F.H.P.U. TEK-PAK

Zbylitowska Góra

Opinie o F.H.P.U. TEK-PAK

kkkk

Pracuję tu ponad 2 lata. Nie mam jakis większych zastrzeżeń, pieniądze jak na tarnów całkiem w porządku, wypłacane zawsze terminowo. Jeśli robisz co do ciebie należy nikt się nie czepia. W porównaniu do poprzednich firm jest bardzo OK.

klient

sekretarka joanna... za wysokie mniemanie o sobie, myśli, że jest kierownikiem, a nie jest. Nie rozumiem jak można zatrudnić na tak reprezentatywne stanowisko kogoś o tak niemiłym usposobieniu.

janek

Tek-Pak zajmuje się produkcją opakowań z tektury. Firma jest rozpoznawalna w branży, z tego co wiem pracownicy są zadowoleni i atmosfera jest ok.

ja

ja się śmiałem z ludzi, którzy rezygnowali po 1-3 dniach czy po tygodniu, twierdziłem, że im się pracować nie chce. Było dwóch co do przerwy nie wytrzymało:) Myliłem się wobec nich, teraz wiem, że po prostu mieli większe ambicje

Enio

Zgadzam sie w stu procentach z wyzej wymienionymi opisami. TO prawda.

Zostaw opinię o F.H.P.U. TEK-PAK - Zbylitowska Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H.P.U. TEK-PAK