Opinie o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS w Bielsko-Biała

test

nie polecam! generalnie jest źle. zła organizacja, złe podejście do pracownika, brak świadczeń dodatkowych, wyjazdy słabo rozliczane, liczne nadgodziny, niepotrzebny stres. ALE JEDNO NAJWAŻNIEJSZE: ogromna rotacja! to mówi samo za siebie. jesteś dobrym pracownikiem? i co z tego na twoje miejsce czeka 5 studentów.

były

Słyszałem, że w ISS źle się dzieje - zaległości z wypłatami, itp.

Polski robotnik bez przyszłości.

Nie wiem czy ludzią w Iss Wawrzaszek uda się przerobić do emerytury jak normy takie wysokie, a umowy o pracę są podpisywane na czas określony z wypowiedzeniem dwutygodniowym.

Może ktoś orientuje się jak wygląda praca kierowcy kat. C w ISS ?

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Wywiad

Ostatnio pojawila sie oferta grafika w tej firmie w Bielsku, wie ktoś coś o niej?

anon

8 pln na godzine

lolek

ile zarobi sie w iss na produkcji ??????????

absolutny fizol

moze zarabiaja 4 tyś ale robia w tygodniu po 10 , 12 godz, wszystkie soboty i ze dwie niedziele w miesiącu i jeszcze trzeba dobra premie dostać.

sloni

A ja tam pracuje i co zarobie to moje i nie narzekam ale praca na produkcji jest dla ludzi o mocnych nerwach bo sa tam ludzie ktozy o tej robocie nie maja pojecia

fizyczny II

Był tu taki jeden co pisal tak: "szczerze ja zarabiam ok 3700-4000 tys w dobrym sezonie pod warunkiem jak tyram od pon-pt od6-18 we wszystkie soboty 6-13 a czasami w niedziele choć juz tego jest malo nie tak jak kiedyś!także zarobek taki jak powiedzialem przy ok280 godz miesiecznie" Spoko :)

fizyczny

a ja w iss zatrabiam okolo 3,8tys,zł praca na produkcji.

mikser

Socjalu nie ma. Chyba tylko jakieś pożyczki dla wybranców.

ciekawy

a jak wygląda sprawa " socjalu " ? co się dostaje na święta itd ?

@ciekawy

ochrzan od kierownika ;)

Mieciu
@XXX

Potrzebuja ISS Wawrzaszek elektronów i spawaczy MAG-135?

Witaj. Pracuję w tej firmie 6 lat i poważnie żal mi tych, którzy narzekają na warunki, zarobki itd. Większość tych osób to tak zwani podżegacze, którzy sieją plotki, niepokój i zamęt na produkcji a zaraz po wypłacie chodzą po wszystkich działach i mówią jak to mało dostali. Koledzy z WISS: każdy pracuje na siebie, każdy widzi jak pracujecie i za to ew. dostajecie premie a na podwyżkę trzeba sobie zapracować i zasłużyć bo gadanie, że "nie dostałem już 4 lata" świadczy o tym, że jesteście daremni i nie zasługujecie na nic więcej. Kolego "praktyka" - jeśli masz tylko chęci to możesz się bardzo dużo nauczyć na każdym z działów a do nygusów mam jedno przesłanie - pilnujcie się bo lada dzień przyjdą ludzie od "S" i wtedy niektórzy w Was zakończą karierę. Pozdrawiam normalną część załogi. Ps. wiadomo, że wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma i u nas też nie jest wszystko tiptop ale przynajmniej można normalnie pracować bez obaw, że 10-go nie będzie pieniędzy.

stryjek

praca nie należy do najlepszych - ogólnie jej nie polecam, chyba że nie masz żadnego doświadczenia i chcesz nabyć praktyki. Wyzysk na każdym kroku. Pensja niska ale można to nadrobić nadgodzinami. Z tego co mi wiadomo jest bardzo duża rotacja pracowników - nie tylko produkcja narzeka. Wokół firmy istnieje cudowna aureola która znika po przekroczeniu bram. Zarobki na produkcji ktoś napisał jakie są ( ja takiej pensji nie widziałem ale nie pracowałem też aż 2 lata ) jak inni mają dokładnie nie wiem słyszałem tylko że młodsi konstruktorzy zarabiają poniżej 2 tysięcy w innych działach podobnie.

w iss nowy

bardzo fajnie się tam pracuje chcesz pracować prace masz myślą wszyscy ze odrazu kokosy zarobią dobrze sobie nadgodziny zaplanować i się ładnie wychodzi są inne większe światowe firmy gdzie jest gorzej bardzo gorzej a nie mówiąc o płacy 11 11 był pracowity bo i tak czy święto czy nie święto by sie do roboty szło dla mnie robota tam jest świetna i dużo już firm przeszedłem

wujek Stefan

Wyzysk ? To znaczy poniżej 10 zł na godzinę ?

jan
@wujek Stefan

nie wystarczy Ci informacja, że 11.11 byli w pracy?

XXX

imadło, heheh nie sądziłem, że można uznać to za słowo za cenzuralne no ale spoko, jakby to inaczej. Ogólnie wyzysk pracownika i marne pieniądze

XXX

W tym roku tak niby nie obowiązkowo ale praktycznie wszyscy byli

pilot

A 11 listopada też pracujecie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Zobacz opinie na temat firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 2 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS?

Kandydaci do pracy w Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS
1.9/5 Na podstawie 243 ocen.

Wawrzaszek Inżynieria Samochodów Specjalnych - WISS