APT GROUP

Opinie o APT GROUP

rappa
użytkownik zarejestrowany

operator wózka widłowego tak naprawdę musi mieć jedynie uprawnienia na wózek, nic poza tym. Według mnie mogli mieć sporo chętnych, oferty już nie widać.

Karolina

Obecnie pracowałam dla APT i muszę powiedzieć, że nic nie mam im do zarzucenia. Kontakt z APT jest bez problemowy zawsze są chętni do pomocy, pieniądze też zawsze dostawałam na czas. Dostałam szczegółowe i prawdziwe informacje na temat pracy podczas rozmowy rekrutacyjnej . Polecam !!!

Kasia

Ciekawe w czym czujesz się oszukana? Też pracowałam dla APT Group i byłam zadowolona, konkretna informacja w czasie rozmowy rekrutacyjnej, a co najważniejsze wypłatę dostawałam terminowo z rozwiązaniem umowy też nie miałam żadnego problemu . Polecam

DIANA

PODPISAŁAM Z NIMI UMOWE CZY MOGE JA ROZWIAZAC

Sara

Wszystkich przestrzegam przed związaniem się z agencją typu APT Group w Warszawie.To są oszuści,nabieracze i na dodatek nie wywiązują się z umowy,którą z nimi podpiszecie.Uważajcie na wszystkie ogłoszenia tej agencji!!!!Pozdrawiam,Oszukana!!!

Zostaw opinię o APT GROUP - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APT GROUP