Logipack Sp. z o.o.

Opinie o Logipack Sp. z o.o.

Co najbardziej podobało Wam się w pracy w Logipack Sp. z o.o.? Możecie się tym podzielić na forum?

kiedyś w Logipack

To i tak ,że teraz okresem próbnym w tej firmie jest umowa zlecenie. Kiedyś okresem próbnym była praca "na czarno" , po tym okresie dziękowano pracownikom i przyjmowano następnych "na czarno" i tak w kółko. Wiem ,bo sam przepracowałem tam miesiąc albo niewiele ponad miesiąc dokładnie nie pamiętam już i mi pan A. C. podziękował mi po tym okresie ,mimo ze dawałem z siebie wszystko w tej pracy.Dodatkowo nie zapłacił mi za ten przepracowany okres "na czarno" tyle ile powinien. I co ja biedny miałem potem zrobić ? Teoretycznie przecież tam nie pracowałem wcale ,nikt tego nie potwierdził bo każdy się bał o utratę pracy z tych osób które były tam zatrudnione na umowę o pracę. I takich jak ja,wykorzystanych przez pana A. C. było zapewne wielu...

Smerfetka

Witam,widziałam oferty pracy tej firmy na necie.Czy pracują tam tez kobiety?Jeśli tak to na jakich stanowiskach i jakie wynagrodzenie miesięczne można tam uzyskać??

Wiele sie w tej firmie zmieniło , zmienili sie ci zawistni ludzie i teraz panuje w firmie bardzo przyjazna atmosfera oparta na wspolpracy a nie rywalizacji . To ludzie pracujacy tam kilka lat wstecz sami sobie zbudowali negatywne relacje teraz jest zupelnie inaczej i jest to bardzo dobre miejsce do pracy a zarzad stawia i daje szanse mlodym ludzia .

Jacino

wyrazam swoja opinie po przepracowanym pol roku w tej firmie .Ludzie sa tam tak zawistni ze wystarczy ze odrobine bedziesz szybciej sie uczyl i awansyujesz to pozostali operatorzy zeby nie stracic w oczach Pana Adama i pani Justyny oraz zeby nie stracic pozycji lidera tak Cie zgnoja ze sam sie zwolnisz albo zrobi to szef bez wiedzy i opini jaka Ty wyrazisz.Nie polecam tej firmy bo szkoda czasu i nerwow.

axel

członek zarządu jak ktoś kto picze ze jest członkiem durnej firmy wydaje tu swoje opinie??? jaki prawem pracodawca wtrącać 3 grosze w niezależną opinie o sobie żenujący poziom firmy jakiegoś lizod.pa

Krzysiek

Obiecują umowę o pracę po okresie próbnym (umowa zlecenie). W tym czasie wykorzystują pracownika jak się tylko da. Ciężka harówka fizyczna a po kilku tygodniach informują, że niestety nie mają wolnych etatów. Po trzech tygodniach takiej pracy dostałem wypłaty 500 złotych. Złodzieje

AC
@Krzysiek 01.09.2015 19:32

Szanowny Panie Krzysztofie K., Jest mi bardzo przykro, że wylewa Pan tyle "hejtu" i mijających się z prawdą informacji pod adresem naszej firmy. W maju 2015 roku, po 10 dniach okresu próbnego nie ukończył Pan drugiego etapu rekrutacji. Szanując Pana prywatność nie będę w tym miejscu przytaczał powodów rozstania, które zostały Panu przedstawiane już w trakcie trwania szkolenia. Za cały okres szkolenia (proszę nie mylić z pracą wykwalifikowanego operatora) został Pan wynagrodzony na warunkach, które Pan zaakceptował w dniu rozpoczęcia okresu próbnego. Myślę, że ważne jest, aby w życiu znaleźć satysfakcjonującą pracę, która jest zgodna z naszymi kompetencjami oraz predyspozycjami, czego i Panu życzę. AC, Członek Zarządu

Wiesz jak się pracuje w firmie Logipack Sp. z o.o.? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.

Zostaw opinię o Logipack Sp. z o.o. - Tarnów

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logipack Sp. z o.o.