Opinie o Roldrob S.A. w Tomaszów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Roldrob S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Roldrob S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Roldrob S.A. w Tomaszów Mazowiecki

Pawel

Czy pracując na 3 zmiany wychodzi się po 8 godzinach.

Nikoś

Jestem pracownikiem tej firmy. Mam wiele uwag i widzę wiele rzeczy, które wymagają zmian na lepsze, ale doceniam fakt, że w czasie kryzysu firma nie zwalniała ludzi. Obiecanych podwyżek nie było, ale za dłuższy urlop, wpadło kilka złociszy więcej. Mam dobrą atmosferę w pracy i to mnie trzyma.

To napewno ten napisał

Jedyny polski zakład pracy w którym jako Polak jesteś traktowany jak śmieć a niektóre osoby z zagranicy uważają się za ważniejsze od kierownika czy brygadzisty (i co najlepsze oni im na to pozwalają)

POJĘCIE
@To napewno ten napisał

To nie jest Polski zakład. Właściciel to francuzi. Wypadało by się dowiedzieć zanim się coś napisze. Francuzi od zawsze prowadzili politykę kolonialną polegającą na eksploatacji zasobów kolonizowanych. Ukraińcy są im potrzebni żeby niezbyt mądrzy Polacy bali się że ich zwolnią a zatrudnią ukraine. A poloczki to łykają. W innych firmach w Tomaszowie od dawna z nich zrezygnowano albo są w śladowych ilościach.

Yea
@To napewno ten napisał

Dokładnie! Sama byłam świadkiem i dzięki Bogu, że tak szybko stamtąd spieprzyłam! Płaca minimalna, nawet żadnego dodatku nie dają za zmiany nocne(a te się zdarzają) i ciągle nadgodziny! Powinni się nimi zająć już dawno!

Włodek
@Yea

Kim tam trzeba być korwą która łamie wszystkie morale aby wyjść na swoje !!!! Tak kocham tą firmę że za darmo tam pracuje

Typ niepokorny

Rozumiem poprawność polityczna ale żeby Ukrainiec wiedział więcej i mógł więcej od polaka (w centralnej Polsce ) to takie rzeczy tylko w roldrobie

Ryba

Jeżeli jesteście zatrudniani Przez DTSS to lepiej sobie odpuśćcie, warunki umowy tragiczne, traktują ludzi jak tania siłę robocza i (usunięte przez administratora) W pracy, która powinna trwać 8h, pod przymusem zostajesz nawet 12h. Nie ma dodatków za zmiany nocne!.

Do ODA

Pytanie było do Ciebie....Ile wynosi roczny limit nadgodzin w firmie Roldrob ? Zachwalasz warunki pracy więc się pochwal jakie to one są.

ODA
@Do ODA

Kodeksowy, roczny limit nadgodzin wynosi 416 godzin (art. 151 § 3 K.P. oraz § 4 K.P.), nie tylko dla Roldrob, ale dla wszystkich pracowników w naszym kraju... raczej chodziło Ci o realizację... ale to już indywidualna wartość każdego z pracowników, której ja nie znam... Jeśli uważasz, że masz za dużo nadgodzin, to zgłoś się do Działu Personalnego, który monitoruje ilość przepracowanych nadgodzin przez każdego pracownika i sprawdź ile ich masz na swoim koncie, a później zgłoś przekroczenie ustawowego limitu (o ile w ogóle wystąpiło) do swojego przełożonego, który jest odpowiedzialny za planowanie Ci czasu pracy... ...i jeszcze jedno, nie przypominam sobie, abym w którymkolwiek momencie zachwalała warunki pracy - to kłamstwo. Staram się prostować te wszystkie nie do końca prawdziwe wypowiedzi komentatorów i odpowiadam na ich pytania... obiektywnie i zgodnie z prawdą.

Inspektor Pracy
@ODA

No to niezły bajzel i niekompetencja w firmie Roldrob skoro sam pracownik musi zgłaszać ile to godzin ma przepracowane i żeby to sprawdzić i jeszcze do kieronika sam ma iść. Obowiązkiem pracodawcy i ludzi przez niego zatrudnionych do kierowania pracownikami jest przestrzeganie Prawa Pracy w szczególności dbanie o zdrowie pracownika poprzez przestrzeganie norm czasu pracy. W Roldrobie uważają że to sam pracownik ma to sobie liczyć i sam to zgłaszać. Taki cyrk tylko w Roldrobie!!!! Jak nie zgłosi i nie sprawdzą to może i 1200 godzin nawalić bo za zdrowie pracownika to uważają ,że nie odpowiadają bo sam jest od tego. Państwowa Inspekcja Pracy chyba będzie miała co robić.

Uzurpatorki
@ODA

W tej firmie Społeczny Inspektor Pracy nawet nie był wybrany w wyborach przez wszystkich pracowników tylko przez uzurpatorki ze związków. Jeszcze by ludzie wybrali kogoś kto będzie dbał o ich zdrowie i to by się dopiero narobiło. Ludzi mają za nic robią tylko żeby im dobrze było i nie pytają się czy ludzie się na to godzą. Jak przyjeżdża Państwowa Inspekcja Pracy to nawet nie zamierzają poinformować inspektora jaki tu cyrk się dzieje.

Manipulacja
@ODA

Pisanie przez ODA że kodeksowe 416 nadgodzin obowiązuje wszystkich pracowników w Polsce nie tylko w Roldrobie jest manipulacją i nieprawdą gdyż mnóstwo firm stosuje art. 151 par. 3. Nie zmuszają pracowników do podpisywania zgody na zwiększanie tego limitu w żadnej formie. Bądż w umowie o prace lub regulaminie pracy.

drobiarz
@Uzurpatorki

To my mamy społecznego inspektora pracy?

Gałka
@drobiarz

Związki dogadały się z dyrektorem żeby wymyśleć sobie takiego gościa który jak przyjeżdża Państwowa Inspekcja Pracy opowiadał, że nie jest tak żle. W normalnym zakładzie Społecznego Inspektora Pracy wybierają wszyscy pracownicy a w Roldrobie uzurpatorki ze związków same decydują co dla ludzi jest ,,dobre". Ważne żeby cicho siedział i się nie wychylał bo zdrowie ludzi nie jest najważniejsze. Robią wszystko żeby nikt się nie dowiedział że ktoś taki istnieje. Nic dziwnego że 99% ludzi o tym nic nie wie. Nie jesteś jedyny.

Drobiarz
@ODA

Oda ty chyba nie jesteś pracownikiem produkcji.Teraz mają Ukraińców którzy pracują świątek piątek po 12,16 godzin a są tacy co ciągną dwie zmiany pod rząd.Nie szanujecie Polaków choć na nich opiera sie produkcja bo Ukraina wychodzi z założenia że trzeba zarobić a nie się narobic i babluja tam po ile godzin się da.To żyła złota dla tych agencji co ich tam wynajmuja i może o to chodzi by w legalny sposób wyprowadzić kasę z firmy bo z Polaka na zusie nikt nic nie ma oprócz tego że jest wydajny i pracowity i nadgania za Ukrainę od której macie mniejsze wymagania....

Kolega drobiarz
@Drobiarz

Oczywiście że ODA nie jest żadnym pracownikiem. Czy zamierzamy jako pracownicy coś z tym zrobić o czym piszesz czy będziemy dalej biadolić jak to nam jest żle ? Są stare kwoki które cieszą się że mają prace i pieniążki na czas i to im wystarcza. Jedyne o co się martwią to czy w przyszłym roku będzie piknik bo chciały by sobie z dyrektorem zdjęcie zrobić.

Paniery
@Drobiarz

Widzę że matematyka jest Panu/Pani obca. 16 godzin to nie 2 zmiany?

Bybek
@Do ODA

Limit nadgodzin ile wynosi? W tym zakładzie nie ma czegoś takiego jak limit nadgodzin jak Pan karze ci się zostać w pracy 10h to masz to wykonać a że tak jest czasami prawie co dziennie to nic bo jak nie to jesteś później nękany a prawo mają głęboko (usunięte przez administratora)

Mistrz
@Inspektor Pracy

W zakładzie nie powinny występować naruszenia kodeksu pracy, jeżeli ktoś twierdzi że zaistniała taka sytuacja to należy to zgłosić przełożonemu i to żaden bajzel a jedynie czyjeś sugestie, pytanie tylko czy się potwierdzone? Z kontekstu wypowiedzi wynika, że wpis jest nieobiektywny i arogancki. Pozdrawiam

Ciekawy

Witajcie, firma poprzez agencje zatrudnienia DTSS rekrutuje na stanowisko produkcji. Możecie powiedzieć coś o tej pracy?. Jak z atmosfera, nadgodzinami?

Bubu

Firma szuka technologa. Czy ktos moze napisac co nue co o pracy technologa w tym zakladzie? Jakie godziny pracy? Atmosfera w dziale?

@Bubu

Poszukujemy SAMODZIELNEGO specjalisty z doświadczeniem w technologii przetwórstwa mięsa drobiowego i/lub wołowego na produkt panierowany lub pieczony. Atmosfera pracy jest ok i będzie tylko lepiej. Ponad to, każda nowa osoba w zespole ma ogromny wpływ na jej zmianę, dlatego mocno skupiamy się na doborze pracowników zarówno pod względem doświadczenia jak i osobowości. Zapraszam do przesłania swojego CV na adres: rekrutacja_roldrob@drosed.com.pl Jeśli jesteś tym kandydatem, na którego czekamy, udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na każde Twoje pytanie, w procesie rekrutacji.

Bubu
@Kierownik Kadr i Płac

W ogłoszeniu piszecie że szukacie technologa. Tutaj, ze samodzielnego specjalisty. Firma ktora Wam rekrutuje ludzi mowi jeszcze inaczej. Juz sam nie wiem kogo szukacie ... .

Maras
@Bubu

daj sobie spokój z tym(usunięte przez administratora) szkoda czasu i nerwów

Gosc

Praca w Roldrobie to niekończące się nadgodziny. W teorii nikt nie wymaga oczywiście, żeby pracownik pozostawał w nadgodzinach, ale cele muszą być zrealizowane, a tych nie osiągniesz jeśli nie siedzisz po 10-12 h w pracy. To jest niezależne od działu, ale widać to w szczególności w dziale handlowym, technologii, jakości. Wystarczyć spojrzeć na rotację pracowników, aby wyciągnąć odpowiednie wnioski. Roldrob to istna (usunięte przez administratora)zarządzania!

Dodo
@Gosc

Jeżeli ktoś ustala Ci cele tak, że musisz robic po 10-12 godzin, jak piszesz, to oznacza że nie ma pojęcia o mądrym zarządzaniu. Chcesz być wyeksploatowany, pracuj tak dalej. Nie bz powodu firma wśród specjalistów ma słabą opinię. Żaden doświadczony specjalista do was nie przyjdzie pracować. Po pierwsze, bezczelność osoby prowadzacej rozmowe kwalifikacyjną, oraz brak konkretow (mowa tu o osobie na stanowisku dyrektora) Po drugie, słaba opinia wśród osób w branży. Firma na etapie rozmowy odrzuca ludzi, ktorzy robią później wielkie kariery w innych firmach z branży (tacy mądrzy jesteście, że nikt nie zasługuje na pracę u was ????). Współczuję załodze. Będziecie zasuwac, robić po godzinach, a efektów nie.bedzie. Na wzór pewnej firmy z branzy drobiarskiej, gdzie obroty są, a zysku nie ma. Efekt, zamykanie zakładów, sprzedaż zakładów konkurencji. Nazwę firmy sami sobie dopiszcie.

Zdrowie

Czy praca w Roldrob polega na tym: ,,Sieć Aldi poinformowała, że w produkcie Mięsne Specjały Mięso z kurczaka na pulpety, którego producentem jest Roldrob stwierdzono Salmonellę, co może stwarzać ryzyko dla zdrowia konsumentów." Ile płacą na stanowiskach przy pracy przy produkcji czegoś takiego?

San.

Na wjezdzie, te niby maty dezynfekcyjne są śmieszne, czy one naprawdę coś dają?

sprzedaż

Co sądzicie o pomyśle aby dla Kaufland przecenić kurczaki o 2zł/kg? Wtedy sprzedamy więcej.

Kodeks etyki
@sprzedaż

Jeżeli właściciele są zadowoleni to tobie nic do tego. Otworzysz własną ubojnie to będziesz sprzedawać po ile chcesz.

Klaus

Jakie są godziny pracy?

Wywołany

W Polsce być może dużo ,ale wpis dotyczy firmy Roldrob.

IP
@Wywołany

A jak to jest IP komputera w firmie do którego ma dostęp nieograniczona liczba osób ? I co w tedy?

Wywołany
@IP

W każdej firmie są sposoby i metody żeby precyzyjnie określić osobę, która zamieściła taki wpis.

Pan Piotr

@Bury zapewniam cię że na dziale jest porządek. SANEPID ZAPRASZAMY. ???? Szanowny panie @IP Wydaje mi się że brudzia z panem Sławkiem to nie piłeś zebyś mówił na ty ale to już kwestia twojego wychowania. Poza tym pan się nie ośmiesza. @Wywołany . Pan się nie przejmuję to laicy którzy boją się powiedzieć coś otwarcie w twarz oraz ujawnić swój wizerunek w dodatku pewnie nie mają pojęcia co się dzieje na produkcji.

@Pan Piotr

Brawo Panie Piotrze, zgadzam się z Pana opinią. Bardzo przykro jest czytać takie wpisy pod adresem jednego z najprzyzwoitszych ludzi w firmie. Szkoda, że niektórzy, zamiast dążyć do rozwiązania problemu, stwarzają kolejne. Nadmienię w tym miejscu, że namierzenie IP komputera i dalej... osoby, która dokonała wpisu, naprawdę nie jest trudne, wystarczy założenie sprawy w sądzie i takie ustalenia to już kwestia czasu. W jednej z firm, w której pracowałam, osoba wystawiająca podobne komentarze, przegrała proces sądowy wytoczony na drodze cywilnej. Poniżej zamieszczam kilka ważnych informacji dotyczących zniesławienia, tak do poczytania... Czym jest zniesławienie? Zniesławienie to przestępstwo godzące w cześć i dobre imię. Krąg potencjalnych pokrzywdzonych jest zakreślony dość szeroko, obejmując: osoby fizyczne, osoby prawne oraz instytucje i jednostki organizacyjne niemające osobowości prawnej. Pokrzywdzonym przez zniesławienie nie będzie tylko osoba fizyczna, ale również m.in. spółki czy instytucje publiczne. Zniesławienie jest przestępstwem umyślnym. Oznacza to, że sprawca działa ze świadomością negatywnych konsekwencji jakie będzie miało jego zachowanie oraz chce ich realizacji lub co najmniej godzi się na ich zaistnienie. Jaka jest kara? Przestępstwo zniesławienia zagrożone jest karą grzywny albo karą ograniczenia wolności. Poza tymi wymienionymi, poważniejszą sankcję, tj. pozbawienie wolności do roku przewiduje Art. 212 § 2 KK. Wiąże się ona ze zniesławieniem poprzez środki masowego przekazu ( np. Internet, Radio, Telewizja). W razie skazania za przestępstwo zniesławienia sąd może ponadto orzec nawiązkę w kwocie do 100.000 zł na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny, który wskaże pokrzywdzony. Dla odpowiedzialności karnej za zniesławienie ważnym elementem jest to, czy mamy do czynienia z pomówieniem uczynionym publicznie czy niepublicznie. Za publiczne zniesławienie grozi bowiem pełna odpowiedzialność – sprawca czynu odpowiada niezależnie od tego, czy głoszony przez niego zarzut był prawdziwy, czy nie.

Pan Piotr
@Kierownik Kadr i Płac

FORUM NIE JEST OD TEGO ŻEBY KOGOŚ ZNIESŁAWIAC!!! Sam bylem w takiej sytuacji. Jest to po to żeby każdy mógł się wypowiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie nie wskazywać kogoś imiennie. Jeśli są jakieś zastrzeżenia do pracy pracowników firmy to można to zgłosić wewnątrz odpowiednim organom. Ze zwykłego pomówienia ktoś ma z tego bardzo dużo problemów wtedy już nie tylko w firmie.

Franciszek

Czy ktoś z pracowników mógłby dokładnie wyjaśnić co dzieje się w firmie? Nie odpowiada Wam ilość nadgodzin, czy może nie są one odpowiednio płatne? Czekam na info.

@Franciszek

nadgodziny są dla chętnych, płacone wszystkie plus całkiem niezłe bonusy za weekendy, kto chce ten pracuje i nieźle na tym wychodzi, po ostatniej podwyżce szczególnie. . problemem są nowi ludzie i awarie, które wymuszają większość nadgodzin, plus handel który możliwości produkcyjne mnoży chyba przez 5.. dla tych co robią po 300 godzin dobra rada: NADGORLIWOŚĆ GORSZA OD FASZYZMU. Umie jeden z drugim pyskować na szatni a jak widzi czerwony czepek to by czapkę ściągał i do kolan się kłaniał. Dbać o swoje a nie płakać po kątach

@*

A jaka to podwyżka była pochwal się skoro jest czym. Bonusami i wszystkim tym co w drobiarskich jest super bo jakoś nikt się tym specjalnie na forum GoWork nie chwali.

do *
@*

Nadgodziny są dla ,,chętnych" ale są WYMUSZANE przez nowych i awarie. Użytkownik * sam sobie zaprzecza. Typowa propaganda w drobiarskich. Handel nie odpowiada za zdrowie pracowników produkcyjnych tylko za zdrowie pracowników odpowiadają osoby kierujące pracownikami. Jak znaleźli ludzi którzy zgodzili się za pieniądze pozbawiać ludzi zdrowia to tak wygląda jak drobiarskich. Za prace w weekendy bonusy i ,,nieżle na tym wychodzą" no to już niezła propaganda.......utrata zdrowia i czasu dla życia i bliskich za pieniądze...Nikt nigdy na tym w życiu dobrze nie wyszedł ale w drobiarskich jest taki element jak użytkownik * i tak uważa. Przypadek kliniczny.

Zenek
@Franciszek

Franek wejdz zobacz

konsumer

Wszedłem tutaj bo po poraz któryś kurczaki ktore kupiłem, mimo jeszcze 5 dni ważności już podśmierdują, takie na tackach udka z marketu, jak wy je tam przerabiacie i pakujecie że mimo sporej daty ważności po otworzniu w tym samym dniu można je wyżucić?

Mama
@konsumer

W Tomaszowie też robią przepakowania a to co śmierdzi wrzucone jest do parowki

Niezadowolony

Pracuje w drobiarskich w Tomaszowie co tam się dzieje to jest niepojęte mięso na parówki czasami śmierdzi raz odmowilem to nie dostałem premii pozostałości z masy do parowki są wrzucone do wiaderka ale to to spadnie na podłogę wrzucone jest z powrotem do mieszalnika jest wrzucone mięso panienirowane skóry które spadną na podłogę też wrzucone są do mieszalnika pasty na parówki wędzona są mieszane razem z pasta mięsna

A zapomniałem dodać -Międzyrzec Podlaski jest prawie nie legalny to z tąd puszcza się produkty pod logiem roldrobu i drosedu .Inspekcja pracy...weterynarz? !? Nikt ich nigdy tu nie widział. (usunięte przez administratora) brud brak czystych ubrań do pracy,pan kierownik z księżyca nie ogarnia tematu najpierw przestoje potem (usunięte przez administratora)o co kaman?to poważna firma?

A zapomnieliście o Międzyrzecu Podlaskim?Kto robi najgorsze zamówienia? Kto pracuje za 12 zł. BRUTTO? Co wy ślepi jesteście?

Do ODA

Czyli kodeksowy wymiar nadgodzin art. 151 par.3 mówi o 150 w ciągu roku a wy dopuszczacie trzymanie ludzi nawet po 416!!!!!!!. No to ładnie się nam firma prezentuje. Może przypomnisz nam pracownikom w czasie której kontroli Państwowa Inspekcja Pracy stwierdziła przekroczenie nawet tego drugiego? Firma istnieje od 1970 roku więc pisanie że wprowadzanie zmian zajmuje trochę czasu jest żenujące.

@Do ODA

w miesiącu ludzie maja po dwie nocki i dwie soboty chyba ze wypada sobota więcej plus to co na tygodniu plus niedziela tak z raz albo dwa w miesiącu czyli średnio takk 50 nadgodzin miesięcznie. ze 600 na rok spokojnie

@stary

Za prace w dni wolne dostajecie dzień wolnego więc tyle nadgodzin byś nie może. Za sobote dzień wolnego i za niedziele dzień wonnego więc bez jaj że 50 nadgodzin miesięcznie.

@Do stary

kto dostaje? kiedy? bo nawet odbiór za święto to jest problem, kiedy ma dostać odbiór człowiek jak jest jeden polak na hali?

@stary

To co płacą wam za wszystkie soboty i niedziele. Na jakim dziale i na jakim odcinku?

@Do stary

poza biurowcem to chyba wszędzie a obcokrajowcy to raczej nie schodzą poniżej 300 godzin miesięcznie tylko na cholere pracownik co śpi na stojaco i zawadza

@stary

a płaca dopiero od wiosny a wcześniej to było co laska jak uz się komuś ponad 100 nadgodzin uzbierało,

@stary

Co to znaczy nocki? Rano a póżniej tego samego dnia na noc? Na jakim dziale drobiarski czy przetwórstwo?

@stary

Użytkownik * twierdzi że nadgodziny są dla chętnych a za weekendy jakieś bonusy no i podwyżki były duże. Możesz napisać coś więcej bo chyba tylko ty jesteś na tyle kompetentny w tej firmie.

@Do stary

no prawdę napisał. faktycznie były dwie podwyżki i to spore tak 1-2 na godzinę, płaca za wszystko, są dodatki z soboty i niedziele, nawet się pytają kto jest chętny i nie naciskają za bardzo ani nie grozą. ciekawe ile to potrwa bo na prawdę jest doza poprawa, kto przeżył czarne piątki ten wie. a awarie faktycznie sa i nikt nie reaguje

@stary

To co z 18 zł na godzinę plus premia frekwencyjna 300 na miesiąc plus cala reszta? Zgadza się?

Na OLX
@stary

Ogłoszenie na wagową 2900 brutto premii chyba 300 więc za bogato to wcale nie jest. 2400 na ręke to minimum w Tomaszowie żeby ludzie im całkowicie nie odeszli. Zgadza się użytkowniku stary?

@stary

ale tzw "nocki" (domyślam się, że chodzi o pracę w godzinach nocnych, czyli po 22-ej) nie są godzinami nadliczbowymi... Zgodnie z KP pracownik w ciągu jednej doby może przepracować maksymalnie 13 godzin i musi mieć 11 godzin odpoczynku. Średnio tygodniowo w okresie rozliczeniowym (podkreślam średnio, czyli tydzień tygodniowi nierówny) pracownik może przepracować 8 godzin nadliczbowych (art. 131 par 1 kp), a mnożąc to przez 52 tygodnie w roku otrzymujemy wynik 416 godzin nadliczbowych w roku i to jest ten maksymalny limit, z którego korzystają Pracodawcy i zamieszczają w swoich regulaminach pracy na co pozwala z kolei art. 151 par 4 kp. W regulaminie pracy spółki jest wprowadzony limit 400 nadgodzin i Dział Kadr to monitoruje. Każdego Pracownika, który ma zastrzeżenia, wątpliwości co do godzin pracy, zapraszam do siebie, to nie jest miejsce na rozwiązywanie problemów. Bardzo chętnie wysłucham, wytłumaczę i pomogę w tej jak i każdej innej kwestii związanej z pracą.

Były Kierownik
@Kierownik Kadr i Płac

Co z tego że dział kadr to monitoruje skoro w czasie jednej z kontroli Państwowej Inspekcji Pracy wykazano ze limit 400 nadgodzin jest przekraczany. Co z tego ze dział kadr to monitoruje jak mistrzowie i brygadziści którzy według KP mają dbać o zdrowie pracowników przestrzegając norm czasu pracy trzymają ludzi dłużej niż wynoszą normy. To nie dział kadr ma zapewniać bezpieczeństwo, dbać o zdrowie i nie naruszać godności osobistej pracowników tylko osoby kierujące pracownikami. Te żenujące zagrywki ,,zapraszam do mnie" to nasi koledzy już przerabiali. Bardzo kompetentnie udzielane są odpowiedzi ale że będziesz pracować w Roldrobie to możesz zapomnieć. Forum GoWork jest jak najbardziej dobrym miejscem do poruszania spraw dotyczących warunków pracy i po to powstało aby każdy mógł się zapoznać z warunkami pracy jaki oferuje dany pracodawca. To, że w Roldrobie dzieją się rzeczy skandaliczne to nie jest żadna tajemnica.

@Kierownik Kadr i Płac

domyślasz się kierowniku? nie ośmieszaj się takimi tekstami człowieku. cała produkcja, od zawsze, robi "wariaty" w wekendy. piątek na rano i na noc, piątek po południu i wsobotę na rano. a jak jest "duży wariat" to ci co byli na rano i nockę przychodzą jeszcze w sobotę po południu. teraz jest o tyle lepiej ze można powiedzieć nie i nic ci nie zrobią poza postraszeniem. to są nadgodziny bo cały zakład ma w umowach i podpisywał oświadczenie ze pracujemy 5x8 czyli 40 godzin w tygodniku.. kierownik domyśla się co to są nocki...

@kurcok

i to nie jest nagła potrzeba, wyjątkowa sytuacja, przypadek czy inne durne tłumaczenie, tylko świadomie i celowo ułożony plan produkcji, najczęściej bez związku z zamówieniami. bo tak jest zawsze, co wekend, bez wyjątku.

Do kurcok
@kurcok

Na jakim wydziale i na jakim odcinku tak jest?

@kurcok

nie umiesz czytać? CAŁA produkcja od ubojni po paniery. jaśniepaństwo z biurowca nie wie?

Pomoc
@kurcok

Czyli użytkownik Stary kłamie pisząc że praca w soboty, niedziele i na ,,wariata" jest tylko dla chętnych? Ktoś Cię straszył, że jak nie przyjdziesz w dzień wolny od pracy to będziesz mieć nieprzyjemności ?

Ubojnia
@kurcok

Przestań kłamać ubojnia nie ubija rano, na drugiej zmianie i jeszcze rańsza zmiana przychodzi na noc ubijać.

Związkowiec
@kurcok

Przestań kurcok żalić się na wszystkich tylko napisz konkretnie gdzie, kiedy i kto. Konkrety prosimy bo to forum czyta dużo ludzi którzy jeszcze zdrowia w drobiarskich nie stracili, więc może to otworzyć im oczy co to są drobiarskie w Tomaszowie.

o naiwności
@Zainteresowany

15-16,5 dla starych. moze swiezaki maja 18

Tajemnica
@o naiwności

16 plus co i ile? Premia jaka i ile? Premia frekwencyjna ile? Czy ktoś może konkretnie i szczegółowo napisać ile wynosi wynagrodzenie pracownika produkcji? Czy w tej ubojni pracują sami ludzie drugiego sortu którzy nie potrafią odpowiedzieć na proste pytanie? Czy może znajdzie się jedna kompetentna osoba?

Tomasz
@o naiwności

Wiesz może, czy na produkcji zatrudniają również osoby bez doświadczenia zawodowego? Szukam informacji w tym zakresie, dlatego mam nadzieję, że będziesz umieć mi odpowiedzieć.

Zostaw merytoryczną opinię o Roldrob S.A. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak się pracuje w Roldrob S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Roldrob S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Roldrob S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Roldrob S.A.?

Kandydaci do pracy w Roldrob S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Roldrob S.A.
1.5/5 Na podstawie 144 ocen.
  • Warszawska 168/172
    97-200 Tomaszów Mazowiecki