Pasternak Personal

2.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pasternak Personal

Aktualność
Serdecznie witamy użytkowników serwisu gowork.pl.

Jesteśmy tu dla osób poszukujących informacji o firmie Pasternak Personal GmbH,
dla naszych pracowników (dziękujemy, że jesteście!), oraz dla kandydatów.

Chcemy być z Państwem tutaj, gdzie poruszane są kwestie ważne dla firmy,
gdzie rozpoczyna się dialog, gdzie możemy ustosunkować się do pytań i podjąć z Państwem interakcje.

Dziękujemy za liczne opinie pojawiające się na forum.

Część z nich była i jest dla firmy gorzką pigułką. Nie możemy biernie przyglądać się
nieprawdziwym informacjom na temat funkcjonowania naszej firmy. Są również takie opinie,
które poprzez konstruktywną krytykę oraz budujące uwagi pomagają nam zadbać o to,
aby współpraca z nami była dla Państwa jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Za wszystkie pozytywne komentarze niezmiennie dziękujemy!

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania i sugestie, jak również chętni do znalezienia wspólnego punktu w rozwiązywaniu problemowych sytuacji.

Zapraszamy Państwa do kontaktu e-mail: cv@pasternakpersonal.de

Pozdrawiamy,

Zespół Pasternak Personal GmbH.

@Pracownik

Witam, uprzejmie dziękujemy za poruszenie ciekawej dla wielu osób kwestii. To prawda, od 2021 roku część stanowisk pracy w zakładach produkcji mięsnej podlega wyłącznie zatrudnieniu w oparciu o umowę podpisaną bezpośrednio z zakładem pracy. Szukasz właśnie takiego zatrudnienia? Skontaktuj się z nami! Chętnie przedstawimy Ci ofertę zakładu pracy (w języku polskim), przeprowadzimy Cię przez drogę rekrutacji, aż do finalnego momentu rozpoczęcia pracy. Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH Masz pytania: E-mail: cv@pasternakpersonal.de Tel.: +4923062040719 +4923062040718.

Czy Pasternak Personal oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

sobowtór
@Pytanie

umowa o prace, tylko patrz czy dają ci zameldowanie bo to inna klasa podatkowa i będziesz mniej zarabiać poczytaj sobie.

Grzegorz
@sobowtór

O, poważnie? Można mieć na to wpływ czy to już od firmy zależy?

@Grzegorz

Witam, dziękujemy uprzejmie za komentarz. Czas oczekiwania na zameldowanie zależny jest od miejscowego Urzędu. Nasi dysponenci oraz pracownicy biura pomogą Państwu w jak najszybszym dopełnieniu niezbędnych czynności administracyjnych. Jeżeli masz pytania lub wątpliwości związane z Twoją pierwszą pracą na terenie Niemiec, chętnie porozmawiamy z Tobą o rozwiązaniach i możliwościach. Zapraszamy do kontaktu: cv@pasternakpersonal.de. Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH.

Na gorsza agencje nie traficie. Zdecydowanie nie polecam!! Wypłata za cały miesiąc trzech zmian 640€ po odciągnięciu ukrytych kosztów!! Uważajcie, szkoda nerwów!

@Pracownik

Witam, mimo wszystko dziękujemy za opinię. Zastanawia nas wyżej wymieniona kwota. Niestety na podstawie anonimowego komentarza ciężko nam odnieść się jakkolwiek do sytuacji. Możemy zapewnić, że stawka oraz wszelkie koszta są jawne już na etapie rekrutacji, potwierdzone finalnie umową o pracę. Autora opinii uprzejmie prosimy o kontakt z biurem: cv@pasternakpersonal.de. Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH.

Witam,
dla naszego klienta w 59368 Werne poszukujemy dysponenta logistycznego (m/w/d) do koordynacji dostaw.
Opis oferty pracy:
- Przyjmowanie i ekspedycja ciężarówek przyjeżdżających do centrum logistycznego
- Kontrola
 dowodów dostawy
- Planowanie
 ciężarówek i przydzielanie terminów przyjazdu w celu rozładunku towarów
- Koordynacja
- Wynagrodzenie: 15,00€ brutto/h + dodatki taryfowe
- Praca
 w systemie trzyzmianowym
- Niemiecka
 umowa o pracę w ramach pośrednictwa pracy
- Możliwość
 przejścia na bezpośredni kontrakt i długoterminową współpracę z firmą
- Możliwość
 otrzymania zaliczki już po tygodniu pracy
- Wsparcie
 niemiecko- i polskojęzycznego dysponenta w sprawach organizacyjnych.
Wymagania:
Niekaralność
- Pierwsze
 doświadczenie w pracy jako dyspozytor logistyczny
- Gotowość
 do pracy w systemie zmianowym
- Bardzo
 dobra znajomość MS-Office, w szczególności Excel
- Język
 niemiecki w mowie i piśmie
- Język
 angielski jest dodatkowym atutem (nie jest wymagany).

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu!
E-mail: cv@pasternakpersonal.de
Tel: 0049 2306 2040719
0049 2306 2040718
Kminek

Czy ktoś wie jak dostać się pod firmę do Kauflandu żeby nie pracować przez agencje? W jaki sposób mogę to zrobić? Bardzo proszę o pomoc.

@Kminek

Jest bardzo ciezko dostac sie, aczkolwiek możesz złożyć Bewerbung i moze przyjma teraz od kwietnia tego roku juz nie ma leihfirm na zakladach miesnych w całych niemczech tylko bezpośrednio moga przyjmować bez żadnych pośredników weszlo prawo od tego roku umowy z pod kaufland sa rozne zazwyczaj na 3 miesiące ci co pracowali w leihfirmie to zostali przejeci przez kaufland i tez rozne umowy maja albo nie brali ich kaufland bo nie nadawali sie

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Pasternak Personal? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Witam,
do zakładu przetwórstwa mięsnego w 37308 Heilbad Heiligenstadt zatrudnimy rzeźników (m/w/d).
Zakres obowiązków:
- Klasowanie lub trybowanie, przetwarzanie i porcjowanie mięsa wieprzowego i wołowego według specyfikacji
- Zapewnienie jakości podczas procesu przetwarzania mięsa
- Przestrzeganie wymogów prawnych i przepisów higieny.
Oferujemy:
- Stawki taryfowe zależne od stanowiska pracy:
Klasowanie wieprzowiny: 2482,62€ brutto (możliwy dodatek premiowy do 300,00€ mies. = 2782,62€ brutto)
Klasowanie wołowiny: 2482,62€ brutto (możliwy dodatek premiowy do 351,00€ mies. = 2833,62€ brutto)
Trybowanie wieprzowiny: 2634,98€ brutto (możliwy dodatek premiowy do 501,00€ mies. = 3135,98€ brutto)
Trybowanie wołowiny: 2634,98€ brutto (możliwy dodatek premiowy do 585,00€ mies. = 3219,98€ brutto)
Dodatkowe warunki:
- Niemiecka umowa bezpośrednia zawarta z zakładem pracy
- 20%-125% za nadgodziny, pracę w nocy, w niedzielę oraz w święta
- Dodatek wakacyjny i świąteczny, każdy po 460,17 euro
- 30 dni urlopu/rok
- Praca 39 godzin/tydzień
- Elektroniczna rejestracja czasu pracy - każda minuta jest rejestrowana.
Oprócz tego pracodawca oferuje wiele innych atrakcyjnych świadczeń pracowniczych, takich jak:
- Dodatkowe zakładowe ubezpieczenie zdrowotne
- Profilaktyczne badania lekarskie i opieka medyczna w firmie
- Zbiorowy program emerytalny i świadczenia kapitałowe
- Szkolenie i dalsze kształcenie.
Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.
W razie potrzeby istnieje możliwość służbowego zakwaterowania.
Wymagania:
- Dojazd do pracy we własnym zakresie (lub płatny)
- Doświadczenie oraz mile widziane wykształcenie zawodowe.

Jesteś zainteresowany?
Zapraszamy do kontaktu!
E-mail: cv@pasternakpersonal.de
lub tel. +4923062040719.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Pasternak Personal?

@Pytanie

Witam, świetnie, że została poruszona kwestia rekrutacji. Chętnie odniesiemy się do zapytania! W pierwszym kontakcie z pracownikiem przedstawiamy Wam ofertę zatrudnienia. Już na tym etapie możesz zagłębić się w szczegóły albo... zwyczajnie podziękować. Załóżmy, że jesteś zainteresowany. Szczegóły zatrudnienia przesyłamy do Ciebie w formie pisemnej, najczęściej na skrzynkę e-mail. Twoją wiarygodność weryfikujemy dowodem osobistym, spisujemy również z Tobą krotki formularz zgłoszeniowy. Zostajesz zgłoszony do zakładu pracy i po uzyskaniu potwierdzenia ustalamy z Tobą szczegóły przyjazdu. Firma bierze na swoje barki stronę administracyjną, związaną z podjęciem zatrudnienia w Niemczech, a o poszczególnych krokach jesteś informowany przez dysponentów. Chcesz przekonać się, jak proces rekrutacji wygląda w rzeczywistości? Nic prostszego! Jesteśmy dostępni przez wiadomości e-mailowe, komunikatory: Messenger i (usunięte przez administratora) oraz telefonicznie pod numerem: +4923062040719 / lub -18. Jesteśmy niemiecką agnacją pośrednictwa pracy, jednak z uwagi na płynność komunikacji, każda z zatrudnionych w biurze osób rozmawia również w języku polskim. Jeżeli masz pytania lub rozglądasz się za pracą w Niemczech, zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH.

Wdowa

Ta firma to jedna wielka pomyłka

Joanna
@Wdowa

To musi być jakiś powód... A nie, że całość firmy to pomyłka. O co chodzi?

Jk

Napisz gdzie mieszkałaś w 4 os.pikojuj.Ja przez tą agencje przerobiłem parę mieszkań ale nigdzie nie było 4 osobowych.Bajka....

Lemur

Dokładnie tak jest, w moim przypadku nie chcą wypłacić wypłaty. Straszą także kara pieniężna za szkody na aucie które już były!!

Jk

Dziwisz sie ze zaplacil tyle podatku?To spradz na jakiej jest grupie podatkowej,a pozniej oskarzaj innych.Jesli jest na 1 to normalne ze nie ma prawie pol. pensji.Trzeba miec meldunek.

Izabela
@Jk

A możliwe, że 4 lata temu jeszcze inaczej odnośnie tego było? Bo jakby nie patrzeć wtedy to pisała a zmiany podatkowe to częste lubią być. Jeśli chodzi o warunki tutaj to przez lata pewnie też jakieś zmiany zaszły?

Monika
@Lemur

To wcześniej nie ma zrobionych zdjęć auta?

Rafaello
Klient

Dobrze kłamiesz !!!!

Rafaello
Klient

Zgadzam się z Tobą w 100% , Tylko Trzeba Iść i Zgłosić ich do Ambasady w Polsce lub , za Granicą ,do Fur Arbeit .

Pracodawca

Witam, poruszona kwestia dotyczy roku 2018, z uwagi na liczne odpowiedzi z bieżącego roku, chętnie odniesiemy się do tematu. W ciągu czterech lat firma przeszła szereg zmian, jak również zmieniły się oferowane stawki (od października jest to minimum 12,43€ brutto w pracy produkcyjnej, 12,93€ brutto w pracy magazynowej). Wynagrodzenie netto pracownika zależne jest od klasy podatkowej. Od momentu rozpoczęcia stosunku zatrudnienia pracownika, podejmujemy kroki administracyjne, aby przejście do korzystniejszej klasy podatkowej nastąpiło jak najszybciej, jednak finalnie zależne jest to od urzędu. Poruszona została ważna kwestia, za co dziękujemy, jednak nie możemy zgodzić się z zarzutami dot. uchybień w umowach oraz w wypłacaniu wynagrodzeń- my również jesteśmy kontrolowani przez zewnętrzne instytucje. W kwestii kwaterunku nastąpiły wyraźne zmiany, dysponujemy pokojami 1-, 2-, 3- osobowymi, nad lepszym standardem mieszkań pracuje administrator oraz grupa remontowa. Naszym celem jest nieustanny rozwój, dlatego zależy nam na zadowoleniu pracowników. Jeżeli jesteś naszym pracownikiem i masz uwagi mogące pomoc nam ulepszyć funkcjonowanie firmy, zapraszamy do kontaktu z dysponentem (lub e-mail: cv@pasternakpersonal.de). Pozdrawiamy, Pasternak Personal GmbH.

Aktualność
Serdecznie witamy użytkowników serwisu gowork.pl.

Jesteśmy tu dla osób poszukujących informacji o firmie Pasternak Personal GmbH,
dla naszych pracowników (dziękujemy, że jesteście!), oraz dla kandydatów.

Chcemy być z Państwem tutaj, gdzie poruszane są kwestie ważne dla firmy,

Dziękujemy za liczne opinie pojawiające się na forum.

aby współpraca z nami była dla Państwa jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Za wszystkie pozytywne komentarze niezmiennie dziękujemy!

Zapraszamy Państwa do kontaktu e-mail: cv@pasternakpersonal.de

Pozdrawiamy,

Zespół Pasternak Personal GmbH.

Kolega z pokoju

Potwierdzam, dodatkowo spóźniają się z zaliczkami! Dodam, że jak ktoś chce być kierowca to później musi się liczyć z mniejsza wypłata ponieważ wmawiają usterki, które już były i ty musisz za nie płacić! Nie polecam!!!

Jk

Co ty pierdolisz.Ja w tym miesiacu wzzialem prawie 1600,mieszkanie ok,kuchnia,lazienka,pralka.Chyba pomyliles agencje,losiu.

Co ty (usunięte przez administratora)chyba pomyliles agencje.Wyplata zawsze 15,warunki ok.meldunek mialem po tygodniu,pracuje pod ta agencja juz ponad pol roku.Kto chce to pracuje I nie narzeka a jesli ktos przyjechal poimprezowac to pozniej zwala wszystko ko na firme.Tyle w temacie.

Adam

To prawda, już kiedyś się przejechałem na tej agencji. Meldunek miał być po kilku tygodniach, a okazało się ze dalej nic z tym nie zrobili. Jak człowiek ma przeżyć za 500 euro miesięcznie? Poza tym bezprawne wchodzenie do mieszkań gdzie nie było o tym nigdzie wspomniane. Duzo niedomówień ze strony koordynatorów, którzy nie nadają się do pracy z ludźmi. Gdy zachorowałem i dostałem zwolnienie lekarskie z marszu dostałem wypowiedzenie, a o pieniądze musiałem się wielokrotnie upominać. Nie polecam

@Jk

Chyba wiem gdzie pracowałem i wiem jak było, (usunięte przez administratora) na każdym kroku, gdyby było tak super i pięknie jak zapewniają koordynatorzy to ocena byłaby pozytywna. Bez pozdrowień

@Adam

Zwolnili cię za to że byłeś chory? Przecież każdy ma prawo gorzej się poczuć. 500 eur to były zarobki na miesiąc? Czemu tak mało? Czy po prostu nie miałeś codziennie roboty?

Jk

Jak sie nie chce robic to najlepej narzekac.Ja robie pod Pasternakiem 6 miesiecy I jest spoko,nie narzekam.

@Lemur

Chyba pomyliles agencje....

Były
@Jacek

Niemożliwe żeby zarobić tak mało.

Izabela
@Były

No to zdecydowanie lepiej brzmi. A skoro tak twierdzisz to ile ostatecznie może w takim razie wyjść?

Pracus

A dlatego że pracowałem u nich całe 3 dni jedno wielkie (usunięte przez administratora) to było w 2016 roku i nic się nie zmieniło

Pracodawca

Witam, dziekujemy za Twoja opinie, rownoczesnie pragniemy odniesc sie do poruszonego tematu. Kazdy pracownik zobowiazany jest do przestrzegania regulaminu dot. zachowania na mieszkaniu i kultury wspolzycia spoelczenego. Agencja dba o to, aby lokatorzy mieszkan sluzbowych czuli sie wygodnie i bezpiecznie. Dbamy rowniez o opinie firmy, caly czas pracujac nad polepszeniem oferowanych warunkow oraz nad zadowoleniem pracowanikow. W razie pytan, watpliwosci lub uwag, zapraszamy do kontaktu e-mailowego: cv@pasternakpersonal.de. Pozdrawiamy, Pasternak Personal.

Pracodawca

Witam, niestety nie mozemy zgodzic sie z Twoim komentarzem. Mieszkania sluzbowe zaopatrzone sa w urzadzenia sanitarne oraz w sprzety, rowniez w pralki (w zaleznosci od mieszkania pralka znajduje sie w lazience, kuchni lub w pralni). Trudno nam odniesc sie rowniez do kwestii wynagrodzenia poruszonej anonimowo na forum, ale w razie checi wyjasnienia sprawy, jestesmy do dyspozycji (e-mail: cv@pasternakpersonal.de). Pozdrawiamy, Pasternak Personal.

@Kolega z pokoju

Witam, dziekujemy za opinie. Jednoczesnie pragniemy przypomniec, ze zaliczki wyplacane sa najwczesniej po 5-tym dniu roboczym (kwestie formalne uzgadniane sa z kandydatem na etapie rekrutacji, z potwierdzeniem e-mailowym). Funkcja kierowcy samochodu sluzbowego wiaze sie z mozliwoscia dodatkowego zarobku - w tej chwili jest to 12,43€/h. Osoba ktorej powierzany jest samochod, standardowo zobowiazana jest do zrobienia zdjec wszystkich usterek powstalych przed odbiorem samochodu. Trudno nam odniesc sie do komentarza zamieszczonego anonimowo na forum, ale w razie checi wyjasnienia sprawy, jestesmy do dyspozycji (e-mail: cv@pasternakpersonal.de). Pozdrawiamy, Pasternak Personal.

Jk

Dziwne,bo ja w poprzednim miiesiacu wzialwm na czysto ponad 1500.Tylko trzeba pracowac a nie narzekac????

Joanna

Jakie problemy tutaj w takim razie ciągle są? To na początek 600 euro, a później ile się dostaje?

Ozor
@Joanna

Max 900/1000€, zdecydowanie odradzam!! Szkoda nerwów, lepiej poszukać dłużej i lepiej trafić.

Wyspa2010

600e wypłaty tak to jest jak się bierze zaliczki co chwilę to potem taka wypłata. Ja pracuje rok czasu i z niczym problemu nigdy nie miałem. Ludzie przyjeżdżają i myślą że im nasraja na początek nie wiadomo ile by chcieli zarobić.

Dokładnie tak, odradzam również

Czy w Pasternak Personal występują paczki/bony świąteczne?

Jacek

Zaniepokoiło mnie to co napisałeś w tym momencie na temat tego, że są tam problemy z wypłatami. Trudno mi to zrozumieć, jak może w tych czasach być problem z wypłatami. Napiszesz czy każdego miesiąca jest problem z otrzymaniem wynagrodzenia?

@Jacek

Już nie pracuje pod tą firmą, ale wkurza mnie to co pijaczki piszą, co komuś się nie podoba( może nie wszystko jest ok) ale co do wypłat to nieprawda, spóźnienie o jeden dzień może być spowodowane tym, że masz konto w polskim banku, jeśli masz niemiecki bank pieniążki są zawsze 15, i nie piszcie takich rzeczy bo to nieprawda

Kamii
@Jacek

Pracowałam przez tą agencję 9 miesięcy i nigdy nie było tam problemów z pieniędzmi.Co miesiąc pieniądze zawsze na koncie.Miałam drobne zarzuty do agencji np.zatrudnianie patologii,która i tak zostawała zwalniana.Więc nie piszcie bzdur i historii wyssanych z palca.

Paula
@Kamii

Właśnie mój narzeczony pracuje tam miesiac i za miesiac pracy i nocek dostał 80€

@Paula

To coś mało tej kasy jak za miesiąc pracy i to jeszcze nocami. Ile miał w umowie? Czy wypłacili mu cześć wynagrodzenia a reszta będzie później? Weź wytłumacz.

sam
@Jacek

Nie w każdy i opóźnienia kilka dni góra.

@Paula

Ja pracuje przez tą agencje i w poprzednim miesiącu wziąłem 1400

Grzegorz
@Jk

A ile godzin zrobiłeś w takim razie?

honor
@Grzegorz

pewnie etat caly

@honor

Czy firma Pasternak Personal w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Pasternak Personal?

Czy urlop w Pasternak Personal jest płatny 100%?

Nskhs

Nie dało rady przejść bezpośrednio pod Kaufland?

Ess

faktycznie warunki mieszkalne w adelsheim i praca na Kaufland były i z tego co czytam dalej są śmiechu warte aczkolwiek ja trafiłam później do lübbecke. koordynatorka pani Agnieszka przesympatyczna osoba pomogła założyć konto w banku była na każde zawołanie wszystko można było z nią załatwić praca bardzo dobra w czym ludzie pracujący w zakładzie Westfleisch w Lübbecke, dużo godzin warunki świetne w pięknym domu na wsi dojazd do pracy zalatwiony, problemy z nierobami i patusami były bardzo szybko załatwiane, na wakacje tam wracam, pracowałam ponad rok i na prawdę sobie chwalę ! Moi znajomi dalej tam pracują, czasem zjeżdżają w celach prywatnych na kilka mies tak jak ja i nie ma później problemu z ponownym zatrudnieniem. Z tego co mi wiadomo P.Agnieszke zastąpiła jakas pani Dorota z racji na zaciążenie i również jest to prze sympatyczna osoba. Nie raz byłam świadkiem kultury osobistej i pracowitości polaczków którym się wydawało ze należy im jeszcze przyklaskiwac, Pozniej zale i pretensje a finalnie negatywne opinie. Trzeba coś ze sobą reprezentować przede wszystkim, i praca tam nie wygląda jak (usunięte przez administratora) koncentracyjny ludzie ????????????

Aska
Kandydat
@Ess

A jak wygląda praca w zakładzie? Da się wytrzymać?

Mmm
Kandydat

Pomijając firme pasterniak, to co sądzicie o pracy w Kauflandzie Heligenstadt? Bezpośrednio przez Kaufland

Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal - Lünen

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Pasternak Personal?

Zobacz opinie na temat firmy Pasternak Personal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pasternak Personal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pasternak Personal
Przejdź do nowych opinii