Er-Drob Zakład Drobiarski

Kolonia Zawada

Opinie o Er-Drob Zakład Drobiarski

driwer

pracowalem w tej firmie,"mistrz" ktory sie zajmuje rozdzielaniem pracy dla kierowcow jest perfidnym cwaniakiem tylko starzy kierowcy maja dobrze i wlaza mu w dupsko przeginanie tacha przeladowane tonarze i rozkaz jechania a jak ci nie pasi to juz masz zapewnione ze bedziesz dostawal najgorsze trasy i guzik zarobisz zanim pojdziecie na rozmowe to naczekacie sie na pana G.M bo ten GURU ma gdzies pracownikow na rozmowe kwalifikacyjna spoznia sie o pare godzin pozdro dla zainteresowanych

SOLIDARNY

i jeszcze 1 wazna sprawa w naszym tygodniku jak podaja oferte pracy to wstyd im sie przyznac co to za firma bo nawet nazwy nie ma tylko papiery prosze skladac osobiscie jakie papiery to do takiej pracy wykształcenie jest potrzebne hehe masakra śmiech na sali

Zostaw opinię o Er-Drob Zakład Drobiarski - Kolonia Zawada

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Er-Drob Zakład Drobiarski