Opinie o Discover Cracow w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Discover Cracow. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Discover Cracow o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Discover Cracow w Kraków

Szczery Jerry

Very good company as you want to be his lackey.If you like it you should join us.

Kierowca

W firmie pracuję od jesieni, Pilotki w Krakowie i Oświęcimiu spoko (jedna tak miła że na myjnie jeździ, szkoda że z jednym kierowcą)O umowę o pracę trzeba się upominać, najchętniej przedłużaliby zlecenie.Jak już dadzą to z zapisami niezgodnymi z kodeksem pracy."Starzy kierowcy" mają o sobie wielkie mniemanie(naprawdę myślą że jeżdżą autokarami) po za wyjątkiem(pozdrowienia koziołek), a jak przyjdzie któremuś jechać dalej niż (usunięte przez administratora) lub Wieliczka zaczynają się schody.Siedzę żeby przezimować(nie tylko ja). O napisanie opinii byłem parę razy proszony, więc w końcu napisałem.

obserwator

A teraz czekamy na opinię pracownika , który nie może spać po nocach ze szczęścia, że ma zaszczyt i szczęście pracować dla Discover Cracow.

Czuły Wojtek

Cóż za wysyp pozytywnych opinii....czyżby ktoś tu próbował zatrzeć ślady? Normalnie kraina mlekiem i miodem płynąca. Zupełna przypadkowość pojawiania się słów typu dynamika, rozwój...

bebe
@Czuły Wojtek

... i wszystkie te opinie napisane NAGLE, w tym samym czasie. Trochę słabe :))) czyżby polecenie służbowe "każdy ma dzisiaj napisać opinię na go-work" ? ...

Blue - Collar Worker

To portal, gdzie powinny być opinie PRACOWNIKÓW, a nie kółko wzajemnej adoracji nakręcane przez dyrekcję firmy. To traci sens

Rafał, Ty naprawdę wierzysz w to co piszesz? ... Z pewnością ktoś kto podpisały się tutaj swoim imieniem i nazwiskiem pod negatywnym komentarzem, nie musiałby obawiać się konsekwencji ... jasne ... zwłaszcza mając świadomość jakim szefem jesteś. Gdyby firma była taka idealna i fair wobec swoich pracowników, jak o tym zapewniają ludzie z biura, na ponad 100 osób nie byłoby tylko dwóch gwiazdek. Na sześć. O czymś to świadczy. Pozdrawiam

Barbara Dudek

Uważam się za inteligentną osobę ,ale strona o Discover Cracow mnie zdumiewa.Szukam pracy w turystyce więc trafiłam tutaj jak również na strony opinii o innych przyjazdówkach w Krakowie. Dlaczego nie ma tutaj opinii - tak fajnie się pracuje lub atmosfera beznadziejna , wynagrodzenie marne lub na poziomie średniej krajowej i tego typu przydatne informacje. Natomiast czytam laudacje na cześć pracodawcy lub Pana Rafała Moryto - /myślałam że jest 1 właściciel /. Zapewne po tym wpisie nie będę brana pod uwagę jako przyszły pracownik, ale to bez znaczenia - ja już mam swoje lata a na zdjęciu widzę bardzo młodą kadrę , poza tym coś dziwnego czuje się w tych opiniach, niby prawdziwe a jak się przeczyta jeszcze raz to aż ociekają fałszem. Bardzo proszę nie robić osobistych wycieczek pod moim adresem bo już jestem na takie rzeczy za stara. Szukanie pracy w turystyce również zakończyłam.

"Wojtek"

Gdyby kosztowało chociaż złotówkę, to byś w życiu tego nie zaproponował. Masz takiego węża w kieszeni jak stąd do Warszawy

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo sympatycznie :)))

Ciekawe i innowacyjne

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Aleksandra (marketing )

Po wielu latach pracy w agencjach reklamowych i eventowych dostałam szansę przejścia na stronę klienta docelowego.To wyjątkowa szansa dla marketingowca, który dotychczasowe doświadczenia i mechanizmy może wykorzystać z korzyścią dla firmy. Rafał, mój szef dał mi taką szansę, którą traktuję jako ważny krok w karierze zawodowej za co bardzo dziękuję. Prawie trzy lata temu weszłam do firmy, która była ( patrząc teraz z perspektywy) na początkowym etapie ewolucyjnych zmian. Zmiana jest jak wiemy jedyną stałą :) Discover Cracow jest na pewno dynamicznie zmieniającą się firmą, która starannie buduje swoją markę i cieszę się, że mogę współtworzyć jej wizerunek. Przyznaję, nie zawsze jest łatwo bo i ja czasami nie nadążam za pomysłami i koncepcjami:) Nauczyłam się jednak wiele także o sobie co jest wartością, która zostanie. Uważam, że praca w DC jest wartościową nauką a dla mnie jest także szansą na rozwój. Cieszy mnie, że mogę wykorzystywać doświadczenia i swoją kreatywność w taki sposób by tworzyć dla zespołu niezapomniane chwile oraz działania z których wizerunkowo potem są dumni:) DC jest odpowiednim miejscem dla tych, którzy chcą się uczyć i rozwijać.

QH

Pracuję w Discover Cracow już kilka miesięcy; wcześniej pracowałem w wielu innych miejscach i branżach i co mogę szczerze stwierdzić, to że jest to pierwsza firma, która poważnie traktuje swoich pracowników. Praca jest ciekawa (na rozmowie rekrutacyjnej bardzo dokładnie opisują charakter pracy i zakres obowiązków) a sam zespół pomocny i miło nastawiony; bez stresu i rywalizacji. Normalne miejsce pracy z po prostu ludzkim podejściem do pracy i samego pracownika. To jest tylko moja osobista ocena i sądzę, że ktoś kto jest zainteresowany pracą w DC powinien sam zweryfikować opinie uczestnicząc chociażby w rozmowie rekrutacyjnej.

@QH

Cześć, Dziękujemy serdecznie za miłą opinię i powtarzając Twoje słowa, zapraszamy wszystkich zainteresowany do udziału w procesie rekrutacji, aby przekonać się o tym, co możemy zaoferować. Pozdrawiam, Dominika, Dział HR

NN

Rafał jak taki jesteś codziennie zmęczony i smutny to może jest depresja :D

MonikaB

W Discover Cracow pracuję lekko ponad rok. Miła atmosfera, którą tworzą tu wspaniali ludzie pełni pasji i zangażowania to zdecydowanie jeden z największych atutów. Firma bardzo szybko się rozwija dając tym samym wiele możliwości dla pracowników. Przez ten rok dużo się nauczyłam, owszem zdarzały się trudne chwile ale warto było je przetrwać.Dziś cieszę się stanowiskiem lidera swojego działu i z pewnością mogę powiedzieć, że bardzo lubię swoją pracę. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do DC. Szczerze polecam pracę tutaj.

Miłosz

Pracuje dla DC jakos 1.5 roku w Punkcie Obsługi Turysty[POT;)] . Zdecydowałem sie na podjecie pracy w tym dziale poniewaz zalezalo mi na tym by praca nie kolidowala z moimi obowiazkami po za nia(Studia;Rodzina).Jezeli czytasz te opinie, jestes studentem i myslisz o elsatycznych godzinach pracy oraz nie chcesz pracowac gdzies na szklance,za barem lub jako kelner,a jednoczesnie zalezy ci na czyms wiecej niz tylko odbebnieniu godzin mysle ze mozesz smialo sprobowac swoich sil w DC. Zatrudniajac sie jako Doradca Turysty nie majac zadnego doswiadczenia na podobnym stanowisku,majac zardzewialy angielski obawialem sie ze nie podolam i moje wyniki nie beda zadowalajace dla mnie(premia sprzedazowa) czy menagera(progi i targety).Strach byl zupelnie niepotrzebny.Swoj Angielski szybko naoliwilem podczas pracy z turystami z calego swiata(zwlaszcza podczas ŚDM) a wyniki przychodzily z czasem i tak pierwsze 4msce Premii nie masz no chyba ze sie okaze ze jestes Asem wtedy menager moze to przyspieszyc. Jesli chodzi o same warunki pracy. Zespol w jakim przyszlo mi pracowac to totalnie rozne osoby od siebie nie ma reguly,wiekszosc ludzi z ktorymi zaczynalem poszlo juz swoimi sciezkami,przyszly nowe.Wszyscy jestesmy ludzmi wiec sama atmosfera polega na jej wspolnej kreacji.kogos lubisz bardziej, kogos mniej, macie prace do wykonania i trzeba ja wykonac.Mi sie podoba. Dzieki ogarnietemu menagerowi (shoutout Damian Kotlarz) moglismy jako zespol wspolnie podejmowac decyzje co do formuly niektorych aspektow naszej pracy.Wyeliminowanie niepotrzebnej rywalizacji w utargach i granie do jednej bramki uwazam za jeden z elementow ktory mega poprawil jakosc zycia w naszym dziale.Oczywiscie nie na kazde decyzje zarzadu patrzylismy badz patrzymy przychylnym okiem i nie na kazda z nich mamy wplyw. Jednak wydaje mi sie ze to element kazdej pracy. Co do wynagrodzenia.Kazdy chce jak najwiecej za jak najmniej,wiadomo.Mozna gadac o samorozwoju i satysfakcji jednak najwazniejsza jest kasa(no chyba ze ja masz;)).Stawka jaka mamy to stawka minimalna + premia. czyli zblizone zarobki do gastro na Rynku Głownym.Niski sezon slabo wyglada premia ale w wysokim sezonie mozna spoko sobie zboostowac wyplate.Jednak jesli patrzysz na klientow z zlotowkami zamiast zrenic to nic nie osiagniesz jako Doradca w tej firmie.Raz ze ludzie rozkminia ze jestes pazernym sprzedawca a dwa nie na tym polega tez ta praca.Kazdy szczebel firmy podkresla nasza misje ktora brzmi "Pomagać" niby wiadome ale warto sie czasem zweryfikowac dla spokoju ducha-mialem przygode z piramida finansowa i misja tam bylo "zarabiać" nikomu nie zycze takiej atmosfery,dramat. Jako ze nie jestem pracownikiem biura nie mam za bardzo kontaktu z sama administracja.Szef jak szef,wszyscy stoja jak na szpilkach w jego obecnosci.klasyk.Menagerowie oprocz swoich czyli Damiana i Grzeska innych raczej nie widuje.W dobie telefonow i maili nie mam po co.przewaznie wszyscy wykazuja chec pomocy gdy mam do nich sprawe,kazdy ma gorszy dzien lub lepszy. Ludzi z innych dzialow znam raczej z imprez firmowych w sensie en face,tak to raczej przez telefon jesli juz. W moim srodowisku mam stycznosc z Opiekunami i Kierowcami, luzni ludzie. Nie zdarzylo mi sie zeby ktos mi odmowil pomocy.Po za praca tez sie czasem zdarzy jakies spotkanie wiec wszystko na zupelnym luzie. Godziny pracy; Pracujemy caly tydzien zatem raz w miesiacu dwa razy w miesiacu pracujesz sie w weekndy zalezy jak dopasujesz grafik z zespolem i naszym Liderem;) Kuba .Wolne mamy pierwszy dzien swiat i 1.01.Zmiany sa rozne 10h 6h 8h 12h.godziny tez(w zaleznosci od sezonu;niski czy wysoki) 6;00 8;30 12;00 9;00 14;00.Punktów mamy 4. 3 w okolicach Rynku głownego a 1 -swiezynka- w wieliczce.Elsatycznosc godzin pracy jest na tyle spoko ze jak ci cos wyskoczy zawsze masz szanse sie zamienic albo poprosic swojego menagera (oczywiscie majac rozsadny powod) o dzien wolny badz zmiane godzin. A co do mnie.wstalem o 4;30 zeby otworzyc punkt o 6,jest niski sezon wiec siedze sobie w punkcie z kumplem na zmianie i dwoma opiekunkami[turystow;)] na Szczepanskim.Mam czas zeby napisac opinie.Staralem sie byc jak najbardziej rzetelny.

W firmie pracuję juz prawie dwa lata. Początkowo planowałam zatrzymać się tu tylko na chwilę, na okres studiów ale ... wkreciłam się. I pomimo kilku momentów kryzysowych wiem, że ten okres był niesamowicie rozwijający. A same chwile zwątpienia zwiazane były ze strachem przed zmianami, obawą przed wyjściem ze strefy komfortu. W między czasie firma ewoluowała, a ja wraz z nią. Zaczynałam jako skrępowany pilot, którego paraliżował tłum 140 turystów, a teraz pochwalić się mogę tytułem Lidera drużyny pilotów. W discoverze zrozumiałam, że stanie w miejscu to cofanie się. Dzięki możliwości realizowania usług przewodnickich oraz tłumaczeń odkryłam w sobie kolejny talent i ostatecznie nakreśliłam drogę kariery zawodowej. Każdy krok kosztował wiele wysiłku i wciąż kosztuje ale dzięki temu mogę powiedzieć że LUBIE moją pracę. Ze względu na codzienne wyzwania nie ma mowy o nudzie, a opcje rozwoju wewnątrz firmy na różnych szczeblach czy w różnych działach poszerzają perspektywy. Discover to tez firma która skupia fantastycznych ludzi. Profesjonalistów z sercem do turystyki i pełnych pasji. Przyjaciele na całe życie.

Michał Chmaj

Pracuję w Discover Cracow ponad 6 miesięcy. Przyszedłem Tu z dużej korporacji gdzie pracowników traktowano jako części zamienne. Tutaj jest zupełnie inaczej. Tutaj każdy ma wpływ na codzienne funkcjonowanie firmy i na jej rozwój. Każdy może swobodnie wypowiadać swoje opinie i dzielić się swoimi pomysłami. Firma bardzo szybko się rozwija. Daje możliwość pracy i rozwoju osobom młodym, które dopiero zaczynają swoją przygodę z branżą turystyczną. Ale osoby doświadczone również znajdą tutaj miejsce dla siebie. Właściciel to człowiek, który konsekwentnie dąży do rozwoju swojej firmy i swoich współpracowników oraz do rozwoju samego siebie. Nie trzyma się utartych schematów tylko szuka nowych rozwiązań. Słucha swoich współpracowników i jeżeli tylko pojawia się pomysł na usprawnienie działania firmy to od razu go wprowadza. To człowiek z pasją, którą zaszczepia wszystkim w firmie. Na pierwszym miejscu stawia uczciwość. W samej firmie dużo się dzieje. Tempo jest szybkie ale wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze. Ludzie są super. Jedni z najlepszych jakich spotkałem. Wiadomo, nie wszystko jest idealnie ale wszyscy razem, codziennie pracujemy nad tym aby było coraz lepiej. Jeżeli ktoś szuka miejsca, gdzie chce się czegoś nauczyć, zdobyć doświadczenie i rozwijać swoje turystyczne pasje, jest człowiekiem otwartym na ludzi i świat oraz gotowym na wyzwania to Discover Cracow jest firmą dla niego. Jeżeli ktoś szuka pracy, do której będzie przychodził tylko po wypłatę to niestety ale trafił pod zły adres. Cieszę się, że pracuję w DC. W końcu znalazłem miejsce, w którym się spełniam. Pozdrawiam.

Adax

Gdyby było tak pięknie i fajnie jak to opisują,to nie było by takiej rotacji pracowników!Ogłoszenie na kierowcę jest cały czas!Z dobrych firm kierowcy nie odchodzą tylko się ich trzymają!Donoszenie mile widziane w tej firemce a nawet obowiązkowe!Jak najdalej szkoda zdrowia!

Italiano

Zastanawiam się nad złożeniem podania na stanowisko "opiekun turysty". Nie bardzo rozumiem charakteru tego stanowiska, czy to jest po prostu pilot wycieczek, tylko inaczej nazwany/zdegradowany ? Odnośnie języka włoskiego, robię między innymi tłumaczenia w Auschwitz,czy to głównie o to chodzi? Widzę skrajnie różne opinie, dlatego mam pewne wątpliwości, czy warto startować do tej firmy...

@Italiano

Dzień dobry, dziękujemy serdecznie za zainteresowanie naszą ofertą. Oczywiście zapraszam do wysłania CV na adres: rekrutacja@discovercracow.com lub odpowiadając na ogłoszenie, a w pierwszej wstępnej rozmowie telefonicznej dokładnie opisujemy stanowisko pracy, aby świadomie realizować kolejne etapy rekrutacji z zainteresowanym kandydatem. Krótko wyjaśniając rolę Opiekuna Turysty - nie jest to w żadnym wypadku zdegradowany Pilot wycieczek - jest to inna nazwa, ponieważ zakres zadań nie odpowiada wyłącznie pilotażowi wycieczek, jest różnorodny. Stanowisko daje możliwość sprawdzenia się w zadaniach odprawy wycieczek, tłumacza wycieczek (również na język włoski w Muzeum Auschwitz oraz Kopali Soli w Wieliczce), przewodnika miejskiego, późniejszego pilotażu. Opinie o naszej firmie są różne, to prawda - każdy ocenia pracę u nas przez pryzmat własnego doświadczenia, do czego również zachęcam i gorąco zapraszam do udziału w rekrutacji, aby się o tym przekonać. Pozdrawiam, Dominika, Dział HR

Włoch

Co niepoważne , pieniądz to jest pieniądz i cieszyć się że nie trzeba dopłacać za możliwość przebywania i zdobywania doświadczenia w międzynarodowym towarzystwie.

Witam serdecznie. Widzę ze popełniamy błąd w ofercie i chce sprostować iż to jest 30 zł za godzinę. Oczywiście nie wiem czy jest to satysfakcjonujące ale dziękuje na wskazanie błędu. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Italiano
@Discover Cracow

Oprowadzenie w Auschwitz to około 3,5 godziny, więc nawet licząc przez ten mnożnik, kwota nie jest powalająca i mało konkurencyjna względem innych podobnych biur jak Wasze. Nie mniej, dziekuję za wyjaśnienie

Francuz

Współpracownicy 10/10, większość osób jest bardzo pomocna i otwarta. Praca jest dynamiczna i trzeba nadążać. Zdarzają się stresowe sytuacje, ale można liczyć na pomoc innych. Możliwość awansu w strukturach firmy, jeżeli ktoś nie czuje się dobrze na danym stanowisku, wówczas może spróbować na innym. Firma umożliwia rozwijanie swoich umiejętności.

K

Pracuję od ponad dwóch lat. Firma daje możliwości awansu. Atmosfera jest mega przyjazna, ludzie świetni :) Na plus też opieka luxmed dla każdego pracownika i multisport. Czasami na minus jest mnogość zmian- chociaż niestety w tej branży to konieczność. Jedno jest pewne- nie można się tu nudzić.

Pracuję w Discover Cracow już ponad 1,5 roku. Dlaczego wybrałam tą firmę? Byłam na studiach, więc potrzebowałam pracy z elastycznym grafikiem. Ważny również był dla mnie kontakt z językiem angielskim. Moim zdaniem praca w DC jest świetną okazją dla studentów, którzy nie mają jeszcze doświadczenia na rynku pracy. Ważne, żeby mówić płynnie po angielsku i mieć chęć do pracy – nie zostaniesz zdyskwalifikowany tylko dlatego, że nie masz doświadczenia, bo tutaj właśnie możesz je zdobyć. Codzienny kontakt z klientem pozwoli Ci rozwinąć swoje umiejętności i rozpoznać w czym tak naprawdę jesteś dobry. Co jest dużą zaletą pracy w DC i co ja osobiście niesamowicie cenię to fakt, że jeśli chcesz się rozwijać dalej w firmie, masz plan i zapał to zostanie to docenione. Dostrzegane są indywidualne predyspozycje i umiejętności oraz zachęca się do ich rozwijania – tak właśnie było w moim przypadku. Praca jest wymagająca, zespół jest młody i dynamiczny, zmiany w strukturze firmy są częste – może dla niektórych osób to za dużo do przełknięcia i dają upust swoim frustracjom w komentarzach... Pozdrawiam serdecznie, Karolina

Wojtek Ł

Dynamiczna, rozwijająca się firma. Praca w gronie młodych ludzi, możliwość awansu w strukturach firmy. Pracodawca zapewnia benefity pozapracowe jak pakiet LuxMed oraz kartę multisport. Można się dużo nauczyć, ponieważ dynamika firmy sprawia że nie można się nudzić.

Przemysław

Jestem w firmie już kilka lat, obecnie pracuję na samodzielnym stanowisku specjalisty. Ludzie, z którymi pracuje, są super. Zawsze panuje miła atmosfera, a wszyscy starają się sobie pomagać. Co do samej pracy. Obowiązków jest bardzo dużo, szczególnie na wyższych stanowiskach. Pracy jest sporo, ale jest ona doceniana. Każdy ma możliwość rozwoju (szkolenia, awanse itp.), jest to nie tyle co mile widziane, ale nawet rekomendowane. Jeżeli ktoś szuka pracy, gdzie będzie mógł się rozwijać i uczyć to jest to miejsce dla niego. Trzeba jednak wiedzieć, że wymagania są spore, ale praca daje satysfakcje. Osoby, które nie lubią wyzwań i wysokiego tempa zmian nie odnajdą się tutaj. Natomiast ludzie, którzy są w stanie dać z siebie wszystko i zaangażować się w wykonywane obowiązki będą bardzo zadowolone. Jeżeli ktoś zastanawia się nad dołączeniem do zespołu: - Najlepiej przejdźcie i przekonajcie się sami! Pozdrawiam

Kamil W

Cześć, Pracuję w firmie od 6 miesięcy i jest to już wystarczająco długo bym mógł podzielić się swoją opinią. Generalnie moja opinia o firmie Discover Cracow, pracy i moim szefie mogłaby zawierać się w trzech słowach: pasja, rozwój, dynamika. Spotkałem w pracy wielu wyjątkowych ludzi którzy mają tę samą pasję co ja czyli turystykę i mogę się od nich uczyć poprzez wspólną realizację wielu projektów. Mam realny wpływ na decyzje, których efekty widzę na co dzień przez co realnie się rozwijam. W Discover Cracow zrozumiałem co to jest i jak ważna jest dynamika pracy. Bardzo dobre miejsce na zebranie pierwszego doświadczenia w turystyce i dalszy rozwój. Jeśli komuś zależy na rozwoju w dynamicznym środowisku pracy pośród ludzi z pasją to gorąco polecam !

MB
@Kamil W

Opinia napisana tylko po to aby zatrzeć inne, negatywne.

Praca bardzo fajna, daje możliwości rozwoju jak i awansu.

Agata Stachu

Pracuję w DC już 7 lat :) Przede wszystkim lubię to co robię, lecz to nie przypadek tylko praca doprowadziły mnie do miejsca w którym jestem. Co najważniejsze w DC: stawia się na człowieka, na zaufanie i wzajemne relacje. Najważniejsza jest postawa, jak dajesz wiele od siebie to dostajesz wiele w zamian. Nie zawsze odpowiadały mi moje zadania, nie zawsze było różowo i było tak że chciałam coś zmienić. Ale wspólnie z Rafałem rozwiązaliśmy niejeden kłopot, zmieniliśmy wiele rzeczy wiele razy, i zawsze czułam wsparcie, chęć pomocy. Widzę to w moim szefie i ludziach dookoła, że zaangażowanie procentuje. Wszyscy dbamy o firmę i nasze otoczenie, nie chodzi tylko o to aby zarabiać, czasem chodzi po prostu o to aby wyrzucić śmieci :) Praca to gigantyczna część naszego życia, nie wyobrażam sobie czuć się jak ‚na robocie’. Tutaj chodzi o to aby coś tworzyć i się tym jarać. Ja się cały czas jaram :)

Zostaw merytoryczną opinię o Discover Cracow - Kraków

• Jak się pracuje w Discover Cracow?

Zobacz opinie na temat firmy Discover Cracow tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Discover Cracow?

Kandydaci do pracy w Discover Cracow napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Discover Cracow