Tide Software Sp. z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Tide Software Sp. z o. o.

Aktualność
Tide Software – Pionierem Rozwoju Menedżerskiego!

Podekscytowani dzielimy się z Wami podsumowaniem I semestru studiów podyplomowych "Akademia Kompetencji Zarządczych" dla kadry menedżerów Tide Software na Uniwersytecie Leona Koźmińskiego.

Za nami 5 miesięcy dedykowanego programu dla zespołu Tide Software. To innowacyjne przedsięwzięcie, któremu przyświeca ambitny cel - wzbogacenie umiejętności kadry menedżerskiej firmy poprzez dostarczenie najnowszej wiedzy z zakresu zarządzania, przywództwa i operacyjności. Każdy miesiąc to dla naszego temu dwudniowa dawka wiedzy i inspiracji przekazana w ramach warsztatowych zajęć. Dziękujemy wszystkim wykładowcom za ich zaangażowanie i podzielenie się z nami swoim doświadczeniem. To dopiero początek naszej wspólnej drogi ku doskonałości w zarządzaniu, a my już nie możemy doczekać się kolejnych zajęć!

Podsumowując  I semestr nie możemy nie podzielić się informacją o cennych zajęciach, które odbyły się w trakcie tych 5-ciu intensywnych zjazdów.

Inauguracyjny Wykład o Trendach w Przywództwie
Rozpoczęcie programu stanowił niezapomniany wykład inaugurujący prowadzony przez doktora Macieja Madzińskiego. To była solidna dawka wiedzy na start, przekazana w niezwykle inspirujący i przystępny sposób. Skłoniła nas do refleksji nad własnym podejściem do przywództwa oraz wpływem kierownictwa na rozwój organizacji.

Zarządzanie Operacyjne z Kają Prystupa-Rządca
Kolejne spotkanie przyniosło głębokie zanurzenie się w tematykę "Zarządzania operacyjnego", które zostało prowadzone przez wyjątkową kobietę. Dzięki bogatemu doświadczeniu i ekspertyzie Kaja zyskała dużą sympatię naszego temu. Nie tylko podzieliła się z nami swoim szerokim doświadczeniem, ale również dostarczyła praktycznych narzędzi, które podczas pracy warsztatowej pozwoliły nam lepiej zrozumieć kulturę naszej organizacji, jej wartości oraz potrzeby poszczególnych działów.

Zarządzanie strategiczne z Grzegorzem Dzwonnikiem
Grzegorz poprowadził nasze trzecie zajęcia w ramach Akademii. Jego zdolność do ukazania złożoności strategicznego planowania w sposób klarowny i przystępny była imponująca. Pozwolił nam spojrzeć na biznes z perspektywy długoterminowej, zaznaczając kluczowe elementy skutecznej strategii.

Budowanie i zarządzanie zespołem z Pawłem Korzyńskim i Renatą Trochimiuk
Następnie przyszedł czas na temat budowania efektywnych zespołów, które poprowadzili Paweł Korzyński i Renata Trochimiuk. Paweł, ekspert w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi, podzielił się swoją wiedzą na temat skutecznego budowania i zarządzania zespołem. Jego podejście praktyczne, wsparte licznymi przykładami ze świata biznesu, dostarczyło nam nie tylko teorii, ale również konkretnych narzędzi, które można zastosować w codziennej pracy. Renata, specjalistka ds. rozwoju zespołowego, wniosła dodatkową wartość, koncentrując się na aspektach związanych z budowaniem zdolności zespołowych i współpracą w środowisku pracy. Jej praktyczne wskazówki dotyczące rozwijania umiejętności interpersonalnych były nieocenione.

Zarządzanie sobą w czasie z Agnieszką Zawadzką-Jabłonowską i Maciejem Zadwornym
Ostatnim, ale nie mniej istotnym elementem pierwszego semestru były warsztaty na temat "Zarządzania sobą w czasie". Agnieszka Zawadzka-Jabłonowska i Maciej Zadworny przekazali nam solidną dawkę praktycznych narzędzi i strategicznego podejścia do efektywności. Te zajęcia już wpłynęły pozytywnie na naszą codzienną pracę oraz skuteczność w realizacji celów zarówno tych zawodowych, jak i prywatnych.

Podsumowując, pierwszy semestr studiów podyplomowych "Akademia Kompetencji Zarządczych"  przyniósł naszej kadrze menedżerskiej nie tylko teoretyczną wiedzę, ale także praktyczne umiejętności niezbędne do skutecznego zarządzania w dynamicznym środowisku biznesowym. Kombinacja doświadczonych wykładowców i praktycznych warsztatów sprawiła, że nasz zespół zyskał kompleksowe przygotowanie do wyzwań, jakie stawia przed nami dzisiejszy rynek. Kolejne semestry zapowiadają równie fascynujące i rozwijające zajęcia, kontynuując tym samym misję doskonalenia umiejętności menedżerskich kadry Tide Software.

Aktualność
Tide Software – Pionierem Rozwoju Menedżerskiego!

Inauguracyjny Wykład o Trendach w Przywództwie

Zarządzanie Operacyjne z Kają Prystupa-Rządca

Zarządzanie strategiczne z Grzegorzem Dzwonnikiem

Budowanie i zarządzanie zespołem z Pawłem Korzyńskim i Renatą Trochimiuk

Zarządzanie sobą w czasie z Agnieszką Zawadzką-Jabłonowską i Maciejem Zadwornym

Spotkanie podsumowujące rok 2023

Drodzy Pracownicy Tide Software,

mamy przyjemność podzielić się z Wami chwilami, jakie przeżyliśmy podczas naszego świątecznego spotkania w grudniu. Wydarzenie odbyło się w urokliwym miejscu Nie Teatr, gdzie nasz zespół miał okazję świętować, zacieśniać wewnętrzne relacje i oddać się refleksji nad mijającym rokiem.

Spotkanie w Nie Teatr to była dla nas więcej niż tylko okazja do świętowania. To moment, w którym podziękowaliśmy każdemu członkowi naszej firmy za ich nieoceniony wkład i zaangażowanie w rozwój Tide Software.

Nasza firma, pomimo tego, że działa w dwóch biurach oddalonych od siebie o ponad 200 km, potrafiła zbudować silną wspólnotę. Wspólna celebracja pozwoliła nam zacieśnić więzi, które są fundamentem naszej silnej kultury biznesowej. To właśnie te chwile śmiechu, dzielenia się sukcesami i planami na przyszłość budują nas jako zespół.

Rozmowy, wspomnienia i snucie planów na przyszłość pozwoliły nam stworzyć niepowtarzalną atmosferę tego spotkania. Poznaliśmy się nawzajem nie tylko jako współpracownicy, ale także jako ludzie o wspólnych wartościach i celach. Jesteśmy przekonani, że budowanie takich relacji to klucz do sukcesu i harmonii w miejscu pracy.

Nie można było zapomnieć o wyjątkowym występie zespołu W DOBRYM TONIE i saksofonisty George Sarokin, którzy dodali magii temu niezapomnianemu wieczorowi.

Patrzymy z pozytywną energią w przyszłość. Nasz zespół jest gotowy na nadchodzące wyzwania!  Niech rok 2024 będzie pełen entuzjazmu, sukcesów i niezapomnianych chwil, jak te, które wspólnie przeżyliśmy na naszym spotkaniu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego wydarzenia.

DEDYKOWANE STUDIA PODYPLOMOWE DLA TECHNOLOGICZNEJ SPÓŁKI TIDE SOFTWARE

Nieustanny rozwój, czyli szyty na miarę program studiów podyplomowych dla liderów Spółki Tide Software w Akademii Leona Koźmińskiego.

Tide Software, jeden z wiodących w kraju dostawców platform komunikacyjnych CPaaS dla B2B, stawia na rozwój kompetencji swoich menedżerów. Liderzy rozpoczynają edukację w ramach programu szytych na miarę studiów podyplomowych „Akademia Kompetencji Zarządczych” w Akademii Leona Koźmińskiego.

Unikalny program dwuletnich studiów podyplomowych powstał z myślą o menedżerach zatrudnionych w strukturach spółki Tide Software – wyspecjalizowanych w dostarczaniu najwyższej jakości rozwiązań telekomunikacyjnych dla firm. Przygotowany program studiów podyplomowych uwzględnia prace nad strategią firmy oraz jej plany biznesowe. Przed słuchaczami blisko 300 godzin wykładów i tyle samo ćwiczeń praktycznych. Wspólnie z naukowcami i praktykami biznesu słuchacze będą przygotowywać się do pełnienia strategicznych ról i rozwijać swoje kompetencje menedżerskie, związane m.in. z zarządzaniem zespołami, dbaniem o dobrostan, identyfikacją potencjału oraz motywacją. W ramach programu rozwijana będzie też wiedza  z obszaru trendów ekonomicznych, przygotowania spółki do wykorzystywania szans rynkowych oraz reagowania na zagrożenia biznesowe. Warunkiem ukończenia studiów będzie przygotowanie i obrona projektu doradczego,  związanego z wyzwaniami firmy.

Jolanta Hryniewicka, Wiceprezes Tide Software podkreśla:Wybór Akademii Koźmińskiego jako partnera w rozwoju naszej kadry menedżerskiej był oczywisty. Zależało nam na doświadczeniu, ale też połączeniu wiedzy naukowej z najnowszymi badaniami oraz praktycznym podejściem. Jesteśmy w ważnym momencie zwiększania skali działania w Tide Software, ekspansji zagranicznej i dalszej profesjonalizacji procesów. To unikalny program w Akademii Leona Koźmińskiego, przygotowany z myślą o MŚP. Tide Software działa na dynamicznie zmieniającym się rynku technologii komunikacyjnych, z dużymi graczami m.in. z rynku finansowego, bankowego czy e-commerce. Dwuletnie studia to inwestycja w rozwój naszej kadry menedżerskiej. To zwykle wartość dodana, którą swoim pracownikom oferują międzynarodowe korporacje. Chcemy jednak, by  takie możliwości rozwoju były dostępne również w mniejszych i średnich spółkach.

W programie studiów weźmie także udział kadra menedżerska pozostałych spółek należących do Grupy Tide: Tide Mobile i JJT Elementum – nowoczesnej  stolarni i parku maszynowego. Program dla tych trzech spółek to nie pierwszy taki projekt w Akademii Leona Koźmińskiego. Wybór uczelni podyktowany został m.in. doświadczeniami w rozwoju pracowników oraz pozycją w rankingach „Financial Times”, plasujących Akademię wśród najlepszych uczelni biznesowych, oferujących otwarte i zamknięte programy rozwojowe.

Rankingi Financial Times Executive Education wskazują, że jesteśmy najlepszym wyborem jako partner rozwojowy dla klientów indywidualnych i biznesowych nie tylko w Polsce, ale w całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Bardzo nas cieszy, że i tym razem Ranking Custom Executive Education okazał się świetną wskazówką dla osób odpowiedzialnych za rozwój pracowników i liderów w Tide Software, Tide Mobile i JJT Elementum, poszukujących nowoczesnych, światowej klasy programów dla swoich pracowników, liderów oraz zespołów zarządzających podkreśla dr Sylwia Hałas-Dej, dziekan Centrum Doradztwa i Kształcenia Menedżerów w Akademii Leona Koźmińskiego.

Tide Software Sp. z o. o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży w miejscowości Piaseczno. Bierzesz udział w procesie rekrutacji? Jak wrażenia?

Nowy wpis

Rekrutacja na to stanowisko została już zakończona. Dziękujemy wszystkim kandydatom, którzy aplikowali. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy i udziału w kolejnych rekrutacjach. Pozdrawiamy, Zespół Tide Software

Zostaw merytoryczną opinię o Tide Software Sp. z o. o. - Białystok

Firma Tide Software Sp. z o. o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Account Manager, Tomaszów Lubelski - Kwiecień 2024
  • Specjalista / Specjalistka ds. Kadr I Płac, Piaseczno - Kwiecień 2024
  • Asystent / Asystentka Zarządu, Białystok - Marzec 2024
  • Administrator Sieci i Systemów IT, Piaseczno - Marzec 2024
  • Dyrektor Działu Wsparcia Klienta, Białystok - Styczeń 2024
  • Administrator systemów IT, Piaseczno - Grudzień 2023
  • Instalator urządzeń i automatyki budynkowej w domach inteligentnych, Piaseczno - Sierpień 2023
  • Technical Support Specialist, Białystok - Sierpień 2023
  • Specjalista ds. Wsparcia Klienta, Białystok - Maj 2023
  • Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży, Piaseczno - Maj 2023

Czy pracujesz w firmie Tide Software Sp. z o. o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Tide Software Sp. z o. o.