Eko-Logis Jacek Adamczyk

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eko-Logis Jacek Adamczyk

Driver

Ile w firmie Eko może zarobić doświadczony kierowca hakowca z przyczepą oś skrętna? I czy jest prowadzona rekrutacja na takie stanowisko?

Zuzanna Nowy wpis
@Driver

Widziałam ofertę na C+E na bramowca. Pisali że do 7tys oferują. Jeśli wybierzesz się na rozmowę to daj proszę znać czy ta stawka jest prawdziwa i co dokładnie oferują.

Nowy wpis

@Driver

Zarobki kierowców na kat. C+E oscylują w kwotach 5-8 tyś zł. Na chwilę obecną nie rekrutujemy na hakowca z przyczepą, na takie stanowisko najczęściej prowadzimy wewnętrzną rekrutację.

Gabriela Nowy wpis
@Eko-Logis Jacek Adamczyk

Piszecie o pełnym przeszkoleniu dla osób niedoświadczonych. Ile dni trwa to szkolenie i czy okres szkolenia jest okresem płatnym?

Nowy wpis

@Gabriela

Szkolenie z obsługi urządzenia, jak i szkolenie wstępne trwa u nas od tygodnia do 3 tygodni. . Okres szkolenia jest okresem płatnym.

Kierowca c

Czy firma planuje zatrudnienia kierowców w Lubinie?

@Kierowca c

Na ten moment nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko kierowcy, natomiast zachęcamy do sprawdzania naszych ogłoszeń.

Ekos

Bardzo profesjonalna obsługa, przymilni panowie, pomocni i życzliwi. Żadnych rozczarowań za każdym razem gdy korzystam z usług Eco Logis. Gorąco polecam!

@Ekos

Dziękujemy za pozytywną wypowiedź. Polecamy się na przyszłość ;-)

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca Kat. C w firmie Eko-Logis Jacek Adamczyk?

Na rozmowie staramy się ustalić doświadczenie kierowcy, oraz to czym i gdzie jeździł poprzednio. Stosujemy również okres próbny który pozwala pracownikowi określić czy jest to praca dla niego, a nam zweryfikować jego umiejętności.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Eko-Logis Jacek Adamczyk po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Zatrudnię mechanika aut cieżarowych. Jaki był jej rezultat?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Eko-Logis Jacek Adamczyk? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są do odbioru w ramach dni wolnego. Pracujemy w systemie równoważnym czasu pracy.

Nie polecam. W ofercie pracy podają widełki wynagrodzenia, potem na pierwszym etapie rozmowy pytają o oczekiwania płacowe - podałam takie, które mieszczą się w dolnej granicy widełek. Na drugiej rozmowie otrzymałam propozycję pracy - za kwotę dużo dużo niższą niż podana w widełkach, które firma sama zaproponowała i co za tym idzie poniżej oczekiwań. Strata czasu... Nie polecam....

@Ewa

Być może w trakcie rekrutacji okazało się że umiejętności lub doświadczenie nie odpowiadają stanowisku, jednakże chcieliśmy dać szansę nabrania doświadczenia za niższą stawkę.

Kierowca

Ktos wie jak wyglada praca u kasa na kierowce bramowca?

@Kierowca

Między 4000 a 6500, a nawet do 7 na rękę się zdaża

Alicja

A w ogłoszeniu co teraz jest w necie, piszą że aż max 10 tysięcy. Nie dla się tyle wyjeździć?

Eko
@Alicja

W ogłoszeniu jest 10 tyś brutto co przekłada się na 7000 netto

Teresa
@Eko

AH o głupie brutto. I ludziom w oczach robi się cud a potem rozczarowanie. W sumie dlaczego oni mówią ludziom brutto stawkę, skoro i tak to się rozchodzi? Nie powinni podawać netto a jeśli chodzi o brutto to udostępniać ewentualne do wglądu na jakie składki co poszło itp?

Rekrut
@Teresa

Na większości portali jest stawka domyślnie brutto. Zazwyczaj w tytule lub treści ogłoszenia można poczytać ile płacą netto.

Teresa
@Rekrut

No właśnie ale dlaczego jest to jako tryb domyślny? Na zachętę? Są jeszcze jakieś inne tego typu triki? Tu w sumie jakoś na siłę zachęcają kandydatów czy raczej nie było nigdy takiej potrzeby jeszcze?

Czytam żę jest rotacja kierowców w Lubinie. Czy ktoś z kierowców może napisać szczerze o zarobkach na rączkę. Z góry dziękuję

%xulu
@Zainteresowany

Są kierowcy którzy zarabiają 5700 na rękę a są i tacy którzy zarobią 4,8 wszystko zależy od zaangażowania i zrobienia ilości kursów, co ważne wszystko na konto, są to kwoty już netto

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Logis Jacek Adamczyk - Wrocław

• Jak się pracuje w Eko-Logis Jacek Adamczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Logis Jacek Adamczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Logis Jacek Adamczyk?

Eko-Logis Jacek Adamczyk