Rovita S.A

Niedomice

Opinie o Rovita S.A

Agata
użytkownik zarejestrowany

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informację o tym, że poszukiwani są pracownicy na stanowisko Magazynier/operator wózka widłowego. Na profilu firmy na facebook'u w treści oferty pracodawca oferuje m.in. możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia i kursy. Może ktoś z Was miał możliwość skorzystania z możliwości rozwoju. Możecie powiedzieć o tym coś więcej? W sieci pojawiła się też oferta pracy jako Doradca Handlowy. Ktoś z Was ma doświadczenie z pracy w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

w33e
użytkownik zarejestrowany

@Anonim a powiedz mi proszę czy wiadomo może na jakie zarobki mniej więcej taka osoba na stanowisku kierowcy może liczyć ? mówie tutaj o podstawie ..

Anonim
@w33e 08.10.2016, 19:37

O takie zarobki musisz pytac podwykonawcow. Transport sa to najete firmy zewnetrzne. Firma ustala z nimi warunki. Ztego co wiem placa od km lub zwartosci pojazdu. Czyli firma najmuje pana A a ty zatrudniasz sie u Pana A. Chyba ze posiadasz wlasna dz.gospodarcza i samochod z atestem. Moge ci podac nr do osoby zatrudniajacej przewoznikow.

falot

Dlaczego w tej śmiesznej firemce kierowca dostarczający towar musi sam przeciągać towar po naczepie palecikiem. Firma dystrybująca towar a brak jakichkolwiek ramp rozładunkowo-załadunkowych.Jak przyjedziesz z towarem to banda nierobów z magazynu się chowa,przychodzi palant magazynier i robi z kierowcy darmową siłę roboczą.Rovita w Niedomicach firemka wyzyskiwaczy dlaczgo tą bandą jeszcze nie zajeła się inspekcja pracy?

Anonim
@falot 17.12.2015, 20:48

Kierowca ma sam się załadować. Ustawa o transporcie i przewozu rzeczy. Czy jest do, czy powyzej 3,5t. Magazynier auta nie będzie ładować. Jest on ubezpieczony tylko na terenie pracy magazynu, lecz może to zrobić z własnej nie przymuszonej woli. Poza tym magazynier jest osobą składająca. Brygadzista jest od wydawki towaru dla kierowcy

Anonim.

Do tych ktorzy narzekaja. Tak zarabia sie malo fakt, jesli sie jest nieudacznikiem i ma sie dwie lewe rece czyli wy. Czemu towar zniszczony zle wydany? abra kadabra? Tylko i wylacznie przez skladajacych. Praca fakturzystki biuro z plecami? dzwine nie mam znajomosci a dostalam sie z ulicy. Coz ludzie ktorzy mysla ze za nierobstwo beda dostawac godziwe wynagrodzenie, nadal niech zyja marzeniami. Pozdrawiam.

ona

Mam ogromną prośbe, masz możliwość się jakoś dowiedzieć o to czy będą jakieś przyjęcia na fakturzystke ?! Czy jest sens złożyć CV, i wogóle jak tam wygląda praca? Jest ok czy raczej nie?

kk

ostatnie przyjęcia na fakturzystki były w sierpniu 2012, od tego czasu cisza i nic nie wiadomo czy będą przyjmować

ona

kk - 2012-08-08 17:33:53 Praca jest super albo beznadziejna - zależy na jakim stanowisku. Chcąc pracować w biurze zaczyna się - jeśli nie ma się pleców - od stanowiska fakturzystki. Płacą 1500zł na rękę a kierowniczka jest osobą trudną. Ma częste humory i wprowadza bardzo nerwową atmosferę i zamieszanie. W momencie kiedy na innym biurowym stanowisku pojawia się wakat awansują którąś fakturzystkę (lub jeśli masz wcześniej wspomniane plecy od razu jesteś przyjęty na lepsze stanowisko). Zarobki po awansie to około 2000zł bez znajomości; ze znajomościami to ponad 2000zł na rękę. Jeśli chodzi o magazyn to wiem że są goście którzy zarabiają 3500zł na rękę (ale są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] iści w tym co robią) a większość ma koło 1500zł na rękę. Jak to zwykle bywa - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :-)Witam czy ktos wiec czy aktualnie nie ma przyjęć w Rovicie na fakturzystke? Mieszkam nie daleko, mam dosc duze doswiadczenie na tym stanowisku,wiec moze bym tam złozyła podanie tylko nie mam nikogo znajomge kto tam pracuje i nie mam jak sie dowiedziec, wiec jezeli ktoś mógł by mi odpowiedziec na to pytanie i dać jakieś rady to bardzo prosze. \'Z góry dziekuje

kk

weteran

mgr - 2010-12-11 16:46:37 Katastrofa. Porażka totalna. trzeba zostawać po godzinach, przyjeżdżać wcześniej, renament 14 godzin w wolną sobotę, za co i tak nie zapłacą. Odbijają za wszystko. Za straty na magazynie, za zniszczony towar. Na magazynie panuje ogromny bałagan, towar nigdy nie jest na swoim miejsu. zimno jak na syberi. Obiecują kokosy a dają fige, a wymagają coraz więcej. nie polecam.tak tak jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] zresztą cała ekipa z dobrych lat która [usunięte przez moderatora] na to wszystko już nie pracuje

mgr

Zostaw opinię o Rovita S.A - Niedomice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rovita S.A