Opinie o Sack Invent Trading Sp. z o.o. w Warszawa

Sack Invent Trading Sp. z o.o.
2 28 20 5 1
Administrator Nowy wpis

Coraz większa liczba przedsiębiorstw zdaje sobie sprawę, jak duże może być znaczenie benefitów pozapłacowych dla pracowników. Czy Sack Invent Trading Sp. z o.o. jest takim przedsiębiorstwem?

anonim Nowy wpis

Karol Nowy wpis

Co szkoda??

Lidia Nowy wpis

Jak należy interpretować Twoją wypowiedź @Karol? Piszesz w tonie jakby Sack Invent Trading Sp. z o.o. przestała istnieć. Czy mógłbyś wytłumaczyć o co dokładnie chodzi? Dla innych pracowników i jak i klientów to istotne informacje, które mogą zaważyć na podjęciu z firmą współpracy.

Karol

Witam Byłem pracownikiem tej firmy ponad 3 lata i bardzo dobrze wspominam niektórych ludzi znali się na robocie ale niestety zarząd robił wszystko żeby to zniszczyć i złocie ludzi i bardzo dobrze im to wyszło !Ludzie mieli dość i sami uciekali !! Pozdrawiam Karol

Tak1Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
maciek

no jasne, że to jest ważne, ale zwróćcie też uwage na polityke firmy. Teraz chyba zmieniają nazwe, ale też na podobną, żeby też klienci mogli od razu wiedzieć, że to oni, wydaje mi się, że jest to po prostu taki jakby element rebrandingu z tego co widze.

Psotnik

Sack Invent Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ogłosiła upadłość. Szkoda bo była na rynko od 1991 roku i produkowała materiały dla branży opakowaniowej i poligraficznej. Duża strata bo firma miałą długą historię. Niestety coraz ciężej firmy któe mają ugruntowaną pozycję upadają i zostawiają przysłowiowego Kowlaskiego na lodzie.

Norbert

Niestety jest to prawda. Sack Invent Trading - o ile oczywiście nie przenieśli gdzieś kapitału - przestał funkcjonować na polskim rynku http://www.krs-online.com.pl/sack-invent-trading-sp-z-o-o-w-upadlosci-krs-156763.html Mam tylko nadzieję, że pracownicy jakoś się na rynku pracy odnaleźli i nie było problemów ze znalezieniem pracy.

klient1

Witam, Próbuje się skontaktować z Sack invent, ale widzę, że ogłosili upadłość. Czy wie ktoś jak się nazywa nowa firma? I czy w ogóle jest?

xxx

Mają długi, może ktoś wie, czy ten adres Dembego 5/4 02-796 Warszawa jest dobry?

glos

Ktoś, no było w Sack Invent parę ciekawych postaci, ciekawe jak teraz sobie radzą, gdy nie maja nad sobą skrzydeł takiej rodzinnej firmy :)

Tak1Nie

?

laminacja? maszyna nie pracuje bo.i na czym? szkoda bo dziewczyna zajmująca się obsługa laminacji była rewelacyjna.z tego co wiem już tam nie pracuje

?

towar mieli dobry,ale teraz dostawcy nie dadzą im.na kredyt.nie wiadomo od kogo kupują.

patyk

Towar mieli dobry, nie wiem jak teraz. Ryzykowne robić z nimi interesy tonacy brzytwy się chwyta. Pracują chociaż u nich starzy pracownicy czy już wszystkich wycieli ( oczywiście poza rodziną :) )

Darek

Sack Invent zmienił siedzibę w warszawie, najlepiej znaleźć w KRS

x

nie spodziewałabym się fajerwerków, tym bardziej że nie robią sobie dobrych rekomendacji

?

Nowa firma juz jest od dawna

?

a czemu taki zdziwiony? nie można bylo spodziewac sie innego zakonczenia

?

ICH JUŻ NIE MA!!! :-))))))

Tak2Nie

LEV

Niski poziom zarządzania, krewni i znajomi bez kompetencji na lepszych stanowiskach w firmie. Nieprzyjemna atmosfera, obłuda przy przyjmowaniu.

Tak2Nie

Julian

Nic dobrego nie można powiedzieć na temat tej firmy. Jak nie masz bazy klientów z byłej pracy to o tym zapomnij. Jedna laska się tam dostała i robi w klejach. Jej były szef rwie sobie włosy z głowy bo zabrała mu klientów. Wycisną jak cytrynkę - wezmą kontakty i dowiedzenia. Podobno duża rotacja. Coś innego mówia na rozmowie kwalifikacyjnej a życie pokazuje nieciekawą prawdę

Tak4Nie

Zostaw opinię o Sack Invent Trading Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Sack Invent Trading Sp. z o.o.