ReviewUserIcon
    Ali

    30.01.2013 09:26

    Inne

    Najlepsze jest to że biuro albo nie widzi co on robi albo w biurku ma kogoś no oczywiście oprócz tego że dobrze donosi
    ReviewUserIcon
    nowa

    30.01.2013 08:00

    Inne

    Zgadzam sie z opiniami jak wyzej.Wiem tez gdzie bywa i co robi nasz kierowca,ale dla dobra kogos nie napisze tego.On gdy to bedzie czytal sam sie kapnie kogo i co mam na mysli i jakie bledy popelnia.Zrozumie to jak straci wszystko/do kierowcy z Grevenchlopie,otworz oczy i nie zgrywaj cwaniaka bo takim zachowaniem,opinia daleko nie zajdziesz.
    ReviewUserIcon
    n

    29.01.2013 08:24

    Inne

    Sami sobie dobieraja w biurze takich ludzi jak tutaj sie o nich pisze.Gdyby byl w porzadku,do ludzi i samego siebie nie bylo by tych wpisow.Ktos napisal,,upadek uczy,,(usunięte przez administratora),ktory patrzy tylko na siebie nic juz nie nauczy nawet upadek,

    Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.