Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Emilka

Podobno maja premii nie wypłacać. Prawda ?

@Emilka

Chyba tobie

Kaludia

Kurde ADIENT Foam Żory . Muszę Wam pogratulować świetnej organizacji pracy hahaha Żeby doświadczeni pracownicy uciekali ze swoich stanowisk w kilka osób to nawet u Koreańców nie widziałam. Szczerze dziwi mnie to ze ta firma jeszcze się trzyma przy takim kierowniku jakim jest Ireneusz i przy jego podwładnych po podstawówce albo zawodówce. Nie polecam tej firmy ze względu na warunki pracy oraz wynagrodzenie.

Dziewczyny są MEGA!
@Kaludia

Patrzcie i się uczcie jak nie dać sobie pluć w pysk. Dziewczyny pokazały nam wszystkim jak nie dać zrobić z nas (usunięte przez administratora) roboli. Brawo dla Ani, Mirki i Kasi. Ireneusz niech wie że nie jesteśmy hołotą jak mówią o nas on i inni kierownicy. Niech sobie Iruś spróbuje chociaż godzinę popracować na naprawach to by sam spie....ił i więcej do Adientu nie wrócił przy takim zalewaniu. Dobrze się rozkazuje zza biurka nie mając pojęcia o pracy na produkcji. Posypie się ta robota bo ludzie mają już dość tego wyzysku. Pracy jest wszędzie pełno a przy Sekonixie rozpoczęli budować 4 nowe zakłady produkcyjne.

Macik
@Kaludia

Kurse dlaczego ta firma przedstawia tak niski poziom ? Czy klienci wiedza co się dzieje? Ze firma nie jest w ogóle przygotowana na nowe projekty? Kiedy był na to czas kierownik wolał gwiazdorzyć i ludzi zwalniać, a niedługo utonięcie bo jesteście oceniani jako najgorsza firma w Zorach i nikt nie przyjdzie pracować

Mat
@Kaludia

Dajcie spokój z tym irkiem, koleś nawet nie ma pojęcia w jaki sposób powstaje pianka, słucha tylko tych swoich ograniczonych kordynatorków (nie wszystkich oczywiscie bo np Marek P. jest ogarniety reszta to (usunięte przez administratora) i meter mułu) a dziewczynom gratulacje za odwage napewno znajdą sobie lepszą prace, w Żorach akurat pracy nie brakuje jest sporo zakładów a cały czas powstają nowe i to bez tej syfiastej chemii..

@Dziewczyny są MEGA!

Wszędzie wystawiane są ogłoszenia w sprawie pracy jakie dobre warunki oferują na tym zakładzie jakie zarobi i różne Jakieś benefity dla pracowników

@Mat

Z jakiej linii te dziewczyny są

Rtk nic do ciebie nie mam Irek
@Mat

Marek na kierownika, to jest jedyna odpowiednia osoba na to stanowisko młody chłopak a w głowie ma poukładane, szanuje go!

Uje
@Dziewczyny są MEGA!

I bardzo dobrze tylko, że za nimi powinno pójść już nie mówie cała zmiana, bo to nie możliwe przy tylu słabych poniżanych ludziach, ale chociaż te 5,6,7 osób. W wielu firmach w Żorach na start proponują 21 zł, albo nawet i więcej, a praca dużo lżejsza i nie przy tej chemii szkodliwej dla człowieka która tak naprawdę nie jest przebadana jak oddziałuje na człowieka przez okres kilkunastu lat jak niektórzy pracują, a firma na pewno nasze zdrowie i bezpieczeństwo ma na ostatnim miejscu, bo najważniejsze są oszczędności, bo lepiej zatrudnić młodego tłuka co ma 2 lewe ręce i sie zwolni po tygodniu, albo nie przyjdzie już po pierwszym dniu niż dać zarobić godne pieniądze wieloletnim doświadczonym pracownikom. Albo jeszcze uj wie jakich Gruzinów, bo Ukraincy, to nawet tutaj pracować nie chcą. To jest WSTYD pracować w tej firmie. Gratulacje dla dziewczyn i niech żadna z was nie żałuje tej decyzji, bo gorzej niż do Adient trafić nie możecie.

O co chodzi
@Dziewczyny są MEGA!

Co się stało dlaczego one wyszły, może ktoś opisać co tam się stało

@O co chodzi

A co się mogło stać ze wyszły po prostu maja ludzi za nic masz (usunięte przez administratora) i się nie odzywać produkcja na maxa 4 osoby na naprawach tylko ze w tym 2 nowe to tak jak by tylko 2 były człowiek zawalony ze się ruszyć nie idzie ale jak to Irek stwierdził są 4 osoby liczy się ilość a nie to czy umie czy nie????Zbyt długi już tam pracuje żeby dawać sobą tak pomiatać i nie zarabia sie kokosów żeby zostać w tej chorej firmie Nowi stoją bo stoją a ty masz robić milion rzeczy naraz i jeszcze złe dlatego czas najwyższy porzegnac sie z ta firma tylko szkoda ludzi których sie tam poznało bo są naprawdę fajni ale cóż????

@Macik

Hahah a na facebooku sie chwalą jaka ta firma jest super bo nagrode dla najlepszej firmy dostali bubahhahahaha co za cygaństwo

@Rumcajs

Mają być 4 osoby na naprawach i są, (usunięte przez administratora) z tym że 2 nowe ale Irusiowi w exelu tabelka sie zgadza że są 4 osoby ;)

@Balon

Dokładnie liczba się zgadza są 4 są ale ze 2 z nich nowe i niewiedza co i jak robić to przeciez nie Irka wina???????? Do obowiązków lidera należy wyszkolić pracownika którego się dostaje a ze teraz szkolenie trwa 5 min to cóż potem jest jak jest????Zaczynajac prace na naprawach był trener który stał z nowa osoba i pokazywał co jak i gdzie tak długo jak było to konieczne a teraz nigdy na to tl nie ma czasu albo niechęć mieć ????Zreszta na temat pewnych tl tez można było by się wypowiedzieć ze są a jak by ich na zmianie nie było ????

@Dziewczyny są MEGA!

Po co te złośliwości w Amazon za 3600zł robisz 5 dni w tygodniu chcesz zarobić przyjdz w sobotę i niedzielę zobaczysz co na koncie ci oko zbieleje coś za coś za 2 soboty i 2 niedziele 5200zł .Lidka zdjęcie puści wyciągu a wolne kiedy chcesz zgłaszasz kierownikowi zmiany rano nikt cię za to nie zgani ani pochwali twój wybór ile będzie na koncie Ale potrafili ludzi do pracy przyciągnąć i transport busami za darmo no i ten elastyczny czas pracy masz wolne kiedy chcesz bo ludzi z tylu firm setki a kierownicy grzeczni jakby w hotelu Ritz pracowali i mądre!!!kadry to ogarniają.

Szymek
@Mirka

Dzięki , dziewczyny już robią fajnie ze starą ekipą a tamci durnie dalej wąchają piankę naprawdę w akwarium nazywają ich "belzebuby" aż wstyd na mieście.Jola ogarnij się i przychodz do nas a nie wywlekaj kto z kim itd...

Mariusz siemianowice
@Uje

Tu nawet Gruzini odeszli może meksykani podratują firmę .Skończyły się miłostki za przystankiem

Idiot
@Mariusz siemianowice

Skąd ci sie Meksyk wziął chłopie? Meksyk to ty masz w głowie synku. Zrezygnuj z internetu

O co chodzi

Jaka Jola i Dagmara i czemu tak nie fajnie piszesz o Irku i koleżankach

Produkcja

Co tutaj się wyprawia że na planistkę biorą osobę z łapanki po znajomości. Żadnej szkoły i doświadczenia, nawet urody :) Nie było rekrutacji tylko myk i po koleżeńsku fuszka załatwiona. Teraz tylko trzeba będzie bakać bo linia będzie źle ułożona . Ehhh widać to "równe traktowanie". Chyba muszę się zakręcić obok jakiegoś kierownika żeby coś osiągnąć skoro tak to w adiencie działa

@Produkcja

O kogo chodzi, kto dostał taką fuchę

Hej

To przecież tylko w Polsce moze komuś żal (usunięte przez administratora) ściskać gdy prawdę się komuś powie lub napisze .Urodę ma każdy ale nie każdy się podlizuje dla osiągnięcia lub profitów.

S

Z tą urodą to było nie na miejscu - to fakt, ale cała reszta jak najbardziej prawdziwa i to nie jest nic osobistego ale to tylko pokazuję jak się dzieje w firmie gdzie jednych się faworyzuje. Mogli dać ogłoszenie wewnętrzne i więcej by było kandydatów na planistę, no ale w adiencie jest tak jak widać. Z Logistyki co chwilę się tam ktoś zwalnia i jest strasznie duża rotacja to postanowili załatwić kogoś z produkcji no ale mogli być chociaż uczciwi wobec wszystkich i zrobić rekrutację jakąś.

@S

Popatrzcie na koordynatorów jaki maja poziom i odpowiedzcie sobie na pytanie na jakim poziomie jest cała firma.

xy
@Michał

Spytajcie ludzi ze zmiany 1B,co ich były kierownik zrobił,nie do uwierzenia,że ktoś taki nadal pozostaje kierownikiem.

Maciek
@xy

Co zrobił ?

Ziom
@Produkcja

(usunięte przez administratora)co ma uroda do planowania? Widze zazdrość was zżera tłuki a jak by było ogłoszone wolne stanowisko to nikt by papierow nie złożył tak samo jak bylo wolne stanowisko na proces to nikt nie kandydował a (usunięte przez administratora) kazdy potrafil

@Ziom

Wes troglodyto zachowaj swój słownik do rynsztoka a to ma do siebie że gdy ogłaszany jest nabór wielokrotnie jest wymagane wykształcenie wyższe studia i większość osób wtedy nawet nie startuje .ale jak widać to tylko teoria bo w praktyce to wystarczy mieć dobre wejścia poczynając od niektórych kierowników po wielu ludzi z biura i nie tylko. więc idz obrażaj gdzieś indziej tym swoim wstrętnym słownikiem

Waka waka
@Hej

Dokładnie tak jak piszesz, skoro biorą kogoś po znajomości i uczą od zera to w sumie każdy by mógł tam pracować. Sporo ludzi u nas na hali ma wyższe wykształcenie (nawet logistykę ukończoną) ewentualnie wśród samych chłopaków wózkowych jest sporo osób mający odpowiedni poziom wiedzy i doświadczenia to miałoby wtedy większy sens. A takie łapanki pokazują że liczą się układy.

Tips
@Waka waka

A Ty się dzisiaj urodziłaś ze dziwi Cie ze liczą się układy? Oczywiście, ze tak jest, było i będzie począwszy od polityki na małych zakładach kończąc .

Kondor
@Tips

W szanujących się firmach tak nie ma. Za czasów starej kadry kierowniczej takie akcje nie miały miejsca - to była solidna ekipa którą dało się szanować . Teraz na produkcji nie mamy prawdziwego szefa.

@Kondor

Tu sie zgodzę na produkcji zostali poganiacze(nie wszyscy) a ambitne osoby które miały coś w głowie poleciały albo same się zwolniły

Prawda

411 polubień prawie cała firma też tak myśli

Mietek

Menago bez jaj. Strach mu iść po premie dla pracownika czy premie bo się nie umie wygadać przed dyrektorem, a przed pracownikami zgrywa hojraka.

Pracownik Produkcji

rozpoczonc prace od zaraz ,

wasza produkcja szanuje ichcialbym sie przyjonc na stanowiku pracownik produkcji,na systemie zmianowej oraz z orzeczeniem aktualnym kture mam , kolarczyk grzegorz muj numer telefonu 727406334,

toja

W poniedziałek naobiecują im gruszki na wierzbie i wrócą ha ha ha

@toja

No pewnie ze za jakiś czas wrócą przecież obowiązuje 3 miesięczne wypowiedzenie jeśli maj umowę na stałe a napewno maja????A co oni mogą obiecać tylko tyle ze dźwignął stawkę i co to zmieni niechodzi tu o kasę ale o to jak traktują ludzi ☹️Nikt z nas niestety nie jest niezniszczalny i megamocny żeby robić za 3 osoby tak jak oni by se tego życzyli????

Chyba żartujesz
@Rumcajs

Jeśli sobie wyszły od tak, to jedyne co mogą dostać to dyscyplinare, a nie podwyżkę kim one są, naraziły firmę na straty, bo zapewne przez brak stanu ludzi norma nie została zrealizowana, zostawiły koleżanki same nie myśląc o tym czy dadzą radę czy nie ja, bym im podwyżki w życiu nie dała.

Typek
@Chyba żartujesz

Pewnie dyscyplinare dostaną dlatego dziewczyny zanim pójdziecie dać wypowiedzenia to najpierw idzice szybko załatwić L4 !

Ojoj
@Chyba żartujesz

Jaka dyscyplinarkę za co ????Za to ze wyszły bo ktoś ma w (usunięte przez administratora) czy robisz za 3 i jeszcze niezadowolony ze za powoli robisz no sory nikt z nas nie ma na umówię napisane ze robisz na akord????Dziewczyny znam i wiem ze maja większe jaja niż nie jedna osoba która pracuje siedzi cicho bo się boi ale pytam czego się boi tego ze jeśli powiesz coś nie pomyśli rządzącego to cię zwolni no ludzie to nie jest ten czas kiedy była tylko jedna praca teraz wybór ze głowa boli w lepszej atmosferze i za lepsze pieniądze????

@Ojoj

Tak czytam te komentarze i jestem przekonana, że pisze to jedna z tych dziewczyn albo dwie, tu sobie gratuluje a tu pisze o podwyżkach, że im się należą wszystkim się należą nie tylko wy tam ciężko pracujecie nie tylko wy tam macie nowe osoby, narobiłyście larma i teraz maja was jeszcze błagać o powrót, wychodząc wiedziałyście czym to grozi.

@Ojoj

I jeszcze jedno dziewczyny na insertach musza (usunięte przez administratora) bez względu na to czy dają radę czy nie forma musi być zazbrojona a wy ciagle nie dajecie rady, wytłumacz mi jak to jest, że są stanowiska na których trzeba się wyrobić i dziewczyny się wyrabiają i są takie które bez przerwy są zasypane to chyba jednak nie tyrasz jak (usunięte przez administratora) tyrają jak woły dziewczyny na insertach nie wy!!!

@Hmm

Ilość napraw zależy od wielu czynników, jakości czyszczonych form, z końcem tygodnia zawsze są bardziej uwalone. Od osób które czasem zaznaczją pierdoły i od ilości osób które tam pracują . Ucząca osoba nawet po mc pracy, nie ma ani tępa i dużo czasu traci na szukanie napraw. Teraz na insertach też trafiają układy nie do ogarnięcia i żadna ze zmian nie jest w stanie zazbrajać form zgodnie z planem, potrzeba więcej osób przy takich układach. Ale Bartosz nie ma o tym pojęcia.

Miki

Wróciły ? Hahah

@Miki

Nie wróciły dały wypowiedzenie i raz na zawsze przegnały się z ta chora firma????

Nie kłam

Dostały dyscyplinarkę

@Nie kłam

Widać ze masz złe informacje bo nie było żadnej dyscyplinarki poczytaj w kodeksie pracy czy za opuszczenie miejsca pracy możesz mieć dyscyplinarkę No pierwsze się zorientuj a potem wypisuj głupoty☹️

Nie kłam
@Rumcajs

Dostały dyscyplinarkę, za opuszczenie miejsca pracy i narażenie pracodawcę na szkody tj, nie zrealizowany plan jest dyscyplinara, i tak też dostały, a Rumcajs to któraś z was

@Nie kłam

Proszę nie rozsiewać plotek niewierz to nie pisz a jak już tak cie to ciekawi zapraszam do kadr tam ci powiedzą co dostały albo czego nie dostały a jak ci kadry nie powiedzą to zapraszam do zz Tomek ci powie wszystko na ten temat????Chyba ze mam osobiści poprosić koleżanki to przyjadą i pokażą ci co dostaly????

@Nie kłam

Haha nie rozsmieszaj mnie choby nie poszły to planu się i tak nie zrealizuje haha niewiem kaj ty pracujesz 3 zmiany maja bieda to zrobić????

@Ona

Z takimi pracownikami i z takim podejściem Adient długo nie pociągnie czyli twoim zdaniem takie zachowanie należy pochwalać tak, i jeszcze może im pogratulować, że powiedziały Irkowi co myślały i odeszły, te zachowanie świadczy tylko o nich nie tylko one ciężko pracują i maja nowe osoby pod sobą, ja tez bym im dał dyscyplinare

@Ona

I jeszcze jedno zmiana od Gasza była znana z leberstwa widzę nic się nie zmieniło

@Rtk

Ciekawe kto przylepił taka naklejkę tej zmianie a po drugie wszystkich do jednego worka nie idzie wrzucać

miki
@Nowa

jak to kto, kapitan i inni de**le. króle adientu, wysłannicy poganiactwa i konfitury

@miki

Tu sie zgodzę jedynie takie osoby mają takie zdanie o zmianie gasza Sami mają (usunięte przez administratora) na swoich zmianach ale lepiej wytykać innych bo ma się z tego korzyści

@Nowa

Na każdej zmianie są lebry większe i mniejsze????Bynajmniej na zmianie 3c ludzie maja jaja potrafią mówić co myślą kierownikowi ,I Irkowi mie kryją się ze swoim wyrażaniem zdania????Szkoda ze kierownik M.i ł nie słyszą co od nich pracownicy mówią na ich temat mogła by im mina zrzednąć a nie jeden pracownik z ich zmiany chciał by właśnie być na zmianie 3 c lebrow ????

Hehehe
@Rumcajs

Zmiana od pana M nic złego nie powiem na osoby pracujące na mojej zmianę

Ciekawe kto by chciał przejść na zmianę 3 C ? Ja bym w życiu nie zmienił zmiany

Nowa

Co ci się nie podoba w tej zmianie

były
@toja

i jak zwolnili je czy nie?

@były

Po co wchodzisz na opinie skoro już tu nie pracujesz ( wnioskuje po nicku )

Ciekawy

Podobno Olka wraca, wiecie coś

miki
@Ciekawy

jaka zas Olka ?

Martyna
@Ojoj

Niech spróbują dać dyscyplinarkę już jest umówione że linie staną a rtki nie przychodzą do pracy to zobaczymy

Martyna
@Rtk

Naprawdę już mózg ci się zlasował i tylko śmieją się na linii a od insertów wara bo przypomnimy ekscesy na parkingu chcesz?

Dawaj

@Martyna

A komu i dlaczego ta dyscyplinarka ????

Guliwer

E-skarga PIP

majk

jakie ekscesy ?

To ty
@Ojoj

Wes ty się nie posraj z wrażenia a co one jakies nietykalne są ze dyscyplinarki nie dostały porzuciły prace.Serio ludzie sie zachowują jak by bohaterkami adient zostały .nikt nikogo na siłę nie trzyma nie pracują pierwszy dzień że nie wiedziały jak na zakładzie jest

Hmmm
@Hmm

Hmm chyba nie masz pojęcia o pracy na naprawach, te dwa stanowiska to calkiem inna praca, więc takie komentarze to tylko od osób które znaja ten system z opowieści. Nie mowie ze na insertach jest lajcik bo tam tez trzeba sie narobić a to czy się tam wyrabiamy to weryfikuje gips ;D

Następna
@Hmmm

Widać, że na insertach nie pracujesz bo gips jest ogólny, tam nie tylko są nasze przesunięcia, ale błędy gipsa też są, są źle wyczyszczone formy przez co też są wyłączenia, więc się nie wypowiadaj na tematy na które nie masz pojęcia. Pozdrawiam

Edyta
@Następna

To od początku trzeba robić dobrze co by nie szło na naprawy mój robi w eluxie tam jest takie coś nie do pomyślenia no jak nowy ktoś się pomyli w momencie 2 liderów stoi i tłumaczy każdego można nauczyć tylko bez krzyków.

Sknery

To u nas tyle mają po 10 latach pracy....

Życie
@Sknery

No to zmień pracę każdy jest kowalem swojego losu

Beata
@Sknery

Jak sie dba tak się ma trzeba sobie zapracować na stawkę

Ciekawe
@Beata

Nie pisz bzdur znam całą masę osób co daje z siebie ponad sto procent, nadgodziny, soboty, pomoc na innych liniach bez żadnego ale i nie mogą dostać nawet złotówki więcej, i całą masę osób co nie daje z siebie nic, nadgodzin nie widzieli od kiedy zaczęli pracować i dostali podwyżki takie same co osoby co dawały z siebie wszystko, nie tak dawno zwolniła się bardzo dobra dziewczyna bo żałowali złotówki, teraz mają co mają, nie warto się dla was wysilać bo i tak każdy jest tak samo oceniany.

Kloszard

Sa jakieś przyjęcia do tej Firmy czy nie.

Cały czas przyjmują

@Tak

Jakie zarobki premie możecie coś więcej powiedzieć naco można liczyć w tej firmie

Gjk

19 zł na godzinę plus premia do 600 zł Soboty i nagdodziny płatne 100%

Majki
@Gjk

Szczyt ambicji tej firmy. Soboty płaca jak ich przydusi. Od kilku lat niestabilne.

Typek
@Gjk

Trzeba tylko dodać ze te 600 premii to rzadko sie zdarza

Ziom
@Kloszard

Są ale nie polecam ani na produkcje ani do żadnego innego działu

@Ziom

Co jest aż tak źle czy co

Hmmm
@Kloszard

Praca nie jest zła ale, ( przy pełnym składzie ludzi ) problem jest w tym, że nikt tutaj nie szanuje starych dobrych pracowników, praktycznie na każdym dziale zwalniają się dobre osoby bo kierownictwo żałowało złotówki czy 2 podwyżki, teraz brakuje rąk do pracy nowe osoby nawet w połowie nie potrafią pracować tak jak my bo są działy np, inserty na których szkoli się miesiącami i nowa osoba Sama tam sobie nie poradzi, szkoda osób które się zwolniły, bo można było na nich liczyć, tak jak ktoś tam wyżej pisze osoba pracująca 12 lat ma 2 złote mniej niż osoba zaraz po szkole, gdzie tu jest poszanowanie dla nas, nie chce się dla was pracować, a praca jest ciężka na naprawach dźwiga się te ciężkie pianki na pakowaniu to już w ogóle kosmos 2 osoby latają by to wszystko popakować a inserty to już w ogóle inna bajka zapiernicz, ręce w górze 8 godzin bo nowe na siatkach nie potrafią stać, nie polecam

@Hmmm

Dokładnie☹️I widać ze góra zapomniana ze to ten zwykły pracownik zarabia dla nich kasę a nie odwrotnie????Ciągły brak narzędzi zgłaszane notorycznie ale co to kogo obchodzi ty biedny pracowniku masz stać robić tym co jest i broń Boże na nic nie narzekać????

Maja
@Hmmm

Ci na górze twierdzą że jak ktoś pracuje długo a nawet i bardzo długo to nie znaczy że jest dobrym pracownikiem czasami cz krótszym stażem są od nich lepsi i tu nasuwa się pytanie po co oni trzymają ludzi po kilkanaście lat skoro uważają że nie nadają się do pracy

Ciekawe
@Maja

Na naprawach gdy brakuje doświadczonej osoby, to irek mógł zobaczyć sam na własne oczy co się dzieje tak samo jest na każdym innym stanowisku na insertach wystarczy ze jest zamiana, kogoś nie ma ktoś ma wolne ktoś się zwolnił i już wyniki idą w dół doświadczona osoba to doświadczona osoba, oni nie widzą jednego, że zanim nowy/ nowa się naucza to my je podciągamy z każdej strony gdyby tak nowego zostawić samego i miałby pracować tak jak my to nawet 1/10 normy nie byłoby zrobionej i taka jest prawda.

Maja
@Ciekawe

Zgadzam się z tobą ale im tego nie idzie wytłumaczyć, twierdzą że nie ma ludzi nie zastąpionych. Będzie mniej i gorzej zrobione ale będzie, ważne jest że ilość ludzi się zgadza, mają to gdzieś. Nieważne że jedni muszą nadrabiać za innych A dyskusję na temat stażowego to już się ciągnie od lat uważają że nie było i nie będzie koniec kropka a szkoda bo pewnie nie jeden by został,

@Kloszard

Tak są przyjęcia... Ale przyjecia są w wielu firmach w Żorach, przyjmują juz nawet do tych nowych firm które sie jeszcze nie otwarły także poskładaj CV pójdź na rozmowy i zobacz co ci zaproponują. Podejrzewam ze do adienta nie przyjdziesz ;)

Józek
@Tak

Jo mum 60 lat moga sie pszyjunść to trza do biura iść czy kaj?

@Józek

Do logistyki idź. gorszej ekipy już tam nie może być

Rtk

Wiadomo kto się dostał na lancz

M.

O

Że kto???

Ooo
@O

Pewnie największy pracuś, hihihi

@Rtk

Koleżanka z rtk3 inserty, ale jeszcze nie wiadomo czy przejdzie, brak załogi Hi Hi Hi, na każdej zmianie brakuje ludzi.

Mari

Która ?

Koordynator

Szkoda ze nie ma już Marty z kadr tęsknie za nią i tym zniewalającym uśmiechem…

Koordynator

Widzę że chcesz trafić na portiernię załatwimy ci to

Ciekaw

Za która bo trochę ich tu było

Pracownik cyrku (nie klaun)

Jak ktoś jeszcze nigdy nie był w cyrku to zapraszam do adienta

Robi
@Pracownik cyrku (nie klaun)

Namiot jest, klauny są tylko widowni brakuje. Bilet wstępu za darmo, potrąca klaunom z wypłaty

Iro

Nowy rok, nowe możliwości Zasuwajcie na nas jak poganie a napewno zostaniecie docenieni przy podwyżkach

Reinhard Heydrich
@Iro

Na pewno nie

xenaaaa4
@Iro

Czy to prawda że produkcja stoi na początku roku?w sensie teraz ? Pytań bo mam wrażenie że ktoś mnie kłamie z rodziny

Pracujemy
@xenaaaa4

Pracujemy normalnie

@xenaaaa4

To fajną masz rodzinę hahaha

Mlody

Najlepszy to jest kapitan i jego pupil palace nogi,chodzą jak Flip i Flap,śmieją się z ludzi przeglądając kamery a nikt z tego sobie nie robi,Wielka stopa to nie umi nic dobrze zrobić tylko wchodzi kapitanowi w (usunięte przez administratora)

Majka

Powiem Wam ze Kamil to był złoty kierownik z prawdziwego zdarzenia nie to co mały książę. Mam dość

Sylka

Akurat to on mie sie podoba i w Mizerowie ze mną będzie a Natka niech się nie wtrąca

C

Za zmianie c tez niema, Mały książę nie wychodzi z terrarium , ale to nawet lepiej przynajmniej ludzi nie drażni swoim pyskiem ????

@Majka

Proszę Was Kamil super kierownik????????????Tak samo jak reszta siedział w akwarium i mało co go interesowało co się dzieje na hali????

Misiek
@Ela

Cokolwiek się nie działo zawsze pod ręka i pomocny Te złe komentarze to chyba kaieciunio pisze hahah

@Majka

To się zwolnij a nie na forum piszesz że masz dość,a mały książe jest ok nie to co kapitan bomba

Padella

W nifco dostali kasę a tu dalej nic

Mariusz
@Padella

Ty (usunięte przez administratora) wierzysz w takie bzdury

Taka prawda jest

Luzik

Dostali na 100procent

Padella
@Mariusz

Tak wierze, wyciąg z konta mówi sam za siebie, nie każdy bieduje jak adient :)

@Padella

Ciekawe ile ludzi po nowym roku postanowi odejść z tej firmy. W sumie patrząc na to ile uciekło to myślę, że sporo.. Kochani w porównaniu do innych zakładów to w Adiencie zarabiamy grosze. Ja osobiście po nowym roku składam wypowiedzenie. Pracy jest wokół pełno za lepsze pieniądze i lepsze warunki. Coś czuje, że wreszcie wkrótce ktoś inny dostanie po dupie a nie pracownicy. Może wtedy Ci wyżej wreszcie się obudzą ;). Pamiętajcie bez ludzi na produkcji waszej wypłaty również nie będzie. A już co chwilę każdy mówi, że ma tego dosyć i z tej firmy ucieka. Już troszkę sobie nagrabiliście, i ludzie niestety nie będą już tańczyć jak im zagracie. Jesteście bardzo nie w porządku, bo ludzie jakby dostali jakieś dodatkowe pieniądze za ten zapier*dol to oczywiście podeszliby do sprawy inaczej. Ale jak oszczędza się na wieloletnich pracownikach ... to potem nie zdziwcie się, jak szybciej niż myślicie nie będzie miał kto wam produkować tych pianek. Szczerze nigdy nie widziałam takiego braku zorganizowania. Nikt za nic nie jest odpowiedzialny. Czy wy logicznie podchodzicie do niektórych spraw? Nie wiem kto wam dał te stanowiska ...

T…..g
@Gość

Dużo, dużo dobrych pracowników złożyło wypowiedzenia. Po Nowym Roku życzę powodzenia z nowymi ludźmi.

Dwójka
@Gość

Na początek proponuję wykopać osobę która tak bezmyślnie układa plan na rtk2. Zatrudnijcie kogoś normalnego, jeszcze kilka miesięcy temu szło jeszcze jakoś pracować a teraz to jest dramat

@Dwójka

A nastepnie wykopac tego zielonego szefa produkcji i kilku jego półgłowkow zwanych kordynatorami

Misiek

To jest tak prawdziwe ze aż morda się cieszy haha

Ryta
@Padella

I dziś poszły u nich przelewy, dostali jeszcze świąteczną

Nifco

W nifco to mają co pół roku dodatkowe wypłaty czyli na wakacje i na grudzień oprócz tego w każdym miesiącu każdy pracownik dostaje:,kartę na jedzenie i picie ok 20 zł na tydzień,stażowe od lat pracy,dopłatę za przejazd a od stanowiska powyżej leader dodatkowe pieniądze,na urodziny dostajesz torta,premia uznaniowa, każde stanowisko od leadera jest co miesiąc wypłacane ,i tak dalej by wymieniał.niektorzy to minimum 1000 zł w samych dodatkach do wypłaty maja .mega jak są zyski firma dzieli się a nie zabiera .da się da? A co trzyma człowieka? Kasa tylko kasa. Jak widać sąsiedzi potrafią dbać i wynagradzać

@Nifco

To kto zabrania zmienić pracę i isc obok nikt .tu żalami nic nie wskurasz bo góra ma to gdzieś

Kadry Jola
@Nifco

Szefie przepraszam ale te głupki wierzą we wszystko chyba nasza akcja się nie powiedzie

Ger
@Nifco

Tort na urodziny dostaje każdy,nawet ukraina a jeśli chodzi o karty to poza 20 zł na tydzień 30 zł na miesiąc na kawę, ponadto premia w styczniu się szykuje.

Luzik
@Ger

To prawda

ona

nie rżnij maxa. gdzie masz te świetne wypłaty. owszem są na czas, ale 3500 brutto to szczyt marzeń? na naprawach jest lekko??

B..

Nie wiem co Ty bierzesz ale ogranicz lekka praca w cały zakładzie jest czysty zapiepsz ,ludzie w soboty chodzą do wybrania. Po całym tygodniu pracy w piątek masz dość że nie wiesz jak się nazywasz więc nie masz pojęcia o czym piszesz.

Pracownik miesiaca

Nie wypisuj takich bzdur bo kto nie zna firmy to w to uwierzy .

kandydat

Witam, jest ogłoszenie u was na naprawy dla ślusarza , dobrze jak potrAFI SPAWAC I MA UPRAWNIENIA NA SUWNICE, CHCIALBYM SPYTAC CZY KTOS WIE NA CZYM MA POLEGAC TA PRACA CZY TEZ MAJA ZMANY NA TYM DZIALE NO I NA ILE MOZNA LICZYC?

Hahaha
@kandydat

Jak widzisz roznice pomiedzy srubą a wkrętem to juz sie nadajesz do tej roboty, tak jak juz wcześniej ktos pisal, kilka lat temu to był warsztat potrafiący robic cuda z formami, teraz kadra została doprowadzona do stanu wkrec srube, odkręc śrubę. Jak byś tam madrzejsza małpe postawil to tez by poradziła sobie. Jest tam dwóch gości w których nadzieja tego warsztatu, reszta tylko odkrec, przykręć i tak 8h, ślusarka polega na dobraniu klucza do śruby.

Haha

Co ty opowiadasz hahah

Hahhahhhah

Chyba cie matka opuściła

Zeref

Zapraszam na maszynę 55 hala 2????

Gucio

Niezły żart

Zauroczony

Pierdoły piszesz chora firma (usunięte przez administratora)mają lajt reszta (usunięte przez administratora)jak w większości firm a rodzina to chyba (usunięte przez administratora);)

Ela

Żartujesz... Syn miał tam wypadek i nie uznano mu wypadku pracy...Pozostał tylko Sąd Pracy...a dwa palce obcięte i liczne poparzenia..

Świadek
@Ela

A syn opuścił swoje stanowisko pracy i wszedł do kabiny woskowania, gdzie do pracy nie był przeszkolony! Tam łamiąc zasady wyciągnął rękę poza bramkę nip-gate i gorąca forma przycięła mu rękę. Byłem wezwany do tego wypadku i byłem jedną z osób która starała się jak najszybciej rękę uwolnić. Wiem że pracował krótko, straszna tragedia. Ale zachował się nierozsądnie i niezgodnie z zasadami BHP.

@Świadek

Świadek. Syn stał na stanowisku pracy od początku zmiany. Przeszkolony był. A żadnych zasad nie złamał, bo zasłabł najzwyczajniej i chciał się pewnie podtrzymać..bez żadnej konkretnej przyczyny. To nic, że ktoś miał go zmienić ale tego nie zrobiono. Szkoda tylko, że nie uznano mu tego jako wypadek przy pracy od razu. Na szczęście po 4 letniej walce w sądzie, protokół nakazano zmienić na wypadek w pracy. Dziękuję z mojej strony za pomoc synowi wtedy i pozdrawiam

Ola

Praca lekka?Mareczku chyba fizycznie nie pracujesz

Burdello

Haha jaka ta firma jest śmieszna, wyszkolonych ludzi pozwalniali a teraz obudzili sie z ręką w nocniku hahahh, komponentow nie dostarczaja na czas bo tylko jedna osoba rozklada komponenty na wózki, na insertach pracuje laborantka a utrzymanie ruchu pryska pianki hahah macie (usunięte przez administratora) wasze zwolnienia ;) kilka osob z rtk1 na wypowiedzeniu także czekamy aż biura założą rękawiczki. Szef produkcji po 2 latach nadal zielony :) chodzą i proszą o nadgodziny jesli chodzi o mnie to w (usunięte przez administratora) mam te nadgodziny ani jednej nie zrobie :)

@Burdello

Noo dokładnie 2 miesiace temu ludzi pozwalniali a teraz lament bo nie ma kto robić smiech na sali ;) i sie dziwią że ludzie sie zwalniają po tych smiesznych podwyżkach

Malwinka
@Burdello

Szef produkcji gwiazdor ludzi ma za (usunięte przez administratora) a wielce się musi z każdym przywitać po (usunięte przez administratora) Mam dość tej pracy, na dniach składam wypowiedzenie

Olcia
@Burdello

No i gitara ja i Marika robimy w Amazonie pierwsza wypłata 3600 na rękę za przesuwanie paczek po rolkach ale (usunięte przez administratora) byłam te gąbki wdychać.

@Ona

Z innych działów też się ludzie zwalniają także zaniedlugo na toolingu będą pracować magazynierzy których nie ma a sterówke obsługiwał bedzie Pan Zdzichu ;) w zorach zaniedługo otwierają 4 nowe fabryki takze kto im tu bedzie robił za takie śmieszne pieniądze

@Burdello

Dokładnie teraz to nadgodziny mogą sobie sami chodzić! Na zmianach pracuje kilka osób bo reszta chorych pouciekało na L4 ale wcale się im nie dziwie i niech siedzą jak najdłużej!Z rtk1 ludzie dobrzy sami się już pozwalniali a jeszcze kilka na wypowiedzeniu tak że życzę powodzenia ???? Jeszcze chwila i reszta dobrych ludzi się pozwalnia i wtedy będą mogli zatrudnić i szkolić nowych tylko niezapominajce że nowi to dłużej niż 2 dni nie wytrzymują i sami uciekną????

yyy
@Mała

Zastanawiam się,czy takie mieszanie się ludzi z innych zmian i hal jest rozsądne w czasie,gdy na zakładzie jest dużo osób chorych,czy te maski chronią nas przed czymś?nie sądzę.Czy dyrekcja wczesną jesienią nie przewidziała,że zaczyna się "okres grypowy",zawsze o tej porze roku więcej ludzi choruje,do tego szaleje Covid,pewnie jak zwykle stwierdzili,że ludzie będą na nadgodziny chodzić,więc jakoś to będzie.Nikt nie pomyślał,co będzie,jeśli nagle zwiększą się zamówienia.

@yyy

Mieszanie ludzi ze zmian to wogole parodia jeden drugiego zaraza!A co do zwiększenia zamowien no cóż przyjdzie świtą z biura o będzie robić no nic innego im nie pozostanie jeżeli będą chcieli zarobić bo takich ludzi jakich pozwalniali bądź sami się zwalniają już tam nie będzie????No cóż karma wróciła i to bardzo szybko!

Zio
@yyy

Dokładnie, od kilku miesięcy trąbią w mediach o 4 fali covida a oni ludzi pozwalniali także wychodzi teraz podejmowanie pochopnych decyzji...

Edyta C
@yyy

Mogli nie zwalniać teraz do Amazona ludzie pójdą za większą kasę

Rafał
@Olcia

No fakt wdychałaś a co się nałykałaś tam jak wózki ładują a mąż na parkingu czekał haha Dorcia ma jeszcze zdjęcia

Majka
@Mała

Na rtk-ach to tylko psychopatki zostały ale po 28 listopada to ostatnie ich dniówki

Jo
@Edyta C

Nie tylko lepsza kasa przynajmniej czysty zaklad bez żadnej chemii... Tutaj nie dosc ze chemia z pianek to dodatkowo w poniedziałek na rannych zmianach tak (usunięte przez administratora) tym primerem na całej hali że sie oddychać nie da fuuuj

Maciek
@Jo

Zastanawialiście się czasami czemu nie było pomiarów podczas gruntowania na 4 albo pierwszych godzin produkcji w poniedziałek Specyfikacje tego (usunięte przez administratora) macie dostępna w komputerach

?????? Kto z kim ?????

Tez chętnie posłucham Dawno nie było żadnej afery :(

@Michał

Nie masz nic lepszego do roboty?

Dawaj

No to kto z kim pewnie jakiś koordynator bo o innych się nie pisze hihihi to jest zmiana bomby ;) albo z innej zmiany, dawaj, dawaj :) ;)

Jakie to nudne trzeba mieć życie żeby weekend spędzać na goworku...

@123123

Sam/a masz nudne życie bo tu wchodzisz

@123123

Gdybyś nie miała nudnego życia to byś nie siedziała odpowiadała na komentarze innym wytykasz a robisz dokładnie to samo

;)
@Hej

I vice versa

Renia z c
@M

To wasze ostatnie wpisy .Będzie 401 kod i masz wpisać login i hasło .A Dorota to sami wiecie jakie usta za paletami Jurek daj spokój.

Vice versa
@;)

Ale zabłysłaś ......szał normalnie inteligencja aż bokiem ucieka .

Klaudia

Jeżeli szuka się firmy która kłamie i manipuluje ludźmi to strzał w dziesiątkę. W poprzedniej pracy zostałam okłamywana co do umowy przez prawie miesiąc aby potem z dnia na dzień ktoś powiedział mi że mnie zwalnia. Czy tutaj stosuje się inna praktykę? Otóż nie. Blefowanie, przeciągnie jakich kolwiek norm normalnego zachowania to jest na miejscu. Informowanie pracownika dzień przed końcem umowy o jej nie przedłużaniu jest tutaj w porządku. Ja uprzedzam wszystkich zwolenników że ja doskonale wiem, że pracodawca nie musi mnie informować o nie przedłużeniu umowy ale ludzie szanujmy się. Nie musi ale chyba mógłby? W końcu w tych czasach to chyba by było odpowiednie a nie zostawianie człowieka bez pracy z dnia na dzień poprzednio zapewniając pracę? Takie praktyki się stosuje. Człowiek nie raz szedł na rękę, robił o co prosili a na koniec dostał szanownego kopa w (usunięte przez administratora) Bez pozdrowień dla wyższych głów :)

Przykro mi
@Klaudia

Dużo osób zwolnili po ile z każdej ze zmian

@Przykro mi

Nie mam pojęcia po ile osób pozwalniali wiem że razem ze mną z mojej Lini poszły 4 osoby do kupy. I nadal są zwolnienia.

Przykro mi
@Klaudia

Możesz napisać z jakiej zmiany jesteś

@Przykro mi

I nie poleciały tylko osoby z umowami smieciowymi ale również osoby które pracowały tam od początku.także jest super

Ze zmiany c.

Marysia
@Klaudia

No ze zmiany c nie tylko operatorów zwalniali

@Marysia

Owszem nie tylko ale na jakich warunkach kto był zwalniany ten wie. ;)

Jola
@Klaudia

w sumie to z mopsu niewiele mniej pieniędzy a siedzę w domu i jeszcze dodatek dla mojej małej i paczki wyprawka do szkoły a i pozbyłam się tego(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) a na linii taki milutki był niech nabiera inne dziewczyny nie dajcie się pozdro dla 3.

@Jola

Ale ja nie przyszłam tutaj rozmawiać o tym ile kasy się dostaje z mopsu bo jestem zdrowa młoda i mogę pracować a zreowanie na mopsie to już inny rodzaj inteligencji. Nie wiem o jakim (usunięte przez administratora)mówisz, jednak wydaje mi się że znałam tam dwóch i żaden z nich pijakiem nie był. To miejsce ma oceniać pracodawcę a nie ludzi więc tu ktoś pobłądził.

@Klaudia

Jest to prawda że koordynatorzy również zostali zwolnieni

Paulina

Tak

3 koordynatorów zwolniono i również jakieś osoby z procesu. Gabinet pielęgniarki również zlikwidowano. A przewodniczący ZZ jedyne co ma teraz do powiedzenia, to przepraszam, a jeszcze tydzień temu obiecywał wszystkim prace i gwarantował, że nikt nie zostanie zwolniony, a teraz twierdzi, że pracowawca złamał porozumienie, a prawda jest taka, że w podpisanym przez niego porozumieniu nie było żadnej gwarancji zachowania miejsc pracy. Związki odkąd są w firmie nie zrobiły jeszcze nic oprócz pustych obietnic, a ludzie i tak z dnia na dzień sie dowiedzieli, że nie mają pracy, a kilka dni wcześniej Pan przewodniczący zapewniał, że pracy nie stracą. Nic tylko sie wypisać i skończyć tą szopke i przestać utrzymywać darmozjada który już jedyne o co sie stara, to żeby zachować jak najdłużej stołek.

X
@Tomek

W jakości i na magazynie też powycinali ludzi.

Hmmmm
@X

Ciekawe kto teraz poleci

@Hmmmm

Kto by nie poleciał napewno będzie miał lepiej Każdy tylko czeka na wypowiedzenie z odprawa taka prawda

Rokita
@Hmmmm

Może osoba zatrudniona na stanowisku załatwionym przez mamusię ? ;)

@Rokita

Czyli ?

Rtk1
@Rokita

Paulina B?

Rrrrrr
@Marta

A ile tej odprawy jest wiesz może?

@Rrrrrr

Odprawa zależy od stażu na umowie na czas nie określony. Różnie to może być odprawa za 2-3 miesiące a to zależy już od stawki jaka ktoś miał.

XXX
@Rtk1

Te Rokita a ciebie zazdrość w (usunięte przez administratora) szczypie ? Ze ktoś jest lepszy od ciebie ma amibcje po to się uczy aby coś osiągnąć Uczy się dalej bo chce osiągnąć coś w życiu i sprawiedliwie się jej to należy! Miej pretensje do siebie ze jest nie wyuczony/na i zostało ci (usunięte przez administratora) tylko na produkcji jak każdemu innemu pracownikowi który może a nie chce się uczyć Jak dbasz tak masz dziękuje .

Miki
@XXX

Co to znaczy "sprawiedliwie sie należy "??? Czym koleżanka PB się wyróżnia spośród innych pracowników??? Sprawiedliwie - to byłoby zrobić wewnętrzną rektrutację tak żeby każdy miał świadomość o możliwości aplikowania na stanowisko a potem by się wyłoniło najlepszego kandydata. W tym przypadku mamy styczność z faworyzowaniem kogoś względem reszty załogi. Co do studiów czy ich braku to one o niczym nie świadczą a koleżanka nawet ich nie ma, tak samo jak nie ma doświadaczenia. Chodzi mi o to że koleżanka dostała fuszkę dzięki kolesiostwu - podobnie jak jej koleżanka Pani Kapitanowa. W adiencie jest sporo lepszych kandydatów którzy mają większe doświadczenie lub nawet Ukończone studia kierunkowe ale niestety nie mieli szansy na awans i rozwój. Tutaj nie ma sprawiedliwości i równych szans - brawo dla wyższego kierownictwa za faworyzowanie jednych i za blokowanie możliwości awansu innym pracownikom

XXX
@Miki

Jeśli byś się interesowała to jest wolne stanowisko złóż cv i zobacz czy się nadajesz ;) pozdrawiam i trzymam mocno kciuki żebyś pokazała swoje zdolności

Zawsze tak było
@Miki

Od zawsze tak było jednych się faworyzuje innych nie, jedni bardziej wchodzą w zad inni mniej a jak już jest jakaś ładniejsza to pozamiatane, na mojej zmianie koordynator rozmawia tylko z młodymi śmiechy słychać aż na końcu hali a do starych nawet nie podejdzie ciekawe jakie to tematy są takie śmieszne, defekty pianek, naprawy, zawsze mnie to ciekawiło

Który taki ?

Mama
@XXX

No mamusia koleżanki się chwaliła że jej latorośl bedzie pracować jako planistka produkcji bo obecny planista pracuje do końca miesiąca. Jest faktycznie ogłoszenie no ale szanujmy się. Młoda nie spełnia większości wymagań nie wspominając o jej braku wykształcenia wyższego czy jej braku wymaganego 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.. Skoro ogłoszenie jest żeby tylko było a w rzeczywiatości nie trzeba miec spelnionych tych wymagan to niech poinformoją jak wygląda prawda i niech zrobia rektrutacje wewnetrzna. Wiekszosc ludzi by poszla na planiste wiedzac ze nie musza miec doswiadczenia czy szkoly jeśli by mieli tylko takie info

@Mama

To złóż CV w czym problem?

P
@M

W tym że nie informują że nie trzeba spełniać wymagań i można spróbować. Gdyby każdy wiedział a nie tylko wybrani to dużo ludzi by się zgłosiło

Zawsze tak było

Zmiana C

@Mama

Pewnie jest tania i dlatego

Wszędzie tak jest
@Zawsze tak było

U nas na zmianie też tak jest widać kto jest faworyzowany a kto nie, oceny i podwyżki też są od tego zależne.

@Miki

I jakie to prawdziwe a nawet jeśli były organizowane to i tak wygrywał pupilek .na team lidera były ludzi startowało sporo a i tak wygrała ulubienica Ula wszyscy wiemy kogo .Także No jestes pupilkiem to osiągasz więcej masz lepsza ocenę i premie mimo tego że nawet na to nie zasługujesz .

PB.
@Miki

Widzę,że chcesz trafić na portiernię? Postaramy się to załatwić.

Ar..

a dokładnie to samo

Zwiazkowiec
@Tomek

No coz emerytowi marzyly sie zwiazki jak na kopalni czyli wrzaski, szantarze, palenie opon itp a tu zderzenie z innym swiatem. Krzywde ludziom zrobil i robi nadal bo obiecuje cos na co nie ma wplywu a ludzie vo gorsza mu wierza.

Prawda
@Miki

Nie ma możliwości awansu w tej firmie bez znajomości, mało tego jeśli trafisz na inserty, to już w ogóle nic nie osiągniesz, koordynatorzy nie dają możliwości przeszkolenia się na innych stanowiskach.(dlatego nie wiem jakim cudem koleżanka z insertów awansowała)

RTK1

co to za piękna młoda blondyna w kamizelce z IT chodzi po hali ???

Pan

Od razu widać twój poziom przegrywie (pewnie dziewczyna podszywająca się pod faceta). Popracuj nad sobą, zrób coś ze swoim życiem, to nie będziesz pisać zawistnych komentarzy.

O ja
@Pan

Prymitywny możesz być ty ubliżając kobiecie i wmawiając że jej zazdrości .Uroda przemija popracuj nad sobą swoim charakterem bo póki co to nie zły burak jesteś

Beata
@O ja

Uroda szybko minie po tych chemikaliach dziewczyny po trzydziestce wyglądają jak te z Suszca zmarszczone baby o nie określonym wieku Kamilka myślę że ci pomogłam a o Łukaszu zapomnij nie ta półka dla ciebie

@Pan

Przegrywie kazda kobieta jest piękna w każdym wieku. Brak szacunku ale czego się spodziewać po.prymitywie.

Ze co
@Beata

Co ty za bzdury pleciesz, akurat w adiencie na produkcji niektóre kobiety są fenomenalne, napewno dużo lepsze niż w biurze a chemia to tobie szkodzi ale nie na wygląd bo na to nic nie pomoże tylko na mózg

Uuuuu
@Ze co

coniektóre na insertach to może, ale generalnie to nie , prędzej w biurze idzie na którejś oko zawiesić, a do tego coś już w życiu osiągnęły . Te nasze to by tylko narzekały i obwiniały wszystko za ich niedole . N

Ze co
@Uuuuu

Tak ci się wydaje bo nasze na produkcji maja strój roboczy i często do pracy się nie pomalują, spotkaj kilka lasek z roboty na mieście czy jakiejs imprezie po pandemii to szczena opada. Z biura wyżej sraja niż (usunięte przez administratora) maja, żadna nie jest dla mnie grzechu warta.

Chce wiedzieć

Które na insertach ;)

Anka
@Uuuuu

Tak czytam te komentarze i oczom nie wierzę ????Ładna, brzydka, a w Adiencie pośród facetów to same brzydale, lowelasy. Nawet nie ma na którym oka zawiesić. A wypowiadacie się i takie wymagania macie jakbyście się urwali z love Island ????????Porażka

Billa
@Anka

Dokładnie. Ale zauważyłam ze ogólnie tak jest ze od kobiet się wymaga aby były piękne, inteligentne, zadbane, pachnące najlepiej jeszcze oszczędne, niezalezne przyjaciółki, kucharki, sprzątaczki, kochanki, opiekunki do dziecka a najczęściej cały ten pakiet chce mieć zwykły burak z podwyższonym ego i wypłata 2500 na rękę

on
@Anka

jakaś piękna pracuje na quality control

To chyba nie onią chodzi bo piekna to ona nie jest ;) zwykla ladna dziewczyna

Adient

O gustach się nie dyskutuje znalazło się grono od oceniania czyjejś urody .

on

poznać jej imię to już coś, RTK3

@on

Co to za czarny przystojniak z magazynu zmiana A ;) wie ktoś jak się nazywa

młoda
@on

w jakości nie ma ładnych dziewczyn ale za to pracuje tam kilku przystojniaków

Inserty
@młoda

Którzy to w jakości tacy są ??

Hubert
@Billa

I takie mają być mam mieć ć w domu obiad deser prześpię się pójdziemy na miasto piwko do domu telewizor obrobić mi ptaka spać i do pracy co mi więcej potrzeba no te z Mizerowa będą wyły ale niech się zastanowią jak tam tak to idzie.

Lol
@Hubert

To znajdź sobie kobietę której tez niewiele w życiu potrzeba jak tobie i której będzie odpowiadać taka wegetacja i żyjcie długo i szczęśliwie

Hubert
@Lol

Akurat tutaj nie muszę szukać same się znajdą na rtk nie mają nic do stracenia dziewczyny bez żadnej przyszłości a o królewicza co by pocałował żabę to ciężko znalezć Justyna proszę opamiętaj się spotkamy się w barze U Bogusi

Ciekawy

No to jak się skontaktujemy zebym mógł ta resztę zobaczyć bo jestem ciekaw co tam potrafisz

Dla mnie może być brzydal byle odcinek z renty się zgadzał z 3000zł na koncie

Sylka

Daj mi spokój piotrek mówił że mnie kocha pożyczkę wziełam a on teraz do agnieszki ja tam się przejdę jak będzie zmiana a i auta nie dostanie faktycznie wezmę sobie starszego bo teraz takie czasy a lepiej nie będzie Romek na kopalni jako ratownik 6 koła ma emerytury muszę się koło niego zakręcić .

On
@Mirka

Słabe masz wymagania i mówi to ktoś kto ma 6 z przodu na pasku

@On

Ale tylko na pasku a tak to niecałe 3900 daj spokój co to za wypłata

Jola S
@Hubert

O Justynie to zapomnij teraz ma faceta i co że 20 lat starszy ale widzę bo sąsiadka. Justysia wraca z pracy obiad naszykowany raz mnie zaprosiła gość 52 lata a wygląda lepiej jak te nasze brudasy .Rentę ma z zagranicy a Just całkiem inna babka zresztą widać choćby w markecie odstrzelona jak Lady Gaga i te przyklejone rzęsy ale super. Muszę takiego znaleźć bo tu raczej się nie dorobię chyba jedynie dziadostwa a też mam 30 lat.

Tomi
@Jola S

Jolcia, jaki problem??? Zrób to samo????????

@Inserty

Polecam Michała !

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Foam Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 205, z czego 23 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adient Foam Poland Sp. z o.o.