TEAM MAREK PASIERBSKI

Wrocław

Opinie o TEAM MAREK PASIERBSKI

Jag X 308

Obiekt piękny, jakość lokalu chyba najwyższa w UE, ale ceny 600 zł /1h roboczogodzina to lekka przesada...na dowód tego: Przyjeżdżam do serwisu Jaguarem XJ 308 z 1997r a, pracownik serwisu mówi mi że to jest auto nietypowe i że nie wie jak się skończy diagnoza zgłoszonej usterki... W ASO zgłaszam Jaguara i słyszę co ? że jest to auto nietypowe... Mam 6 Jaguarów i takiego textu nie słyszałem nigdy... rozumiem że jakbym przyjechał autem z lat 20'tych, ale samochód bazujący na Fordzie dla nich jest "nietypowy". Nie polecam wszystkim właścicielom klasycznych Jaguarów.

Jacek

Salon i Sewis do polecenia. Kupilem u nich 2 lata temu i nigdy nie było problemów z serwisem.

marek

firma na układach z kghm, dziwię się że CBA się za to jeszcze nie wzieło

Zostaw opinię o TEAM MAREK PASIERBSKI - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEAM MAREK PASIERBSKI