Adient Foam Poland Sp. z o.o.

Opinie o Adient Foam Poland Sp. z o.o.

axon

Ludzie!!! - czy w pracy macie zaklejone usta, że mało kto się umiał odezwać?- teraz wszyscy jesteście tacy mądrzy. Nie wierzę, że w innych firmach jest płacone postojowe, bo pracodawca ma takie dobre serducho- myślę, że tylko my się tak daliśmy, zrobić w jajo. Może w innych firmach ludzie umieli się postawić...

Ms

Chciałabym wszystkim zakomunikować że Adient Bieruń płaci postojowe, informacja jest potwierdzona bezpośrednio u osób tam pracujących! Chyba ktoś kłamał na zebraniu!

L
@Ms

Czyli kłamali nam w żywe oczy,ale jak widać mają nas za durni,którzy nie są w stanie sami sprawdzić takich informacji.ciekawe,czy gdy wrócimy do pracy ktoś z dyrekcji raczy nam wytłumaczyć tą żenującą sytuację.

J
@Ms

Firma nastawiona czysto na zysk. Zabrać jak najwięcej, a nie dać nic w zamian, kłamać w żywe oczy i na dzień przed "przestojem" powiedzieć ludziom, że już tu nie pracują i to ludziom, którzy pracują tam x czasu, żeby tylko zatrudnić kogoś pod agencją i płacić ochłapy Bezczelność. Wygląda to trochę, jakby dyrekcja chciała się uchronić przed tym, że gdy faktycznie nie będzie postoju wakacyjnego, to ludzie mogliby brać urlopy. Żenada.

@J

Widzę że są tu osoby które chcą zawalczyć o swoje prawa może poradzić się kogoś w prawie jak to powinno być i wtedy można zacząć coś robić w tym kierunku bo takie gdybanie nam w tym nie pomoże a poco się dodatkowo wkurzać!

Igi

Jak to jest na zmianie 3A jest tam kierownik czy samowola dalej

Xxx
@Igi

Co masz na myśli pisząc 'samowola'. Zmiana jest zgrana, każdy daje z siebie 200% i wciąż ma dobre wyniki. Z koordynatorem czy też z osobami zastepujacymi.

L
@Igi

Tak,teraz to co dzieje się na zmianie 3A to najważniejsza dla nas sprawa.Ogarnij się,bo są istotniejsze problemy

Lolo

Po postoju pewnie większość ludzi będzie chciało spotkanie z tym naszym przedstawicielem załogi więc myślę że się odbędzie! I wytłumaczy się z tego co zaistniało!

Pracownik Produkcji

rozpoczonc prace od zaraz ,

wasza produkcja szanuje ichcialbym sie przyjonc na stanowiku pracownik produkcji,na systemie zmianowej oraz z orzeczeniem aktualnym kture mam , kolarczyk grzegorz muj numer telefonu 727406334,

Ziomek

Ludzie ciągnijcie l4 ile sie da, nawet jak firma ruszy to ciagnijcie l4, jak pan dyrektor nas tak traktuje to my sie mozemy odwdzięczyć tym samym

Ona

Zgodnie z kodeksem pracy jeżeli zakład zatrzymuje produkcje z przyczyn niezależnych od pracownika np z przyczyn losowych tak jak w obecnej sytuacji. Pracownikom którzy pracują na stawce godzinowej należy sie 100% płatne "postojowe" !! Jest to określone w kodeksie pracy! Ludzie zglaszajcie to do państwowej inspekcji pracy bo znowu są łamane nasze prawa! Mam potwierdzenie że kolejny zakład w żorach zatrzymuje produkcje i pracownicy będą mieli płatne postojowe! Nikt im nie narzuca brania urlopow !!!

Ona
@Ona

Dodam tylko że przy zgłoszeniu do państwowej inspekcji pracy trzeba podać swoje dane osobowe ale nie bójcie sie tego, firma nie dowie sie kto złozył donos, jest ochrona danych osobowych i rodo nikt z firmy nie bedzie wiedział kto złożył skarge!

Pogromca oszustow

Pan dyrektor i złotousta pani kierowniczka kadr do tego (usunięte przez administratora) przedstawiciel załogi który nic z załogą nie skonsultowlał oszukali nas!!! Zgodnie z kodeksem pracy powinno byc wyplacane postojowe a nie zmuszanie do wybierania naszych własnych urlopów. Dodam ze inne fabryki w regionie płacą postojowe 100% np tenneco w Rybniku, seconix w Żorach, opel w Gliwicach i wiele innych firm. Wiem od znajomych którzy pracują w innych Żorskich fabrykach że u nich rowniez zatrzymują produkcje i bedzie wyplacane postojowe! Nie dajmy sie oszukiwać! Poświęcmy te 2 tyg na poszukiwanie nowej pracy, takiej w ktorej szanują pracowników!

@Pogromca oszustow

Dokładnie nic dodać nic ująć! Zapewne większość pracowników w wakacje pujdzie na L4 choćby tylko posiedzieć z swoimi dziećmi w domu ale razem bo od tego są wakacje żeby te wyczekane 2 tygodnie poświęcić rodzinie!Powinny być pierwsze 2 tygodnie postojowego a potem ewentualnie L4,urlopy czy opieką jak to woli????

pola
@Pogromca oszustow

U nas na wiadomość o tym,że dostaniemy 2 tyg urlopu i jeszcze wczasy pod gruszą ,a na dodatek firma zaplaci nam za ileś tam sobót,które potem będziemy musieli odpracować niektorym aż się gęby cieszyły,ciekawe,czy jak będą musieli iść w maju w sobotę na nockę,to też się będą tak cieszyli.Na wzmiankę o tym ,że pracodawca nie ma prawa narzucać pracownikom urlopu,pan dyrektor powiedział, że mozemy dzwonić do inspekcji pracy,a tam usłyszymy,że teraz firma ma prawo robić wszystko,by się ratować.dlaczego,kiedy okazało się,że jest prawdopodobieństwo,że firma może być zamknięta,nikt z wyższego kierownictwa,nie myślał o tym,jak rozwiązać tą sytuację,a może warto było zaproponować,że jak ktoś chce może brać urlop,a jak komuś odpowiada,to może się zgodzić na to,by firma placila 80%postojowego,nikt nie dał nam żadnego wyboru.na dwa dni przed zamknięciem,oni biegają jak koty z poparzonym ogonem.zresztą z tonu w jakim rozmawiał z nami dyrektor,wywnioskowałam,że dyskusja z nim nie ma żadnego sensu.O naszym przedstawicielu załogi lepiej nie wspominać.

Postawa godna naśladowania ! Wszystkie zakłady dookoła wprowadzają działania związane z epidemia - a w adiencie... jak zawsze bezpieczeństwo na ostatnim miejscu . Dyrektor się śmieje z tematu, ale czego innego można się po nim spodziewać :) jakby ktoś padł na koronawirusa w zakładzie to obstawiam, ze poległych przetrzymywaliby na blendingu...????Kierownictwo może czas się obudzić i zacząć dbać o pracowników a nie bagatelizować problem? Dyrektor, bhp nie widza żadnego zagrożenia ? Widać jakie są priorytety firmy ... Przez takie właśnie podejście - pozdrawiam z L4, przynajmniej remont mieszkania się zrobi

Na...
@Anonim

Tak właśnie jest zero poszanowania dla pracowników tylko ich produkcją się liczy a dyrektor jeszcze chodzi w pełni uśmiechnięty po hali (usunięte przez administratora) dlatego ja również skorzystam z L -4 i w domu odpoczne od tej chorej firmy .

@Anonim

Przecież dyrektor by się zapłakał jak by miał płacić ludziom za siedzenie w domu ????????. Nie zdziwi mie to jak jutro każda linia będzie oddzielona plastikowa szyba żeby tylko nie było za dużo pracowników na jednym zakladzie ????

Bolo
@Lolo

Szyba?? to są koszty! Inwestycja! Nie, takiego wydatku się nie spodziewam. Będzie po najmniejszej linii oporu. Będzie nas dużo, dużo mniej, bo kobitki pójdą na opiekę, a niektórzy uciekną na L4. Ci co zostaną będą zapie___ać jak dzikie osły, a do tego będą nas namawiać na nadgodziny. I w ten sposób będziemy się mieszać jedni z drugimi i "częstować" się wzajemnie wirusem. Albo ... będą chcieli nam wydłużyć godziny pracy i zrobią 2 zmiany z pełną obsadą. Na nadgodziny się nie piszę, a jak wydłużą nam godziny pracy to też uciekam na L4. Na pewno nie będzie nam lepiej , tylko o wiele gorzej.

Berta
@Anonim

Co wy tu o żadnych kochankach nie piszecie? poczytajcie opinie o Adient Siemianowice tam cyrki się dzieją wirus to pikuś

@Berta

Nikt nie wtrąca się w życie prywatne kolegów z pracy. Szanujemy to. Nie pisz głupot, bo nie od tego jest GoWork. Jesteś żądna sensacji to sobie załóż czat Lovers Adient Siemianowice

Q
@123

Jak to nie? Jeszcze 2 miesiace temu tematem przewodnim było że któryś tam team leader jest be, bo ma dziewczynę na hali, kto jak chodzi ubrany, biura się skarżyły bo dyrektor jest upie***. Istne celebryctwo. A że zarobki są nędzne to rzadko kiedy...

Berta
@123

Haha znalazła się matka Teresa z moherowym beretem zapraszam do nas może na taniec na rurze ale dla ciebie to chyba od trzepaka.

Ale...

Tutaj liczy się produkcja a nie ludzie praca do upadłego więc zapomnijcie o jakimś postojowym tu nie liczą się że zdrowiem ludzi

XYZ
@Ale...

Dziwi mnie ta sytuacja. Wysylamy pianki za granicę, m.in. do fabryk w Europie Zachodniej lub też kupujacymi samochody są mieszkańcy tamtych rejonów. Cały czas jest zapotrzebowanie. Sytuacja epidemiologiczna jest tam jest gorsza niż tu. Normalnie brak umiaru. No i niebywałe jest to, że żadnego producenta części nie zamknęli. Wtedy zacząłby się efekt domina.

Lolo

Ludzie mają do tego prawo i pewnie od poniedziałku dużo z tego skorzystać! Ale to i tak nie przeszkodzi przecież w mega produkcji,czy jest na zmianie 28 osób czy 10 i tak zapierdzielaja nie licząc się z pracownikiem ma być zrobione i tyle,a potem się dziwią dlaczego ludzie biorą ciągle L4 l! Jak się zapierdziela przez tydzień na 3 stanowiskach to mają dość????

@Lolo

Dokładnie tak jest nie patrzą na ludzi tylko ich wyniki wszyscy mamy już dość takiego zapiepszu.Ludzi coraz mniej L-4 opieki co zrozumiałe w obecnej sytuacji a w tej firmie liczy się tylko towar a nie ludzie i ich zdrowie. Dali by ludzia wolne jakieś postojowe przeczekać najgorszy czas ale tutaj to nie przyjęcia bo zdrowie pracowników się tutaj nie liczy

@Produkcja

Albo niech zrobią 1i2 zmianę z większą ilością ludzi to może wtedy jakoś by to szło????

Mon..
@Produkcja

W tej firmie nie patrzą na ludzi coraz mniej ludzi a pracy tyle co zawsze .Na lini nr.2 nawet sobota na dwie zmiany więc tu się nie patrzy na zdrowie i dobro pracowników więc żadnego postojowego nie będzie to nie firma gdzie są rzeczy ważne i ważniejsze

Jjjj

A co myślicie o pracownikach wracających z delegacji z Francji, czy nie powinni się poddać 14dniowej kwarantannie, nie narażając współpracowników na bezpozredni kontakt??? Co na to dyrektor, czy nie jest to brak odpowiedzialności i bezmyślności?

@Jjjj

Tak niech przyjeżdzaja niech zarażaja w Francji najnowsze dane przeszlo 2 tys ludzi chorych ale ludzi z Adienta choroba nie tyka ......Masakra Kwarantanna aż nie zostaną przebadani od A do Z ludzie z Włoch też tacy pewni byli a teraz co mamy

Ciekawe kto będzie pracował jak posypia się zasiłki opiekuńcze teraz?

Beton

A jak jest na tej logistyce? Warto się tam starać składać cv?

Alojz
@Beton

nie warto nie w zakładzie Żory i nie przy obecnym managerze i dyr.

@Alojz

@Alojz dyr nie zmienisz a co jest z tym managerem?

Luis

Składaj robota nie cięzka

@Luis

A jakie macie stawki? Roboty sie nie boję ale (usunięte przez administratora) omijam. Dlatego pytam co jest nie tak z tym menago od logistyki. Jest ok czy nie jest ok?

ona
@Beton

na bezrybiu i rak ryba czyli jak jesteś bezrobotny - to składaj, próbuj...

Grzegorz

Usuwane są tylko komentarze naruszające regulamin forum Gowork.pl. Czy pracujesz może w Adient Foam i powiesz mi coś na temat wysokości wynagrodzenia w tej firmie? Jestem ciekaw jak to wygląda z Twojej perspektywy, daj znać!

Ty
@Grzegorz

Według Was napis Paweł Z to naruszenie regulaminu

Tak Kamil daje z siebie wszystko sam staje i pracuje ale wydaje mi się że to jest akurat kwestia złego zarządzania bo są operatorzy którzy mogli by dać z siebie trochę więcej (nie mówię o wszystkich) ale nikt nie reaguje na ich "pracę" więc jest jak jest.

@3

Rzeczywiście niektórzy mogli by dać z siebie więcej wtedy zmiana wyglądała by inaczej kierownik Kamil F. jest jak najbardziej wporzadku przejmuje się sprawami zmiany sam daje z siebie wszysko co może dla firmy

Zdziwiony

To jest jakiś nalot (usunięte przez administratora), czy co? Jeżeli ten Wasz przełożony jest taki super, to ON, a nie ktoś inny powinien awansować na Menagera Produkcji. W firmie może byłoby normalnie :)

Ba...
@Zdziwiony

Oj widzę że ktoś chyba pozazdrościł dobrych opinie dla Kamila ja moge tylko potwierdzić osoba na odpowiednim stanowisku

@3

To może pracownicy zmiany tego kierownika trochę więcej dadzą od siebie, bo gdzieś leży problem po waszych widocznych wynikach jeśli to nie jest wina waszego kierownika to może pozostałych pracowników bo trochę do reszty wam daleko, a za takie wyniki najbardziej obrywa kierownik więc zastanówcie się czy chcecie przy sobie dalej tego kierownika czy chcecie już innego bo jak będą słabe wyniki to pewnie ktoś inny zastąpi jego miejsce :)

Zmiana 2c
@3

Czy tylko ja zauważyłem że na tym śmiesznym portalu pisze tylko jedna zmiana? I do tego najsłabsza. Co miesiąc pracownicy innych Lini tracą pieniądze bo buble puszczacie. A wasz kierownik Pan (usunięte przez administratora)jest taki super bo za was pracuje, więc do roboty pomuszcie Panu K bo zaraz tam padnie a inni nie będą was głaskać po główkach za najsłabsze wyniki w całej firmie... Pomyślcie więc bo gorszych bredni w życiu nie czytałem...

Ma..

Problem rzeczywiście może leży trochę po stronie ludzi czasem pomagam na lini nr 2 i więc co mówię ale największym problem tej zmiany jest liderka mooże ona trochę więcej by pomagała i dała od siebie bo jak widzę kierownika który robi wszystko to pytam gdzie w tym czasie jest liderka i jakie jest jej zadanie .Co do najsłabszej zmiany widać nie każdy ma parcie tylko na wyniki liczą się też inne sprawy gdzie może brakuje na innych zmianach

@Ma..

Oczywiście nie ma co się zachwycać kierownikiem który pracuje za innych to tylko oznaką tego że nie radzi sobie z zarządzaniem grupa a przede wszystkim liderami a oni ludźmi.z tego co widzę liderka tej zmiany no. Niestety ale robi tylko jak trzeba pokazać się.

2c

Hmm na miano najsłabszej zmiany wpływa wiele czynników nie tylko operatorzy produkcji.a to że się wypowiada tylko zdmiana 2c to oznaka że ludzie mają z czymś problem.

Iz..
@Zmiana 2c

Całe szczęście ze nie każdy w tym zakładzie ma parcie tylko na bycie najlepszym rzeczywistość bywa różna i nie zawsze najważniejsze są tylko wyniki choć widać niektórych ciężko jest to zrozumieć

linia 3
@2c

Akurat nie pracuję na zmianie C ani na lini nr 2 ale czasami pomagam na 2 i nie widzę problemu na tej zmianie a wyniki nie świadczą o wszystkim w tej firmie pracuję już długo i z doświadczenia wiem że czasem z dnia na dzień zmiana z najlepszej może stać się najsłabszą więc może więcej zrozumienia .

ona
@Ma..

do pracy powinno się iść z radością i pracować dobrze przez osiem godzin tak by wyjść zadowolonym. a wy piszecie o jakimś (usunięte przez administratora), harówce ponad siły, normach które trzeba wyrobić, o wynikach które są śrubowane w górę. pracownik powinien tak robić i mieć tyle do zrobienia żeby mu nikt nie musiał pomagać. a tam jest widocznie mało ludzi jak na taką produkcję. do domu idziecie wykończeni, tylko spać i wypocząć. gdzie tu klimat radości i zadowolenia z pracy? czy ktoś myśli o tym że ludzie są wykończeni? nie, bo człowieka zastępuje się innym. normalnie amerykański sen i styl życia.

@ona

Jak ludzie ciągle biorą L4 albo wolne to potem trzeba pracować za kilku co się dziwić taka kolej rzeczy

@Zmiana 2c

A tak z ciekawości po czym poznałes że tylko zmiana 2 C się wypowiada? Po charakterze pisma, geniuszu? Faktem jest że jesteśmy najsłabi, bo tak pokazują wyniki, tu się nie wyrobimy to oczywiste. Ale też faktem jest że firma ma już na tyle wyrobiona opinie że nikt porządny i pracowity się tu nie zatrudnia. Więc nasz Kierownik musi pracować z tymi osobami co ma z czego 1/3 to faktycznie lebry. Nie ma co tego ukrywać, i co.ma zrobić zwolnić kogoś takiego i czekać A nuż może stanie się cud i przyjdzie ktoś pracowity kto wytrzyma to co się tam dzieje? Do dziś na dwójkę mało kto chce przychodzić z innych zmian bo trzeba PRACOWAC. A co do tego że co miesiąc pracownicy innych linii tracą premie za naszą "nieudolnosc" to przypominam co było z volkswagenem na 1nce. przez ile czasu premii nie było? Jak Hala nr 3 się rozkrecala to scrapy były liczone w setkach tygodniowo A nie dziesiątkach. Tego już się nie pamięta. Każda Hala potrzebowała przynajmniej dwóch lat żeby się ogarnąć. W końcu czas przyjdzie na 2jke kwestia dobrych procesowcow i chłopaków z rejstraka bo to w końcu serce każdej że zmian. Jeśli oni będą sobie dobrze radzić to i reszta zmiany Podola. Co do Kamila. K to naprawdę dobry z niego kierownik jedyna jego wadą jest to że nie ma czasu ani odwagi spojrzeć na swoich team liderów obiektywnie bo ani jeden ani drugi nie nadają się na swoje stanowisko.

@linia 3

Dokładnie, wszystko kwestia jakości w danym dniu. Raz jedni mają lepiej i się nienapracuja A jak się jakość spieprzy to później inne zmiana musza (usunięte przez administratora)za dwie ! Podziekujmy firmie za oszczędności chemii.(usunięte przez administratora)

2ceee
@3

Oczywiście, problem tkwi w złym zarządzaniu team liderów czego.kierownik nie chce bądź nie widzi. Bo.aninjeden ani.drugi się na swoje stanowisko nie nadają.

Praca 2..
@2ceee

.Również jestem zdania że słynna Liderka na tej zmianie do niczego się nie nadaje sami pracownicy potrafią lepiej zorganizować sobie pracę bo jeśli całe 8 godzin się chodzi po hali nic nie robiąc to niestety tak to wygląda

gumi
@3

I to jest sedno sprawy, liderka tylko szkodzi tej zmianie, a lider nie ogarnia. Kierownik ktory uczy się na błedach, wszystko o. .upe rozczaś. Zero profesjonalizmu. Ktoś tam nie potrafià sobie ludzi wyuczyc a na innych zmianach ludzi potrafià wyszkolic I to hula od razu. A na tej zmianie z ludzi debbiili robią.

@gumi

Najlepiej wypowiadac o zmianie na której się nie pracuje i słyszy tylko ploteczki:) Co do do słynnej liderki której póki co nie ma i do aktualnego lidera to tak racja mam nadzieje ze stracą stanowiska aktualna zastępczyni liderki radzi sobie lepiej że stanowiskiem, jeśli chodzi o kierownika ciężko mi ocenić, jeśli liderzy tej zmiany ogarniali by wszystko tak jak powinni to kierownik też mógłby skupić się na tym nad czym powinien każdy uczy się zna błędach czy to on czy każdy inny kierownik, a jeśli chodzi o wyuczenie pracowników ciężko to zrobić jak na danym stanowisku przyjęło się kilka nowych osób bez doświadczenia w tydzień tego pewnie nie ogarną nawet w miesiąc nie, tym bardziej, że nie ma na danym stanowisku doświadczonych pracowników, poza tym mam wrażenie że niektórzy podczas swojej wykonywanej pracy odcinają się od swojego mózgu nawet przy pracy na produkcji trzeba trochę pomyśleć, myślę że tym którym nie chce się pracować najlepiej niech ida tam gdzie im dobrze a jeśli sami nie chcą odejść to to już zadanie kierownika, a wyuczenie pracowników wydaje mi się ze należy do liderow więc tak trzeba zmienić liderow na kogoś kto odnajdzie się na tym stanowisku, tylko to są bardzo trudne decyzje, tym bardziej że w tej firmie pracuje mnóstwo fałszywych i nieuczciwych ludzi

Ba...
@Praca 2..

Również jestem zdania że liderka do niczego się nie nadaje poza tym zmiana jest ok .NA innych zmianach kierownik tylko pokaże się na początku i tyle go widać u nas widać pełne zaangażowanie zestrony kierownika

Zainteresowana

Mam pytanie co powiecie o tzw FW czyli jakości w tej firmie? ???

@Zainteresowana

Totalnie nie polecam. Jesteś pod agencją pracy, zarobki góra 2000zł, o premi jakiejkolwiek możesz pomarzyć. Jeśli chcesz porozmawiać z kierownikiem to zapomnij bo nikt nic nie wie. Jeden odsyła Cię do drugiego. I wieczny problem osób na produkcji bo FW najgorszy- siedzą i nic nie robią. Jak to wszędzie bywa- wszyscy widzą tylko to, że czasami jest mała produkcja i nie bardzo masz co robić. Tego, że zazwyczaj zapier*alasz za dwóch nikt nie widzi. Umowa co miesiąc- dwa dni przed dowiadujesz się czy będziesz mieć pracę czy nie.

@Były pracownik.

Powiedz mi kiedy FW zapier**la bo jeszcze tego nie widziałam zapier**lają to ludzie na produkcji a FW tylko ciągle pogawędki spacery po hali i Ty naprawdę myślisz że powinni zarabiać te same pieniądze co ludzie na produkcji nie pogrążaj się jeśli macie tak źle za mało kasy to prosimy przejść pod produkcję wtedy zobaczysz co znaczy ciężka praca

@Produkcja

Drogi Były pracowniku - logiczne jest, że skoro na produkcji jest jak to ująłeś/as(usunięte przez administratora) to z automatu FW ma tyle samo części do kontroli co wy do kontroli 100%, napraw, podmontażu, pakowania. Czyli mamy w rękach tyle samo części co wy! Kiedy dotrze to do waszych głów? :) A co do spacerowania po hali, nie robimy niczego czego produkcja by nie robiła. Tak samo jak my wy też w czasie pracy korzystacie z automatów, WC, i rozmow z innymi pracownikami.

@Były pracownik.

Nie pisz tu głupot chcesz się porównywać do produkcji twierdzisz że sprawdzanie tyle samo co produkcja to do twojej wiadomości na lini nr 1 sprawdzanie jeden projekt na lini nr 2 jeden projekt na lini nr 3 dwa projekty i to jeszcze tylko wytyczne żeby czasem się nie przemęczyć i nadal chcesz pisać (usunięte przez administratora) i potownywac pracę oszczędź sobie wstydu.

@Produkcja

Owszem, ponieważ na produkcji na każdej z linii jest średnio po 30 os na zmianie a na FW po 2. Także jest różnica. Nie sądzisz?

Bas..
@Były pracownik.

Ty chyba nie ogarniasz tematu skoro porównujesz praca na produkcji do waszej gdyby ludzie z produkcji urządzili sobie takie spacery jak u Was to linia na produkcji musiała by być zatrzymywania kilkadziesiąt razy więc nie pisz głupot i nie pogrążaj się 30 osób jest potrzebnych do pełnej produkcji a was potrzeba aż dwóch osób do sprawdzenia kilku piątek które i tak wam średnio wychodzi .Więc może lepiej skończ temat bo argumentów brak

@Bas..

Poza tym nie rozumie oburzenia produkcji. Nikt nie napisał, że wy nic nie robicie i nikt też nie napisał, że zarabiacie wystarczająco. Nigdzie też nie jest uwzględnione to, że powinni na FW zarabiać TYLE SAMO. Po prostu mam prawo twierdzić, że zarobki 1900zł na miesiąc- przy nadgodzinach (czasami sobocie) i zmianie nocnej to mało. Do wszystkich którzy siedzą w biurze i też praktycznie nic nie robią i zarabiają o wiele więcej też masz taki problem? Ja tam im zazdroszczę, że w życiu im się poszczęściło i są na takich stanowiskach, a nie innych. Pozdrawiam :)

@Były pracownik.

1900zł przy sobotach i nadgodzinach? Chyba jakiś żart, jeśli tak jest serio to ja nie wiem co wy tam jeszcze robicie

Były już wypłaty z pod agencji ?

były logistyk

to naprawde G.już nie ma? on kiero logistyki to był tam ponad 15 lat chyba. co sam odszedł czy został poproszony? on grubym to od początku wojował,beton lał jak z gruchy na budowie..

uma

hej jest tam u was jakiś nowy kierownik z tychów ?

Tychy
@uma

Jest ale nie polecam tam na zmianę się dostać kiedyś jedna z lepszych zmian teraz już nie.

On

A czemu pytasz o niego

Adient
@uma

Nie wiem czemu pytasz o niego Ale ja dobrego zdania nie mam brak podejscia do ludzi no oprócz tych których bardzo lubi inni się nie liczą gdyby nie team liderzy to nie wiem czy by sam sobie poradził ze swoimi obowiązkami.

guma
@Adient

jak jest tam z wami od grudnia to chyba ten ,,pracował,, z nami niedługo wiec teraz u was .... powodzenia

Haha
@Adient

I jeszcze teraz powiedział że pozwalnia osoby które chodzą na l4 często zamieni na nowe powodzenia kolejka chętnych czeka do tego zakładu a już napewno nie będą chorować frekwencja sto procent będzie. A wes jeszcze wyszkol te osoby powodzenia życzę

Gimi

Pewnie nigdy na l4 nie byłaś pracownik roku jesteś nic tylko gratulować tylko ciekawe jak długo tam pracujesz . Takich ludzi tam trzeba co będą robić za trzech. Jeszcze się przekonasz że tam nikt nie doceni ani twoich dobrych chęci ani tego ze pracujesz za trzech.

To ja

Podaj imię i nazwisko ogłoszą cię pracownikiem roku ????

@Adient

A najgorsze gdy piszesz smsa dzwonisz chcesz poinformować o l4 lub ze chcesz urlop na żądanie to praktycznie zawsze nie dostaniesz odpowiedzi zwrotnej że ok cokolwiek. Pierwszy raz spotykam się z takim kierownikem i ok każdy ma życie prywatne ale komunikacja w pracy jest najważniejsza .

Nowa

Witam, jestem na etapie zatrudnienia do firmy Adient. Który znianowy kierownik najlepszy? Powiedzmy że mam możliwość wyboru zmiany ;)

Maciek
@Nowa

Gałązka na kierownika!

Zostaw merytoryczną opinię o Adient Foam Poland Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 238.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 205, z czego 23 to opinie pozytywne, 74 to opinie negatywne, a 108 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Adient Foam Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Adient Foam Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Adient Foam Poland Sp. z o.o.