opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Pasternak Personal

Profil oficjalny - płatna współpraca

3/5

Na podstawie 389 ocen
Opinie(674)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(674)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Lokalizacja zakładów pracy
  • .
  • Branże i nasze mocne dziedziny
  • .
  • Produkcja
  • .
  • Logistyka
  • .
  • FAQ
  • .
  • Pracuj z nami

O firmie

Lokalizacja zakładów pracy

Branże i nasze mocne dziedziny

Produkcja

Logistyka

FAQ

Pracuj z nami

opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hamburg - Pasternak Personal
Onna - Pasternak Personal

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Lünen
  4. /
  5. Opinie o Pasternak Personal

Opinie

Opinie o Pasternak Personal Lünen

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 11

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Pasternak Personal!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    09.09.2022 15:42

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jk

    09.09.2022 20:34

    Pracownik

    Dziwne,bo ja w poprzednim miiesiacu wzialwm na czysto ponad 1500.Tylko trzeba pracowac a nie narzekac????
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.08.2022 12:05

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ozor

    19.08.2022 16:30

    Pracownik

    Max 900/1000€, zdecydowanie odradzam!! Szkoda nerwów, lepiej poszukać dłużej i lepiej trafić.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.05.2020 22:28

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wyspa2010

    14.09.2020 08:34

    Pracownik

    600e wypłaty tak to jest jak się bierze zaliczki co chwilę to potem taka wypłata. Ja pracuje rok czasu i z niczym problemu nigdy nie miałem. Ludzie przyjeżdżają i myślą że im nasraja na początek nie wiadomo ile by chcieli zarobić.
    ReviewUserIcon
    Lemur

    16.08.2022 14:47

    Pracownik

    Dokładnie tak, odradzam również
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2020 21:44

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    honor

    25.07.2022 00:12

    Były pracownik

    pewnie etat caly
    ReviewUserIcon
    Jk

    25.07.2022 10:00

    Pracownik

    160
    ReviewUserIcon
    anonim

    15.12.2020 07:51

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nskhs

    29.03.2021 19:58

    Pracownik

    Nie dało rady przejść bezpośrednio pod Kaufland?
    ReviewUserIcon
    Ess

    03.02.2021 21:12

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)koordynatorka pani Agnieszka przesympatyczna osoba pomogła założyć konto w banku była na każde zawołanie wszystko można było z nią załatwić praca bardzo dobra w czym ludzie pracujący w zakładzie Westfleisch w Lübbecke, dużo godzin warunki świetne w pięknym domu na wsi dojazd do pracy zalatwiony, problemy z nierobami i patusami były bardzo szybko załatwiane, na wakacje tam wracam, pracowałam ponad rok i na prawdę sobie chwalę ! Moi znajomi dalej tam pracują, czasem zjeżdżają w celach prywatnych na kilka mies tak jak ja i nie ma później problemu z ponownym zatrudnieniem. Z tego co mi wiadomo P.Agnieszke zastąpiła jakas pani Dorota z racji na zaciążenie i również jest to prze sympatyczna osoba. Nie raz byłam świadkiem kultury osobistej i pracowitości polaczków którym się wydawało ze należy im jeszcze przyklaskiwac, Pozniej zale i pretensje a finalnie negatywne opinie. Trzeba coś ze sobą reprezentować przede wszystkim, i praca tam nie wygląda jak (usunięte przez administratora) koncentracyjny ludzie ????????????
    ReviewUserIcon
    Aska

    23.03.2021 15:16

    Kandydat

    A jak wygląda praca w zakładzie? Da się wytrzymać?
    ReviewUserIcon
    Mmm

    23.03.2021 15:15

    Kandydat

    Pomijając firme pasterniak, to co sądzicie o pracy w Kauflandzie Heligenstadt? Bezpośrednio przez Kaufland
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2020 19:16

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    28.08.2020 11:06

    Pracownik

    A gdzie byłes?
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.03.2020 11:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Kama

    12.05.2020 16:35

    Inne

    Najdłuższe zdanie jakie w życiu przeczytałam.
    ReviewUserIcon
    Mieszkaniec

    15.05.2020 12:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)my pracujemy i mamy normalne wyplaty i premie. (usunięte przez administratora)W biurze mozna zalatwic wszytsko jesli sie chce i jest czlowiekiem ale jak ktos od razu z wyrzutami przychodzi to robi sie poblem. (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.04.2020 13:55

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    08.05.2020 16:07

    Inne

    Mówicie ze az taj źle? Mam tam jechac do pracy ale chyba zrezygnuje
    ReviewUserIcon
    Mieszkaniec

    08.05.2020 22:24

    Inne

    Z tego co mi wiadomo to (usunięte przez administratora) wylecial za agresje i grozby slowne, ale pewny nie jestem. Pani Nikola zalatwia konta w banku, chodzi/ jezdzi z nami do lekarza/ szpitala. Wszystko mozna zalatwic, zawsze mozna sie dogadac i o kazdej godzinie jest dostepna. Ludzie sami prosza sie o problemy. Przyjedzie pijak jeden z drugim, do pracy nie chodza i zdziwieni ze zwolnieni. Czasem to pracownicy reaguja zeby dac komus szanse bo latwo z biurem nie ma. Jakby nie patrzec wszyscy cieszymy sie ze w koncu (usunięte przez administratora) wyjechal wraz ze swoja kobieta i kolega (usunięte przez administratora). Jak ktos chce pracowac to pracuje i zarobi a jak ktos przyjedzie kilka nocy w cieplym pospac to nie ma sensu nawet sie wybierac.
    ReviewUserIcon
    Berkamen

    23.03.2020 17:53

    Inne

    Ktoś sie orientuje czy jest jeszcze praca na bułkach i mięsie ?
    ReviewUserIcon
    Onaaa...

    10.03.2020 08:08

    Inne

    Zanim tu przyjechałam poczytałam opinie na firmy i byłam przerażona mimo to postanowiłam przyjechać.Przyjechałam i wiele opini jest nieprawdziwych.Warunki mieszkaniowe nie są tragiczne jak jest to opisywane.Jeśli ktoś robi chlew w mieszkaniu bo nie sprząta to już inna kwestia.Można trafić tu na różnych ludzi jak wszędzie ale jeśli trafi się na ludzi,którzy szanują innych i przyjechali pracować to naprawdę można spokojnie żyć i mieszkać. Firma wypłacalna jedyne zastrzeżenie to mogłoby być więcej godzin i bliżej do pracy.Co do koordynatorow nie mam zastrzeżeń.Nie jest tak jak jest to opisywane ale samemu najlepiej się przekonać.
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.02.2020 05:12

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Misiu

    17.02.2020 18:12

    Inne

    Generalnie firmę czyli właścicieli nie interesuje kto co i jak jak się nazywa nie co sobą reprezentujecie jesteście tylko kolejnym numerem który przynosi kasę firmie a co do koordynatorów to jedno wielkie (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    15.02.2020 09:26

    Inne

    Jaki jest wkład kierownictwa Pasternak Personal w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?
    ReviewUserIcon
    Franek

    15.02.2020 18:52

    Inne

    Kierownictwa - zadne, a opiekunkow odpowiednich oddzialow - ogromne
    ReviewUserIcon
    Ciekawa

    15.01.2020 13:06

    Inne

    Wybieram sie do pracy w Munster,mieszkanie Bergkamen polecacie czy odradzacie?
    ReviewUserIcon
    pracobiorca

    20.01.2020 10:44

    Inne

    zalezy od CIEBIE ,z jakim nastawieniem chcesz przyjechac do pracy , PRACOWAC BY ZAROBIC czy NA WCZASY ,jesli to drugie to odradzam
    ReviewUserIcon
    wkurzony

    13.01.2020 11:40

    Inne

    o przepraszam .moze poczytacie wpisz w gogle jako pracownik pracy tymczasowej / LEIHARBEIT /
    ReviewUserIcon
    wkurzony

    13.01.2020 11:36

    Inne

    fajnie poczytac
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.12.2019 18:35

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Adam

    03.01.2020 15:19

    Inne

    6 lat temu... Magia, za kolejne 6, 60 lat też będzie gorzej. 700 euro miesięcznie? Skąd te liczby, musiałeś chyba podpalić mieszkanie, że ciebie tak podliczyli. Na odludziu? Wszędzie jest blisko, do autostrady, lotniska, sklepów, na piechotę do Ratusza w 25 minut dojdziesz. Pan Hrabia chyba pomylił agencję pracy z towarzyską.
    ReviewUserIcon
    Pytanie

    07.10.2019 11:23

    Inne

    Co wchodzi w socjal Pasternak Personal?
    ReviewUserIcon
    Franek

    04.11.2019 00:09

    Inne

    Kindergeld
    ReviewUserIcon
    Mateusz

    23.10.2019 12:03

    Inne

    W Pasternak Personal pracują (usunięte przez administratora) z polski. Odradzam pracę w u (usunięte przez administratora). W Polsce można sobie lepiej życie ułożyć.
    ReviewUserIcon
    Ooo

    23.10.2019 18:50

    Inne

    Zgadzam się .Ludzi (usunięte przez administratora)
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Pasternak Personal?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Pasternak Personal

    Lünen

    ReviewUserIcon
    anonim

    19.09.2019 21:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Znajomy

    21.09.2019 14:17

    Inne

    To czemu nikt stym nie robi nic.Przeciesz tak nie może być.Polacy którzy pracujom tam słoma im wystaje a wielkich ponów rżnim.Tam sama patalogia spracownikow.Zdradzajom się na wzajem . Szczególnie jedna pani.
    ReviewUserIcon
    Znajomy

    02.10.2019 14:50

    Inne

    Nie trzeba znać języka.Ale nie radzę ci tam jechać.Tam jest (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.02.2019 08:09

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Alex

    06.03.2019 14:52

    Inne

    Taka (usunięte przez administratora)jest .Jednego nie rozumiem pisze się na forum otej kobiecie i nie tylko .A dalej pracują.To co trzeba zrobic żeby wrescie znimi zrobili pozodek.A co do (usunięte przez administratora)ządzi się jak by to była jej firma. To co niewidz szefostwo co ona robi i jak ludzi traktuję ?Dawno powinna być zwolniona.
    ReviewUserIcon
    Ortografka

    21.08.2019 22:56

    Inne

    Nigdy nie spotkałam się z tak skandalicznie niskim poziomem ortograficznym... Strach pomyśleć o innych Twoich wartościach ;)
    ReviewUserIcon
    Gabi

    02.06.2019 17:46

    Inne

    Dziwne że w ogłoszeniach o pracę jest że trzeba mieć wniosek o niekaralności tzn że skazanych nie przyjmują i chwała im za to(usunięte przez administratora)Jak jesteście tacy dobrzy to trzymajcie się zasad zeby wszyscy byli traktowani na rowno
    ReviewUserIcon
    a taki se głos z boku

    21.04.2019 08:31

    Inne

    Czytam opinie o tej firmie i to jest tragedia... tragedia nie opinii o firmie ale całokształtu... moja opinia dotyczy większości komentarzy - NIE WSZYSTKICH !!! patrząc na język jakim pisane są opinie firma zatrudnia ludzi bez wykształcenia i zawodu (poziom znajomości języka polskiego tragiczny - po wiejskiej szkole podstawowej czteroklasowej). Skoro poziom polskiego mierny - więc znajomość niemieckiego żadna. Co za tym idzie znajomość realiów niemieckich również żadna. Osoby niezameldowane w Niemczech (jakoś nie chce mi się wierzyć, że ASY komentarzy się zameldowały same w Meldeamt)z urzędu posiadają klasę podatkową 6 = 48% podatku. Oczywiście ten podatek jest do odzyskania ale tu już trzeba wykonać jakieś działania i zapłacić kasę firmie która to za nas zrobi... a to już kłóci się z rozrywkowym stylem życia "pracowników"... co do mieszkań a dokładnie pokojów to w zachodnich Niemczech mieszkania w stanie przyzwoitym (jednoosobowe pokoje) kosztują ok 500 - 600 E miesięcznie. Co prawda 220 E w takich jak opisywane warunki to zawyżona cena i myślę, że firma na tym zarabia. Jednak sami wynajmujący Niemcy nauczyli się, że mogą zarabiać na pracownikach tymczasowych i ceny w ciągu kilku lat podskoczyły kilkukrotnie. Jeśli jednak komuś nie pasują warunki i to, że mieszka tam gdzie pije się alkohol i używa narkotyków to powinien zmienić sobie mieszkanie. Oczywiście padnie pytanie z czego je opłacać... Przyjeżdżacie do obcego (negatywnie nastawionego do nas Polaków) kraju bez zawodu, bez znajomości języka, bez prawa jazdy, bez samochodu i macie wymagania... Tak naprawdę jesteście traktowani zgodnie z faktami jako najtańsza siła robocza i to pod każdym względem. Druga strona medalu to to, że jednym nie pasują mieszkania, ale znajdzie się wielu Polaków, którzy dla kilku euro godzą się na poniżenia i mieszkanie w podłych warunkach, a firma wychodzi z zasady jak nie wy to kto inny i wisi firmie wasza opinia na temat pracy, mieszkań i samej firmy. To nasza cecha narodowa - nie umiemy jak Ukraińcy się zorganizować i stawać jeden za drugim - dlatego za granicą jako Naród jesteśmy (usunięte przez administratora) - ale to już nasza wina...
    ReviewUserIcon
    Tomek

    17.04.2019 19:28

    Inne

    Witam, jak warunki w zakladach miesnych w Mockmuhl ?? Moze ktos napisac jak warunki i jak wyglada praca na produkcji? Jakie zarobki ?
    ReviewUserIcon
    Natine

    29.03.2019 01:56

    Inne

    200 euro miesięcznie za łóżko to serio przesada. W pokojach trzeba się gnieść. Ja jak przyjechałam do pracy w Heiligen pierwsze 3 doby miałam materac do dyspozycji na podłodze. Porażka. Koordynator nie miał czasu zorganizować normalnego łóżka. W końcu osoby które tam mieszkały skręciły mi łóżko bo dostarczyli w paczce. Masakra. Człowiek jedzie do pracy. Ciężko pracuje i nawet wyspać się nie można normalnie. A pani B. razem z panem D. wiele mają do życzenia. Czemu nikt z tym nic nie zrobi. To są niekompetentne osoby.
    ReviewUserIcon
    Irek

    05.11.2018 21:26

    Inne

    Witam . Pracowałem 3 lata w mokmill kaufland . Znam temat i firmy .Ktoś ma pytania ? W miarę możliwośći odpiszę . Ogólnie nie polecam . Irek . Pozdro dla (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    adam

    26.01.2019 21:45

    Inne

    kiedy zmieniles prace bo ja zjechałem grudzien
    ReviewUserIcon
    Adam

    27.01.2019 15:51

    Inne

    Ja pracowałem dla tej firmy tylko 3 miesiące I to wszystko co czytam w opiniach jest prawda tyle tylko że porządek to ludzie sami powinni utrzymać i gonić innych do tego by też sprzedali A praca jak każda można się przyzwyczaić nawet w KAUFLANDZIE Tyle tylko że w pasternak bardzo często siedzi się w domu nie można wyrobić większej ilości godzin Mnie zabrakło do 130 godzin to wcisneli mi 3 dni urlopu byle tylko nie płacić z własnej kasy bo tyle godzin zapewniają w umowie Opiekunowie ...oni nic nie musza tak twierdzą nawet zawieść do lekarza Tak jak było w moim przypadku ...nie miał kto bo pijane to było Uleglem wypadkowi w pracy ...spadła mi paleta na STAW skokowy więc w niedzielę w czasie wolnym przyjechałem do Polski informując o tym firmę pasternak mailem Od ortopedy dostałem 30 dni chorobowego gdzie zaraz zostało ono przesłane do tej firmy A 2 dni później dowiedziałem się że zostałem zwolniony Do chwili obecnej nie otrzymałem wynagrodzenia za miesiąc grudzień nie dołączono mi godzin z żelaznej kasy i za wozenie ludzi do pracy za listopad Nawet są sytuacje że ktoś pobiera za nas zaliczki i za nas podpisuje tak było w moim przypadku i kolegi nie wiem jak pozostali posiadam też mnóstwo zdjęć z mieszkań w jakich warunkach ludzie tam mieszkają A stare pietrowe obcina się i przerabia na parterowe wybiera się materace te lepsze mniej zasilane A w pokojach i łazience no nie stety grzyb Tam gdzie mieszkałem były trzy łazienki za to że nikt nie ogarniał jednej po prostu zamknięto na klucz i 11 facetów miało do dyspozycji dwie publikacje Mogę wiele innych spraw opisać ale to bez znaczenia bo część ludzi najpierw jedzie tam do pracy A potem czyta opinie Ja odradzam stanowczo I jeszcze tak na dopisanie chorobowego też mi nie doliczono DO WIADOMOSCI P.PASTERNAK ..... PIENIADZE I TAK ODZYSKAM BO MAM ZAMIAR ISC Z TYM DO KONSULATU I NIE TYLKO KTOS MUSI W KOŃCU SPRAWDZIC TE WASZE WARUNKI MIESZKANIOWE I UMOWY O PRACE KTURE OCZYWISCIE SA PO POLSKU I PO NIEMIECKU ALE GDY DAJECIE LUDZIOM WYPOWIEDZENIA TO SA TYLKO PO NIEMIECKU I WIEKSZOSC NAWET NIE MA POJECIA CO PODPISUJA
    ReviewUserIcon
    Tomasz Socha

    13.11.2018 01:02

    Inne

    Pracowałem w tej firmie prawie 6 miesięcy pozdrawiam pana Ryszarda same dobre wspomnienia przyjaźnie do dziś Moje sugestie dla Pasternak Personal: Trochę bądźcie miła i dla pracowników Lubię atmosferę w Pasternak Personal za: Dobra organizacja w firmie mówiłeś że czegoś nie ma A to na 2 3dzień było
    ReviewUserIcon
    pop

    21.01.2019 11:57

    Inne

    mam tam jechać do pracy zadzwoń do mnie 795652901 piotr
    ReviewUserIcon
    Jemioła

    10.01.2019 20:02

    Inne

    Witam chciałam się zapytać co tam na Wback w Bonen? Pracowałam tam kiedyś i chciałam tam wrócić.
    ReviewUserIcon
    Ilonka

    10.01.2019 20:04

    Inne

    Ja też pracowałam tam! Kiedy Ty tam byłaś, może się znamy?
    ReviewUserIcon
    Nieznajoma

    08.01.2019 14:56

    Inne

    (usunięte przez administratora) i krętacze, żeby za dwa miesiące ciężkiej pracy zarobić 2000 euro...
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.05.2018 18:06

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Bpr

    17.11.2018 21:39

    Inne

    . Zgadzam się
    ReviewUserIcon
    PRAWDA BOLI :)))))))))))))

    11.11.2018 00:43

    Inne

    Do wszystkich, ktorzy potrafia oczerniac ludzi z Pasternaka, w szczegolnosciu Mama Mariola i Corcia Agnieszka, nie znajac ludzi i ich pochodzenia potrafia wystawic opinie, a nie patrza na siebie, mowiac o kims, opisuja siebie (czyli opisuja swoje zachowanie, wytykajac niewinnych ludzi) :) proste przeslanie: zajmijcie sie kobiety swoim zyciem i wlasna rodzina w POLSCE, a nie gdzie tutaj dorabiacie sie, oczerniacie obcych dla siebie ludzi
    ReviewUserIcon
    Bodzio

    09.11.2018 15:27

    Inne

    Witam mam pytanie odnośnie jako kierowca w firmie pasternak do rozwożenia ludzi do pracy może się ktoś wypowiedzieć ?
    ReviewUserIcon
    Tomi

    15.10.2018 19:30

    Inne

    Ludzie. Ludzie!!!!! (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Norbert

    21.08.2018 19:35

    Inne

    Ale kwatery pracownicze to nie hotel 4-gwiazdkowy. Łóżka takie żeby sie wyspać a porządek to już jest w gestii pracowników!!
    ReviewUserIcon
    Nope

    23.08.2018 22:12

    Inne

    Ale tam nawet sie wyspac nie idzie... Lozka cale skrzypia przy kazdym ruchu(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    samantha

    24.08.2018 14:00

    Inne

    Mam pracować w MÖCKMÜHL,przy pakowaniu miesa, a mieszkać w FRIEDRICH GERNER RING 10 74740 ADELSHEIM.Moze ktoś opowiedziec o pracy i o samym mieszkaniu tam.Jakie warunki?
    ReviewUserIcon
    Remik

    25.07.2018 11:32

    Inne

    Chyba nie do końca jest prawdą co piszecie. Agencja ma opinię dobrego pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    Robol

    25.07.2018 20:35

    Inne

    A pracowałeś u nich? Chyba nie. Bo ja pracowałem kiedyś. Pare lat temu i widzę że jest jeszcze gorzej. Nadal piętrowe łóżka, (usunięte przez administratora) na mieszkaniach i pijaństwo. I nie powie nikt że mieszkania nie są sprzątane (usunięte przez administratora)...... Pozdrawiam byłych pracowników
    ReviewUserIcon
    Ja

    23.08.2018 20:41

    Inne

    Tak pracowałam 3 lata .wypłaty na czas .problemy jak w każdym innym zakładzie. Ogólnie spoko .nie polecam Heligensztat .Kaufland.tam jest dno .
    ReviewUserIcon
    Prezesbanita

    13.07.2018 21:18

    Inne

    Witam właśnie pracowałem dla tej agencji jestem już w Polsce zrezygnowałem jak to zobaczyłem w agencji (usunięte przez administratora) warunki mieszkaniowe koniec nie do opisania w szczerym polu problem z przelaniem wypłaty niby ma być do 15stego co mam zrobić jak odzyskać może ktoś pomoże ??dzwonić do konsula w Niemczech?pozdrawiam czekam na odpowiedź [email protected] co tam się działo napisze w następnej opinii
    ReviewUserIcon
    Anonim

    03.08.2018 10:46

    Inne

    Napisac jaki problem cie meczy / polecam / szybka konkretna odpowiedz [email protected]
    ReviewUserIcon
    Pracownikkaufland

    16.07.2018 11:52

    Inne

    Telefon wylonczony poczta mnie złapała zjadło wszystko z konta a wypłaty nie widać tak działa ta agencja co tu robic
    ReviewUserIcon
    Zuzanna

    13.07.2018 16:50

    Inne

    Drodzy Użytkownicy, wstrzymajcie się od pisania obraźliwych komentarzy w stronę innych. Przypominam, że umieszczając wypowiedź na forum, zaakceptowaliście regulamin, więc przestańcie go, proszę, łamać. Zamiast tego piszcie stricte o pracy w firmie Pasternak Personal w sposób merytoryczny oraz kulturalny. Zostawiam Wam link do regulaminu, zapoznajcie się z nim - https://www.gowork.pl/regulamin Jak już będziecie wiedzieli, co wolno, a czego nie - zachęcam do wypowiedzi na temat pracy w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    14.07.2018 09:44

    Inne

    Trzeba tylko pamiętać że koordynatorzy reprezentują firmę swoją osoba i zachowaniem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.07.2018 18:51

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Jxtjcx

    09.07.2018 21:11

    Inne

    Masz zlego informatora, tyle Ci powiem :)
    ReviewUserIcon
    Kk

    10.07.2018 11:32

    Inne

    Widze ze juz nie macie co wymyslac zahmijcie sie praca a nie

    Zostaw merytoryczną opinię o Pasternak Personal

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.