CUPRUM BUSINESS CENTER Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o CUPRUM BUSINESS CENTER Sp. z o.o.

Lew

serio? dlaczego dopiero teraz takie informacje na jaw wychodzą, chyba wcześniej nigdzie o tym nikt nie wspominał, czy to jest pewna informacja, niech ktoś potwierdzi

drobiazgowy

Firma w upadłości likwidacyjnej od 2013 roku a od czerwca 2014 nie prowadzi działalności.

Gg

Polecam ta firme. Kiedys było kiepsko ale firma powoli wychodzi z kryzysu. Płaca na czas z urlopami nie ma problemu, ludzie w porzadku, jedna zmiana, mozliwe nadgodziny, brak naciskow itp

?

Szkoda zdrowia, czasu ,wysiłku dla tej pożal się firmy.

co to za firma? jak sie tam pracuje i czy moźna dobrze zarobić? i czy dają umowę o pracę?

Zostaw opinię o CUPRUM BUSINESS CENTER Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUPRUM BUSINESS CENTER Sp. z o.o.