Supremis

Piaseczno

Opinie o Supremis

gal

Jakie zarobki oferuje się w tej firmie na stanowisku "Konsultant systemów SAP"?

Zuzanna

Na stronie firmy oraz profilu na Facebooku można znaleźć informacje i relacje z integracyjnych wyjazdów oraz wydarzeń. Są to jak widzę, m.in. spływy kajakowe, regaty, wspólne imprezy, ogniska, czy też zajęcia team buildingowe. Wygląda na to, że firma mocno wspiera integracje między pracownikami. Jak Wy oceniacie ten aspekt pracy w Supremis?

Zuzanna

Obecnie Supremis poszukuje między innymi osób do pracy na stanowisko Młodszego Konsultanta Finansowego SAP. Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego, co mogą oczekiwać kandydaci aplikujący na to stanowisko.

ja

Rozumiem, że mówisz o wykształceniu wyższym @dingo.

AniaT

czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej mieliście sprawdzaną znajomość języka?

artur

siema własnie jest sprawa, jestem dobrym programistą, mam serio masę referencji i w ogóle ale z robotą ciężko, nie mogę nic znaleźć obecnie i nie wiem właśnnie czy rynek przepełniony czy o co w końcu chodzi. Przeczytałem w necie: "SUPREMIS to jeden z wiodących i największych Partnerów SAP w zakresie oprogramowania dla firm SAP Business One" i nie powiem, brzmi imonująco, wiecie może czy w supremisie szukają kogoś? do piaseczna mam nie daleko

Tango

Firma Supremis świadczy usługi takie jak: tworzenie oprogramowania dla małych i średnich firm, szybka analiza, raportowanie i hurtowania danych, aplikacje do przetwarzania dużych ilości danych czy chociażby profesjonalny system kadrowo-płacowy do współpracy z SAP. Mając tak szeroki zakres usług trzeba na pewno zatrudniać paru pracowników. Chyba im rąk do pracy nie brakuje ...?

bootak

ludzie nie odpisują ale ja to bym traktowała jako plus, wiecie my polacy jesteśmy takim narodem który dużo pisze jak może pomarudzić bo uważają że im to ulży, a jak można pisać o plusach to raczej ludzie milczą co oznacza że jest dobrze wg mnie, więc nic nie pozostaje jak tylko aplikować to nich, ja to zrobię.

Witold

Też jestem zainteresowany praca w Supremis, naprawdę nikt nic nie wie jak tam się pracuje, bo ludzie pytają, ale żaden z pracowników nie odpisuje.

hin

Mnie właśnie interesowałbym konsultant serwisowy ds SAP Business One, możecie napisać, czy praca jest fajna, ludzie w porządku, pomocni?

Minimi

Do Warszawy Supremis szuka osób az na 5 stanowisk, głównie konsultantów od IT, ale są tez oferty dla programistów i sekretarek.

doneq

Witam Supremis poszukuje obecnie stazystow do wdrozen SAP\'a, czy ktos z was ma doswiadczenie co do tego jak wyglada taki staz? ile placa podczas jego trwania? czytam te negatywne opinie i nie wiem czy warto tam aplikowac..

Praktykantka

Ne wiem jak wyglada praca na umowe, ale moge powiedziec jak wygladaja praktyki, ktore mialam w dziale marketingu. duzo sie nauczylam dlatego POLECAM.

anonimek007

ze zdumieniem czytam te informacje... moja spółka współpracuje z Supremis od kilku lat i narzekać nie możemy. Oczywiście wśród pracowników zawsze znajdą się "niezadowoleni" - podobnie z resztą jest u nas. Pracownicy z Supremisu z którymi rozpoczynaliśmy wdrożenie Sapa kilka lat temu pracują do tej pory i z tego co słyszę są zadowoleni z pracy.

ali

Firmie Supremis stanowczo i grzecznie dziękuję, ale nie mam ochoty współpracować

zastanawiam sie

jakie są zarobki na stanowisku księgowego/księgowej ? mam 3 lata doświadczenia? prosze o informacje

słyszałem to i owo

jednym słowem nie polecam

anonim - 2009-02-02 18:18:33 Mam jechać jutro na rozmowę powiedz coś więcej? jaka może być płaca? 2 - 10 tys ... Nie piszesz o jakie stanowisko się ubiegasz i oczekujesz odpowiedzi.

Mam jechać jutro na rozmowę powiedz coś więcej? jaka może być płaca?

viki

Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo sympatyczni i życzliwi co wpływa na korzystne warunki pracy. Nie podobało mi się podejście pracodawcy do pracownika.

Zostaw opinię o Supremis - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supremis