Pasternak Personal

Hamm

Opinie o Pasternak Personal

krzysiek i mira

witam was .PASTERNAK dotarl tez do miasta Magdeburga.Pracuje tam 3 polakow ,za kazdym razem jest ten sam problem.BARBARA i jej parter Podejrzewam ze to jedna osoba o imieniach Donata BEATA i barbara. Jezdzi dacziom?Czy moze ktos potwierdzic? A PANI pasternak jest polka jest po 30 i udaje ze nie rozumie polskiego ma na imie Jowita

Kasia

KATASTROFA!!! Nikomu nie polecam tej agencji pracowałam tam około 2 miesiące. Po czym po zakończonej pracy, nie dostałam ostatniej wypłaty, za kilkanaście dni urlopu wypłacono mi jakieś grosze. O świadectwo pracy można się prosić tygodniami a jak wiadomo w Polsce bez tego nie da się zarejestrować w UP. Praca była super, ale agencja to porażka- na każdym kroku jeden wielki problem... Nawet z normalnym pójściem do lekarza co tak naprawde nam sie należy bo pobierają co miesiąc za ubezpieczenie.

Amigo

Najlepszy w rej firmie jest jskuuuza czyli Dariusz jsrosinski haha hahaha beka z gościa jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Amigo też jest dobry xD

Abc

Agencja pośrednictwa pracy"Pasternak" nie jest godna ta" firma" by nazwać duża literą traktują człowieka jak robola zaczynając od koordynatorki donaty t p.renata (psiapsiolki) tymi imionami można rzucać po całym bloku Bergkamen. Wymyslil sobie zjeby cejkonto co to ma być... Jadąc do pracy tzw regały masz przepracowane 7,5 - 8 godzin a nie ma cię w domu po 12 - 15 godzin już jest za frre , za mieszkanie się płaci krocie by za ścianą wysłuchiwać jaki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy bełtaja szczaja pod siebie, 100/1 to same podpierdalacze wchodzą koordynatorce w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez wazeliny ( Magda , Hubert ,Mariola , Bozenka) i wiele wiele takich imion. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych tą pracą !!!

Kuchnia

Byłem w rzeźni na convinensie. Cielismy z chłopakami karkówke. Kasa większa niż "normalni" pracownicy, ale i tak szału nie było. Koordynatorzy Beata i Rajmund to jakaś kpina. Szkoda, że nie można wiązanki jakiejś puścić bo chętnie bym się odwdzięczył za ten syf w którym mieszkałem. Jak robiłem pranie to tynk ze ścian leciał.. Koszmar. Jedyne co to o dziwo uczciwie wypłacone pieniądze (choć i tak mizerne), ale na czas. Poza tym fajne miasteczko, gdyby nie warunki mieszkalne, cajt konto i słaba płaca od biedy można by się tam przemęczyć w tym syfie.. Pozdrawiam

ziutek z bończy

Hej,nikt do tego bagna nie chce jechać,od 8-śmiu miesięcy kłamczucha i fałszywa naganiaczka donattt nie może znaleść spawaczy, słabo makaron nawija na uszy i obiecuję swą pomoc we wszystkim,no i oczywiśćie zarobki kolosalne. Ludzie chyba już zrozumieli co pazerniak sobą reprezentuje,na tą padlinę brakuje słów żeby to opisać...

ruki cuki

Hej. Przestrzegam wszystkich przed tą agencją pracy-obozem pracy.Ludzie nie słuchajcie co mówią wam w biurach w Polsce,tu na miejscu jest co innego stawka leci w dół i w niczym nie pomagaja,jak dzwonisz to traktują cię jak intruza albo śmiecia,jedną z najgorszych koordynatorek-oszustek jest donatat z lunen.

maciag
@Maciag 06.08.2017 14:32
Serdecznie zapraszamy do Kaufland Heiligenstadt bardzo fajny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Opierdo,,,,la Cie ze w...

Serdecznie zapraszamy do KZ Kaufland Heiligenstadt gdzie gebelsowki rezim potrzebuje polskiej wodki i papierosow.Johanes schwul.

Johannes
@maciag 06.08.2017 14:49
Jezeli Kaufland Keiligenstadt ( usunięte przez administratora ),to moze jest KZ.Tez usuniecie?obaczymy...

Arbeit Lager Kaufland Heiligenstadt.

Jeden z dziesieciu

Nie warto zawracać sobie głowy ;) a do busów wchodzić to aż strach wala się po busach (strach pomyslec co te busy jeszcze nie przeszly )to tak jest jak małolaty (ruda i spola) nie maja gdzie iść a busy stoją otwarte.. To fakt dziewczyna zdradza chlopaka tamtem zwiazki rozbija i tak w kolko śmiech na sali.. Mowie tu o heilbad pozdro ruda

były pracownik

Witam,banda oszustów Pazerniak zmieniła swoją lokalizacje do Lünen,na wszystkich portalach pracy szukają spawaczy do Hagen,przestrzegam wszystkich kto chce jechać do tej pracy:praca jest na dwie zmiany,jest tu akord,to co obiecują w polsce chodzi o stawkę po przyjezdzie do niemiec stawka spada,w niczym nie pomogą jesli chodzi o urlop,lekarz czy kindergeld,w mieszkaniu co oferują karaluchy,grzyb i brak szyby w kuchni-opisuję to co widziałem bo pracowałem tam krótki okres i uciekłem bo oszukiwali na wypłacie.Przestrzegam też przed Panią koordynator-dwulicowa osoba i bardzo fałszywa donatat.

Pracus
@były pracownik 28.06.2017 15:33

Masz racje ja tez tam bylem syf syf i jeszcze raz syf

pracus
@Pracus 29.06.2017 20:19
Masz racje ja tez tam bylem syf syf i jeszcze raz syf

Kiedys niemcy mieli obozy w polsce ,teraz Maja w niemczech a wiesniaki z polski sami sie tam pchaja a potem nazekaja.polacy to narod konfidentow co za pare euro obrabiaja lachy niemcom.[Patrz Tusk]Pijaki,zlodziejaszki.Panie ktore zostawily rodziny a w niemczech kopuluja jak kroliki.Panowie tez kopuluja jak kroliki a na wekend do rodziny jada.Na kontrakcie zycie jak bajka,wodka sie leje, konkubina szaleje.Bez jednego wystrzalu niemcy Maja wiesniakow ktorzy za pol darmo pracuja i sa zadowoleni.

Naiwny

Praca kufland spoko. Wyplata hahahahahahahhahaah nawet 900 euro nie zarobisz.

Andre

Witam pracowal ktos z was w Berlinie.Praca w kauflandzie na magazynie.komisjonowanie.Nie dawno przyjechalem do pracy i chcialem sie dowiedziec jakie sa wasze opinie.

cdf

Sobotni tekst.Wlaczyc tasmy bo ludzie do Polski jada.Ludziem nie jestes bo jestes parobkiem.Do polski do rodziny do zony?przeciez Zone zdradzasz tutaj ,masz gdzies swoje dzieci,bo tutaj masz zastepcza Zone z ktora gotujesz ,spisz.Zony kontraktowe i mezowie kontraktowi jest wpisane do kontraktu.Zaklamanie jest totalne.Jezeli slyszysz parobka co dzwoni do rodziny i mowi kocham cie a tu obok siedzi ona,lub ona ktora dzwoni do meza i mowi kocham cie jak tam dzieci?a obok siedzi on.

martini

a co powiecie o piekarni w bonen ? jak wyglądaja kwatery i właśnie co z tymi niedzielmi ?

wiktorr

prawda to, że każa pracować nawet w niedziele ?

były pracownik

Ten cały Pasternak to jest kpina i żenada.Po przyjezdzie meldują ludzi kiedy chcą i gdzie chcą,wstawiają klasę podatkową jaka im pasuje,niby jesteś ubezpieczony ale nie masz karty ubezpieczeniowej-broń boże nie możesz iść do lekarza bo od razu jesteś wróg nr 1 i mogą cię skreślić i odesłać do domu.Nie można też dużo mówić z koordynatorkami a w szczegółnosći wyrażać swoich opinii.Przestrzegam ku przestrodze przed kobietą z miejscowośći Hamm-jest nieobliczalna w stosunku do ludzi to d o n a t a t.Ludzie nie przyjeżdzajcie do tego syfu.

GOSIA
@sylwester 18.05.2017 17:56
Bo mam jechac w niedziele do Bergkamen i osobe do kontaktu mam pania Donate .

JAK TAM JEST ? WARTO ? TEZ MAM JECHAC

dawny pracownik
@GOSIA 11.07.2017 22:23
JAK TAM JEST ? WARTO ? TEZ MAM JECHAC

Witaj,to dno i wodorosty pod każdym względem-jedna z najgorszych agencji w okolicy,jeśli masz pracę w Polsce to nie jedz.Pozdrawiam.

sylwester

Powiedzcie a jak praca przy pakowaniu bułek Bönen

Marek

ktoś pytał i inne agencje../spróbujcie pzez easy personal, to dopiero was wydymają:) Właśnie zwolniło się około połowy kadry...wypłata 840e :DD o warunkach i pseudokordynatorach szkoda pisać

botti franko

Witam,prawdę pisze mój poprzednik.Jeśli ktoś ma stałą pracę w Polsce to niech tu nie jedzie,a to co oferują w biurze w Polsce zwłaszcza jeśli chodzi o kasę to nigdy takiej tu nie zarobicie pracując w tym burdelu-to nie jest normalana agencja pracy.Pracowałem dla nich kilka miesięcy,tam gdzie mieszkałem to łóżka piętrowe jak w koszarach wojskowych,syf w pokojach,żyrandole wiszą na kablach,w kuchni szyby brakowało,z zewnątrz była roleta-pani zwanej tylko koordynator nie można było się doprosić żeby ktoś przyszedł i to naprawił.Jeśli ktoś przyjedzie tu bez znajomosci języka to na wstępie zostanie oszukany-najgorszy kłamca z jakim miałem do czynienia to P.(usunięte przez administratora)-proszę szczególnie uważać na tą kobietę jesli ktoś będzie desperatem i tu przyjedzie.

Zonk

A inne agencje? Czy z innych agencji kudzie pracujacy tam maja lepiej czy wszyscy maja kiepskie warunki?

Mark

Jak w tej chwili wyglada praca przy pakowaniu mięsa? Pracy jest duzo? Czy faktycznie podpisujac umowe na pol roku faktycznie ma tyle czasu jest praca? Prosze o wszelkie informacje...zarobki,warunki mieszkaniowe i wszelkie koszty...Proszę tylko o powazne wypowiedzi konkretnych ludzi ktorzy tam pracuja lub pracowali...

Mark
@Mark 07.05.2017 23:12
Heilbad

....w Kazdym razie chodzi o pracy przy pakowaniu mięsa na Kauflandzie...

Powiem
@Mark 07.05.2017 23:15
....w Kazdym razie chodzi o pracy przy pakowaniu mięsa na Kauflandzie...

Poczytaj sobie ostanie opinie. Beata i Rajmund są koordynatorzy. okropnie tam jest.

wiesio

jak z pracą w heligenstad? i jak wygladaja kwatery ???

Tomek
@wiesio 06.05.2017 17:34
jak z pracą w heligenstad? i jak wygladaja kwatery ???

Nie pytaj lepiej

Marcin

Znajomy
@Marcin 02.05.2017 23:03
Myślałem na początku że pani Beata jest świetna w tym co robi. Ale zgodzę się z przedmówcami że się grubo myliłem....

Bo pani Beata jest dobra tylko w rozwalaniu zwoskuw. A puzniej ich zdradzaniu. Taka kobieta nigdy się nie zmieni. Wiem co piszę bo znam Beatę od dawna. I dużo widzalam naco ta kobieta jest zdolna. Ona szuka naiwnych frajerów którzy wiezom tylko jej. Bo żaden facet normalny,nigdy niebyl by zniom.

kolo

Witam,one wszystkie siebie warte te koordynatorki,mam do czynienia z Pania Donatą,jest wiecznie zapracowana,nigdy nie ma czasu,cały czas kłamie a jesli prosisz o urlop to wstawia bezpłatny.Najważniejsze dla niej żebyś tylko w soboty chodził i konto zeit plus zbierał i nie można też jej żadnych sprzeciwów robić.Ostrzegam wszystkich przed tą fałszywą kobietą.

Hamm
@kolo 25.04.2017 15:41

to chyba nie poznałes pani Jessiki. ona była inna. naprawdę była bardzo miłą i uprzejmą koordynatorką.

DOrtmund

Jessica zostawiła nas tutaj na kuflandzie z Jolą. Jola to straszna. u niej nie można wziąć urlopu na święta. ale sama ta stara pojechała sobie do polski na odwiedziny. no tak ta gwiadzka myśli ze my nie mamy rodziny. my jestesmy smiec. Poza tym nie wypłaca premje. jeśli się upomniusz to od razu nerwy dostaje i zaczyna ryczec. co są pie... baba. nawet wyzywa ludzi 'ty głupi..ty głuchy... -Jak Jessica była to ona nas traktowała normalnie. miałeś problemy to ona ci pomogła. u urlopem nie było problem załatwić bo ona znała się na pracy i stanowiska koordynatora. Jola to nic nie potrafi. dlatego ona tak brzydko się odezwie do ciebie. żebyś nie poczuł że ona nie zna się na prawie niemieckim.

Magazyn

Świeta racja Jessica była najlepsza ,niestety już jej nie ma walczyła o ludzie nie to co Beata i Rajmund , Takie przesłanie do was bądżcie dla ludzi to ludzie wam odpłacą tym samym.Pracuje juz jakiś czas na magazynie co mi się nie podoba to że jest taka sama stawka jak na innych działach a powinna byc wyższa pracujemy w zimnie gdzie mrozowe?? Poznałem ludzi którzy pracują aktualnie zemną i juz nie pracuja ze starej gwardii ludzie po pare lat robili a szanowni koordynatorzy Beatka i Rajmund rzucali ich po różnych działach jak psów .Ludzie gdzie tu polityka , tak szanowani są własnie ludzie w pasternaku w Heligan w KAUFLANDZIE , nie dziwi sie że ludzie od was uciekają , kochacie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w konfidentów ? czy szanujecie uczcciwych ,rzetelnych pracowników ktorzy długo dla was pracują ,nigdzie się z takim plewem nie spotkałem , nie polecam nikomu tej agencji 920euro na magazyn to śmiech na sali , tym bardziej dla pracowników którzy robią rok.Omijajcie ludzie szerokim łukiem ten plebs

Zuzanna

@Marcinkiedy miała miejsce sytuacja, o której wspominasz? Czy wtedy firma znalazła dla Ciebie pracę w nowej firmie??

Marcin

Firma Pasterniak Personal zaczęła już nawet działać w Berlinie, niestety naciołem się na nich więc pisze ku przestrodze innym omijajcie ich zdaleka. Babka kazała się spotkać na parkingu przed Kauflandem było nas tam 8 osób kilku z berlina a pozostali z polski przyjechali niektórych to z takzwanej ulicy pozabierali kogo popadnie i przywiozła umowy które były podpisywane na tzw. kolanie w samochodzie na szybkiego to już dla mnie było dziwne i podejrzane żadna normalna firma tak nie robi, umów odrazy nie dostaliśmy do ręki i minoł tydzień i nadal nie dostałem niby pocztą wyślą, no i po podpisaniu poszliśmy robić wszystko normalnie w środku było pokazali co robić i robiliśmy, popołudniu już tak roboty nie było bo wyrobiliśmy wszystkie zamówienia i tak było codziennie i pracownicy niemieccy się wkurzali że nas zatrudnili no i przez nas nie mają roboty i słyszałem jak gadali że jesteśmy scheise polen i że zabieramy im robote przyszedł koniec tygodnia kazali zostać dużej w robocie bo było więcej zamówień a jak skończyliśmy to dostaliśmy na parkingu wymówienia że niby za słabo znamy niemiecki, a mi się wydaje że niemcy się poskarżyli że zabieramy im robote to dlatego. OMIJAJCIE ICH ZDALEKA POROBICIE CHWILE I ZARAZ WAS ZWOLNIĄ.

Rałał

Ja pokrótce dodam od siebie grosz ,wszystko się zgadza z przedmówcami ,dodać by należało że w Heligen nie powinno mieć miejsca dawać takich koordynatorów jak pani Beata i Rajmund nie nadają się wogólen na te stanowiska nie umieją zadbać o pracowników i wyręczają się innymi ludżmi nawet jeśli chodzi o przejazdy do pracy .Istotna rzeczą jaka jest jeszcze taka że nie szaanuja wogóle starych pracowników i dlatego im uciekają traktują ich jak świeżaków a tak nie powinno być ,osoby które robia ponad rok powinny mieć jakąś większą kasę niż ci nowi przybyli bo nie ma wówczas motywacji do pracy . Jednym słowem podsumowując prace w Kauflandzie w Heligen Heligenstadt agencja pasternak to dno , mała ilość godzin ,częste rzucanie po innych działach ,małe pieniądze , osoby umieszkane są w pokojach jak w kryminale łóżka piętrowe po 5-6osób a potem wyrzucane spowrotem do Polski , tzw łapanka na akcje 1-3tygodnie . Negatywne odczucia mam co do tej agencji ich pośrednik z Polski to : D & D Personal z Polski obiecują ci złote góry przyjedziesz okazuje sie co innego stawka jak i godziny pracy diametralnie spadają , dobrze że ja robię już na kontrakcie także mam to gdzieś. D & D Personal w Polsce pośrednik Pasternak w Niemczech Omijajcie szerokimi krokami ,chyba że chcecie się zadłużyć. Były pracownik Pasternaka ,Rafał.

do rafal
@Rałał 01.04.2017 15:54

Wystarczy isc do Arbeitsamt w danym miescie ,opowiedziec co sie dzieje,w jakich warunkach sie mieszka.Bardzo szybko zrobia porzadek,Najwazniejsze to zglaszac.Pisananiem tutaj nie odzyskacie pieniedzy,nie polepszycie warunkow mieszkaniowych,nie zagwarantujecie sobie osmiu godzin pracy.Przez Arbeitsamt zalatwicie wszystko.Nie bac sie ludzie.

@Rałał 01.04.2017 15:54

Dokładnie Heligenstadt omijać łukiem .inne sztele ok. Po prostu koordynatorzy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

franek b.

Witam Wszystkich,pracowałem dla tej agencji pół roku,to co oni robią z ludzmi to przechodzi ludzkie pojęcie.Po przyjechaniu do Niemiec przed podpisaniem umowy stawka zmalała,w Polsce Pani z biura mówiła o innej stawce za godzinę,po małej interwencji Pani koordynator jednak może dać ta stawkę,klasę podatkową wstawili dla kawalera nr 1,choć jestem żonaty,na umowie było zagwarantowane co miesiąć płacone za 151 godz.tyle zapłacili za 1mies.pracy pózniej płacili jak im się podobało bo reszta godzin szła na tzw.zeitausgleich plus-caj konto(zamrożone godziny) o których dowiadujesz się na miejscu.Pani koordynator dwu licowa osoba,fałszywa na każdym kroku,w żadnym wypadku nie możesz do niej dzwonić i liczyć na jakąś pomoc bo ona zawsze jest zajęta i ciężko pracuje-co do wystawienia dokumentów to też oszukują robisz taką robotę a świadectwo możesz dostać z całkiem innym zawodem.Pani księgowa bardzo często nie używa kalkulatora,więc jej naliczenia na fiszkach są takie jak sobie wpisze.Nie polecam nikomu tej bandy oszustów-zwanej tylko agencją pracy,pracowałem już w róznych miejscach przez agencje ale ta tylko żeruje na ludziach jak pasożyt.

franek
@franek b. 29.03.2017 14:06

zwoza juz kogo sie da starcow,malolatow aby sztuka.upychaja ile sie da mieszkaniach na lozkach pietrowyh jak wiezniow w obozach.a po swietach wielkanocnych z marna wyplata lub tez bez...pa pa.z dnia na dzien.

KaROLINA

Ludzie omijacie szerokim łukiem ta agencje ,tyle co się napatrzyłam będąc tam to szok rzucaja ludzi gdzie chcą na jaki dział to nie wiesz gdzie i jak ,ludzie są dyskryminowani ,liczą się tylko lizusy i podpierdalacze nic wiecej mowa tu o pracy w Heligen Heligenstadt u pani Beaty i szanownego Rajmunda co w oczy nigdy ci prawdy nie powiedzą umieszczają ludzi w pokojach 6 osobowych tzw na świnkach nie liczy sie godność człowieka tylko hajs ,jak najwięcej ubić ludzi w klatce żeby hajs za chate był. Jeżeli chodzi o prace nigdy nie wiesz gdzie trafisz nie ma godzin .Dają cię na różne działy na których godzin nie ma , wypłaty mizerne jak na Niemcy, jeśli chcesz iść do lekarza robią problemy ,juz możesz liczyć żeby się pakować i wracać do Polski. Większość ludzi im uciekła do firmy Garant w której są lepsze warunki mieszkalne i lepszy hajs, mieszkałam z ludżmi z różnych działów convinens.caslerr ,magazyn , poznałam ludzi i ich opinie więc nie wyssałam tego z palca ,dobrze wspominam 3 chłopaków z magazynu co już nie pracują tam zawsze im mówiłam żeby tam nie zostawali bo nie ma sensu ,poza tym w Grudniu 2016 zostałam z chłopakiem przeniesiona na inna sztele czyli inny zakład tak samo godzin nie miałam z chłopakiem ,teraz pracuje w Holandii i tego nie żałuje dobrze wspominam tylko paru chłopaków z charakterem z magazynu inni to przydupasy biura co na każdym kroku podpitalają donosiciele . Minusy: 1. Mało godzin ,częste wolne dni na tygodniu o tym mowy nie ma przez telefon z Polski 2. Dużo podpitalaczy ,donosicieli 3. Licza się tylko układy 4. Faworyzacja pracowników dużo widziałam jak chłopcy po 2 lata robili jak ich rzucali po różnych działach a młodych zostawiali na działąch 5. Mizerne wypłaty 6. Duża dwulicowość i zakłamanie ze strony biura Także podsumowując prace tam w pasternak nie polecam chyba że ktoś lubi się wkurzać .pozdrawiam tych co byli i nie życze nikomu takiej patoli jak tam jest.

Prawda
@KaROLINA 22.03.2017 18:35

Ludzie uciekają do firmie Garant bo tam Pani Djesika pracuję. ona była najlepsza koordynatorka w firmie Pasternak. odeszła bo już było jej za ciężko walczyć dla pracowników. Rajmund i Beata to koordynatorzy do ******

asd

nie polecam

BYŁY

ODRADZAM PRACĘ W KAUFLANDZIE PRZY ZBIERANIU SKRZYNEK Z MIĘSEM NA SKANERZE I MIESZKANIA NA ULICY FRIEDRICH GERNER RING 10 ADELSHEIM PONIEWAŻ BARDZO NIEBEZPIECZNA ULICA I LUDZIE JAK KOMUŚ JEST ŻYCIE NIE MIŁE NIECH JEDZIE JAK KTOŚ CHCE DOSTAĆ Z BEJSBOLA LUB KOSE W BRZUCH TO NIECH JEDZIE

quentin

wybieram się do pracy na chłodnie w dortmund ma ktoś jakieś informacje jak tam sytuacja wygląda ??

CIUN

witam, Praca w zakładzie z branży mięsnej znajdującym się w miejscowości Möckmühl/rejon Heilbronn. Praca polega na obsłudze skanera przy zbieraniu zamówień, wyszukiwaniu produktów na półkach, Z firmy D&D Personal Sp. z o.o. w opolu, Czy ktoś już był w podobnej pracy lub tam pracuje lub Pracował ktoś z tej firmy interesuje mnie czy placa i warunki mieszkalne

Gerwazy

Stanowczo odradzam prace u tych ludzi syf kurestwo i pijaństwo. Praca na piekarni w bonen w temperaturze 100 stopni ludzie przywracają się z wycieczenia a żeby tego było mało pracują tam Rumuni czarni jak smola którzy obmacuja pracowników po genitaliach. Poniewieranie na porządku dziennym traktowanie ludzi jak śmieci. Kierowca który wozi ludzi do pracy non stop pijany a samochód którym jeżdżą pozostawia wiele do życzenia. Brak swiatel w nocy swiecilismy telefonami żeby widzieć coś na drodze. Kiedyś potracilismy człowieka był czarnej karnacji i nie było go widać. Trzymajcie się z daleka od nich.

abc
@Gerwazy 27.01.2017 20:43

Takich glupot jak ty piszesz jeszcze nigdy nie czytalem. Pracuje tam juz 5 lat ale nawet w lecie w najwiekszy upal nie bylo za cieplo bo maja klimatyzacje w calej piekarni. Pozatym Rumunia lezy w europie a nie w afryce i nie ma tam czarnych ludzi. Pracowalem dla firmy Pasternak na magazynach, w piekarni, fabryce lodów i przy pakowaniu miesa ale nigdy nie bylo ani czarnych ani arabów bo takich nie zatrudniaja. Maja tylko Polków, Niemców i Wegrów. Czyli wszystko co piszesz to wymysly.

Ja
@Gerwazy 27.01.2017 20:43

Co za głupota pracuje na piekarni są klimatyzatory .nikt nikogo nie maca .Niemcy bardziej nas szanują jak Polacy co tu po 10 lat pracują..pracują Rosjanie Turcy Polacy niemcy włosi. Arab nie pracuje a i są czarni ale to Francuzi z Francji. Skąd te wymysly .

Pozdrawiam

Wali czym, on jest taki tusty że ledwo się rusza. A ty mówisz o waleniu. Miała takiego fajnego męża to sobe polepszyła. On do niczego się nie nadaje.

FROZEN

Co tam słychać na Wback ?

skywalker

siema a jak z pracą w dortmund? ktos sie orientuje jak sytuacja wyglada ?

Opaa
@skywalker 10.01.2017 15:34
siema a jak z pracą w dortmund? ktos sie orientuje jak sytuacja wyglada ?

Nie polecam

jo

Mosz recht. Do 2011 r. robiyli u Pasternaka yno Ślonzoki z podwujnym obywatelstwem i byl spokój i zoden nie narzykol. Oni robiom w firmie do dzisiej albo przeszli do klijentów od Pasternaka. Majom swoje mieszkania a niektórzy wybudowali domy na Ślonsku i som zadowoleni. A te glupki z centralnej i wschodniej Polski narzekajom tu na to, ze mieszkaja z pijakami w zasyfialych i nie posprzatanych mieszkaniach i nie merkujom, ze pisza o sobie. Przeca firma nie przyjezdrza i nie marasi im mieszkań ani nie stawio w kuchni 20 pustych flaszek po gorzole.

kot

Sa wachania w zapotrzebowaniu na Personel itd....Czyli jak to sobie wyobrazasz?Ze kazdego przyjetego ,masz prawo wyrzucic po dwoch dniach ,jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niema zamowien.Czyli nie liczy sie kto przyjechal ,tylko numer identyfikacji pod ktorym zostal sam dobrowolnie przyjety do obozu pracy .Gdzie nie ma zadnych przestzeganych praw pracy .praw bezpieczenstwa pracy,przestrzegania godzin pracy.smrod,brud.i wtakich warunkach produkuje sie jedzenie dla narodu niemieckiego.smirdzace.pakuje sie w marynaty ,lub zwroty ,jeszcze raz trafiaja po dacie waznosci do produkcji.stare przymrozone mieso idzie na mielone.ale jakosc.Tak sie dzieje w kaulandzie

Krzys

Mialem tasama sytuacje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie polecam.

polskie buraki
@sw 08.01.2017 05:53
Kto chce stracic pieniadze ,zdrowie swoj cenny czas oraz po raz pierwszy zobaczyc na wlasne oczy kim jest polak dla polaka w ni...

Ha.Ha.a itak wiesniaki sie wkrecaja w tylek niemieckim wiesnikoam.Kurna co za pejebany narod te poloki,sie dziwia ze caly swiat ich nie lubi,Najgorszy lump na swiecie ma wiecej szacunku do siebie niz poloczki.bez zebne lalki i zapijaczone adoratory,ale pasat w TDI na wsi to lans.I antena 3metrowa CB.

Ryba
@sw 08.01.2017 05:53

Wiem o czym piszesz.KAUFLAND

Wuja

Masakra czlowiek robi non stop zero zwolniej unikania wolnych a jak zachoruje to odrazu zwalniaja

do wuja
@Wuja 04.01.2017 17:24

Jak sie nie czyta co ludzie ktorzy juz pracowali pisza,zeby dac sobie spokoj z dana Firma i tam nie jachac.A jedzie sie ,bo sie mysli ze setki ludzi klamia ,to tak pozniej jest,ze potem sie pisze ze ludzie mieli racje.Dlaczego Polacy?Bo to najglupszy narod,bedzie robil za darmo i jeszcze kablowal do niemcow na swoich.Kto sciaga ludzi do pracy ?niemcy?nie to sa polskie firmy ,ktore kazdego zatrudnionego traktuja jak ofiare ktora trzeba okrasc,wydojc z pieniedzy,zwolnic.

ptz

a ta co nonstop lazi poosiedlu do wszystich i szuka by jej polali lub dali zajarac,ajak sie nachleje to sie sama rozbiera ,tez element na ta cyganka mowia,ale to juz degenerat baba.

Ja

Nie mozesz twierdzić, ze to praca sezonowa od kwietnia do lipca. Sa wachania w zapotrzebowaniu na personel w zalezności od wielkości zamówień ale to robi ok. 10 ~ 15 % . Wyrównujemy to nadgodzinami w w czasie wielkich zamówień, tak ze średnia czasu pracy pasuje. Wiekszość z nas pracuje juz tu ponad 2,3 lata tak ze nie mozna mówić o pracy sezonowej. Sa tez tacy którzy przyjezdrzaja kilka razy w roku na miesiac lub dwa aby sobie dorabić bo w Polsce maja gospodarstwo albo jakiś interes.

Wigilia

Aja bym wolala juz byc na kontrakcie bo takie swieta rujnuja nasze zycie kontraktowe,musisz siedziec na wigilii z rodzina ,a i tak myslisz ile godzin jeszcze do wyjazdu aby uciec,albo strach by kontrakowy maz nie napisal czasami,bo na kontrakcie jest zycie ,picie i Love do bolu,partnerzy i partnerki zmieniane jak rekawiczki,Tzw,Swingerkontrakt.

Świątecznie
@Wigilia 25.12.2016 14:21

Ale jest spokój jak niema tej Beatki Cz nicht nie rządzi ludźmi. I tego Darusa nietrzeba wochac smrodu alkochol odniego.

kdp
@Wigilia 25.12.2016 14:21

pusia za flaszeczke i ziolo zrobi wszystko ,jest jak grypa,kazdy ja mial.

lkii

Jakieś informacje na temat zakładu w w lubecke

stuku puku,cienkie sciany

Brygadzistka pasternaka S.G. z pracownikiem gruchaja na pokoju na stubenstr az milo,golabeczki

ja

Zajmujcie sie nareszcie waszym zyciem a nie obsmarowujcie innych. Nasze kobiety sa takie jakie sa ; jedne daja a inne nie, tak jak wszedzie. Ma firma Pasternak Personal przyjmować tylko kobiety z zaświadczeniem ze spowiedzi potwierdzone przez ksiedza albo zakladać im pasy cnoty ?

do normalna
@normalna 10.12.2016 19:05
Bronisz ich bo jestes taka sama? W Polsce maz albo zona rodzina a tu dawanie tylka na okraglo albo latanie za tymi co sie puszc...

szczera Prawda,kopulacja jak kroliki,a do meza lub zony w polsce przez Telefon kocham cie,Only you..zaklamanie na maksa.przychodzi piatek ,i jada takie do rodzin do dzieci,a tu w tygodniu rusza sie kazdy z kazda i kazda z kazdym,,malzenstwa kontraktowe.bercik z mazenka kilka lat ,,a jak slawus zasnal pijany to i sie slawusiowa zonke obracalo.

Normalny
@ja 10.12.2016 14:38

Co prawda boli

Dominik Krach

Lubie was polskie daunnny,ja nic nie robie a przywozicie fajeczki,wodeczke,co zechce to mam,mam niebieski czepek ,kto wiecej przywiezie ten ma piatek,lub poniedzialek wolny.Jestem zwyklym chamem ,a wy i tak wozicie i w tylek mi wchodzicie.najglupszy narod na swiecie Polacy.

Dobre

Pasternak Story.Na kaauflant charty poprzyjezdzaly, malo co tasmy niepoobgryzaly,przyjezdzaly prezenty dla Dominika niemieckiej menty.Mysleli ze swiat zawojuja ,a teraz pomalu wszystkie choruja.Lazili .chodzili o wiecej roboty sie prosili.Teraz przychodzi wolna sobota,a tu minus i sobota do robota.Pod Pasternakiem charty pracowaly a pod kauflantem tylko by toalety odwiedzali,no i troszke z szafki gumijagod popijali.Dominika uprosili i Charta po szkole specjalnej sciagnyli,ten tam cyrki odwala .za wszystkich zapitala.Moral jest krotki .Jaki te polaczki Maja rozum krotki.

Zostaw opinię o Pasternak Personal - Hamm

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pasternak Personal