ROVITA S.A - http://www.rovita.com.pl/

Kraków

Opinie o ROVITA S.A - http://www.rovita.com.pl/

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwani są pracownicy na stanowisko Magazynier/operator wózka widłowego. Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w tym dziale firmy? Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad przesłaniem swojego CV.

radon
użytkownik zarejestrowany

Od dłuższego czasu nie pojawiają się oferty pracy @hure, no ale firma cały czas działa. Przynajmniej ich strona jest aktywna. Co do zatrudnienia to odbywa się ono zazwyczaj na zasadzie umowy o pracę...

vici

czy prawdą jest ,że informatycy w Rovicie zarabiają od 3.000 do 4.500 zł na rękę

artur
użytkownik zarejestrowany

Nie słyszałam wcześniej o połączeniu rovity z primo home, ale teraz jak o tym powiedziałeś to zerknęlam w internet i obecnie jest cisza na ten temat, powiesz mi zami skąd masz takie informacjie no i czy one są w jakikolwiek sposób sprawdzone gdzieś i pewne czy na razie to tylko faza plotek i nei ma czym się przejmować

zami
użytkownik zarejestrowany

hej słyszeliście o tym , że Rovita ma się połaczyć ( albo już połączyła się) z Primo Home które to przedsiębiorstwo również pochodzi z Niedomic ? ciekawy jestem w jaki sposób taka fuzja wpłynie na to wszystko co dzieje się obecnie w firmie, bo zdarzało się , tak, że tego typu historie przynosiły naprawdę negatywne skutki

ebarka
użytkownik zarejestrowany

Firma Rovita S.A. rozpoczęła działalność w roku 1991. Dziś cieszą się wysoką pozycją na rynku fast-moving consumer goods (FMCG), czyli produktów szybkozbywalnych. Gwarantuą błyskawiczny dowóz i dostosowujemy się do indywidualnych oczekiwań naszych partnerów. Zajmują się dystrybucją następujących grup towarowych: słodyczy, kawy i herbaty, napojów, produktów zbożowych, przetworów owocowo-warzywnych, przypraw, dań gotowych, konserw, nabiału i tłuszczu.

domingo
użytkownik zarejestrowany

A co sie ma dziac niby z ta firma? Jezeli sie z kims polaczyli to znaczy, ze de facto dzialajacaly czas na rynku.ciekawe tylko w jakiej formie. Moze ktos ostatnio probowal do nich aplikowac i moze powiedziec jak obecnie to wyglada? Interesuje mnie glownie kwestia umowy i zarobki - czy sa one adekwatne do pelnionych czynnosci.

gregory
użytkownik zarejestrowany

W takim wypadku jakby ktoś wiedział, co się dzieje z Rovita to prosiłbym o informację. Z zewnątrz wyglądają nie najgorzej.

kk

w formie rozprawki czy wypracowania? :-) oddział w Lublinie przeżywał przez kilka ostatnich miesięcy głęboki kryzys ale staje powoli na nogi; konkurencja na tamtejszym rynku jest duża więc aby pracować tam jako ph i osiągać wyniki (czytaj zarobki) trzeba być dobry w te klocki;

pracuś

Witam, Bardzo proszę o aktualne informacje na temat Dystrybutora z branży Spożywczej - Firmy Rovita S.A.?? Kasa, narzędzia pracy, atmosfera, sytuacja na rynku vs. konkurencja. Co prawda chodzi mi o Oddział Lublin, bo tam poszukują na stanowisko PH, ale każda informacja mile widziana. Z góry dziękuję za pomoc :-)

zax

Nie polecam. Kasa marna. Roboty dużo. Szacunku i docenienia prawie w ogóle.

Poszukujący pracy

Chciałbym zapytać o oddział Rovity w Lublinie.Z tego co przeczytałem jest dyrektor i przedstawiciele. A co np. ze stanowiskiem regionalny kierownik?? podobno prowadzą rekrutacje na takie stanowisko do Rovity. Będę wdzięczny za każde info.

i co teraz bedzie z wielka Rovita?? Prezes nie dawal rady i sprzedal. Nie ciezko sie bylo domyslec.

Co znaczy zarobki przyzwoite ? Dla jednych to jest 1000zl Dla drugich 4000zł Dzięki za odp.

Witam, Właśnie zatrudniłem sie w Rovicie w Krakowie i mogę polecić tego pracodawcę. Szef bardzo wporządku, przede wsyztskim sprawiedliwy. Ekipa też wporządku, dziewczyny w dziale sprzedazy też ok. Pieniądze jak na początek przyzwoite:) Pozdrawiam i zyczę powodzenia w szukaniu pracy!

Ó drogi przedstawicielu:)

ph

ja pracuje w Rovicie Kraków mam efekty, zarabiam dobre pieniadze i nie biadole jak inni którym sie nie chcialo robic.... wezcie sie do roboty a nie uzalajcie sie nad soba!!

ph dd

zgadzam się z tą opinia , nie którym PH nie chce się przyłożyć i efekty są marne więc narzekają na firmę , na zarobki i na fakturzystki praca to nie przedszkole, więc zastanówcie się co piszecie bo nie którzy zachowują się jak dzieci

ph dd
użytkownik zarejestrowany

no cóz drogi przedstawicielu zamiast sie wziasc do pracy robic solidne zamowienia .a nie jezdzic po obiadkach w godzinach pracy, proponuje zapoznac sie z regulaminem firmy zeby wiedziec co sie czym je,a nie miec pretensji do wszystkich tylko nie do siebie i nie wypisywac bzdur na forach

a ja pracowalem jako przedstawiciel handlowy i zgadzam sie z przedmówcami, dziewczyny z dzialu fakturowania są beznadziejne moze z jedną sie dogadywalem a reszta to masakra, fakt faktem tam nic nie mozna powiedziec bo kablują jak najętę,fałszywe są wszystkie , ogólnie nie mam z nimi dobrych wspomnień , nie polecam można tam zwariować

pracowalem na magazynie w sumie tylko 5 miesiecy, tez nie polecam , wyzysk i tyle, na magazynie non stop robota a pieniadze bardzo slabe , rds-ok , kierownik magazynu-ok, fakturzystki i ich kierowniczka -beznadziejne , nie polecam tam pracy

Też się zgadzam! I dodam, że obecny rds (z małych liter bo na duże trzeba sobie zasłużyć) to też d..a :/ Pracowników ma gdzieś. To co on powie to tak ma być (mimo, że nie zawsze ma rację) - a spróbuj się odezwać albo sprzeciwić!! Wtedy jesteś przegrany. Zadufany w sobie.

yyy

"niedoszły pracowniku" ciesz się, że tam nie pracujesz. Mogę Cię yyy pocieszyć też tym, że [usunięte przez admina] już tam nie pracuje :) Nie wiem skąd oni (Rovita) bierze takich błaznów ( wyżej s..ł niż d..ę miał).

DUPA

firma jakich malo placa 1400 zl odbijaja manko zadnej kontroli nad wydawanym towarem niedzialajace kamery jeden wielki burdel kaza placic za wszystko czlowiek robi robote za 6 osob a i tak malo wiecze niezadowolenie kontrole[usunięte przez admina]

KIEROWNIK ROBI SWOJE DOBRY I UCZCIWY GOSC!!!! BARDZO STARA SIE ABY WSZYSTKO POZBIERAC DO KUPY MIMO PANUJACEGO KRYZYSU.PLACA JAK W WIEKSZOSCI KRAKOWSKICH HURTOWNI.TAKI KRAJ?!

Cześc dalej w Rovicie masakra kierownikowi wogule niezaleźy na poprawie pracy ,nie docenia dobrych pracowników tylko tych którzy [usunięte przez admina].Wypłaty nędzne zamiast isc w górę to idą w dól i to dużo.

Zostaw opinię o ROVITA S.A - http://www.rovita.com.pl/ - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROVITA S.A - http://www.rovita.com.pl/