Pink Press Sp. z o.o.

Opinie o Pink Press Sp. z o.o.

Zuzanna

@Bociek tutaj masz artykuł dotyczący firmy Pink Press: http://www.pomorska.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/z-regionu/a/pink-press-jest-na-rynku-juz-16-lat-kobiety-coraz-chetniej-przychodza-do-pink-shopow,10307002/. Czy jesteś usatysfakcjonowany? Będziesz poszukiwał w tej firmie zatrudnienia?

Bociek

A czym się ta firma wgl zajmuje?

zolwarakan

Wszystkie opinie powyżej są jak najbardziej prawdziwe, mimo upływu lat. Wynagrodzenie / Pensje (minimalna stawka) płacone są w ratach - bez informowania pracownika. O każdy dzień wolnego trzeba błagać prezesa. Plan urlopowy to fikcja, o wolnym lub nie - dowiadujesz się na dzień przed. Prezes nie ma szacunku do pracownika, krzyczy - poniża w swoich wypowiedziach. Żadne stanowisko nie jest samodzielne, każda nawet najmniejsza decyzja wymaga zgody prezesa, pracownik musi realizować tylko to co chce prezes.

Aga
@zolwarakan 04.07.2017 18:48

Zolwarkanie chyba bardzo przesadzasz z tymi opiniami. Proponuję spojrzeć w lustro !! Jak się coś spieprzy za co firma ma zapłacić i wszyscy są winni tylko nie ten co realizował projekt to nawet aniołowi puszczają nerwy. Nie słyszałam nigdy by Prezes kogoś poniżał - to jest wierutne kłamstwo!! Samodzielność stanowisk to faktycznie fikcja w przypadku nowo zatrudnionych osób. Pracuję w firmie od 12 lat i nie mam z tym problemu. Ale jak zdarzy mi się coś zwalić to nie obrażam się na cały świat i nie idę na lewe zwolnienie lekarskie tyko posypuję głowę popiołem i staram się to naprawić. Realizuję faktycznie to co chce Prezes, jak bym chciała inaczej i miała ochotę realizować własne wizje i pomysły to założyłabym sobie własną firmę :-)))) Minimalna stawka - OK, ale to dla tych co sami tak chcą i mają komorników na grzbiecie.

anor

tamto nieaktualne, teraz do stolicy magazyniera szukają

Student

Czy ktoś ma kontakt/namiar/adres strony do Pink Press?

;-))

bo ja nie wylewam pomyj. I dalej uważam, że ZUS od umowy o dzieło to totalne zaniedbanie umysłowe piszącego :-D

;-))

"podobają" mi się wpisy od osób, które podpisują się anonim i wylewają kubły pomyj. Mieli by choć trochę cywilnej odwagi by podpisać się swoim imieniem skoro są tacy "poszkodowani". Tekst, jakiegoś anonima, że firma nie płaci ZUSu od umowy o dzieło uważam już za totalny szczyt głupoty.

To wszystko to jest sciema umowa wyglada pięknie i zarabia sienawet nie źle ale jeżeli chodzi o odebranie pieniędzy to już nie jest tak ładnie pieniadze za maj odbieram w lipcu i to w ratach po 200 zł to (usunięte przez administratora) omijajcie ta (usunięte przez administratora) firmę z daleka !!!!

Byłem ostatnio za pracą w tej firmie. Na dzień dobry od brygadzisty dowiedziałem się, że firma nie płaci zusu, praca jest na akord, umowa o dzieło, wypłata za ten miesiąc będzie na koniec kolejnego miesiąca. Na początku podobno ciężko zarobić 50 zł za dzień (2 zmiany 8 i 6 godzinne), później jest to możliwe. Jak tam jest w praktyce powiedzieć nie mogę, ale pierwsze wrażenie skutecznie odstrasza kogoś kto szuka konkretnego zajęcia.

Bez przesady nie 1200 za mies po 12 godzin człowieku robiłem po 8 przez cał mies bez niedziel i miałem 2300 na czysto. moze po prostu za wolny byłęś ... nie bronie firmy bo to (usunięte przez administratora) i na raty wyplacaja potrafią nawet 200 zł podzielic . ehh

Radzę omijać tą "firmę" szerokim łukiem. Pieniądze są wypłacane z miesięcznym opóźnieniem w kilku ratach po długim proszeniu się o nie (usunięte przez administratora). Pracownicy są traktowani jak wrogowie, którzy chcą tylko zaszkodzić firmie. panuje model pracy, wykonaj pracę - pracę na pewno wykonałeś źle - jak już wykonana i odebrana to udowodnij, że ją wykonałeś, a czy na pewno w odpowiednim terminie? to wtedy zaczniemy rozmawiać o pieniądzach, jak mnie ładnie poprosisz odpowiednią ilość razy to może jakiś przelew wyjdzie. Ale jak poprosisz (o własne, uczciwie zarobione pieniądze) o kwotę za dużą na raz to obraza majestatu. Krzyki, wrzaski o byle co, bo przecież nic nie potrafisz. Nie firma a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

artman

Hej. I jaka decyzja, też miałem propozycję z tej firmy.

Witam. Dostałam propozycję pracy w tej firmie. Czy coś się obecnie zmieniło czy dalej nie płaca i jest bryndza??? Aby tam przejść muszę zrezygnować z obecnej pracy. Proszę o szybką odpowiedź

wiki
@pracownik 30.12.2014 17:26
Ciekawe, z tego co wiem to nie ma w Pink Pressie takiego stanowiska jak "szef marketingu". Mam wrażenie "mads&q...

jak ja pracowałam to było takie stanowisko jak szef marketingu

@wiki 26.01.2015 15:34
jak ja pracowałam to było takie stanowisko jak szef marketingu

wiki, a kiedy to było? 5, 10 czy 15 lat temu? :-D A jeśli w jakiejś prehistorii było takie stanowisko to chyba nie "szef" tylko ewentualnie "specjalista" ;-)

andrew

Moi Drodzy Frustraci... Rozumiem rozczarowanie wielu z Was, ponieważ (usunięte przez administratora), żeby nie utonąć szuka wielu sposobów żeby oszczędzić na kosztach różnych, w tym i uzyskania przychodu, ale nie tylko. Stąd te umowy na najniższą stawkę i kontratkty. Byłem przez 3 lata szefem marketingu w PP, więc Ci, którzy pracowali i pamiętają kogoś, kto spędził na tym stanowisku tyle czasu wiedzą, kto te słowa kreśli. Dziś sam jestem właścicielem kilku firm, dlatego tym bardziej w inny sposób patrzę na nie zawsze moralne, ale jednak skuteczne, skoro utrzymuje się ciągle na powierzchni, działania (usunięte przez administratora), który mimo naszego hucznego rozstania biznesowego (zostałem zwolniony, za co jestem mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wdzięczny) - jest skuteczny. Ergo - zarządza firmą w sposób, który pozwala na utrzymanie siebie, firmy, ale i wielu ludzi i czasem ich rodzin, będących pracownikami firmy. Bywały przestoje w wypłatach, ale głównie opóźnionie spływem należności od dystrybutorów prasy, co powodowało opóźnienia w wypłatach. To trzeba zrozumieć. Oczywiście inną kwestią są obcinane apanaże za niedociągnięcia, które są bezwględnie wykorzystywane - to czasem brutalne realia...,... niestety niejednokrotnie mocno (usunięte przez administratora). Dziś, patrząc z perspektywy czasu (zatrudniałem/zatrudniam nie tylko byłych pracowników PP, ale i moimi dostawcami usług są byli członowie zarządu PP), będąc przedsiębiorcą w kilku absolutnie nie związanych z PP branżach mogę powiedzieć, że robi facet co może i jest autentycznym pasjonatem swojej pracy; niestety otaczają go (z wyjątkiem jedynego mądrego faceta - (usunięte przez administratora)) - głownie (usunięte przez administratora) i to niestety czasem spokrewnieni, albo wykorzystujący inne formy protekcjonizmu istoty zarządzająej. To jest prawdziwy szajs i przyczyna ogólnie panujących opinii nt. firmy Na koniec dodam jedynie, że daleki jestem od gloryfikowania (usunięte przez administratora), ale przynajmniej uczynił jedną z niewielu firm w Polsce - firmą o kapitale czysto polskim, która podbija rynki ościenne skutecznie od wielu lat działającą. Respect dla Posła Gadzinowskiego za stałe poparcie dla wolności seksualnej! (usunięte przez administratora)

Jarek T

Witam serdecznie Rowniez mialem okazje pracowac dla firmy pink press Bylem modelem erotycznym Robilem pokazy sexu na zywo i gralem w filmach moja wspopraca z ta firma trwala okolo 3 lata I zawsze dostawalem swoje wynagrodzenie zgodnie z umowa Ale to bylo dawo a tearaz widze ze slabo przedzie ze jest tyle nieciakawych opini. (usunięte przez administratora)

Paweł
@Jarek T 07.02.2010 16:02

Hej ,chciałbym zagrac w filmie porno,jak mogę dostać się na kasting

Weteran

Pracowałem kilka lat temu w firmie Pink Press i już wtedy wydał mi się dziwny sposób w jaki są wypłacane pieniądze. Na umowę podstawa, a reszta na kontrakt, za który należnoś wypłacana była według uznania Prezesa, pana (usunięte przez administratora). Widocznie to były jeszcze te dobre czasy Pink Press'u ponieważ ja miałem wypłacane wszystko na czas, aczkolwiek nie były to wielkie kwoty i to było dawno temu....

Niezadowolony

Firma [usunięte przez moderatora] wszystkich pracownikow. Kazda pensja placona jest w ratach i z miesiecznym opoznieniem. Od kilku lat nie jest placony zus. Czy jestes magazynierem, handlowcem lub redaktorem omijaj ta firme szerokim lukiem.

Zostaw opinię o Pink Press Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pink Press Sp. z o.o.