Opinie o Farmex Sp. z o.o. w Łazisko

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Farmex Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Farmex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farmex Sp. z o.o. w Łazisko

Irena Nowy wpis

czy dalej tak trudno dogadać się z kierownictwem czy raczej przez cały 2022 warunki były całkiem inne i dlatego nikt nic o pracy nie pisał? da ktoś znać jak ten rok minął w firmie? były jakieś niespodziewane sytuacje lub podwyżki / zmiany zasad na stanowiskach? czego w kolejnym roku można się spodziewać?

EB Nowy wpis
@Irena

Z kierownictwem raczej zawsze będzie tu kiepsko się dogadać bo tylko widzą swój czubek nosa i raczej to się nie zmieni nigdy nie szanowali pracowników może by się poprawiła sytuacja gdyby się zmieniło kierownictwo, może ktoś powinien pomyśleć o tym , zarobki nadal kiepskie

Domino Nowy wpis

Witam jak wygląda praca i jakie są zarobki w tej firmie oraz czy pracuje się na zmiany czy tylko jedna zmiana Z góry dziękuję za odpowiedź

EB Nowy wpis
@Domino

Praca na jedną zmianę od 2 w nocy po 10 lub 12 godzin, zarobki kiepskie przynajmniej dla pracownikow

Sasza

My też że znajomymi tam pracowaliśmy ja pracowałem na uboju i wiem jak wyglądała praca kierownika siedzenie i bawienie się telefonem nawet jak się coś popsuło to pracownicy musieli to naprawiać a on siedział to jest jedna z dziwniejszych rzeczy w tym zakładzie bo w żadnym zakładzie tak nie ma ze ktoś nic nie robi a płacą mu

Kierownik
@Sasza

Kierownik nie jest od roboty tylko od kierowania. Jak imbecyl tego nie wie niech się douczy. A jeżeli się nie uczył jak był czas to jest robolem. I tyle w temacie.

@Kierownik

Kierownikiem to może jest ale nie dlatego ze się uczył tylko dobre plecy miał a hamstwo to jego pierwsze imię a kierować to on se może ale haremem ityle w temacie

Sebastian
@Kierownik

Nie zgadzam się z tobą. Kierownik jest po to żeby zarządzać ale też pomagać w pracy pracownikom, a nie patrzeć w telefon. Dobry i odpowiedzialny szef tak nie postępuje. przynajmniej takie jest moje zdanie.

Sebastian
@Sasza

To nie można dogadać się z kierownikiem żeby bardziej się wdrożył w obowiązki? Bo po co taki przełożony, który nie interesuje się pracownikami i wykonywaną przez nich pracą?

@Sebastian

Z kierownikiem nie można się dogadać bo on nie chce, ma grupę swoich pupili i to mu wystarcza a na reszcie woli się trochę powyżywac robiąc do tego gupi uśmiech i to mu sprawia radość, ja też tak uważam ze taki kierownik nie potrzebny ale jemu to pasuje bo mu płacą anic nie musi robić w końcu jest po znajomości kierownikiem

Ktoś
@Sasza

Kierownik to nie zwykły pracownik po to jest żeby wymagać za to głównie mu płacą ja tak to rozumiem. Po drugie uśmiech można robić głupi, a nie ,,gupi". A co według Ciebie oznacza harem, którym się otacza?

Lajla
@Sebastian

Weź idź to powiedz szefowi. Ciekawe ile jeszcze będziesz pracować.

rock
@Sebastian

Nie dogadasz się chyba że masz u niego chody.

Justyna

Na podstawie jakiej umowy pracuje się w firmie Farmex? Ciekawi mnie, czy nie ma większego problemu z uzyskaniem umowy o pracę na czas nieokreślony - nie ukrywam, że to właśnie ta forma interesowałaby mnie najbardziej. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na ten temat?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko MAGAZYNIER w firmie Farmex Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Krzysztof

A czy ten kierownik leser jeszcze robi czy ktoś wie

@Krzysztof

Chyba czy pracuje, bo robić to można ewentualnie obiad.

Krzysztof
@Pan Tadeusz

On nawet do robienia obiadu się nie nadaje a co do Piero do pracy

@Krzysztof

A skąd wiesz? Gotował Ci?

@Pan Tadeusz

Bo to raz

@Xxx

Tobie też gotował? To jednak coś potrafi.

Kamil

Wypłaty macie 10go każdego miesiąca ?

@Kamil

Tak o ile można nazwać to wypłatą prędzej bym powiedział że to zapomoga

Kogucik

Jeśli nawet ktoś to czyta to ma ubaw z tego i tyle. Każdy mądry w internetach, a w realu buty szczoteczką by wyszorował.

@Kogucik

To jak się zwolniles to niech cię to nie interesuje a w Realu to naucz się pisać bo bez sensu piszesz panie kierowniku

@Ewa

Każdym ma prawo wyrazić swoje zdanie nawet były pracownik. Tylko jeśli pisać to coś sensownego. Nie podoba mi się podejście kierownika to się zwalniam. A jeśli już czepiasz się słowa real to stawiaj przecinki tam gdzie trzeba i słowo ,,Cię" piszemy z wielkiej litery.

@Kogucik

Wtrące się w rozmowę i po przeczytaniu wszystkich opini to kierownik powinien odejść sam bo to chyba on jest głównym problemem tego zakładu a nie ludzie ale prawda ponoć boli a co do pisowni to słowo cię nie zawsze się pisze z dużej litery

@Karol

Zgodnie z zasadami ortograficznymi i językowym savoir-vivre’em wielką literą piszemy zaimki osobowe i dzierżawcze, odnoszące się do osób, do których się zwracamy. Chyba tego też wymaga kultura i szacunku do drugiej osoby. Zróbcie protest z banerami, a hasłem przewodnim niech będzie KIEROWNIK MUSI ODEJŚĆ. Może pomoże.

@Kogucik

Oczywiście duża litera piszemy jeżeli mamy do tej osoby szacunek jeżeli nie a w tym przypadku niema szacunku więc można napisać z małej można było to napisać swoim zdaniem nie musiałeś przepisywać słownika a co do hasła myślę że inne było by lepsze kto tam pracował to wie o czym mowa

@Karol

Akurat nie ze słownika. A czy ja odnoszę się nie kulturalnie do Pani z ostatniego postu? Bo wydaje mi się, że odnoszę się z szacunkiem więc w drugą stronę też tak to powinno działać i raczej to nie strona do tego żebym wytykać sobie błędy w pisowni. Pracowałem tam i raczej nie wiem o czym mowa więc oświeć mnie.

Kogucik

To się nazywa ból d@@y. Po co tu pisać takie rzeczy? Myślicie, że ruszy to kogoś? Bo nie rozumiem. Wyrażam swoją opinię i nie wałkuje tematu po tysiąc razy, a jak nie pasuje to się zwalniam. Dziekuje tyle w temacie.

@Kogucik

Więc wyrażamy swoją opinię a jak cie boli to to że walkujemy to się zwolnij myślę że wszyscy będą zadowoleni i nie będzie walkowania tematu a czasami temat trzeba walkowac może prezesi zobaczą jakich maja nierobow w swojej firmie a to miejsce można zastąpić kimś kto naprawdę na nie zasługuje tyle w temacie

@Ewa

A w ogóle to zwolniłem się już dawno.

Kogucik

Ludzie może odważcie się i idźcie po podwyżkę zamist wypisywać tu i oczerniać kogoś.

@Kogucik

Nam nie potrzeba podwyżki nie narzekamy tylko niech wszyscy pracują jednakowo a jak im się nie chce to niech siedzą w domu zamiast się chować w kanciapach

Aniela

@Ewa to czym się zajmuje kierownik podczas pracy ?

Eb
@Aniela

Kierownik siedzi w swojej kanciapie i bawi się telefonem a jak mu się przeszkodzi to później się wyzywa się na innych bo mu się przeszkodzilo

A ja też uważam że paranoja żeby wogole zatrudniać kierownika który nic nie robi ciekawi mnie czy prezesi tej firmy wiedzą o tym może powinien się ktoś odważyc i powiedzieć im o tym

Darek

Ten kierownik to do pracy ma dwie lewe rece

Dawid

Czy można ubiegać się w firmie o podwyżkę ?

@Dawid

Masz poczucie humoru w tej firmie to możesz co najwyżej dostać więcej ale roboty premii nie możesz się doprosic a ty marzysz o podwyżce

@EB

Akurat piszę o swojej obecnej pracy. A to, że nie ma podwyżek to czyja to wina? Bo tak mi się wydaje, że pracowników. Gdyby solidarnie stanęli razem i chcieli podwyżki to by dostali, a tacy tam są którym odpowiadała stawka i podwyżki nie chcieli to o czym tu rozmawiać.

@Kogucik

Ty akurat nie powinieneś się na temat tego wypowiadać bo dostajesz niezła premie i za specjalnie się nie wysilasz Wina też jest pracowników ale kierownik powinien mieć jaja i być za pracownikami w końcu ich lepiej. zna iwie że niektórym naprawdę się premia należy widać w tym zakładzie kierownik jest nie potrzebny

@EB

Tak? No ciekawe skąd takie wiadomości o mojej premii:) z tego co wiem kierownik nie wypłaca tam wynagrodzenia. W moje pracy kierownik nie załatwia nam podwyżek tylko robimy zebranie z szefostwem i z nimi rozmawiamy. Ale jak tam można zrobić zebranie jak większość osób potrafi mówić za plecami, a nie normalnie rozmawiać.

@Kogucik

Skoro w twojej firmie kierownik nie załatwia premie to poco wypowiadasz się na temat tej firmy ja jestem pracownikiem tej firmy i wiem jak tu jest więc twoje komentarze są nie potrzebne

@EB

Ale byłem pracownikiem tej firmy i też mam prawo wypowiedzi. Po co pisać coś w internecie nie lepiej się zwolnić? Mam wrażenie, że większość pracuje tam w ramach jakiejś pokuty albo lubi tą pracę. Skoro coś mi nie pasuje to szukam czegoś innego, a nie wylewam żale w internetach.

@Kogucik

Piszesz ze byłeś pracownikiem tej firmy skoro tak dobrze ci tam było to nie rozumiem dlaczego tam nie pracujesz jeżeli ktoś jest tak bardzo zadowolony ze swojej pracy to pracuje do samej emerytury albo i dalej bezwzgledu na wszystko

@EB

Nie byłem zadowolony i dlatego zmieniłem pracę i nie wypisuję zbędnych komentarzy jak jest źle. Przecież nigdzie nikt nikogo na siłę nie trzyma. Nie odpowiadają mi warunki to zwijam się i tyle w temacie.

Xx

Kierownik to nie jest wyższa funkcja w przynajmniej w tym zakładzie to jest osobą po znajomości a prawda w oczy kłuję jeżeli do niczego się nie nadaje ludzie na produkcji ciężko pracują i nie śpią w toaletach a jeżeli ktoś ich widział to musiał tam sam spać skoro to widział a co do palenia to twszyscy pala a innym wytykaja

@Xx

A właśnie taki tak mentalność ludzka zazdrość to gubi najbardziej. Co to kogo interesuje czy ktoś ma dane stanowisko po znajomości czy sam na nie zapracował, a w tym przypadku sam zapracował. Widocznie krótko pracowałeś bo widziałem na własne oczy ludzi śpiących w toaletach albo na stołówce. A z tego co mi wiadomo to mają przerwę na śniadanie to niech palą ile mogą. A co do pracy ok racja ciężka, ale nikt tam nikogo siłą nie trzyma jak to mówią każdy jest kowalem swojego losu.

Xx
@Kogucik

To nie mentalności ani zazdrość tylko rzeczywistość a skoro się pełni funkcję jakąś to zawsze się jest w centrum zwłaszcza jak się nic nie potrafi a skoro niko nikt tam nie trzyma to poco siedzieć i bawić się telefonem skoro można posiedzieć w domu i to samo robic

@Xx

A bo to pracownicy naprawiają awarię tacy zdolni i na produkcji i na maszynach się znają normalnie same alfy i omegi???? Może jak się nabawi w pracy telefonem to w domu nie musi???? Ale przecież nikt nie jest zazdrosny tak tylko się pisze w internetach, bo najprościej przecież każdy jest anonimowy, a w oczy nic się nie powie.

@Kogucik

Nie twierdzę że pracownicy się znają na maszynach kto tam pracował to napewno wie że tak naprawdę to znają się tam na maszynach tylko dwie osoby serdecznie je pozdrawiam reszta tylko stoi i patrzy.... A co do telefonu to myślę że ta osoba w domu ma ciekawsze zajęcia niż zabawa telefonem myślę że każdy wie o czym mowa a powiedzieć prosto w oczy to chyba nie warto bo to by nic nie dalo

@Xxx

O teraz czas rozliczyć kogoś z czasu prywatnego :) pewnie lepiej pisać w internecie, a w oczy to już większość się boi. A po drugie chyba nie płaciłeś wypłaty ze swojej kieszeni. U mnie w pracy kierownik też zarabia więcej i też ma czas na prywatne rozmowy czy nawet siedzenie na fb ale to nie moja sprawa bo ja tej osoby nie zatrudniam, a za to za co mi płacą wykonuje

@Kogucik

Zgadzam się z tobą w jednej rzeczy że u ciebie kierownik też zarabia więcej i siedzi na fb myślę że dobrze o tym wiesz bo sam nim jesteś nie trzeba być zbyt inteligentnym żeby się domyślić nawet niezła ksywa kogucik pasuje idealnie

@Xxx

Hahah gratuluję inteligencji:) muszę iść po podwyżkę do szefa w końcu jestem kierownikiem:) mogę wpisać sobie też kaczor i wszystko inne, ale lepiej pisać xxx

Xxx

Ja też tam kiedyś pracowałem ten kierownik nigdy nic nie robił zawsze za niego robotę odwalali inni zawsze siedział w kotłowni pisał esemesy i gadał przez telefon i wszyscy o tym wiedzieli i nikt z tym nic nie robił dziwne że szefostwo nic z tym nie robi

Kurczak_mały
@Xxx

A ludzi w oczy kuje ze ktoś jest wyżej na stanowisku, dobrze że ty miałeś czas obserwować kto co robi. Czyżby zatrudniony jako monitoring??

@Kurczak_mały

Dobrze, że pracownicy mają czas tam spać w toaletach, palić papierosy w trakcie produkcji i wychodzić wieczne na przerwy. Najlepiej kierownik niech pracuję za nich. Taką atmosfere wprowadzają sami pracownicy którzy mówią cytuję "po co tu przyszłaś zamęczą cię" widocznie to praca ich marzeń. Tyle w temacie.

Kurczak_mały
@Kogucik

Dokładnie i że szefostwo nic z tym nie robi, to jest dopiero skandal, zatrudnią nierobów co się tylko wymądrzać potrafią, weźcie się do pracy po prostu.

@Kurczak_mały

Pisząc szefostwo miałem na myśli właścicieli że nic z tym nie robią co do nierobow to na produkcji niema takich ludzi ale biorąc pod uwagę cały zakład to są i zgadzam się z tym a co do wymadrzania się to wszyscy to robią.......

Praca ogólnie ciężka przynajmniej na produkcji najlzejsza pracę wykonuje kierownik który siedzi w kotłowni i cały dzień gada i pisze esemesy przez telefon dziwne że takiej osobie która nic nie robi płacą pensje

Darek

Trzeba przyznać że osoba która pisze ogłoszenia z firmy Farmex pisząc co firma proponuje to ta osoba posiada bardzo duże poczucie humoru

EB

Nie polecam pracy w tym zakładzie jedna z gorszych firm w tomaszowie i okolicach

Piotrek

Nie polecam tej firmy praca w tym zakładzie to jedno wielkie kłamstwo (usunięte przez administratora) ile się da nawet w ogłoszeniu które się ukazało że zatrudnia są same kłamstwa pisze ze solidne wynagrodzenie które nie jest solidne tylko jakaś jalmuzna,, praca na dzielonym od rana do wieczora,,, a pisze jeszcze ze jest wsparcie od kadry kierowniczej jedynym wsparciem jaki tam można dostać to opiepsz że źle robisz

Darek

Nie polecam tej firmy nikomu brak kultury nie miła atmosfera zero szacunku dla czlowieka

Zostaw merytoryczną opinię o Farmex Sp. z o.o. - Łazisko

• Jak się pracuje w Farmex Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Farmex Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farmex Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Farmex Sp. z o.o.