Intelix Sp. z o.o.

Opinie o Intelix Sp. z o.o.

w

Świetna firma pod względem ludzi - dobra na start, lecz nie na dłużej. Firma ma bardzo duży potencjał, lecz niestety nie jest on wykorzystywany. Moim zdaniem wina leży po stronie niewykwalifikowanych menedżerów...

wek

Firma świetna pod względem atmosfery pracy. Nikt tutaj nad Tobą nie stoi i nie patrzy na ręce. Ludzie tutaj pracujący są mili i życzliwi. Z szefostwem można się dogadać ale lepiej wszystko wynegocjowane mieć na papierku. Wysokość pensji daje jednak wiele do życzenia. Często zdarzają się też niespełnione obietnice. Standardem dla tego typu małych firm jest chyba umowa o pracę na najniższą krajową + dodatek w postaci drugiej śmieciowej umowy. Choć i tej drugiej umowy czasami brakuje... Szkolenia są ale chyba tylko dla kierownictwa. Szefostwo chyba zapomniało kto wykonuje czarną robotę... I można liczyć raczej tylko na dofinansowane. Ogólnie polecam choć to nie jest firma która się rozwija w dynamicznym tempie. Mimo że firma ma potencjał to jednak jest źle zarządzana... Nieodpowiedni ludzie trzymają za sznurki.

Zostaw opinię o Intelix Sp. z o.o. - Katowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intelix Sp. z o.o.