Opinie o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

szukająca pracy

Nie podoba mi się krzyk. To jest niezdrowe środowisko pracy. W krótkim czasie następuje wypalenia zawodowe. Pracownik odpowiednio zmotywowany staje się bardziej wydajny. Jakby miał ktoś mnie tak zastraszać to szybko bym zrezygnowała. Agresja wzbudza agresję i kropka. Jak ktoś tego nie widzi to znaczy, że jest tępy emocjonalnie.

gość

myślę że to dobry pomysł -tu jest potrzebny ktoś z zewnątrz- o normalnym spojrzeniu na system płac i motywacji.... a nie zniszczony przez chore poglady panujące w iss że motywować mozna tylko krzykiem i zastraszeniem. ....... ...... dlaczego miał byś nie spróbować .-- zawsze możesz rzucić papierami gdy stwierdzisz że to było nieporozumienie.

szukająca pracy

Widziałam na praca.bielsko.pl, że w ISS poszukują specjalisty do księgowości i płac. Zastanawiam się nad złożeniem cv. Czy możecie coś powiedzieć o pracy w księgowości i jakie są zarobki? Jak czytam opinie to mocno się zastanawiam czy to dobry pomysł. Z góry dziękuję za pomoc.

gosc

Widze ze na forum wbila sie jaka wazelina pana(usunięte przez administratora)prawda jest troszke inna od pewnego czasu firma spada na psy w ISS to juz nie jest praca tylko koczowanie do 10 zarobki na poziomie 1400-1600 zl to norma nadgodzin juz niema, ludzie pazury obgryzaja bo im na szame nie styka(usunięte przez administratora)

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
gosc

kolego ,to o czym tu wypisują to pan (usunięte przez administratora) nawet nie wie i to nie są sprawy którymi by sie interesował - jest inne grono kierownicze i dyrektorskie które po prostu nie szanują tego że to zwykły pracownik jest fundamentem każdego zakładu - jeśli chodzi o przejęcie waszej firmy przez pana (usunięte przez administratora)" to mówiąc obiektywnie ..... jedno jest prawie pewne że czego on by sie nie chwycił to raczej na pewno postawi to na nogi i o to możecie być spokojni. a zmieniając temat, to czym sie zajmuje wasza firma ?

Witam,jestem pracownikiem firmy,której zakupem interesuje sie pan (usunięte przez administratora). Z tego co wiemy o tym człowieku to ludzie w waszej firmie kokosów nie mają i wiekszość z z was ne chwali sobie postepowania tego człowieka. (usunięte przez administratora)

faraonB

Małpę by nauczył wałek trzymać, albo gościa z pod budki z piwem

sciemniacz z 2 co jara w kotlowni

to co tu wypisujecie nie trzyma sie kupy hyba trzeba przewietrzyc ten zaklad na kusia bo zaduze stenrzenie rzywicy jest szkodliwe dla umyslu.

widze że wypowiadają się sami geniusze! Zapewne każdy ktury z was trafił do tego zakładu nr.2 iss niesłyszał nigdy o kompozycie (laminat) pewnie wałka nie umiał pożądnie chwycić do ręki! w gębie to wy mądrzy jesteście tylko z praktyką gorzej. pozdrowienia były pracownik iss nr.2

a ty kolego to nie \" mumisz \" pisać i lepiej pomyśl o korepetycjach bo na maturze nie wypadniesz najlepiej .... ha ha ha

Panowie zamiast zajmować się problemami jakie się rodzą w firmie ISS to wy się zajmujecie pierdołami :/ Chciałbym zwrócić uwagę ze czerwoni nie zasługują na te koszulki z co za tym idzie wypłaty. Większość z nich nic nie umie, nie mówiąc o wykształceniu jakie posiadają (podstawowe, zawodowe). Niektórzy zostali liderami kosztem zwykłych pracowników, chodząc do biura kablować :/ (usunięte przez administratora)

Zachęcam wszystkich pracowników zakładu nr2 do wypowiadania się na forum w celu pokazania co naprawdę dzieje w tym zakładzie.Osoba która nie odpowiada za sprawy związane ze sposobem premiowania, wykonywania planu produkcyjnego itp. decyduje o wszystkim.Dlaczego ta osoba potrafi przez tyle lat istnienia tego zakładu w tak perfekcyjny wręcz sposób zamykać wszystkim usta.Każdy wpis jest ważny może to wpłynie pozytywnie na dalszy rozwój "naszej" firmy.Na koniec prośba aby nie pojawiały się obraźliwe komentarze na temat rzekomego nieróbstwa z naszej strony ktoś kto nie zna tematu niech zachowa swoje złote myśli dla siebie.Walczmy o lepsze jutro ponieważ od początku nasze zdanie znajduje się za brudnymi doniczkami w niebieskich kontenerach.

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

(usunięte przez administratora)Kiedyś ta firma naprawdę dbała o pracownika.....

A to wpis pracownika z jedynki-chyba dużo się zmieniło od Listopada 2010

a na jedynce mamy sie spoko.pozdrooo

chociaz moge sie mylic, byle kretyn moze zostac liderem... Nie ma jak to w kupie sila... :}

Do procownikow 2jki. Zamiast pisac takie gluptoy byscie sie wzieli faktycznie do roboty. Za darmo nic nie ma, a narzekac kazdy jeden potrafi. Prawda jest taka, ze rownie dobrze malpa moglaby wykonywac wasza robote. Dziwie sie ze ten zaklad jeszcze istnieje... A jak komus sie nie podoba to niech sie zwolni... I poszuka sobie lepszej roboty np. na budowie... Do piero zobzczy co to znaczy robic. A co do \"(usunięte przez administratora)" to taka jest jego rola i w cale sie nie dziwie. Trzeba sie bylo uczyc a nie teraz zazdroscic liderom, kierownikom.

Jak najbardziej sposób zarządzania tym zakładem pozostawia wiele do życzenia. Winnika to przez kultową postać z filmu \" Rocky\" która swoim ilorazem inteligencji oraz przeciwstawnym kciukiem zbliżona jest do szympansa. Składnia jego wszystkich zdań opiera się na słowie(usunięte przez administratora)a reformy w firmie... rozpacz. Dzielenie nas na grupy oraz obiecanie tylko czerwonym premii ma chyba tylko na celu skłócenie nas a co za tym idzie... zniechęcenie pracownika oraz spadek produkcji. Zamiast zmobilizować wszystkich pracowników którzy są tak naprawdę motorem tej firmy to woli sabotować ten zakład. Drogi Panie (usunięte przez administratora)jeśli chce Pan reformy która przyniesie korzyść proszę zwolnić twórcę tych chorych pomysłów zatrudnić kogoś z zewnątrz kto będzie miał pojęcie o zarządzaniu i spojrzy na tą firmę z innej perspektywy, zauważy że niektórzy liderzy nie zasługują na swoje czerwone koszulki i pensje co jedynie mogą pracować jako zwykli pracownicy i to tylko na montażu przy podawaniu pasków.

anonim 2

No właśnie po co im te ryczałty. Ludzie na nich robią, zapierniczają a na koniec roku zamiast dać ludziom na święta to NiE sami Liderzy dostają KOPERTY święte Krowy :/ Co to ma być !!! Zwykłemu pracownikowi to się nic nie należy !! Nawet sprzątaczka dostała kopertę za Co ?? za to ze ubikacji dobrze posprzątać pracownikom nie umie ?? jednym wiadrem wody to raczej dwóch szatni, korytarza, klatki schodowej to nie umyje, a potem się dziwić ze brudno.Biura to by sprzątała 5 razy dziennie :/ ,na dole w ubikacji to grzyby na ścianach rosną :/ ,na pietrze to śmierdzi jak z obory. Ona potrafi siedzieć 5 godzin i Ciuchy przebierać w magazynie !!! Szukają oszczędności to pracownikom wodę do picia zabrali !!! Na hali jest 23 stopnie i tłumaczą się tym ze dadzą od 25 żenada. Człowiek jak pracuje, rusza się to wiadomo ze jest mu cieplej. Niech ktoś z Kierowników z zakładu nr1 na jeden dzień przyjedzie i przerobi 8 godzin w takich temperaturach i warunkach gdzie na hali jest tak ciepło że pot się po (usunięte przez administratora) leje i zobaczymy czy pod koniec zmiany nie będzie miał Sahary w buzi!!!! masakra

Witam. Chciałem wypowiedzieć się na temat zakładu nr 2 którego właścicielem jest (usunięte przez administratora) jednym słowem Żenada i jeszcze raz Żenada. To co się teraz tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie... Porobili jakieś brygady, grupy (usunięte przez administratora). Mydlą ludziom oczy że jeszcze na tym zarobią, na jakiś godzinach (usunięte przez administratora) PRAWDA, owszem zarobią ale tylko święte krowy pana (usunięte przez administratora) Robił z czerwonymi jakieś odprawy,zebrania ale żeby pracownikom wytłumaczyć, powiedzieć co i jak to NIE Co my trędowaci jesteśmy !!!!! Czerwoni teraz gonią jak opętani bo Bog wie co im naobiecywał. A liderzy bez zwykłych pracowników nie zrobili by NIC, mogli by sobie hale posprzątać !!! Ludzie (usunięte przez administratora) i robią nie wiadomo za co bo nikt nam nic konkretnego nie powiedział. Szukają oszczędności to niech zlikwidują tym popaprańcom ryczałty bo bez nas byli by NIKIM. Poco im takie zarobki??? pytam się po co!! Jak niektórzy nawet dobrze rysunków dobrze przeczytać nie umieją żenada :/ zarabiają prawie 3 koła za co !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Kandydaci do pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS
1.9/5 Na podstawie 243 ocen.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS