KRAINA OKIEN S.C. Katarzyna Urbanowicz, Piotr Dubicki

Wrocław

Opinie o KRAINA OKIEN S.C. Katarzyna Urbanowicz, Piotr Dubicki

wera

Witam zdecydowanie nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!!!! Efekt końcowy nieestetyczny i pełno uszkodzeń, poprawki rozciągnięte w czasie , szkoda nerwów i kasy

mamdosc

nie polecam! W każdym oknie jest jakiś "defekt". Ciężko doprosić się o poprawki. Od stycznia trwa walka z właścicielką o uznanie reklamacji. Dodatkowo pracownicy jak przyjeżdżają poprawić coś zareklamowanego ZAWSZE!!! psują coś innego. I tak to już trwa 9 miesięcy. Szkoda czasu, nerwów, kasy

rysiek
@mamdosc 13.09.2016, 11:23

zgadzam sie z opinia

Czy zgadzasz się z opiniami na temat firmy KRAINA OKIEN S.C. Katarzyna Urbanowicz, Piotr Dubicki? Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw opinię o KRAINA OKIEN S.C. Katarzyna Urbanowicz, Piotr Dubicki - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KRAINA OKIEN S.C. Katarzyna Urbanowicz, Piotr Dubicki