Supremis

Piaseczno

Supremis
3 33

Opinie o Supremis

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Zuzanna

@Pracownik Bardzo się cieszę, że Twoja współpraca z firmą Supremis jak do tej pory układa się pomyślnie. Jak długo jesteś już ich pracownikiem? Czy oprócz pensji podstawowej możliwe są jakieś premie? @Anita A skąd posiadasz takie informacje?

Jestem już wieloletnim pracownikiem SUPREMIS i nie zgadzam się z opinią "Były_pracownik". Nie czuję, że jestem "wyzyskiwany ile tylko można". Jak w każdej firmie z tej branży są wyjazdy do Klientów, ale nie ma ich aż tak dużo. Ja nigdy nie słyszałem, żeby firma robiła problem, jeśli ktoś chciałby pojechać dzień wcześniej i spędzić noc w hotelu przed wizytą u Klienta. Ja osobiście wyjeżdżam o 5.00 rano, bo wolę jednak wieczór spędzić z rodziną. Nigdy też nie miałem problemów z pracą po godzinach oraz w weekendy. Jeśli mam coś zrobić w weekend to zawsze mnie pytają wcześniej o zgodę i uzgadniam za to dodatkowe wynagrodzenie. Nikt nie oczekuje ode mnie, że muszę zrobić w jedną dniówkę coś, co musi zająć dwie. Jak mam konflikt zadań w kalendarzu, to zawsze pytam się, co jest priorytetem. Może to kwestia podejścia, ale ja otwarcie mówię, jeśli mam jakiś problem. Nigdy nie zostało to zignorowane. Do "Były_pracownik_2" - od połowy czerwca jesteśmy w nowym biurze. Standard nieporównywalnie zmienił się na lepsze.

Anita

Ja słyszałem, ze firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może pracownicy mają coś za uszami?

Były_pracownik
@Anita 04.07.2018 10:45

Słyszałeś czy słyszałaś? Anita to męskie imie? Chyba Ty masz za uszami i probujesz robić dobry PR dla firmy, która go nie ma. :)

byly_pracownik_2

SUPREMIS nie okazał się wymarzonym miejscem pracy dla mnie i już się stamtąd ewakuowałem. Żeby nie być jednostronny zacznę od plusów - umowa o pracę i przyzwoite wynagrodzenie to jedyne co dobrego mogę powiedzieć. Minusy to z całą pewnością - bardzo nieelastyczny czas pracy (przynajmniej w moim byłym zespole), brak możliwości zrobienia sobie przerwy w godzinach pracy (raz zrobiłem i było to źle widziane). Do tego dochodzi biuro, którego kondycja techniczna aż wrzeszczy o wykonanie gruntownego remontu i nie chodzi o odmalowanie ścian. Ten budynek należałoby zamknąć wyorać wszystko do gołego betonu (włącznie ze ścianami działowymi), przeprojektować wnętrze i wykończyć raz jeszcze od zera. Kolejna sprawa to słabej jakości narzędzia pracy (budżetowe komputery, używane telefony, itp.) i ogólne dziadowanie - niech symbolem tego będzie czajnik w kuchni, którego bez patentu nie da się włączyć (uszkodzony i nie zaskakujący przycisk). Rozumiecie to? Firma zatrudniająca kilkudziesięciu specjalistów IT przez wiele miesięcy ma problem z CZAJNIKIEM. WTF!? Oszczędność? Przykłady "dziadowania" na każdym kroku można mnożyć. Załamałem ręce i odszedłem.

Czarek

Każdy wie, że nie ma idealnych firm tak jak nie ma idealnych pracowników.

Były_pracownik

Warto wiedzieć przed zatrudnieniem w tej firmie (ja dowiedziałem się po fakcie, czego żałuję): O firmie SUPREMIS można by dużo mówić. Jak każda ma swoje plusy i minusy. Najpierw plusy: możliwość rozwoju w kierunku nowych technologii SAP B1 Hana, sympatyczna atmosfera między kolegami (młody zespół, sporo imprez integracyjnych), elastyczne podejście do pracownika, praca z domu (czasami), samodzielne zarządzanie czasem - ważne żeby praca była wykonana, nikt nie patrzy na ręce. Teraz minusy: Tragiczne zarządzanie czasem pracownika, praktycznie go nie ma, wolna amerykanka kierowników działów. Wyjazdy do klienta o 4:00 rano, powroty o 24:00, wynagrodzenie za 8h pracy. Nadgodziny można odbierać ale zadań jest tyle, że sklonowanie siebie 3 razy nie pomoże. Konsultanci pracują często po 12-14h dziennie. Wdrożenia byle jak, byle szybciej, byle klient dał spokój, z tego powodu, że konsultanci nie mają wystarczającego czasu na wykonanie zadań w dobrej jakości. Przez w/w olbrzymi stres: klient krzyczy, kierownik dokłada i dokłada. Ja osobiście nie polecam, jedna z tych firm, która wyzyskuje pracownika ile tylko możliwe.

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Piaseczno.

Norbi

Czy dobrze pracuje się w firmie? Taka cisza zawsze kojarzy się z dobrą pracą!!

Czy od czasu dodania ostatniej opinii o Supremis coś się w niej zmieniło?

gal

Jakie zarobki oferuje się w tej firmie na stanowisku "Konsultant systemów SAP"?

Zuzanna

Na stronie firmy oraz profilu na Facebooku można znaleźć informacje i relacje z integracyjnych wyjazdów oraz wydarzeń. Są to jak widzę, m.in. spływy kajakowe, regaty, wspólne imprezy, ogniska, czy też zajęcia team buildingowe. Wygląda na to, że firma mocno wspiera integracje między pracownikami. Jak Wy oceniacie ten aspekt pracy w Supremis?

Zuzanna

Obecnie Supremis poszukuje między innymi osób do pracy na stanowisko Młodszego Konsultanta Finansowego SAP. Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego, co mogą oczekiwać kandydaci aplikujący na to stanowisko.

ja

Rozumiem, że mówisz o wykształceniu wyższym @dingo.

AniaT

czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej mieliście sprawdzaną znajomość języka?

artur

siema własnie jest sprawa, jestem dobrym programistą, mam serio masę referencji i w ogóle ale z robotą ciężko, nie mogę nic znaleźć obecnie i nie wiem właśnnie czy rynek przepełniony czy o co w końcu chodzi. Przeczytałem w necie: "SUPREMIS to jeden z wiodących i największych Partnerów SAP w zakresie oprogramowania dla firm SAP Business One" i nie powiem, brzmi imonująco, wiecie może czy w supremisie szukają kogoś? do piaseczna mam nie daleko

Tango

Firma Supremis świadczy usługi takie jak: tworzenie oprogramowania dla małych i średnich firm, szybka analiza, raportowanie i hurtowania danych, aplikacje do przetwarzania dużych ilości danych czy chociażby profesjonalny system kadrowo-płacowy do współpracy z SAP. Mając tak szeroki zakres usług trzeba na pewno zatrudniać paru pracowników. Chyba im rąk do pracy nie brakuje ...?

bootak

ludzie nie odpisują ale ja to bym traktowała jako plus, wiecie my polacy jesteśmy takim narodem który dużo pisze jak może pomarudzić bo uważają że im to ulży, a jak można pisać o plusach to raczej ludzie milczą co oznacza że jest dobrze wg mnie, więc nic nie pozostaje jak tylko aplikować to nich, ja to zrobię.

Witold

Też jestem zainteresowany praca w Supremis, naprawdę nikt nic nie wie jak tam się pracuje, bo ludzie pytają, ale żaden z pracowników nie odpisuje.

hin

Mnie właśnie interesowałbym konsultant serwisowy ds SAP Business One, możecie napisać, czy praca jest fajna, ludzie w porządku, pomocni?

Minimi

Do Warszawy Supremis szuka osób az na 5 stanowisk, głównie konsultantów od IT, ale są tez oferty dla programistów i sekretarek.

doneq

Witam Supremis poszukuje obecnie stazystow do wdrozen SAP\'a, czy ktos z was ma doswiadczenie co do tego jak wyglada taki staz? ile placa podczas jego trwania? czytam te negatywne opinie i nie wiem czy warto tam aplikowac..

Praktykantka

Ne wiem jak wyglada praca na umowe, ale moge powiedziec jak wygladaja praktyki, ktore mialam w dziale marketingu. duzo sie nauczylam dlatego POLECAM.

anonimek007

ze zdumieniem czytam te informacje... moja spółka współpracuje z Supremis od kilku lat i narzekać nie możemy. Oczywiście wśród pracowników zawsze znajdą się "niezadowoleni" - podobnie z resztą jest u nas. Pracownicy z Supremisu z którymi rozpoczynaliśmy wdrożenie Sapa kilka lat temu pracują do tej pory i z tego co słyszę są zadowoleni z pracy.

ali

Firmie Supremis stanowczo i grzecznie dziękuję, ale nie mam ochoty współpracować

zastanawiam sie

jakie są zarobki na stanowisku księgowego/księgowej ? mam 3 lata doświadczenia? prosze o informacje

słyszałem to i owo

jednym słowem nie polecam

anonim - 2009-02-02 18:18:33 Mam jechać jutro na rozmowę powiedz coś więcej? jaka może być płaca? 2 - 10 tys ... Nie piszesz o jakie stanowisko się ubiegasz i oczekujesz odpowiedzi.

Mam jechać jutro na rozmowę powiedz coś więcej? jaka może być płaca?

viki

Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo sympatyczni i życzliwi co wpływa na korzystne warunki pracy. Nie podobało mi się podejście pracodawcy do pracownika.

Zostaw opinię o Supremis - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supremis