Opinie o Discover Cracow w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Discover Cracow. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Discover Cracow o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Discover Cracow w Kraków

Wypłacają dodatkowe nagrody w Discover Cracow?

Tak

Tak - na święta wielkanocne dostaniesz czekoladowego zająca a na Boże Narodzenie ozdobną bombkę :)

Rigcz Op

Witajcie! Jestescie zainteresowani pracą w tej firmie? Powodzenia! Więcej dopłacicie, niż zarobicie. Przed każdym wyjazdem musicie sprawdzić auto czy nie ma szkody. Macie wyjazd w zimie (jak jest ciemno) i czego nie zauwazyliście? A może auto było brudne i nie widziałeś rysy? Sory! Ty płacisz. Przebiła ci sie opona (chyba co pare dni komus pęka bo auta sa na najtanszych gumach z biedronki w dodatku łyse często xD? ty płacisz. Zepsuło się coś? Oj nie było wpisane w zeszyt ze nie zauwazyles czegos pod autem? Ty płacisz :) Ludzie wolałbym isc na ubera niz tu. Grafik na rozmowie o pracy wydaje się bajką. W praktyce nie ma czasu wolnego. 3 dni pracy i wolne? prosze was. W praktyce jezdzisz 4 i masz jeden wolny. Komunikacja praktycznie tylko przez aplikacje. Chcecie jechać bezpiecznie? xD Chyba zartujecie. Piszecie na telefonie podczas jazdy z szefostwem i calym biurem. Mowie poważnie xD no kongo w tej firmie. Wytrzymalem kilka miesiecy. Dzieki DC Jestescie wyjątkowi.

Czy w Discover Cracow jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Rafal

Nie jesteśmy zainteresowani odpowiedzią na hejt.

Reakcja
@Rafal

Kto sieje hejt, ten sam go będzie zbierał Rafcio :)

szczesliwy ze juz nie pracuje

Okropne miejsce - nie polecam !!! Nie wiadomo kto gorszy szef czy szefowa? - chyba są siebie warci, a ci ich donosiciele? - tylko tym mogą zaplusować , bo wiedzą na pewno nie.

@szczesliwy ze juz nie pracuje

Zgodzę się z Tobą. Na szczęście praca w DC to już wspomnienie. Najgorsza firma, w jakiej pracowałam. Nieuczciwi w stosunku do swoich pracowników od samego początku do końca. Inne obietnice przy rozmowie kwalifikacyjnej, inne "bajki" w trakcie pracy. Donosicielstwo na każdym kroku i oczekiwania, że będziesz uczestniczyć lojalnie w życiu firmy 24h na dobę. A spróbuj nie sprawdzić wiadomości na WhatsAppie, albo nie odpisać na maila, który zwykle nawet Cię nie dotyczył ... chore. Szkoda było czasu na takie denne doświadczenie.

Specjalista Ds. Sprzedaży

Bardzo sympatycznie :)))

Ciekawe i innowacyjne

Karol

Polecam

Leszek
@Karol

Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w tej firmie. Jednak zastanawiają mnie negatywne opinie i doniesienia o braku umów z pracownikami. Może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz coś więcej na temat Discover Cracow?

Zadowolony
@Karol

Czy znów w firmie nakazano pisanie pozytywnych opinii na go work, jak to miało miejsce 2 lata temu?

Ewelina
@Zadowolony

Nikt raczej nie kazał tu nikomu pisać pozytywnych opinii o Discover Cracow. Mnie interesuje konkretne informacje na temat tego pracodawcy, więc może skupmy się na chwile a czymś innym. Powiesz mi, jak (oczywiście mniej więcej) kształtują się tam zarobki? Będę wdzięczna.

OKR

Nie wiem czego spodziewali się ludzie aplikujący do DC, że teraz wszyscy kończący współpracę wystawiają taką opinię. Ktoś chyba nie na doświadczenia ze złym pracodawcą. I nie, daleki jestem od nazywania DC firma idealna, sam zakończyłem już współpracę, ale kilka faktów warto przytoczyć: - Zawsze jasno określone warunki zatrudnienia. Jesteś studentem? Nie dostaniesz umowy o pracę. Nie jesteś studentem? Możemy ci ja dać. Wydaje się fair. - godziny pracy (mowie o pracy w biurze) są dość elastyczne, można się bez problemu dogadać. -Wyplata - nie ma się czego doczepić. No chyba, że jesteśmy człowiekiem który podpisuje umowę -zgadzajac się na warunki w niej zawarte - a potem narzeka. Nie pasuje? Przeglądaj warunki. Pewnie poproszą o podniesienie twoich kompetencji, albo nie dadzą ci aż tyle, ale to w twoim interesie jest by zarabiać więcej, prawda? - ludzie - i tutaj możnaby godzinami. Z bólem serca stwierdzam, że firma miała wybitnie dobrych pracowników. Czemu miała? Bo poszli dalej. DC im to umożliwiło, nie robiąc problemów. Zastąpili ich nowymi pracownikami, którzy pewnie dojdą do wprawy i będzie dobrze. - integracja - bardzo mnie dziwiło, jak bardzo podzielone jest biuro. Na spotkania zapraszany jest dział sprzedaży, rezerwację, ale logistyka już nie. Po spotkaniach wyjście do restauracji - super, chwali się - ale czemu bez helpa? Równi i równiejsi. Duża prośba - zmieńcie to prosze. - zmiany w systemie pracy co miesiąc. Co chwila coś usprawniamy, robimy inaczej. Wymuszony system. DC nie jest korpo pokroju Google, a w tym biznesie nie da się mieć procedury na wszystko. - atmosfera w biurze - nie wiem co się podziało, ale atmosfera nie jest już taka jak była. Szkoda, bo wpływ mają na to 3 osoby z biura. Szef wszystkich uczy jak wykonywać swoje obowiązki, po czym nazywa ich specjalistami. - prawdomówność - szkoda, że tak wiele się mówi o byciu szczerym, a gdy przychodzi co do czego, to milionowy klient jest WYBIERANY TAK BY BYLA TO REZERWACJA OD WAZNEGO PARTNERA - hotel blisko POT ps8. Ogólnie pracodawcę polecam. Tak jak wspomniałem, nie jest to pracodawca idealny, ale dużo osób zostaje na dłużej. A część odchodzi - z doświadczeniem. Jeśli jednak nie lubią "parcia z gory". Boisz się że będą od ciebie wymagać. Nic prostszego... Załóż firmę. Wtedy to ty będziesz wymagać i dowiesz się dlaczego to tak właśnie wygląda w discoverze.

Reakcja
@OKR

- Zawsze jasno określone warunki zatrudnienia. Jesteś studentem? Nie dostaniesz umowy o pracę. Nie jesteś studentem? Możemy ci ja dać. Wydaje się fair. Nie masz racji. Dużo osób nie będących studentami nie dostało nigdy umowy o pracę. - godziny pracy (mowie o pracy w biurze) są dość elastyczne, można się bez problemu dogadać. Zgadzam się. -Wyplata - nie ma się czego doczepić. No chyba, że jesteśmy człowiekiem który podpisuje umowę -zgadzajac się na warunki w niej zawarte - a potem narzeka. Nie pasuje? Przeglądaj warunki. Pewnie poproszą o podniesienie twoich kompetencji, albo nie dadzą ci aż tyle, ale to w twoim interesie jest by zarabiać więcej, prawda? Oczywiście, że jest się czego doczepić. Wiele osób zatrudniło się na konkretnych warunkach finansowych, a potem były zmieniane. Za każdym razem na gorsze. - ludzie - i tutaj możnaby godzinami. Z bólem serca stwierdzam, że firma miała wybitnie dobrych pracowników. Czemu miała? Bo poszli dalej. DC im to umożliwiło, nie robiąc problemów. Zastąpili ich nowymi pracownikami, którzy pewnie dojdą do wprawy i będzie dobrze. Miała świetnych pracowników i każdy z nich radzi sobie teraz świetnie. A co do problemów to CEO wysyłał pogróżki od prawnika, że ktoś poszedł do konkurencji i obowiązuje go lojalka. Nic z tych rzeczy, aby lojalka obowiązywała musisz otrzymywać od pracodawcy wynagrodzenie po zakończeniu stosunku pracy. Taki człowiek jak CEO powinien to wiedzieć. To dlaczego wysyłał oficjalne pisma z kancelarii adwokackiej? - integracja - bardzo mnie dziwiło, jak bardzo podzielone jest biuro. Na spotkania zapraszany jest dział sprzedaży, rezerwację, ale logistyka już nie. Po spotkaniach wyjście do restauracji - super, chwali się - ale czemu bez helpa? Równi i równiejsi. Duża prośba - zmieńcie to prosze. Kiedyś firma nie była podzielona. Zostali zatrudnieni ludzie, których obowiązkiem było kablowanie, dlatego ludzie przestali się trzymać razem. - zmiany w systemie pracy co miesiąc. Co chwila coś usprawniamy, robimy inaczej. Wymuszony system. DC nie jest korpo pokroju Google, a w tym biznesie nie da się mieć procedury na wszystko. Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Najlepsze jest to, że CEO zawsze mówił, żeby do niego przyjść i powiedzieć, że się myli. Gdy ktoś to robił, jego argumenty były bagatelizowane. Liczy się wizja CEO, a ty sobie możesz coś powiedzieć. - atmosfera w biurze - nie wiem co się podziało, ale atmosfera nie jest już taka jak była. Szkoda, bo wpływ mają na to 3 osoby z biura. Szef wszystkich uczy jak wykonywać swoje obowiązki, po czym nazywa ich specjalistami. Atmosfera jest dramatyczna ze względu na zatrudnienie ludzi, którzy trudnili się donoszeniem. - prawdomówność - szkoda, że tak wiele się mówi o byciu szczerym, a gdy przychodzi co do czego, to milionowy klient jest WYBIERANY TAK BY BYLA TO REZERWACJA OD WAZNEGO PARTNERA - hotel blisko POT ps8. Pracując z CEO wcale mnie to nie dziwi :) Zresztą pamiętam jak CEO kiedyś wyśmiewał sporty drużynowe, a teraz w wywiadzie mówi, że jest nimi zafascynowany - hipokryzja w dużych dawkach Ogólnie pracodawcę polecam. Tak jak wspomniałem, nie jest to pracodawca idealny, ale dużo osób zostaje na dłużej. A część odchodzi - z doświadczeniem. Najlepsze jest to, że żaden z byłych pracowników nie podziela Twojego zdania :) Jeśli jednak nie lubią "parcia z gory". Boisz się że będą od ciebie wymagać. Nic prostszego... Załóż firmę. Wtedy to ty będziesz wymagać i dowiesz się dlaczego to tak właśnie wygląda w discoverze. Parcie z góry? Ja bym to nazwał słowem na "m"

Aktualność
Z dumą informujemy, że w 19 edycji rankingu „Gazele Biznesu 2018” znaleźliśmy się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw!

11 marca w Warszawie odbyła się Gala, na której nagrodzono firmy z czołówki rankingu i wręczano dyplomy.
Firmę reprezentowała nasza koleżanka Aleksandra Machnik. W regionie zajęliśmy 35 miejsce, a w całym kraju 369. W stosunku do poprzedniego roku nasza firma awansowała o 226 pozycji w kraju, przesuwając się coraz bardziej do czołówki. To nasza trzecia edycja Gazeli Biznesu na której corocznie awansujemy będąc coraz bliżej podium.

To kolejne wyróżnienie jest sukcesem pracy całego zespołu Discover Cracow, z czego ogromnie się cieszymy!

Zapraszam do naszego zespołu :-)
Rafał Moryto

Aktualność
Dokąd zmierza Discover Cracow?

Jako twórca śmiałych planów i idei dotyczących przyszłości Discover Cracow chciałbym podzielić się z Wami moją wizją jutra. Nasze cele na 2019/20 są niesamowite! Określą je oczywiście OKRy na najbliższe 4 kwartały. Natomiast nasze cele są składową celu ogólnego: 1 milion turystów obsługiwanych rocznie, który zrealizujemy w najbliższych 3 latach. Pozwoli nam to na zdominowanie rynku, w którym swój udział planujemy na poziomie 30%. Wróćmy jednak z roku 2021, podsumujmy to co za nami i zobaczmy do czego dążymy.

Za nami (2018)

• 3 raz z rzędu otrzymaliśmy Gazele Biznesu - wyróżnienie i nagroda za trud włożony w dotychczasową pracę.

• obsłużyliśmy 257 500 osób, co od początku działalności stanowi 860 750 turystów.

• zrealizowaliśmy dla nich 200 530 usług.

• od początku działalności łączne przychody wyniosły ponad 87,5 mln zł.

• nasze auta przejechały 574 tys km, co stanowi równowartość 14,3 okrążeń ziemi.

• zespół poprawił swoją wydajność podnosząc jakość pracy zmniejszając się ze 105 do 70 osób.

• koszt firmy stanowił 58 tys zł dziennie.

• strona http://www.dc.com odsłaniana była 1 440 000 razy, odwiedziło ją 660 tys osób - nie ma oficjalnego państwa na świecie, którego obywatel nie zawitałby na naszą stronę :-)

W związku z powyższym chciałem pogratulować Nam i jednocześnie podziękować za współtworzenie firmy i realizację imponujących wyników, które plasują nas w czołówce touroperatorów w Polsce.

Przed nami (2019)

• planujemy sprzedać 375 tys usług, co doprowadzi nas do obsłużenia naszego milionowego klienta (licząc od początku działalności).

• poszerzenie sieci agentów do 500 - czyli współpraca z 90% wszystkich obiektów noclegowych w mieście.

• zaczniemy naszą dominację rynku od 15% z obecnej ilości 2,5 mln turystów odwiedzających KRK.

• zbudujemy wspaniały zespół, modyfikując jego strukturę w płaską, opartą na współpracy i partnerskich opartą na 3 działach: wsparcia, obsługi i sprzedaży przy pomocy zespołów zewnętrznych.

Jestem przekonany, że dla nas to tylko wyzwanie, gdy dla innych nieosiągalne marzenia porównywalne do lotu na księżyc.

Rafał :-)
Hahahahah

Hahahahahahahahahahahahahshahahahahahahahahahahhahahahahahahhaahahahahahahahsh

SmokWawelski

Slabo. Ludzie sie Tam tak masowo zwalniaja ze po 4 miesiac ach bylam Tam jednym z najdluzej pracujacych pracownikow. Nie dostalam etatu, zeruja na zleceniach i statusie studenta. Tydzien w tydzien przejmowalismy coraz wiecej obowiazkow po innych dzialach pracownikow bo tam tez sie zwalniali ale pomimo systematycznie coraz wiekszego natloku pracy, zaden z nas nie distal podwyzszki, nawet minimalnej. Szefowa zas jest osoba bardzo chlodna I zdaje sie byc zupelnie odcieta od rzeczywistosci. Mowie (usunięte przez administratora) Bo (usunięte przez administratora)nid ma tam nic do powiedzenia. To tylko takailuzja a tak na prawde to ona rzadzi a on sie and tylko glupio usmiecha.

Pozdrawiam całą ekipę z działu sprzedaży ;) Pracuje od pół roku i bardzo sobie chwale, super ekipa! Pozdrawiam Kasia

Rozbawiony
@Kasia

Ale przecież w dziale sprzedaży nie pracuje żadna osoba o Pani imieniu:) pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Atlantyda

Cześć. Chciałbym opisać moją pracę w tej firmie. Pracuje w biurze i nie mam nic do zarzucenia. Praca fajna i bez stresu. Menadżerowie wyrozumiali i zawsze chętnie pomagają. Nie ma nacisków żeby np. dodać tutaj opinie, więc nie rozumiem o co chodzi tym ludziom, którzy potrafią tylko narzekać. Właściciel jest UCZCIWY, KULTURALNY (NIGDY NIE SLYSZALEM ZEBY KOGOS OBRAZAL, A W SZCEGOLNOACI WYSZUKANYMI EPITETAMI), FAJNIE SIE UBIERA (KIEDYS SIE NAWET CHWALIL ZE JEGO SPODNIE KOSZTUJA 2,5 TYS ZL), MA STYL, JEST OSOBA WYROZUMIALĄ I WIE CO TO WYRZECZENIA. Z tego co słyszałem to zbudował w końcu zespół ludzi zaufanych. Ostatnimi czasy wszyscy Ci, którzy pracowali tutaj kilka lat okazali się osobami nieuczciwymi. Pokazywali brak zaangażowania, nie chcieli zostawać po godzinach (mnie muszą wyrzucać z biura bo bym tam siedział non stop), ogół IE dobrze że już nie ma tych wszystkich ludzi, którzy kiedyś budowali tą firmę, gdyż tylko przeszkadzali w stworzeniu nowego wiernego kolektywu. Ja się muszę przyznać, że gdybym mógł to nawet bym pensji tutaj nie pobieral, bo jestem takim szczęściarzem który może pracować w tak dynamicznie rozwijającej się firmie. Nie mogę powiedzieć ani jednego słowa, tylko że polecam w 100%

@Atlantyda

Szkoda tylko ze ludzie którzy w.g Ciebie psuli wszystko byli bardzo zgrana ekipa i wszystko dzialalo tak jak trzeba. A teraz jest mega rozgardiasz. Pełno nowych osob które średnio ogarniaja. Te osoby które faktycznie robiły robotę same sie zwolniły bo widziały co sie dzieje... Nie wiem kto Ci takich głupot nagadal o poprzednich pracownikach... Ale jakoś wszystkie inne firmy sie smieja Discover Cracow. Kiedyś to była faktycznie super firma. Super ludzie. Bardzo pomocni i kolezenscy. Byliśmy po prostu jedna wielka paczka wspaniałych ludzi. Ale pewna osoba postanowiła to zepsuć. Żeby juz tak kolorowo nie było. I udało sie to jej. Gratulacje... Tylko ze kiedyś sie to może odwrócić w druga (zła) stronę. Juz jak widać jest gorzej. Mniej gości firma obsługuje. Z Hotelami które sprzedawały najwięcej wycieczek juz DC nie współpracuje.... Pisanie takich sztucznych opinii nie pomoże raczej w awansie... Pozdrawiam wazeliniarzy...

Atlantyda

Były pracowniku chyba nie wyczuleś ironii w moim komentarzu

W DC przepracowalem kilka lat. Na poczatku jeszcze przed zatrudnieniem wszyscy mnie namawiali żebym przyszedł. Faktycznie bylo warto. Atmosfera świetna. Lepszej nigdy nie czułem w innych firmach. Ludzie bardzo ze sobą zzyci. Każdy każdemu pomagał. Jeszcze jak bylo 2 właścicieli to wychodzililsmy na imprezy integracyjne. I tak bylo przez 2 lata mojej pracy. Potem jeden ze wspólników opuścił szeregi DC. Dlaczego? Nie wiem. Plotki chodziły różne. Ale plotkom wierzyć nie mozna. Choć mówi sie ze w każdej plotce jest trochę prawdy ;). No i Pan Prezes został sam. Musiał wszystko ogarnąć. I wtedy sie zaczęła duża rotacja ludzi. Niektóre działy były wywracane do gory nogami. Sam szef DC i jeden z managerow, w tym wypadku od koordynatorow z Oświecimia, chcieli pokazakac jak sie wprowadza ludzi do muzeum. Nigdy wczesniej tego nie robiąc. Był wtedy niezły chaos ;) Szkoda ze nie zapytali koordynatorow bądź kierowcow jak to robią i czy jest jakis z tym problem. Oni uznali ze problem jest i to naprawia ;) no ale nie udało sie to im i zostało tak jak bylo czyli dobrze ;). Później zaczęli odchodzić kolejni kolejni i kolejni pracownicy. Aż nadszedł czas jak odszedł Manager od pilot Manager od kierowcow i specjalista od spraw floty. No i wtedy Pan Prezes wpadł na pomysł ze założy spółkę z szefem firmy która świadczy usługi dla DC. Czyli po prostu odda transport. Zaczęło sie tez oszczędzanie w firmie. Zabrano pilotom i kierowca telefony służbowe. A jeszcze wczesniej sam szef zaczął robic grafiki. OCZYWIŚCIE nie brał pod uwagę próśb pracowników i rozpisywal jak leci. Moje zdanie jest tylko jedno. Dobrze to juz bylo w DC. Nie wiem czy kiedyś bedzie lepiej. Myślę ze dużo trzeba by zmienic żeby bylo lepiej. Trzeba zaufać pracownikom dobrze im zapłacić i szanować. A potem mozna myśleć o wizji i celach. Nie mowie ze nie Polecam firmy. Ale tez nie powiem ze Polecam. Zawsze można spróbować. Sa osoby którym na pewno ta praca się spodoba. Niektóre osoby sa niestety tak zaslepione ze o białym powiedziałyby ze jest czarne. Pozdrawiam

Pracuję jako kierowca od pół roku. Bardzo chwalę sobie atmosferę w pracy, świetni ludzie u nas pracują ;) Wynagrodzenie jest adekwatne moim zdaniem do pracy, nie mam na co narzekać. Polecam pracodawcę, jeśli ktoś ma jakieś pytania co do konkretów to chętnie odpowiem ;)

@Marcin

Zastanawiam się czy nie zmienić pracodawcy. Obecnie jeżdżę w innej firmie, ale warunki nie są najlepsze. Z tego co rozmawiałem z innymi kierowcami mówili o tym, że jeżeli jest jakaś jazda samochodem to nalezy zaplacic pracodawcy 2,5 zł/km. U mnie obecnie mogę jeździć prywatnie (oczywiście w granicach rozsądku). Czy gdybym miał coś do załatwienia na uczelni i miałbym około 4 km do przejechania, to takie krótkie trasy również wliczają się do opłaty? Nie ukrywam że 2-3 razy w tygodniu będę musiał podjechać na uczelnię i stąd moje pytanie.

@Kierowca

Ja z pewnością polecę Ci pracę w Discover Cracow jeśli chodzi o warunki finansowe oraz atomsferę w pracy. Nie będę jednak pisał tutaj o stawkach ponieważ nie czuję się upoważniony. Mogę powiedzieć tylko tyle, że pracowałem w dwóch innych firmach i w Discover mam najlepsze warunki.

@Marcin

Dziękuję Marcinie za nie udzielenie odpowiedzi. Takie portale są od tego żeby się dzielić informacjami. Dobra to może jak Cię spotkań na lotnisku to potwierdziła, bo ostatni rozmawiałem z kierowca z Discovery, który nie opisywał tego jak krainy mlekiem i miodem płynącej, który również potwierdził, że trzeba płacić 2,5 zł/km. Nie wiem po co ukrywać takie informacje.

@Kierowca

Cześć, tak - u nas jazdy samochodem służbowym w celach prywatnych to kosz 2,5 zł/km - jest to nasz wewnętrzny zapis, o którym poinformowany jest każdy kierowca. Jazdy prywatne mogą być realizowane przed rozpoczęciem pracy lub po jej zakończeniu. W trakcie swojej zmiany kierowca jest w dyspozycji dla Działu Logistyki, który przydziela zlecenia. Obecnie szukamy kierowców dyspozycyjnych do pracy w pełnym wymiarze godzin, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapraszam do kontaktu: rekrutacja@discovercracow.com Pozdrawiam, Dominika

@Discover Cracow

Dziękuję za odpowiedź. Przynajmniej Pani odpowiedziała, bo nie interesują mnie jakieś tajemnice. Muszę się zastanowić bo nie ukrywam, ale w obecnej firmie jazda prywatną jest darmowa, gdyż szef wlicza sobie to w ryzyko, zresztą spędzamy w samochodach od 10-16 h dziennie i przez to nie mamy czasu żeby sobie coś załatwić, więc możemy się poruszać w granicach rozsądku darmowo. Jeżeli mam płacić żeby podjechać kilometr do żabki i kupić coś do picia, lub żeby coś załatwić to nie jest to dla mnie atrakcyjne. Muszę to przemyśleć, ale niemniej dziękuję za odpowiedź.

Zenek
@Marcin

Nawet możliwość przejścia na akord ;) w zimie przy 3 transfer ach na kierowce. Może znow wróci pomysł z Uberem? ;)

Odkryj ze Krakow
@Marcin

Kolego nie życzę Ci tego ale poczekaj do pierwszej stluczki. Zrobisz ryske na aucie a policza Ci 1000zl. Wtedy zmienisz zdanie o świetnej atmosferze w pracy. Albo jak zaproponują Ci przejście na akord. ;)

Mateusz

Sam nie wiem ską tyle negatywnych opini? Sam pracuję od ponad roku i nigdy się z niczym złym nie spotkałem.

Zbulwersowany
@Mateusz

Na początku każdemu się wydaje, że jest fajnie. Pozniej zaczynają się schody. Ale oczywiście ta opinia zostanie wykasowana ponieważ jest niezgodna z regulaminem. Oczywiście wyrazanie się miegatywnie o pracodawcy lub warunkach jest niezgodne z regulaminem. Mam nadzie adminów że pójdziesz po rozum do głowy i przywrucisa chociaż część merytorycznych opinii byłych pracowników. Wiemy że firma może edytować tutaj opinie, jednak w regulaminie jest, że go work przywróci regulaminowe opinie. Zobaczymy co jest ważniejsze opinia czy prawdą.

Mateusz
@Zbulwersowany

Tylko czy Pan napisał coś konkretnego? Napisał Pan jedynie, że potem są schody, ale żaden konkret, więc na jakiej zasadzie, piszę Pan, że negatywne oraz MERYTORYCZNE komentarze są kasowane? Przecież nic merytorycznego Pan nie napisał...

Zbulwersowany
@Mateusz

Panie Mateuszu. Gdyby pan śledził to forum to by Pan zauważył że merytoryczne negatywne opinie zaczęły znikać. Jeżeli miałbym pewność, że taka opinia nie zostałaby skasowana to bym taka napisał. Niestety przez cenzurę spowodowana możliwością edytowania postów przez firmę Discovery Cracow nie można tutaj napisać wszystkiego. Niestety ale go work dając możliwość pracodawcy na samowolne kasowanie opinii, a nie przez ich administratorów stracił w wielu oczach wiarygodność. Założę się że nową taktyką jest dodawanie co jakiś czas pozytywnych opinii jako "pracownicy". Moi rodzice mi mówili że takie metody były stosowane w PZPR. Jeżeli chce Pan znać konkrety tomprosze zapytać a chętnie odpowiem, tylko ta wiadomość nie przetrwa tutaj zbyt długo, gdyż będzie niezgodna z regulaminem. I panie Mateuszu proszę sobie nie żartować że Pan/Pani i Pan Mateuss to ta sama osoba.

Odkryj ze Krakow
@Zbulwersowany

Dokładnie. Szkoda nie ma tu tych prawdziwych opinii. Sa tylko same najlepsze ;) Pan Prezes chyba zrozumiał ze cos jest nie tak. Ale do końca walczy. Nawet z go workiem xD brawo za zaangażowanie i spryt. Karma i tak wraca! ;)

Na szczęście były pracownik

Nie polecam firmy pana (usunięte przez administratora), sama wizja jest naprawdę dobra, tylko zarzadzna w zły sposób... Może niech pan skończy pitolic i zacznie słuchać swoich pracowników

Zenek
@Na szczęście były pracownik

Czasem trzeba zaufać pracownikom. W tej firmie tego właśnie brakuje.(usunięte przez administratora)

Andżelika

Bardzo fajnie, że w ciągu 3 godzin 3 osoby dodały opinie polecająca. Widać, że firma jest profesjonalnie zarządzana. Myślę że wyśle CV i nadzieję, że będę mogła pracować w takim fajnym towarzystwie.

@Andżelika

Czy nie uważa Pani, że faktyczni pracownicy firmy też mają prawo się wypowiedzieć? Akurat wraz z Magda pisaliśmy komentarz w tym samym czasie, wracając właśnie z pracy

Andżelika
@Kasia

Oczywiście, że mają. W tym samym czasie rok temu pracownicy dostali maile o dodaniu tutaj opinii. Mozna sprawdzIć to po datach dodawania. Tutaj jest chyba trójca święta w jednej osobie.

Szczęściarz

W momencie kiedy zacząć,alem pracę w Discover Cracow to wyleczyłem się z raka. Polecam

Wiktor

Skoro wszyscy moi współpracownicy się działa tutaj opiniami również to zrobię. Nigdy w życiu nie spotkałem i pewnie IE nie spotkam tak fantastycznej firmy. Jak wszedłem pierwszy raz to w środku zobaczyłem tęczę. Następnie wraz z kolejnym krokiem zostałem.przywitany przez jednorożce i szcz niaczko, które poczęstowały mnie ambrozja i niektarem. Od momentu wstąpienia w szeregi korpusu jestem lepsza osoba. Polecam kazdej osobie tą pracę

Genowefa

Tutaj jest super i basta!!!!!!!!

Stefania

Polecam tą firmę. Pracuje już tam 3 dni i nigdzie się jeszcze nie spotkałam z tak fajnym towarzystwem. Każda negatywna opinia na tym portalu jest kłamstwem. Nie spotkałam się z tym co nam tutaj niektórzy zazdrośnicy przedstawiają. Fajna jest firmą i nie należy wierzyć tym którzy plują tutaj jadem.

Zostaw merytoryczną opinię o Discover Cracow - Kraków

• Jak się pracuje w Discover Cracow?

Zobacz opinie na temat firmy Discover Cracow tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Discover Cracow?

Kandydaci do pracy w Discover Cracow napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Discover Cracow