Opinie o Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j. o rekrutacji.

Branże: Produkcja obuwia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j. w Katowice

Krzysztof Nowy wpis

Odradzam. Bardzo niskie zarobki.

Barbara Nowy wpis
@Krzysztof

Ktoś pisał że 4-5 tysięcy na rękę i to komentarz sprzed roku więc teraz powinno być więcej. Czy to naprawdę mało? Mam odmienne zdanie. Chciałabym tyle zarabiać.

Shoemaker Nowy wpis
@Barbara

Jak się ma wyczucie czasu i klienta, czyli...sama sobie dopowiedz.

Kacper

@shoemaker o jakiej choince mówisz? Powiedz coś więcej ! Bo chciałem się zatrudnić

@Kacper

Znamy Pana kierownika, znamy, tylko szkoda że kierownik na niczym się nie zna

@Kacper

Kacper. Szkoda Twojego czasu. To firma zmierzająca ku upadkowi i bez przyszłości. Chyba że, na chwilę aby przeczekać i znaleźć sobie coś innego.

Sebastian
@Shoemaker

Dlaczego tak uważasz? Ile pracowałeś w Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j. i co konkretnie sprawia że masz takie zdanie o firmie? Mam nadzieję że podasz więcej szczegółów, ciekawi mnie Twój punkt widzenia.

Ziutek Nowy wpis
@Tomek

Tomasz jesteś na celowniku, pierwszy do wylotu- prawie były liderze hahaha

Na jakie benefity można liczyć w P.P.U.H. Arch Instal B. Jarkowski, J. Baran Sp.j.?

Shoemaker

Żadne:) kto pamięta choinkę ten wie;)

Martyna

Od czego tam są premie zależne? Tez są wysokie ?

Kto to jest Cyklop?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Timemaster

4-5 na reke da sie zarobic jesli masz wyczucie czasu i klienta (usunięte przez administratora)

Sebastian
@Timemaster

Co masz na myśli pisząc "wyczucie czasu"? Jaki to ma związek z możliwością zarobienia 4-5 tysięcy? Będę wdzięczny za uzasadnienie.

Grzybek
@Timemaster

Mało. Ja na Mikołowie poniżej 7k nie schodzilem

Szymek

Jakie dokładnie mają oczekiwania, skoro uważasz, że są zawyżone w stosunku do pensji ?

U5DSP

Tragiczne wyplaty zero socjalu przerosniete ego biura

Erwin

@TakiTam Możesz dodać więcej informacji do tego wpisu? Mam wrażenie, że konkurencja inspirowała?

TakiTam

Co raz gorzej

Grudek

@D. Może dodasz komentarz do tego wpisu? Firma dobra a tu taki zastanawiający wpis.

JestemTuPrzypadkiem
@Grudek

Dobra? Ocena 1/6 chyba o czymś świadczy

Krystian

Czesc. Na linkedin jest ogloszenie o prace. Warto?????? To praca w markecie????? Prosze o jakies opinie i ile płacom

D.
@Krystian

Odpuść.

Byłem na szkoleniu

Byłem na szkoleniu tydzien tmu jeden dzień w markecie w katowicach. nie warto. za mało płacą a oczekiwania jak w korpo. wypłaty "pod stołem" a kierownik kompletnie sie nie zna na niczym nie polecam

Korg

Dużo obiecują i na tym widzę się kończy nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j. - Katowice

• Jak się pracuje w Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j.
1.3/5 Na podstawie 16 ocen.

Archinstal Expres B.Jarkowski J. Baran sp.j.