Opinie o F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o. w Zbylitowska Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o. w Zbylitowska Góra

Kandydat Nowy wpis

Znaleziono już specjalistę ds. sprzedaży? Jest od grudnia oferta z której wynika, że wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia, i że występują premie kwartalne. Mając więc 3 lata praktyki w sprzedaży, ile mogliby dać pensji zasadniczej i jakich premii się spodziewać?

Ambasador Nowy wpis

Mam pytanie czy warto iść do pracy do tek-pak.W miarę płaca i czy wypłata jest na czas

Administrator Nowy wpis

W firmie F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o. podobno płacą nawet 28000 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Account Manager? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Account Manager.

mors

Witam, znalazłem ogłoszenie na operatora maszyn. Posiadam wieloletnie doświadczenie w obsłudze maszyn przy produkcji opakowań z kartonu. Czy można się dowiedzieć jakie maszyny konkretnie posiadacie na stanie? @Pracodawca

@mors

Fakt, ciekawe są te maszyny. A jeszcze wiecie, ile trwa i jak wygląda przeszkolenie nowych osób na te maszyny? Czy szkolenie trwa dni, tygodnie? I czy płatny to jest czas??

TEK-PAK
@mors

Dzień dobry, Zapraszam do przesłania do nas swojego CV. Podczas rozmowy rekrutacyjnej możemy pokazać, jak wygląda hala i na jakich maszynach odbywa się praca. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu.

Zainteresowany Nowy wpis
@TEK-PAK

Pojawiło się ogłoszenie o przyjęciach jakie godziny pracy dwu zmianowej czy oferta sezonowa czy stała.Stawka najniższa krajowa coś więcej.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Dariusz

Poszukiwania Sales Managera jeszcze w toku? Oferta dotyczyła zatrudnienia na UoP, w zakresie od 6 do 9 tyś zł/m-c. I była wystawiona w czerwcu. Toteż wolę mieć jasność. Gdyby stanowisko było już obsadzone, to może dowiem się conieco o przebiegu procesu rekrutacji? Ile on zajmuje czasu, na ile konkretne i rzeczowe są rozmowy, oraz w oparciu o co ustala się konkretną dla danego kandydata kwotę podstawy wynagrodzenia?

Szczerze odradzam

Szczerze odradzam pracę w tej firmie. Bardzo słabe warunki pracy - maszyny pamiętające poprzedni utrój polityczny, hałas, brak środków do ochrony słuchu, zatrudnia się w tej firmie rzekomo na stanowisko operatora, a później stawia go do kąta do obrywania kartonów (również pracowników z doświadczeniem przy obsłudze maszyn), stawka oczywiście minimalna, nie liczyłbym na hojne podwyżki. Praca 9 godzin dziennie. Oczywiście trzeba do tego wszystkiego dodać fatalną atmosferę (usunięte przez administratora)idealnie wpasowujące się do otoczenia archaicznych maszyn. Szerokim łukiem omijamy.

Kiedyś kiedyś
@Szczerze odradzam

Przecież za te nadgodziny masz dodatkowo płacone to co narzekasz...

Małgorzata

no ale przeciez normalnie pracuje sie 8h, wiec juz ta jedna 9h jest nadgodzina, za nia tez nie jest placone?

Kiedyś kiedyś
@Małgorzata

Też jestem ciekawy czy nadgodziny są dodatkowo płatne

@Kiedyś kiedyś

Tak, nadgodziny są dodatkowo płatne.

Aktualność
Rekrutujemy na stanowisko operator maszyn przetwórstwa papierniczego.
Oferujemy:
- konkurencyjne zarobki,
- umowę o pracę,
- praca na dwie zmiany.

Poszukujemy:
- osób z doświadczeniem w pracy na produkcji lub chętnych do przyuczenia się,
- sumiennych i zaangażowanych w wykonywaną pracę,

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV na adres e-mail: biuro@tek-pak.pl

mm

w jakich godzinach są zmiany? soboty to nadgodziny?

Luk

Pracowałem jakiś czas w tek-pak. Praca nie lekka, ale też nie bardzo ciężka. Wynagrodzenie rynkowe. Trzeba się czymś wykazać, nauczyć to wtedy wypłata lepsza. Za nadgodziny jest dodatkowo płacone. Kierownik w porzadku.

Wanda
@Luk

No a jaka jest ta stawka rynkowa? No najniższa nie oszukujmy się. To chciałeś napisać? :)

Aneta

Witam! Czy jest u Was możliwość pracy na pierwszą zmianę dla kobiety???

@Aneta

Niestety, wszystkich pracowników pracujących przy produkcji obowiązuje dwuzmianowy system pracy.

Czy w F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nie prowadzimy wewnętrznych rekrutacji, natomiast istnieje możliwość zmiany stanowiska na skutek wewnętrznych ustaleń między firmą a pracownikiem.

Hejka. Rozglądam się za nową robotą, dlatego prześwietlam oceny firm. Sądzę, że dowiem się więcej o firmach z Góry. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Tek-Pak? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Pozdrawiam Michał

@Michał

W chwili obecnej nie posiadamy wolnych wakatów, zachęcamy jednak do przesyłania CV. W razie otworzenia wakatów wrócimy do Pana zgłoszenia.

Elak

Czy jest na tą chwilę jakaś oferta pracy dla kobiety ?

@Elak

W chwili obecnej nie posiadamy wolnych wakatów, zachęcamy jednak do przesyłania CV. W razie otworzenia wakatów wrócimy do Pani zgłoszenia.

Weronika

Jak to się nie zgadza? O co chodzi? I co do tej najniższej.. To w Tek-Paku to jest stawka na początek i później rośnie? Czy obowiązuje cały czas? Czy do tego doliczane są może jakieś dodatki płacowe, premie?

waldek
@Weronika

Wszystko się zgadza, podwyżki są, jak ktoś się nauczy pracować na maszynie, albo robić coś więcej niż obieranie kartonów. Premia jest raz w miesiącu.

Chętny
@waldek

A jak jest z nadgodzinami?

Waldek
@Chętny

Nadgodziny są dodatkowo płatne, ustalane jak jest więcej pracy. Ale na nadgodziny idą operatorzy.

Ola
@waldek

Czy można normalnie napisać ile dostaje sie wyplaty tak po normalnemu ? co to za tajemnica? najwyzej komuś pomożesz ..

aska

WITAM, JAKA JEST UMOWA PODPISYWANA, JAKIE WYNAGRODZENIE I JAKIE GODZINY PRACY

@aska

Umowa o pracę, na początek okres próbny, praca na dwie zmiany. Co do wynagrodzenia jest ono ustalane indywidualnie.

Mi chcieli dać na piśmie najniższa krajowa resztę nie będę mówił można się domyslec ;)

Weronika

Cześć, jak wygląda ścieżka awansu w Tek-Pak? Zastawiam się w jaki sposób można dostać awans w firmie. Czy trzeba jakoś specjalnie się wykazać czy może po prostu jest na niego szansa za dłuższy staż pracy. Opiszcie proszę jak to jest.

Piotruś Pan
@Weronika

Ścieżka do skarpy tam upadasz i masz buźkę zdarta :) Teraz się śmieje ale jak tam pracowałem inaczej myślałem... Przestroga dla innych...

badboys

Witam, czy mógłby się wypowiedzieć pracodawca bo widziałem świeże ogłoszenie że przyjmujecie pracowników, chciałem zapytać jak wygląda stawka konkurencyjna bo nie wiem czy składać papiery do was a mam doświadczenie na maszynach a słyszałem że dostaje się najniższa krajowa ale proszę o odpowiedź szefostwa ;)

@badboys

Dzień dobry, co do szczegółów stawki to zapraszam na rozmowę, niemniej mogę zapewnić, że żaden z pracowników, nawet początkujący nie zarabia najniższej krajowej, a stawka jest uzależniona od doświadczenia, umiejętności i zaangażowania i regularnie są podwyżki wynagrodzeń.

Czy wypłaty są w terminie ?

@Adam

Tak, wypłaty są zawsze, bez wyjątku płacone w terminie. Na koniec miesiąca lub co dwa tygodnie.

Byly Pracownik
@F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o.

Dlaczego stale brakuje wam rak do pracy???niema tygodnia zebyscie sie nie oglaszali w sieci!!!przeciez tam co jest dobrze to niema przyjec!

@Byly Pracownik

Właśnie tam, gdzie jest dobrze są nowe przyjęcia. Nowe wakaty są skutkiem różnych okoliczności: rozwoju, większej ilości pracy, a także czasem niedopasowania pracownika do miejsca pracy. Ludzie czasem odchodzą, przechodzą na emeryturę to naturalny tok rzeczy, i tych ludzi trzeba zastąpić. Na stałe pracuje u nas ponad 30 osób.

Jasiek i kudłaty
@F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o.

Nie opowiadaj glupot ogarnij sie czlowieku!bo odkad wiezniowie do was nie przychodza to stale szukacie ludzi do roboty co tydzien sie oglaszacie nawet 2 razy!dlaczego na umowie u was niema szkodliwych warunkow skoro jest taki straszny halas???oczywiscie o ochronnikach sluchu mozna ale pomarzyc.dlaczego na ubrania i buty mozna u was sie doczekac po przepracowanych przynajmniej dopiero 3 miesiacach?a(usunięte przez administratora)!to obowiazek pracodawcy!o jakim rozwoju mowa skoro maszyny w waszej (usunięte przez administratora)

stefo

@Pit82 tempo duże ale do wyrobienia bez większego stresu?

Pit82

Spoko praca, tempo dość duże, ale jak się starasz to sobie spokojnie dasz radę. Pieniądze w normie, zawsze na czas.

dejF

Co Ty opowiadasz 12? nie pierdziel głupot! w tej firmie na starcie dali mi 15 później udało mi sie jakiś tam polimer przykleić i zebym zostal 18 mam i śmieje się z matołów co robią dłużej ode mnie a pracują ża te 12 moze 12,50 jak napisałeś Ale jak mówi przysłowie stary pracownik je?ie młody ma wyje?ane

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o. - Zbylitowska Góra

• Jak się pracuje w F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o.?

F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 18 ocen.

F.H.P.U. Tek-Pak Sp. z o.o.